homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Surprize surpize :)-2


#20 2008-02-10 22:02:52

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Surprize surpize :)

ultima surpriza.....eu de 6 luni eram in pauza de antibebe....si faceam numai cu prezervativ....si deja nu mai era asa fun.+ Acum am fost cu sesiune , am fost eu pe stop si nu mai facusem de 2 sapt
. Si i-am zis k are fifi o surpriza pt el....si el ce ce zi-mi eu nu, el hai zi-mi la care eu: mi-am bagat cercel acolo. Deci nu va imaginazti cum s-a albit la fata si a disparut orice urma de expresie de pe fata lui. Si tot nu i-am zis si aseara eram noi in focuri ne incalzeam si cand urma sa se ridice sa isi puan prez i-am zis k am luat pastile luna asta. I-am facut o surpriza foaaaaaaaarte placuta


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 



#21 2008-02-10 22:07:11

adriana18
Full member
De la: bucuresti....colentina
Inregistrat: 2006-09-27
Mesaje: 670

Re: Surprize surpize :)

mi-a luat cei mai mumosi adidasi de la nike big_smile


"""You should be kissed and often - by someone who knows how"

Offline

 

#22 2008-02-10 22:15:42

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Surprize surpize :)

hmm.. I-am facut tort surpriza de ziua lui... Nu prea imi mai amintesc altele.. decat azi big_smile I-am zis ca o sa trec pe la el la munca si ... pe sub blugi mi-am luat ciorapii cu banda adeziva si boxerii din dantela si.. a fost foarte placut surprins cand m-a vazut big_smile A meritat!

Offline

 

#23 2008-02-10 22:37:06

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: Surprize surpize :)

Cand am facut 1 an..l-am chemat la mine..si am facut o inimioara din lumanarele din`acelea mici si rotunde..si in mijloc am pus o scrisorica scrisa p foaie rosie..si cadourile p pat..si l-am legat la ochi si l-am dus in camera.. si a fost foarte placut surprins hjarta


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#24 2008-02-10 23:24:08

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Surprize surpize :)

hm...eu alaltaseara m`am imbracat intr`un corset...cu sosetele..cu cizmulitze... fara chilotzei.. frisca.. un shal.. o melodie orientala..si i le`am daruit din plin...a fost ziua lui tongue
offtopic bine v-am regasit tongue

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-02-10 23:25:35

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Surprize surpize :)

LadyInRed a scris:

hm...eu alaltaseara m`am imbracat intr`un corset...cu sosetele..cu cizmulitze... fara chilotzei.. frisca.. un shal.. o melodie orientala..si i le`am daruit din plin...a fost ziua lui tongue
offtopic bine v-am regasit tongue

kinky lady big_smile

Offline

 

#26 2008-02-11 07:10:18

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Surprize surpize :)

eu m-am certat ieri cu el...a fost o mare surpriza rotfl

Offline

 

#27 2008-02-11 07:29:03

password
Full member
Inregistrat: 2007-09-06
Mesaje: 861

Re: Surprize surpize :)

Eu de ziua lui i-am umplut perdeluta cu baloane de toate culoarile..si cu chestii din alea de agatat cu happy birthday..si i-am impachetat si cadourile super frumos si mi-am pus si un coif din acela de petrecere si i-am facut o petrecere surpriza..cand a intrat in camera si a vazut..a ramas interzis..eu am iesit de dupa usa si i-am strigat SURPRIZAAAAAA  party


What goes around comes around!
Mancarea este un minut pe buze  si o viata pe corp!

Offline

 

#28 2008-02-11 08:13:58

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Surprize surpize :)

surprize culinare ii fac big_smile .il aspepta cu ce ii plac lui  bun.il mai surprin cu cate un sex oral rotfl. planuiesc acum un striptis si acum imi veni ideea sa fac ceva pun de papa si sa il astept cu ea intr-un costum sexy big_smile. aaaa mi-am adus aminte intr-o dupa amiaza cand dormea m-am imbracat intr-un cat suit din plasa rosu mi-am pus niste tocuri si l-am trezit intr-un mod mai mult decat placut big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#29 2008-02-11 10:48:34

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Surprize surpize :)

la mine fiecare cadou e cu surpriza... dar deja am scris la topicul valentine's day despre asta, asa ca mi-e sa nu iau warn daca postez si aici big_smile tot vreau sa fac si eu o chestie de asta tip striptease sau sa se trezeasca cu mine imbracata in nush ce sexoshenie... dar cred ca as incepe sa rad asa de tare, ca ar strica tot efectul.


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#30 2008-02-11 23:51:04

skumpi
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

tot umbla pe acolo pe la birou un baietel cu ghiocei big_smile si ia`m cumparat la iubi si cand am intrat in mashina zic "ghicitoare...ghici ghici..."cine scoate capu din zapada...pe iubi ca sa`l vada ? " si tot se gandea saracu rotfl pana la urma a zis " ghioceluuuuuuuu " big_smile si i`am dat ghioceii big_smile

 

#31 2008-02-12 14:19:52

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: Surprize surpize :)

Duminica i-am pregatit micul dejun[stiam k o sa`i fime foame cand se trezeste]i-am pus un pahar cu suc , un trandafir[artificial - doar de ala am gasit in casa)iar sub farfuria cu papica i`am pus un servetzel pe care scria " cu fiecare zi te iubesc mai mult"...
i-a placut si a fost surprins.un gest mic,dar care te face maare:x


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#32 2008-02-12 18:43:58

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: Surprize surpize :)

azi a fost sa cumpere papa bun din careffour,si m'a sunat sa ma intrebe ce sa ia,si i'am zis ca vreau "poiana delicii".Si dupa ceva timp,il sun sa ia si ceva de papa,ca nu aveam.Si el "deja am plecat,lasa ca papam alta data".Si cand a venit,logic ca deja luase ce ii spusesem.Deci cate o data,ma sperie pur si simplu faptu ca gandim la fel,fara sa vorbim.. Si surpriza era ca nu luase poiana delicii ca nu gasise,dar mi'a luat o cutie mare de bomboane tres gioli,cu lichior si cu visine intregi(moartea mea) big_smile Aoleu ce drag imi e.. hjarta

Offline

 

#33 2008-02-12 20:20:42

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Surprize surpize :)

ce fain ii asa cu surprize big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#34 2008-02-12 22:37:31

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

Fetelor v-am zis ca raman singura weekend-ul asta acasa si vreau sa-i fac o surpriza intr-o napte cand vine la mine, dar nu stiu ce ....oare sa-i fac striptease acasa sau la munte? Ma gandeam ca la munte nu prea am posibilitatea sa pun melodia, decat pe telefon, dar e mai aiurea dupa mine pe tel, asa acasa am calcul si pot sa bag melodia aici f usor...hmmm, chiar nu stiu poate imi dati voi o idee ceva.

 

#35 2008-02-12 22:39:42

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Surprize surpize :)

mai bine da-i acum surpriza..ca ai tot ce ai nevoie la indemana...

Offline

 

#36 2008-02-12 22:42:08

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

deci sa-i fac striptease acum nu?

Dar la munte cand o sa ma imbrac in lenjeria de la jolidon pe care am luat-o ieri ce-i mai fac?
Ca vreau sa ma imbrac cu aia acolo, dar nus tiu ce sa fac ca nu vreau sa dispara repede de pe mine smile

 

#37 2008-02-12 22:43:14

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Surprize surpize :)

lol asta e o problema...spune-i ca vrei mai mult preludiu.. ia-l cu vrajeala..nu-l lasa sa te dezbrace asa usor

Offline

 

#38 2008-02-12 22:46:53

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

Ma gandeam ca la munte sa-l leg la ochi cu ceva si cand ajung lnga el sa-l dezleg dupa cateva secunde si in rest nu mai am idei....ca nu vreau sa ma dezbrace rpd smile

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.