homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Surprize surpize :)-3


#39 2008-02-12 22:46:54

allys
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-09-03
Mesaje: 471

Re: Surprize surpize :)

eu nu prea i-am facut lui surpize. mai mult el mie. big_smile de ziua mea a venit cu mainile in buzunare si s-a scuzat ca a avut probleme cu banii in ultimul timp si nu mi-a luat nik neutral si apoi m-am trezit cu un saculet cu cercei din aur si in complot cu mama... torttttttttttt!!!!!!!!!!!! party

Offline

 



#40 2008-02-13 12:38:14

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: Surprize surpize :)

andrutza a scris:

deci sa-i fac striptease acum nu?

Dar la munte cand o sa ma imbrac in lenjeria de la jolidon pe care am luat-o ieri ce-i mai fac?
Ca vreau sa ma imbrac cu aia acolo, dar nus tiu ce sa fac ca nu vreau sa dispara repede de pe mine smile

pai si nu`i poti face 2 surprize?big_smile


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#41 2008-02-13 12:45:05

Hanuschak
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 243

Re: Surprize surpize :)

adriana18 a scris:

mi-a luat cei mai mumosi adidasi de la nike big_smile

si mie tummenupp i-am facut multe surprize pana acum, imi place sa-i cumpar tot felul de lucruri frumose, cand vad ceva si-mi place nu ma pot abtine si-i cumpar(parfumuri, hainute), dar cel mai frumos cadou pe care i l-am facut a fost cred ca, cam acum 3 ani. am ramas singuri un weekend la el acasa(pe atunci nu stateam impreuna) si am decupat eu fffffffffff multe inimioare rosii(aveam acasa hartie pentru cadouri cu inimioare), pe el l-am inchis in sufragerie si i-am facut traseu numai de inimioare pana la dormitor, binenteles si cu lumanarici, unde l-am asteptat imbracata foarte sexy si cu doua pahare de sampanie in mana. deci n-o sa uit fata lui toata viata :f?rv?nad: nu mai are rost sa zic ce-a iesit rodnar a fost superb smile

Ultima oara a fost editat de Hanuschak (2008-02-13 12:51:52)


Don't drink water, fish have sex in it

Offline

 

#42 2008-02-13 12:47:22

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

Andreea89 a scris:

andrutza a scris:

deci sa-i fac striptease acum nu?

Dar la munte cand o sa ma imbrac in lenjeria de la jolidon pe care am luat-o ieri ce-i mai fac?
Ca vreau sa ma imbrac cu aia acolo, dar nus tiu ce sa fac ca nu vreau sa dispara repede de pe mine smile

pai si nu`i poti face 2 surprize?big_smile

adica sa-i fac si la munte striptease?

Tocmai ca vreau 2 surprize, dar nu stiu ce sa-i fac la munte....ma gandeam cand suntem in camera sa il trimit jos la frigider la vila sa aduca ceva de mancare ca mi-e foame si sa ma imbrac rpd si sa-l astept asa imbracata si pe urma vedem noi....off chiar nu stiu

 

#43 2008-02-13 15:45:18

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Surprize surpize :)

ar fi si asta o idee big_smile si il astepti in pat sau cumva ... sau asa sprijinita de usa big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-02-13 20:36:57

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: Surprize surpize :)

andrutza a scris:

Andreea89 a scris:

andrutza a scris:

deci sa-i fac striptease acum nu?

Dar la munte cand o sa ma imbrac in lenjeria de la jolidon pe care am luat-o ieri ce-i mai fac?
Ca vreau sa ma imbrac cu aia acolo, dar nus tiu ce sa fac ca nu vreau sa dispara repede de pe mine smile

pai si nu`i poti face 2 surprize?big_smile

adica sa-i fac si la munte striptease?

Tocmai ca vreau 2 surprize, dar nu stiu ce sa-i fac la munte....ma gandeam cand suntem in camera sa il trimit jos la frigider la vila sa aduca ceva de mancare ca mi-e foame si sa ma imbrac rpd si sa-l astept asa imbracata si pe urma vedem noi....off chiar nu stiu

hmmm ...sa`ti zic la ce  surpriza m`am gandit eu?[dak citeste postul asta s`a dus toata surpriza mea]si`ti dau si`un sfat
poti sa`i zici tu ca trb sa te duci pana la baie[sau oricum undeva in afara camerei]si mergi te schimbi si`ti iei o camasa de`a lui peste...sa pleci cat mai imbrakta si sa vii kt mai dezbrakta tongue dupa aia sa te dezbraci incet incet incet... hjarta si nu mai e nevoie si de muzica...atmosfera se incinge de la sine :->

Ultima oara a fost editat de Andreea89 (2008-02-13 20:37:39)


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#45 2008-02-13 20:47:10

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

eu ma gandeam sa plece el pana jos sa inchui usa inc az ca nu sunt gata...sa ma schimb intre timp sa aprind lumanarele ceva, sa pun in pahare niste vin si cand e totul gata il astept si pe urma vad eu ce fac, totul vine de la sine (asta prima varianta)

a doua ar fi sa nu-l mai trimit nicaieri si sa-l leg la ochi, sa ma pregatesc eu sa pregatesc atmosfera, totul sa-mi pun un halat pe mine si sa incep sa ma dezbrac usor smile

care ar fi mai buna?

 

#46 2008-02-13 21:12:16

Ramona_gl
Sr. member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-08-29
Mesaje: 1270

Re: Surprize surpize :)

prima smile

Offline

 

#47 2008-02-13 21:21:00

persifona
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

Mie si a doua mi se pare f tare, ca probabil o sa arda de nerbadare si o sa-i stimulezi imaginatia, va incerca sa interpreteze fiecare zgomotzel din camera ca sa se prinda ce-i pregatesti big_smile

 

#48 2008-02-13 21:29:18

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

M-am hotarat, o sa-l leg la ochi intre timp aprin lumanarile, pun vin in pahare, il dezleg la ochi eu o sa fiu cu halatul pe mine, ii dau paharul ne zicem la multi ani etc il pup bla bla ca o sa fie dupa 12 noaptea chiar pe 24 de ziua noastra, de fapt pe 23- spre 24 smile si pe urma o sa-mi dau halatul jos, n-os a banuiasca el ce am pe dedesubt daca ma vede in halat...pare mai incitant asa cred eu

 

#49 2008-02-13 21:30:07

persifona
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

Daaaaaaaaaaa. Foarte tare! big_smile

Vreau si eu surprize de-astea. Nu treci si pe la mine? rotfl

 

#50 2008-02-13 21:32:15

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

rotfl

 

#51 2008-02-13 21:47:01

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Surprize surpize :)

distractie faina big_smile big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#52 2008-02-13 23:28:57

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

ms smile

 

#53 2008-02-15 21:41:52

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: Surprize surpize :)

dada,buna idee:>smile


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#54 2008-02-15 22:57:14

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: Surprize surpize :)

foarte frumos andrutza. Sper sa iasa totul bine si sa ne povestesti cum a fost. Si eu vreau o surpriza deasta pt iubi meu, sigur i-ar placea, da nu avem unde sad


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#55 2008-02-15 23:01:15

andrutza
Vizitator

Re: Surprize surpize :)

si eu sper sa iasa totul bine....eu cred ca va fi f incantat smile nici eu nu prea am unde, am noroc ca pleaca ai mei 2 zile si mergem si la munte...e prima data cand ii fac o surpriza de genul asta, inainte nu prea ii faceam ca nu aveam unde.

 

#56 2008-02-15 23:24:13

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Surprize surpize :)

andrutza hjartahjartahjartahjarta

Ultima oara a fost editat de Melany1 (2008-02-15 23:24:20)

Offline

 

#57 2008-02-15 23:30:44

mihaela2289
Hero member
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 2945

Re: Surprize surpize :)

luni facem 4 anisori impreuna hjartahjartahjartahjartahjartahjartahjartahjartahjarta si as avea nevoie de o idee super ptr o surpriza

pana acum cu ce l-am incantat:
~de ziua noastra(af mihail) m-am bagat intr-o cutie mare imbracata frumos si cu funditza la gat si l-am asteptat la el in camera...
~m-am imbracat in danstoare orientala si am dansat ptr el pana a inceput sa saliveze rau..
~ii scriam la inceput mici poezioare si i le ascundeam prin buzunare sau in cutia de scrisori....

cam astea imi vin in minte acuma...


www.specialitaticulinare.blogspot.com - Super chec marmorat, neinecacios si simplu de facut!!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.