homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex oral-25


#457 2012-03-22 15:32:21

Alina97
Full member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 213

Re: Sex oral

AciDulaSs a scris:

pai mai alina nu te mai pisicii si tu atata ca ii dai motive sa fie gelos.

Nu i-am dat motive sa fie gelos,nu am cochetat cu nimeni,pe colegul l-am vazut si il vad doar ca pe un coleg si atat. Am incercat de nenumarate ori sa-i explic,sa-l fac sa inteleaga ca-l iubesc si ca nu are motive sa se indoiasca de mine,dar e inutil,ma lupt cu morile de vant. La ultima cearta,i-am si zis ca daca nu are incredere in mine,ca ma crede in stare sa-l insel,daca se indoieste de iubirea mea...atunci pt mine e foarte clar ca nu ma cunoaste deloc si ca e inutil sa mai continuam relatia in conditiile astea.

Offline

 

#458 2012-03-22 15:40:20

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Sex oral

cum ai prezentat tu situatia in ultimul post si eu de parerea ca ai luat o decizie buna chiar daca suferi acum si ai dat toate peste cap (ma refer la casatorie) ... se vede ca baiatul respectiv este orbit de gelozie si doar asta vede chiar daca tu te uiti sau nu la un baiat pe care il vezi doar ca si prieten.Eu iti recomanda sa fii tare ca o sa iti gasesti pe alt baiat cu care sa te intelegi daca respectivul nu este dispus sa se schimbe.Bafta.

Offline

 

#459 2012-03-22 19:21:08

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Sex oral

probabil chiar are motiv sa fie asa, poate i-ai gresit in trecut, si i-e greu acum sa-si recapete increderea in tine. daca nu, atunci ar trebui sa il faci sa inteleaga ca EL e jumatatea ta


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#460 2012-03-22 20:01:59

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: Sex oral

i-a gresit cum? inselat? fata era virgina, mai. daca la asta te referi.

Offline

 

#461 2012-06-15 17:52:04

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Offline

 

 Publicitate


loading...

#462 2012-06-18 18:22:02

Alina97
Full member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 213

Re: Sex oral

jeannie a scris:

http://relatii.ele.ro/Sex/Sex-Ghid/Sex-oral-pe-canicula-tehnici-speciale-care-va-vor-racori-rapid_-- a11412.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_Sex_Tips&utm_medium&utm_campaign=newsletter_66503

pfuiii, pe caldurile astea eu nu mai am chef nici de sex normal chicot  de sex oral nici nu mai  poate fi vorba,ca oricum se intampla din an in pasti forgetit  prefer ceva actiune seara pe racoare.Si, ca tot sunt la tara in vacanta, o sa profit sa-l invit pe iubi sa dormim afara,in cort. sexinpat  rodnar

Ultima oara a fost editat de Alina97 (2012-06-18 18:28:39)

Offline

 

#463 2012-07-28 16:22:51

Benelly
Membru
Inregistrat: 2012-07-28
Mesaje: 1

Re: Sex oral

Buna ziua
In primul rand am sa va spun ca sunt cam nou pe aici.
Am tot citit comentariile voastre si la unele chiar ma crucesc.
Sa o luam usurel cu inceputul.
In primul rand la sexul oral trebuie sa aveti o igiena impecabila pentru ca nimeni nu vrea sa guste si sa miroase pipi.
Recomandabil este ca de fiecare data cand faceti sex indiferent daca faceti sau nu sex oral sa va spalati organele genitale. Sunt multi barbati care nu le pasa daca sunt sau nu curati astia o sa-i denumim porci.
Intr-o relatie in general una dintre parti iubeste mai mult decat cealalta.Asa ca de aici apar acele reticente.Unele persoane indiferent de sex sunt pur si simplu egoiste.Nu le pasa de partener daca se simte sau nu bine.Pentru ele nu exista decat persoana lor.
De exemplu eu nu ma simt implinit si satisfacut daca partenera mea nu moare de placere.Este o chestie psihica sa sti ca partenera se zvarcoleste de placere sub influienta limbii tale.
Un lucru sa nu uitati.Zonele intime sunt cele mai curate zone din oraganism(exceptie face anusul)
Sa facem un top al celor mai murdare zone din corpul nostru
Pe primul loc se situeaza anusul pe 2 parul de pe cap si fiti atenti pe locul 3 este gura.Exact acea gura pe care voi adorati sa o sarutati.Toate bacteriile si toti virusii de pe pamant in gura le gasim.
Daca o persoana nu vrea sa faca sex oral pentru ca i se pare scarbos sau injositor nici nu va face vreodata cu placere daca o va face.Mai bina ma lipsesc de sex oral daca stiu ca aceea persoana o face ca sa ma simt numai eu bine.Femeile si barbatii care nu vor sa primeasca sex oral sunt niste frustrati(e) cu idei preconcepute si sunt iremediabil afectati(e) psihic.Pur si simplu creerul lor este subdezvoltat.
Sa stiti ca in general sexul este o arta.Daca stii sa faci sex cu pasiune si cu dragoste atuci sansele ca sa fii inselat scad considerabil.
Dati-va drumul la imaginatie si jucati-va in pat cu tot ce va trece prin cap.Nu aveti ce pierde.Din punctul meu de vedere persoanele care nu accepta sexul oral trebuiesc marginalizati.
Nimic nu este mai placut decat sa saruti, sa mangai, si sa lingi o pasarica spalata si parfumata.
Mai sunt de zis dar astept sa citesc comentariile voastre.
Va pup si dati-i drumul la sex.

Offline

 

#464 2012-07-30 12:39:04

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex oral

vroiam sa-ti zic un mare bravo pt postul tau, pana am ajuns la asta:

Femeile si barbatii care nu vor sa primeasca sex oral sunt niste frustrati(e) cu idei preconcepute si sunt iremediabil afectati(e) psihic.Pur si simplu creerul lor este subdezvoltat.

.

de unde si pana unde afirmi tu chestia asta? daca ai fi fan inrait al sexului anal i-ai face inapoiati pe aia care nu vor s-o impinga in fundul partenerei, sau le-ai face labile pe femeile care nu vor sa simta ditamai supozitorul in fund? sau daca tu ai considera normale diverse fetisuri, inseamna ca aia care le resping sau carora nu le face placere sunt tampiti? fiecare face ce vrea, cum vrea, cand vrea, nu judeca aiurea.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#465 2012-08-30 23:07:18

buleroz
New member
Inregistrat: 2012-08-30
Mesaje: 62

Re: Sex oral

Bunaa..am si eu o nelamurire..pe 11 august am avut un contact sexual protejat..scurt..insa cand a scos ..a ramas prezervativul in mine..si  sperma a curs pe lenjerie..nu s.a mai intamplat niciodata asa.si nici nu credeam ca exista posibilitatea sa se intample..menstruatia  mi.a venit luna asta pe 26 chiar mai devreme cu o zi[trebuia sa vina pe 27] si primele doua zile am avut scurgeri mai abundeste iar a 3 si a 4a mai putine....si acum avand in vedere ca pe mn menstruatia nu m.a tinut niciodata mai putin de 6 zile..am cam inceput sa.mi pun intrebari..Poate cineva sa ma lamureasca?? big_smile exista vreun risc sa fiu gravida ?? smile mercii !! puss


Toate se-ntampla la timp..
Toate se-ntampla cu-n scop !!

Offline

 

#466 2012-08-30 23:14:43

Random
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2011-01-28
Mesaje: 3238

Re: Sex oral

None smile.


Do the world a favor, stay like this forever.

Offline

 

#467 2012-08-30 23:36:21

buleroz
New member
Inregistrat: 2012-08-30
Mesaje: 62

Re: Sex oral

asa ma gandeam si eu ca daca era sa fiu nu curgea abundent in primele zile..dar din cauza ca e prima data knd ma tine doar 4 zile m.au luat intrebarile..mercii: rotfl  rotfl


Toate se-ntampla la timp..
Toate se-ntampla cu-n scop !!

Offline

 

#468 2012-08-31 02:43:38

Random
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2011-01-28
Mesaje: 3238

Re: Sex oral

Cu placere.


Do the world a favor, stay like this forever.

Offline

 

#469 2012-08-31 11:28:39

buleroz
New member
Inregistrat: 2012-08-30
Mesaje: 62

Re: Sex oral

yoyolina a scris:

vroiam sa-ti zic un mare bravo pt postul tau, pana am ajuns la asta:

Femeile si barbatii care nu vor sa primeasca sex oral sunt niste frustrati(e) cu idei preconcepute si sunt iremediabil afectati(e) psihic.Pur si simplu creerul lor este subdezvoltat.

.

de unde si pana unde afirmi tu chestia asta? daca ai fi fan inrait al sexului anal i-ai face inapoiati pe aia care nu vor s-o impinga in fundul partenerei, sau le-ai face labile pe femeile care nu vor sa simta ditamai supozitorul in fund? sau daca tu ai considera normale diverse fetisuri, inseamna ca aia care le resping sau carora nu le face placere sunt tampiti? fiecare face ce vrea, cum vrea, cand vrea, nu judeca aiurea.

Un mare bvo pt postul asta .. applause  happydance


Toate se-ntampla la timp..
Toate se-ntampla cu-n scop !!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.