homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-103


#1939 2008-04-14 23:02:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

da pink...de obicei asta se'ntampla cand ai un nou fat frumos big_smile
si eu mi'am revenit greu dupa iubirea din liceu...1 an sa nu ma mai gandesc la el....si inca vreun an jumate pana am ras cand ma gandeam...adik big_smile cand l'am cunoscut pe japan tongue am mai ras intre timp cand mai cunosteam diversi...da' niciunu nu dura sad
nu te speria senorita.....nu e greu primu ala an...adik dupa cateva luni(in anul ala) era pasiva dragostea mea..ziceam ca numai pe el il iubesc si la el ma gandeam..da' nu mai sufeream(nush cum sa'ti explic cum e asta...dar te resemnezi la un moment dat)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 



#1940 2008-04-14 23:04:32

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

senorita a scris:

iti dai seama janis ca daca numai gandul te-a distrus.... imagineaza-ti... dupa ce luni de zile esti centrul universului lui.. ti se spuneca te iubeste mai mult decat pe propria lui mama.... te cere de nevasta... usor usor incepe sa se aleaga praful.. si tragi tare si lupti cu toate armele pe care le ei... luni de zile.... si esti ferm convinsa atat tu cat toti ceilalti de pe langa tine ca o sa va impacati...
si poftim....
mai grav e ca ai lui sunt distrusi... au sperat si ei ca si mine pana in ultima clipa stii.... bunica lui a facut soc cd a vz-o p-aia... nu-i venea sa creada, a zis ca nici nu tine minte cum arata....
Doamne nu ma gandesc decat la masa de Paste.. ei toti adunati in jurul mesei... grater
alt moment crunt pt mine.........

pupu puss kram
si a doua oara sa n'o mai crezi...aia cu mama lol glumesc big_smile da' intelegi unde bat...imposibil....sunt nascuti sa le iubeasca....:f?rbannad:


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1941 2008-04-14 23:07:44

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

mai sunt si cazuri fericite andrutza tongue
sunt de blamat ca i'am zis ca nu trebuie s'o intereseze? am zis acelasi lucru ca si pink..si doar de mine s'a luat  grater

nu m-am luat doar de tine... Doamne fereste.. doar ca tu ai stilul asta mai ferm, mai agresiv cumva... mai transant... si chestia asta ma termina acum...
sunt f sensibila la orice chestie.. n-am nimic cu nimeni de aici, Doamne fereste.. dimpotriva pusspuss
mai ales cu brasila mea... offf... imi pare rau...

LE: si nu.. n-am vrut sa sune ca "m-am luat de cineva" sad

Ultima oara a fost editat de senorita (2008-04-14 23:09:46)


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#1942 2008-04-14 23:11:18

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

da...e o strategie invatzata de curand lol adik asha m'am prins eu de curand ca trebuie sa se actioneze,ca dupa o despartire n'are nimeni nevoie de "te inteleg" pt ca iti creste perioada de latenta....zici da..ma intelege ala.si mai plangi doua zile'n plus...adik asha m'am gandit si cu privire la fosta mea "finutza" ca si ea'i despartita....
si chit ca zic ca nu mai fac asha, ca shtiu ca esti sensibila..tot asha imi iese sad
en realidad nu fac asha...sunt mai moale...normal cuvintele astea de pe un ecran par foarte transante
big_smile  puss


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1943 2008-04-14 23:11:54

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

si eu ma gandesc la ziua de Paste pe care anul asta o s-o petrec doar cu ai mei...in ultimii 2 ani am petrecut-o cu el si cu ai lui...si bineinteles ca ma doare ca acum totul s-a schimbat si nimic nu va mai fi la fel...dar ...asa a fost sa fie sad


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1944 2008-04-14 23:12:49

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ce'as vrea sa scap eu de mesele astea de care ziceti voi
bleaaaaxxx   masa,soacra,rude  bleeaax
eu vreau sa fim noi doi...mancarica si patutz rotfl


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1945 2008-04-14 23:13:06

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

SonneAle a scris:

senorita a scris:

janis.... nu doresc nimanui....sa treaca prin asta
dar nu poti intelege decat cd esti pus in situatia asta... sad

eu te inteleg perfect neutral  la nicio sapt dupa despartirea de mine si -a petrecut weekendul la el acasa cu alta lol suuuuuuuuuperrrrrrb mad  noah, nu mai e loc si pt asta in sufletul meu si daca mai revin mult amintirile din trecut, poate ma supar si o termin definitiv, oricum pierderea asta n-ar fi asa mare comparativ cu altele...

stiu alez... offf.... cum e viata asta sad

skumpi.. nici eu nu stiu ce e cu simy.. dar imi pare tare rau de ea... nici pe mess n-am mai vz-o sad


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#1946 2008-04-14 23:13:38

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

ce'as vrea sa scap eu de mesele astea de care ziceti voi
bleaaaaxxx   masa,soacra,rude  bleeaax
eu vreau sa fim noi doi...mancarica si patutz rotfl

comportament antisocial punish

 

#1947 2008-04-14 23:15:20

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Eu de`abia astept Pastele...sa stam cu totii...bine a mea familie lol k vine si sor`mea si iubi ei...vecinii...rudele applause superrr...papi multa...si dragoste multa big_smile patfierbinte

 

#1948 2008-04-14 23:15:37

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

si a doua oara sa n'o mai crezi...aia cu mama lol glumesc big_smile da' intelegi unde bat...imposibil....sunt nascuti sa le iubeasca....:f?rbannad:

am descoperit marele defect al barbatilor! rotfl

da' uite d'aia vreau eu sa am baiat cand o fi, sa ma iubeasca mult si sa ma cert cu "pretendentele". rotfl

Offline

 

#1949 2008-04-14 23:16:09

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

ce'as vrea sa scap eu de mesele astea de care ziceti voi
bleaaaaxxx   masa,soacra,rude  bleeaax
eu vreau sa fim noi doi...mancarica si patutz rotfl

mie mi-e dor de zilele alea  de Paste petrecute cu el si cu ai lui...chiar au fost foarte frumoase...imi placea familia lui...desi era modesta...erau oameni foarte de treaba si foarte uniti...deja incepusem sa-mi imaginez cum ar fi sa fac parte din ea.....dar...n-am mai apucat sad...asta e...life goes on...and it's only gonna make me strong big_smile


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#1950 2008-04-14 23:16:20

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

da..cand vine vorba de chestii dinastea...cam am comportament antisocial....desi's obisnuita...de'un an si 4 luni ma duc la masa,paste,craciun si gratare muuulte la el in curte.sau casa.....tot n'as prea vrea...e ditamai familia acolo in curte....oricum la un moment dat ma ia in casa si ma violeaza....pt aia si ma duc rotfl
da seno o sa te faca mai puternica clarrrrr! puss
si bliss..din cauza fetelor ca tine va ajunge lumea plina de mitocani :f?rbannad: te rog frumos...pt binele femeilor din lumea asta...ai grija cum il cresti...nu uita ca si tu ai fost nora.....te roooooog
ai grija sa le respecte pe toate si invata'l sa'si faca de toate singur..sa n'aiba impresia ca i se cuvine...sa le ia de sclave pe femei si sa se poarte ca un badaran :f?rbannad:
ma supar daca nu faci asha!

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-04-14 23:18:55)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1951 2008-04-14 23:17:18

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

janis  janis ... totul  e  cu  un  scop rotfl

Offline

 

#1952 2008-04-14 23:18:24

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

pink_butterfly a scris:

JanisJoplin a scris:

ce'as vrea sa scap eu de mesele astea de care ziceti voi
bleaaaaxxx   masa,soacra,rude  bleeaax
eu vreau sa fim noi doi...mancarica si patutz rotfl

mie mi-e dor de zilele alea  de Paste petrecute cu el si cu ai lui...chiar au fost foarte frumoase...imi placea familia lui...desi era modesta...erau oameni foarte de treaba si foarte uniti...deja incepusem sa-mi imaginez cum ar fi sa fac parte din ea.....dar...n-am mai apucat sad...asta e...life goes on...and it's only gonna make me strong big_smile

da acuma ti`e dor de ex ? yikes
mai esti cu tipu ala ?
is in urma cu viata ta lol

 

#1953 2008-04-14 23:18:41

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

la mine nu asta era scopul principal...nu ca ar fi stricat tongue


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#1954 2008-04-14 23:18:43

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

ce'as vrea sa scap eu de mesele astea de care ziceti voi
bleaaaaxxx   masa,soacra,rude  bleeaax
eu vreau sa fim noi doi...mancarica si patutz rotfl

pfuuuu... eu am avut o legatura cu ai lui... Doamneee... incredibil ce parinti are.... mai ales mama lui e o femeie de zahar... cate discutii n-am avut cu ea, cat sprijin nu mi-a/ne-a oferit... cate sfaturi nu mi-a dat.. cat nu s-a chinuit si ea.... imaginati-va... sa ma impac cu baiatul ei... mi-a zis ca ma intelege perfect, ca se simte de 100 de ori mai apropiata de mine....
am iesit de nu stiu cate ori la cafenea, am vorbit ca 2 surori... tatal lui la fel... cate n-a facut pt mine...

si ajung sa ma intreb.. pt ce toate astea?? pt ca tb sa rasuceasca cutitul in rana si cele mai mici aspecte de acest gen?
de ce e viata atat de inselatoare? sad

pink.... offf.... imi pare rau sadkram


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#1955 2008-04-14 23:21:26

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

skumpi a scris:

pink_butterfly a scris:

JanisJoplin a scris:

ce'as vrea sa scap eu de mesele astea de care ziceti voi
bleaaaaxxx   masa,soacra,rude  bleeaax
eu vreau sa fim noi doi...mancarica si patutz rotfl

mie mi-e dor de zilele alea  de Paste petrecute cu el si cu ai lui...chiar au fost foarte frumoase...imi placea familia lui...desi era modesta...erau oameni foarte de treaba si foarte uniti...deja incepusem sa-mi imaginez cum ar fi sa fac parte din ea.....dar...n-am mai apucat sad...asta e...life goes on...and it's only gonna make me strong big_smile

da acuma ti`e dor de ex ? yikes
mai esti cu tipu ala ?
is in urma cu viata ta lol

si eu am senzatia ca sunt in urma cu viata mea tongue
nu mai sunt cu nimeni...sunt doar eu cu mine momentan...si e mai bine asa...desi doare singuratatea...dor amintirile...dor regretele...doare tot...dar nah...timpul le vindeca pe toate...sper wink
mai sus vorbeam de primul meu iubit de care m-am despartit din august anul trecut...singura relatie serioasa si de lunga durata pe care am avut-o...au mai fost tentative apoi...dar au esuat dintr-un motiv sau altul...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#1956 2008-04-14 23:21:51

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

si maica'sa pana la urma(fie ce'o fi) este o super femeie..de ta'su nu mai zic...e super gagiu(cand e acasa) si sunt apropiati asha...cosa nostra e la ei in casa rotfl2 sa fie muuulti si muuulta mancare..muuulta dragoste..toti sa se inteleaga.....cel putin asa e tasu....e o nebunie acolo...e mishto pana la urma..dar nush...eu's mai singuratica de fel...atatia oameni..ma sperie lol
eu o cunosc de'atata vreme pe maica'sa si mi'e tarsa cand ii dau telefon...pe bune!!! si doar am mai vb cu ea..da' am o tarsa;n mine..duaamneee
asha's eu mai timida...mai antisociala nah skumpi
BLISS citeste mai sus te rog big_smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1957 2008-04-14 23:22:48

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

puss seno wink


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.