homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Tips and tricks... in dormitor:D


#1 2007-12-25 22:16:39

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

tips and tricks... in dormitor:D

Un topic cu sfaturi recirpoce legate de pozitii,tehnici si alte derivate....pentru a ne imbunatati relatia si in ceea ce priveste sexul:D..eu una sunt mai statica...nu fac prea multe(si cand fac obosesc rpd:D)...so..astept sfaturi:P

Ultima oara a fost editat de vreausaninga (2007-12-25 22:21:56)


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#2 2007-12-25 22:55:44

A.W.
Full member
Inregistrat: 2007-04-10
Mesaje: 344

Re: tips and tricks... in dormitor:D

si eu obosesc so... big_smile dar incercam sa schimbam pozitia si sa fie tot el la putere big_smile k asa imi place mie wink)

Offline

 

#3 2007-12-25 23:01:33

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: tips and tricks... in dormitor:D

pai si la mine e tot el la putere...incerc o revolutie la mine-n dormitor..emanciparea femeii:)), insa vad k nimeni nu ma ajuta cu sfaturi


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#4 2007-12-26 00:43:24

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: tips and tricks... in dormitor:D

pai de inceput ati putea incerca un film xxx...vezi care pozitie te starneste mai tare si il iei pe sus si l omori tongue sau...daca sti ca i place ceva...si nu o faci/faceti prea des ai putea incerca aia...eu spre ex stiu ca i place la nebunie el doar sa stea (lenesul) si eu sa fac toata treaba...asa ca atunci cand vreau sa l inebunesc...iau esarfa...il leg de pat...si l calaresc tongue


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#5 2007-12-26 00:45:13

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: tips and tricks... in dormitor:D

si masculului meu(vb lu deadrose:)) )ii place sa-l calaresc..asta..si pozitia mama iedului
de facut..mi-e lene sa fac eu prea multe:">


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-12-26 00:55:17

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: tips and tricks... in dormitor:D

dar eu mai mult de 5 min nu pot..k am obosit..si fac febra la picioare...nu am de lco antrenament..k m-a rasfatat si nu ma lasa sa fac muult munca:D


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#7 2007-12-26 00:56:28

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: tips and tricks... in dormitor:D

vreausaninga a scris:

dar eu mai mult de 5 min nu pot..k am obosit..si fac febra la picioare...nu am de lco antrenament..k m-a rasfatat si nu ma lasa sa fac muult munca:D

asa e si al meu:))is cea mai rasfatata in pat:)io s cam lenesa..ar  trebui sa iau atitudine:S:S:


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#8 2007-12-26 02:05:50

Casual
Full member
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 227

Re: tips and tricks... in dormitor:D

pai tot noi sa ne miscam ca voi obositi repede si tot noi sa venim cu idei de pozitii si mai stiu eu ce tongue, poate ca noi ne uitam mai mult la filme xxx si d`aia.


Orice e bun, ori e ilegal, ori imoral,ori...ingrasa.

Offline

 

#9 2007-12-26 08:35:14

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: tips and tricks... in dormitor:D

muoai, credeam ca doar eu sufar uneori de lene! dar ma intelege!
dar si cand imi vine asa un chef de chitzomaneala.... ies scantei si ajunge in al noualea cer! chimie curata!

Offline

 

#10 2007-12-26 10:37:26

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: tips and tricks... in dormitor:D

vreausaninga si eu am stat degeaba 9 luni si ceva:)) asha ca nu prea aveam mare conditie fizica cand m'am apucat..da' ma lupt cu mine,ma ambitionez si pana nu termina nu ma las...ma misc in continuu(cica asta e secretu'...sa  nu stai deloc) in toate felurile daca obosesc in poz in care stateam:) imi place sa stau deasupra cel mai mult cand e el pe canapea pt ca el fiind la 90 grade aproape...ma frec cu clitorisul de el si imi dau drumu imediat:D si lui ii place cand el sta pe spate in pat si eu stau deasupra putin aplecata in fatza..Daca faci repede si tare...lor oricum le place..zice " ia uite'o ce dezlantzuita e!" implicit buna:))deci fa repede si tare ca si asha el isi da drumu in felul asta(daca'ti mai tragi si niste ciorapi cu adeziv sigur isi da:)) si scapi repede ...crede'ma..si eu obosesc la fel de rpd:P

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-12-26 10:38:22)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11 2007-12-26 10:43:27

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: tips and tricks... in dormitor:D

hmm..... eu nu pot sa stau deasupra perpendicular pe el,desi ne dorim amandoi asta... merge numai aplecata spre fata sad pentru ca e mai rotunjor si eu am picioarele destul de scurtee yikes ... si nu ajung big_smile oricum... pana vom ajunge la the big orgasmicus... mai e forgetit

Ultima oara a fost editat de annna (2007-12-26 10:43:57)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#12 2007-12-26 10:45:45

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: tips and tricks... in dormitor:D

eu nu pot sa stau degeaba ... la noi pot sa zic ca ios aia ce se misca intruna tongue  da nu miar place sa faca el toata treaba


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#13 2007-12-26 10:46:21

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: tips and tricks... in dormitor:D

anna stai linistita...eu cand stau perpendicular pe el( faza cu canapeaua nu era perpendicular..el statea perpendicular pe canapea:))) pe canapea sunt aproape de el si'l sarut) deci cand el sta pe pat si eu deasupra perpendicular...zice ca nu prea simte nimic:)) eu da..la clitoris :"> dar el nu se omoara..bine ma mai lasa asha...cand iau eu asha o mica pauza...si zice: stai totusi ca asha am sanii la discretie:))
si ca sa nu faci febra la picioare..incearca sa mishti aproape numai curuletzul....si fa ca negresele alea..nush cum se cheama dansul..cand dau din curuletz de sus in jos...asha imi explica el inainte ca sa fac..da' yo aveam pata pusa sa nu fac nimic ca ma enervase o data....bine ca mi'a trecut:)) si acum fara sa'mi explice el la fel imi iese...dai cu curuletzu de el in sus si'n jos si nu'ti oboseste nimic

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-12-26 10:52:20)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#14 2007-12-26 11:45:51

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: tips and tricks... in dormitor:D

JanisJoplin a scris:

vreausaninga si eu am stat degeaba 9 luni si ceva:)) deci fa repede si tare ca si asha el isi da drumu in felul asta(daca'ti mai tragi si niste ciorapi cu adeziv sigur isi da:)) si scapi repede ...crede'ma..si eu obosesc la fel de rpd:P

eu de un an si 4 luni tot statica sunt:)) adik ma rog. mai fac dar cateva minute,care mi se pare k nu se mai termina...plus k la el e mai ciudat...se excita super rpd...numa sa-l tin in brate cu 5 bluze pe mine..si tot se excita...sau dak stau IMBRACATA peste el..orice as face se excita....dar isi da drumul ffffff greu.


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#15 2007-12-26 11:50:36

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: tips and tricks... in dormitor:D

ciudat..:-?.....faceti'o mai rar ca si'al meu la fel isi da drumu rpd ca nu mai avem conditi lately.....eu zic ca daca sta pe spate e mai relaxat si se abtine mai greu....de ex cand ma tzine in pozitia mama iedului:))cum zice Amaria..se poate abtine mmmuult ca cica sta incordat..asha zice el:-??(desi eu as privi invers problema)
dar acum depinde de la barbat la barbat


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#16 2007-12-26 11:59:35

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: tips and tricks... in dormitor:D

pe mine m-a terminat iubitu alataieri seara......l-a tinut vreo ora si un pic. El cand bea alcool......stiu k ma astepata o partida lunga.......
Si eu obosesc cand stau deasupra da tot nu ma las.....ma sprijin si in maini....ma misca mai incet, mai cu cercuri cu nebunii, mai repede.....si ii place de moare k sta el culcat si poate sa ma si mangaie calumea pe sani pe fund.....
Plus k daca stau eu deasupra am cele mai tari orgasmuri.....aseara am avut orgasm multiplu.....big_smile


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#17 2007-12-26 12:02:24

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: tips and tricks... in dormitor:D

eu cand stau deasupra nu prea pot avea orgasm....nici nu'mi place prea mult:P doar la clitoris...atat:)
si shtiu cu alcoolul8-> pe el l'a tinut 4 ore ultima oara:)) nu se mai termina...lol bay vreau sa dorm:)) da' nu scapam de el..bine mi'a mai facut si oral...doar nu era 4 ore in continuu sa facem sex ca....rotfl dar shtiu ca 4 ore el presidente a fost treaz si la datorie

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-12-26 12:04:17)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#18 2007-12-26 12:09:47

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: tips and tricks... in dormitor:D

abia astept sa mai exersam ;;)mi-ati facut un chef acum yikesyikesyikes ...
p.s. explicati si la copilul mic si prostutz cum e cu pozitia aia big_smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#19 2007-12-26 12:22:49

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: tips and tricks... in dormitor:D

JanisJoplin a scris:

ciudat..:-?.....faceti'o mai rar

nu am facut-o de 3 sapt:d..maine e ziua cea mare..si deaia asteptam sfaturi, as fi vrut sa fac ceva deosebit:D


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.