homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce cadouri le facem de Craciun.-3


#39 2007-10-26 22:22:21

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

mama ce misto e saitul........... au niste ciorapi asa de misto.......... sunt asa de fericita si cu mult mai ieftine decat oe unde am fazut eu........ dar am si eu o intrebare am fazut o fusta misto ezact cum nu gaseam eu in vara rotfl2) cica e marime universala,se paote la fusta marime universala? nu de alta dar nici iftina nu este sa stiu daca se merita sa dau comanda


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#40 2007-10-26 22:30:25

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu zic sa nu risti. cum adica universala?? adica e si pt cineva de 45 de kg si pt cineva de 65 de kg?? n-are cum. daca erau pe masuri era altceva...


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#41 2007-10-26 22:37:32

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

exact la asta ma gandeam si eu..... dar mai sunt si la unele lenjeri marime universala...... eu port S si sunt cam sad,ca nu inteleg asta cu marimea universala


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#42 2007-10-26 22:53:35

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

sunt prosti! cum sa-ti cumperi o fusta, sau orice, marime universala de pe net?!! adica la magazin o vezi, o probezi si poate iti vine chiar daca e universala, dar pe net??? de unde sa iti dai seama daca iti vine sau nu?


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#43 2007-10-26 22:55:45

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

exact sad.si ce chestii misto am vazut acolo... sper sa ma lamureasca micanarcisa.... desi eu mi-am cumparat in iarna niste dresuri marimea universala si nu am avut probleme smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-10-26 23:00:07

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eventual poti sa le dai un telefon si sa-i intrebi cum sta treaba. banuiesc ca daca spui inaltimea si greutatea ar trebui sa stie daca iti vine sau nu fusta respectiva.


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#45 2007-10-26 23:04:00

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ia uitati ce am gasit aici.si astia au si marimi rotfl2 vdaiana au si marimi mai mari smile e ceva mai scump dar parca sunt si mai gragute http://www.just4girls.ro/default.php


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#46 2007-10-26 23:17:21

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ralucaelena a scris:

la unele am fazut si marimi universale,nu merge vdaiana? la mine e inver probleme imi e frica sa nu fie prea mari marimile alea :)))

Marime universala am observat ca e la lenjeria din material elastic.
Mersi, ralucaelena :)
Si eu am gasit un site unde intr-adevar sint marimi mari. Destul de scumpe, dar arata super. In asa ceva chiar m-as vedea imbracata ;)
http://www.miraclefashion.hu/ro/category.asp?kat=34

Ultima oara a fost editat de vdaiana (2007-10-26 23:21:41)


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#47 2007-10-27 11:09:02

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

micanarcisa,cum sunt produsele pe care le-ai comandat? big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#48 2007-10-27 11:11:33

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ralucaelena a scris:

exact sad.si ce chestii misto am vazut acolo... sper sa ma lamureasca micanarcisa.... desi eu mi-am cumparat in iarna niste dresuri marimea universala si nu am avut probleme smile

Neata.. eu mi-am luat un catsuit marime universala(l-am dat pe spate lol.. eu port cam un M/L..imi vine bine..adica se intinde exact cat ai nevoie.. cu fustele si bluzele nu stiu ce sa zic si eu m-am intrebat..poti sa dai un telefon sau chiar sa comunici pe yahoo messenger cu ei, dar dupa ora 10 -11 asa am observat eu.. e foarte draguta fata de acolo..apropos, mi-a zis ca au magazin deschis dar numai la pitesti..asa ca fetele din pitesti sunteti norocoase..si poate daca mergeti acolo ne lamuriti si pe noi cum e cu fustele marime universala..
Intradevar e nasol ca nu au costumase marimi mai mari..as fi vrut o craciunita dar S e prea mic..ooofff.

ralucaelena mi-am luat si manusi si catsuit 2 bucati si body cu ciorapi..mie mi-au placut mult si imi vin..dar eu is mai plinuta, adica am 60 de kile si marimea universala e buna la mine..acum la cele are poarta S nu ma bag.. eu am fost incantata.

Ultima oara a fost editat de micanarcisa (2007-10-27 11:13:53)


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#49 2007-10-27 11:13:35

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

micanarcisa eu port S,si sincer imi e sa nu fie cam mare ca eu sunt tare slabuta si sunt niste chestii tare misto acolo si vreau sa imi cumpar si eu cate ceva


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#50 2007-10-27 11:15:32

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ralucaelena a scris:

micanarcisa eu port S,si sincer imi e sa nu fie cam mare ca eu sunt tare slabuta si sunt niste chestii tare misto acolo si vreau sa imi cumpar si eu cate ceva

de exemplu catsuitul marime universala cred ti-ar fi mare..dar ciorapii nu cred sau babydoll sau chiar body..sora mea a luat si ea body si ii vine bine ..iar ea e super slaba.


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#51 2007-10-27 11:17:19

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu vreau babydoll sa imi cumpar de el imi e sa nu fie mare.ciorapii marime universala imi vin bine ca tot mi-am cumparat asa si nu am avut probleme.dar imi e sa nu dau banii asa pe ele.cam cat de slaba e sora ta,ca sa stiu sa fac o caomparatie big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#52 2007-10-27 11:20:21

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

pai are 48 de kile...la sani e mai mare ca de abia a nascut in rest e slaba..la babydoll nu prea m-am uitat dar nu au si marimea S?


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#53 2007-10-27 11:22:57

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

la unele poti sa alegi marimea tu la altele scrie acolo ca este marimea universala.eu sunt mai slaba decat sora ta smile si sanii mei sunt micuti big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#54 2007-10-27 11:24:49

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ai mai putin de 48 de kg ? weeeei ... sa fiu in locu tau intruna as manca big_smile big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#55 2007-10-27 11:25:08

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ooofff...uite daca nu te grabesti luni cand ajung la munca iti mai trimit vreo 2 saituri si poate au si in orasul tau magazin..cu toate ca majoritatea au in bucuresti...doar asta kinky avea la pitesti.


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#56 2007-10-27 11:30:18

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

micanarcisa a scris:

ooofff...uite daca nu te grabesti luni cand ajung la munca iti mai trimit vreo 2 saituri si poate au si in orasul tau magazin..cu toate ca majoritatea au in bucuresti...doar asta kinky avea la pitesti.

mltumesc frumos.am gasit si eu un sait acum sa vad daca ma apuc sa colind magazinele desi am impresia ca sunt mai scumpe acolo.... sau ma risc si dau comanda de pe net.desi daca ma gandesc bine am purtat de curand de la jolidon un babydol foarte misto si imi venea bine big_smile marimea S,doar ca astea de la firma specificata te ruineaza rotfl

dida spre deosebire de alte fete eu ma lupt cu kg. in minus ca sa zic asa....... chiar o sa merg la un nutritiolog pt. asta in curand smile poate reuseste ala sa mai puna cateva kg. pe mine si sa ma invete ce si cum sa mananc smile.eu cel mai mult am avut 46 de kg.cam asa si arata super,acum incerc sa revin la greutatea asta smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#57 2007-10-27 11:36:20

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu is mai nebuna din fire si cand imi doresc ceva parca am pe aghiuta in mine...adevarul e ca eu am comandat si la risc ..am luat mai intai ceva ieftin sa nu ma zgarai pe ochi daca nu era buna marimea..dar si iubitul meu imi tine hangul..el cica daca nu iti vine il faci cadou..noua ne place sa facem cadouri si fara motiv..sora-mii matusii mele pe cine avem noi la inima mai mult..asa ca la mine nu e problema daca nu nimeresc marimea..le daruiesc si data viitoare trebuie sa se nimeresca..acuma, eu stiu, vezi si tu cum faci.


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.