homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fetelor la voi cum a fost prima data?-10


#172 2009-02-04 23:19:58

November
Full member
De la: In Noiembrie
Inregistrat: 2008-10-05
Mesaje: 661

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

hmmmm 1 data a fost neasteptat dar in acelasi timp atit de dorit. Dezvirginarea a facuto cu degetu asa ca nu a fost nici singe nici durere 1 data, Sincer nu mi-a plakut absolut delok... apoi a inceput sa imi plaka big_smile

Offline

 

#173 2009-08-14 23:01:04

siminica
Full member
Inregistrat: 2009-08-09
Mesaje: 152

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Divin!

Offline

 

#174 2009-08-14 23:03:10

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine a fost naspa si dureros de numa....nu aveam experientan nciunul...si na....dar in schimb prima ora cu iubi...a fost super romantic......lumanarele parfumate.......baie cu spuma....... atunci pot sa zic ca a fost prima oara cand am facut dragoste....si am inteles care e treaba


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#175 2009-08-14 23:06:34

kristall
Full member
De la: MD
Inregistrat: 2008-10-15
Mesaje: 441

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

prima oara, nici nu-mi amintesc prea bine, a fost la 18 si un pic..., si s-a intamplat pt ca asa am decis eu, fiind de firea mea foarte calculata, mai putin din dragoste, in schimb imi amintesc si acum cum a fost prima data cu cel pe care l-am iubit intr-adevar, da divin e cel mai potrivit cuvant...


Ce que femme veut, Dieu le veut!

Offline

 

#176 2009-08-14 23:29:48

taniusha
Full member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 275

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

hmm..prima data a fost de neuitat. aveam 17 ani jumate..am inchiriat un apartament pt noi doi..eram ambii virgini...el a pregatit totul..lumanari..cina...capsune..frisca...cel mai mult ce ma impresiont e cand am facut baie intr-o cada mare cu lumanari plutitoare..nici nu stiam ca exista asa lumnari..a fost 3 ani in urma dupa un an de relatie fara intimitate...
m-a durut si pe mine, dar la incwput nu era sange si ne mirasem lol apoi brusc sunase telefonul..si era mama (i-am zis ca dorm la o prietena) cand m-am sculat atunci aparuse si sangele smile apoi am ma incercat dar ma durea..placerea am simtit-o dupa vreo 5 incercari si anume atunci cand s-a rupt prezrevativul lol ...sincer din a cea zi cred ca nimic nu asi schimba..a fost si romantic si haios..in special cand ma sunase mama..tongue

Offline

 

 Publicitate


loading...

#177 2009-08-15 10:05:08

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine s-a intamplat acum 2 luni si ceva...s-a intamplat dupa un an,am vrut sa fie intelegere reciproca si de asta a dat dovada prietenul meu...m-a inteles..mi-er africa de durere...insa intr-o zi cand am ramas amandoi ne-am tot "jucat" si...s-a produs inevitabilul...inainte incercasem cateva pozitii obisnuite si durea enorm de rau,atunci am sta eu deasupra si a fost ceva mai bn...nu zic ca n-a durut deloc..putin..dar a trecut repede..si foarte putina sangerare...oricum a fost frumos...


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#178 2009-08-15 23:30:19

bibi22
New member
Inregistrat: 2009-06-10
Mesaje: 14

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

eram impreuna cu iubi de 4 luni. m-am decis ca el sa fie primul fiindca a fost singurul care nu a facut presiuni asupra mea pe subiectul  asta. aveam o varsta deja (19 ani) si cam era timpul sa-mi reglez hormonii. si fiindca iubi era tare cuminte si tacea chitic (il banuiam ca e virgin lol ) a fost cazul ca sa-i propun eu sa facem sex. eram la masa, acasa la ai lui. noi 2, parintii lui, bunica + niste invitati. toti il interogau pe iubi in legatura cu un proiect pe care il facea el pt facultate. iubi era sictirit rau. eu ii soptesc la ureche "nu vrei mai bine sa mergem sus si sa facem sex" si clipesc din gene tongue iubi a scapat furculita si ramasese blocat. si sta el ce sta. apoi se ridica si se scuza caci e impetuos necesar (exact asa a zis lol ) sa mergem sus. nu am facut nimic in ziua aia tongue a stat de vorba despre asta si am decis sa o facem o zi speciala pt noi. iubi nu era virgin asa cu il baniam eu lol fiindca ai mei nu se mutasera inca la casa (era gata dar nemobilata) am decis ca asta va fi locul. in timpul saptamanii  nu dadea nici naiba pe acolo. si am asteptat smile  . vineri la 8 dimineata era iubi in fata blocului meu. la parinti le-am spus ca mergem pana la Sinaia si ca ne intoarcem seara big_smile avea iubi un adevarat arsenal in masina: perne, cearceaf, laptop pt muzica, mancare, chiar si o sticla de vin, prezervative, lubrifiant... tongue ajungem noi la casa.  pregateste iubi terenul: pune muzica slow, improvizeaza un pat, adusese pana si lumanari parfumate big_smile si incepem. eu ma cam panicasem cand au inceput sa-mi zboare hainele, dar iubi a fost atat de tandru si dulce, ca am depasit momentul. au fost magice momentele alea. m-a durut ca dracu la un moment dat. i-am si tras un picior lui iubi de l-am linistit pt o perioada lol ma simteam asa de aiurea dupa ce s-a terminat totul. sangeram ca dracu si absorbante nu ne gandisem sa luam. s-a dus iubi la farmacie smile . ma dureau si ovarele. eram praf. cand m-a dus iubi acasa abia ma tineam pe picioare. vreo 3 zile m-au tinut durerile. iubi venea zilnic si imi aducea bomboane si flori. abia peste 2 saptamani am mai facut-o. si at tot cu dureri s-a lasat. mi-a luat vreo 2 luni ca sa pot ajunge sa o facem zilnic tongue suntem impreuna si acum smile vrem sa ne si casatorim anul asta smile

Offline

 

#179 2009-08-16 00:45:57

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

ciudat sa te doara asa rau dupa dezvirginare si sa curga asa mult sange... e prima oara cand aud
bine ca sunteti ok acum smile

Offline

 

#180 2009-08-17 09:54:05

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

ioana de ce sa ti se para ciudat?e foarte bine..eu si mamy meu suntem din ce in ce mai bn..bine.. el nu e genul ala de romantic..flori,bomboane,lumanari...dar stie cum sa faca sa ma simt bine...kiar foarte bine...Bibi22,sa stii ca si pe mine m-au durut ovarele ..mi-a trecut ...  dar dupa app o saptamana am facut iar sex..cu putina durere pana a intrat "baiatu'lui"  rodnar produce dar pe urma a fost ok...acum chiar au trecut 2 luni aproape 3 de cand am inceput sa facem sex...si am innceput sa invat si eu din tainele acelea"necunoscute"..:">........ par produce


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#181 2011-03-03 14:53:31

mia789
New member
Inregistrat: 2011-02-16
Mesaje: 24

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

prima data eram amandoi virgini:) eram la mine acasa... eu eram cam panicata... si nu a intrat nici jumate:))) a durut groaznic si a curs o gramada de sange ... era sa cada jos cand a vazut(nu poate sa vada sange pentru ca i se face rau) si in ziua aia nu mai stia ce sa imi faca sa ma simt mai bine a fost cea mai frumoasa zi....  inca mai sunt cu el:x
a doua oara a fost dupa 2 saptamani si am stat eu deasupra si cand simteam ca ma doare ma opream si iar si iar... pana la urma am reusit:*

Offline

 

#182 2011-12-23 14:08:33

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

love. no pain, no blood. spontan, absolut neplanuit, la timpul potrivit cu persoana potrivita. m-am dezvirginat singura tongue tinand cont de faptul ca el nu a facut nimic, iar eu m-am pus deasupra rotfl2 crazy...  roll

Ultima oara a fost editat de frankie (2011-12-23 14:08:44)

Offline

 

#183 2011-12-24 01:28:46

umbra_ta
New member
Inregistrat: 2011-09-10
Mesaje: 12

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Bun  baiat , te-a  lasat pe tine sa preiei  initiativa smile. Nu sa i se spuna dupa aceea ca s-a  grabit, sau  mai stiu eu ce ... Te-a lasat pe tine sa decizi  momentul ,  forta  de apasare , etc wink . Priveste partea plina a paharului . Satbatori fericite !

Offline

 

#184 2011-12-24 10:16:38

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

eu eram cu al meu de aproape 2 ani... si... saracu' incercase el in trecut,vroiam si eu, dar mi-era prea frica, asa ca in final, m-am dus la el, nu stiam ca imi pregatise o surpriza, cand colo, lumanari, masa pusa, apa fierbinte-n cada cu cateva lumanarele si uleiuri aromate si s-a intamplat big_smile se chinuia saracu' si eu ca nesimtita (sau nu chiar, ma durea ingrozitor) urlam la el rotfl pana cand a reusit, dupa.. a urmat o baie de sange (stat 1 ora pe toaleta sa se opreasca) si am mai facut-o dupa 1 saptamana cred, n-a mai curs nimic atunci dar tot m-a durut un pic big_smile


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#185 2011-12-24 10:20:32

Random
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2011-01-28
Mesaje: 3238

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Mama, parca-i poveste de razboi rotfl


Do the world a favor, stay like this forever.

Offline

 

#186 2011-12-24 10:56:19

Vx2
Full member
Inregistrat: 2011-10-02
Mesaje: 191

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Eu n-am avut nimic:)).L-am lasat sa astepte  aproape 8 luni pana m-am decis eu ce si cum vreau de la el, si, intr-o zi i-am zis 'hai' lol. Fara sange si dureri, ma rog, nici vedete de filme pentru adulti nu eram, ca am reusit sa ii plasez cateva picioare aiurea, dar oricum... a fost ok :-/. A fost amuzant ca nu se astepta si cand i-am zis "hai" se uita la mine de parca il duceam la taiat. O fi crezut ca il testez lol.


" Some women choose to follow men, and some women choose to follow their dreams. If you're wondering which way to go, remember that your career will never wake up and tell you that it doesn't love you anymore."

Offline

 

#187 2011-12-24 14:05:35

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

umbra_ta a scris:

Bun  baiat , te-a  lasat pe tine sa preiei  initiativa smile. Nu sa i se spuna dupa aceea ca s-a  grabit, sau  mai stiu eu ce ... Te-a lasat pe tine sa decizi  momentul ,  forta  de apasare , etc wink . Priveste partea plina a paharului . Satbatori fericite !

unde in postul meu ti se pare ca nu as privi partea plina? cand eu nu vad absolut nimic negativ sau altfel decat perfect in seara si amintirea aia?  va  roll si nu m-a lasat sa decid nimic, era to damn scared to do anything rotfl2

offtopic a propos, chiar nu-mi place de tine ca user, ai scris la 3 topicuri, cate un post, fiecare din ele fara sa raspunzi la intrebarea topicului (toate legate de sex, normal  roll ), ci doar sa faci comentarii la ce a scris fata dinaintea ta... si dupa deschizi topic separat cu propunere de chat... ma intreb ce vrei de la forumul asta... intrebare: cati ani ai? imi faci exact impresia exprimata de mine la un topic la care ai scris si tu recent...

Ultima oara a fost editat de frankie (2011-12-29 14:15:02)

Offline

 

#188 2011-12-28 16:13:34

umbra_ta
New member
Inregistrat: 2011-09-10
Mesaje: 12

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

este opinia ta si  ti-o  accept !

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.