homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-104


#1958 2008-04-14 23:24:16

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

skumpi a scris:

Eu de`abia astept Pastele...sa stam cu totii...bine a mea familie lol k vine si sor`mea si iubi ei...vecinii...rudele applause superrr...papi multa...si dragoste multa big_smile patfierbinte

cum ziceam sadgrater

pink_butterfly a scris:

nu mai sunt cu nimeni...sunt doar eu cu mine momentan...si e mai bine asa...desi doare singuratatea...dor amintirile...dor regretele...doare tot...dar nah...timpul le vindeca pe toate...sper

daaaaa daaa daaa grater


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 



#1959 2008-04-14 23:24:41

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

te uooogggg bliss sa nu il cresti misogin...te uogggg
mamele de baieti sunt vinovate pt tot...ai dreptate !
vezi senorita exact..ti'am zis ca nici eu nu mi'am uitat iubirea din liceu abia tarziu..da' cu cat trecea timpu cu cat durea mai putin...cand eram singura durea cel mai tare

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-04-14 23:25:57)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1960 2008-04-14 23:25:12

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

poai ia nu mai fi k in viata asta nu o sa fii doar u cu el...oricat ti`ai dori asta big_smile

 

#1961 2008-04-14 23:25:15

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

am vazut. ziceam si eu la misto. am ras toata ziua, nu ma pot oprii...
sa nu te superi pe mine ca nu era nimic de rau, pur si simplu tre' sa comentez eu tot azi.. puss

Ultima oara a fost editat de bliss (2008-04-14 23:25:30)

Offline

 

#1962 2008-04-14 23:26:23

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

senorita a scris:

skumpi a scris:

Eu de`abia astept Pastele...sa stam cu totii...bine a mea familie lol k vine si sor`mea si iubi ei...vecinii...rudele applause superrr...papi multa...si dragoste multa big_smile patfierbinte

cum ziceam sadgrater

pink_butterfly a scris:

nu mai sunt cu nimeni...sunt doar eu cu mine momentan...si e mai bine asa...desi doare singuratatea...dor amintirile...dor regretele...doare tot...dar nah...timpul le vindeca pe toate...sper

daaaaa daaa daaa grater

hai k te iau la mine de Paste big_smile

 

 Publicitate


loading...

#1963 2008-04-14 23:27:29

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

bliss a scris:

am vazut. ziceam si eu la misto. am ras toata ziua, nu ma pot oprii...
sa nu te superi pe mine ca nu era nimic de rau, pur si simplu tre' sa comentez eu tot azi.. puss

nu maaah..rotfl nu m'am suparat
numai ca faceam un apel la toate de pe forum.....si la tine si la toate...daca tot deschisesei tu subiectul puss
ma bucur ca esti happy tongue puss
dar sincer....mare prostie fac femeile'astea cand ii educa de genu : lasa mamah..tu esti barbat...ce sa faci tu...tu esti barbat in casa....le baga tampeniile'n cap


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1964 2008-04-14 23:27:43

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

imi zice iubi sa termin mai rpd Grey`s sa ne uitam la Neveste disperate rotfl fff tareee lol

 

#1965 2008-04-14 23:28:27

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

si maica'sa pana la urma(fie ce'o fi) este o super femeie..de ta'su nu mai zic...e super gagiu(cand e acasa) si sunt apropiati asha...cosa nostra e la ei in casa rotfl2 sa fie muuulti si muuulta mancare..muuulta dragoste..toti sa se inteleaga.....cel putin asa e tasu....e o nebunie acolo...e mishto pana la urma..dar nush...eu's mai singuratica de fel...atatia oameni..ma sperie lol
eu o cunosc de'atata vreme pe maica'sa si mi'e tarsa cand ii dau telefon...pe bune!!! si doar am mai vb cu ea..da' am o tarsa;n mine..duaamneee
asha's eu mai timida...mai antisociala nah skumpi
BLISS citeste mai sus te rog big_smile

scuze  k  ma  bag  si  io  k  musca'n  lapte big_smile  dar  park  ma  regasesc  in  cele  spuse  de  tine lol numai  k  io  ma  duc  la  parintii  lui  cam  la  2  luni  si  nahh  tre  sa  suport  aglomeratia lol

Offline

 

#1966 2008-04-14 23:28:33

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

la iubi tau plac baietzeii? rotfl
glumesc skumpiiiiiiiiiiiiiii nu vezi cum vorbesc..prostindu'ma rotfl
daca te superi te baaat
razi si tu si taciiiiiii


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1967 2008-04-14 23:29:08

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

am facut baitza smile   
acum simt ca ard cu totul neutral   si ma supar ca trec de la o stare la alta, ba mi-e foarte frig, ba ard, am frisoane, sper sa nu racesc hmm


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#1968 2008-04-14 23:29:44

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

la iubi tau plac baietzeii? rotfl
glumesc skumpiiiiiiiiiiiiiii nu vezi cum vorbesc..prostindu'ma rotfl
daca te superi te baaat
razi si tu si taciiiiiii

lojik ca ii plac ...doar si mie`mi plac femeile rotfl
da el cred, ca crede k is plini de femei in film si muult sex lol

Ultima oara a fost editat de skumpi (2008-04-14 23:30:10)

 

#1969 2008-04-14 23:29:52

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

da janis stiu ce zici.. si eu am avut atatea momente in care imi ziceam ca il vreau pe X.. si mai tarziu radeam cand imi aduceam aminte ce absurda eram.. ce copil..
toti trecem prin asta... numai ca inaintand in varsta, incepi sa te gandesti la ceva ff serios.... nu doar ca la o joaca de-a relatia....

iar la mine e a doua relatie "matura" care se termina.. stii bine si faza cu fostul... cu fiecare dintre ei am crezut ca el e "the one".. si poftim... investeste atatea sentimente, lacrimi, regrete.... si ramai doar cu amintirile, regretele si niste fotografii... grater


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#1970 2008-04-14 23:30:17

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

skumpi a scris:

senorita a scris:

skumpi a scris:

Eu de`abia astept Pastele...sa stam cu totii...bine a mea familie lol k vine si sor`mea si iubi ei...vecinii...rudele applause superrr...papi multa...si dragoste multa big_smile patfierbinte

cum ziceam sadgrater

pink_butterfly a scris:

nu mai sunt cu nimeni...sunt doar eu cu mine momentan...si e mai bine asa...desi doare singuratatea...dor amintirile...dor regretele...doare tot...dar nah...timpul le vindeca pe toate...sper

daaaaa daaa daaa grater

hai k te iau la mine de Paste big_smile

acum vb cu seno sau cu mine? big_smile
pe mine nu ma deranjeaza sa fac pastele cu ai mei...mi-era dor si de asta...pt ca in ultimii 2 ani le-am lipsit in ziua aia si ei mie foarte mult...desi am fost fericita...o sa fiu si anul asta...e o altfel de fericire si de implinire wink


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#1971 2008-04-14 23:30:24

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

capcaun a scris:

JanisJoplin a scris:

si maica'sa pana la urma(fie ce'o fi) este o super femeie..de ta'su nu mai zic...e super gagiu(cand e acasa) si sunt apropiati asha...cosa nostra e la ei in casa rotfl2 sa fie muuulti si muuulta mancare..muuulta dragoste..toti sa se inteleaga.....cel putin asa e tasu....e o nebunie acolo...e mishto pana la urma..dar nush...eu's mai singuratica de fel...atatia oameni..ma sperie lol
eu o cunosc de'atata vreme pe maica'sa si mi'e tarsa cand ii dau telefon...pe bune!!! si doar am mai vb cu ea..da' am o tarsa;n mine..duaamneee
asha's eu mai timida...mai antisociala nah skumpi
BLISS citeste mai sus te rog big_smile

scuze  k  ma  bag  si  io  k  musca'n  lapte big_smile  dar  park  ma  regasesc  in  cele  spuse  de  tine lol numai  k  io  ma  duc  la  parintii  lui  cam  la  2  luni  si  nahh  tre  sa  suport  aglomeratia lol

pfoai...eu mai tot timpul....si ce ma foote chestia asta...la maxim...noroc ca ma foote si el...altfel rotfl nu ma mai duceam acolo demult rotfl


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1972 2008-04-14 23:31:27

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ma doare capul de mooor..... inca o noapte alba se arata... neutral


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#1973 2008-04-14 23:32:49

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

senorita a scris:

... investeste atatea sentimente, lacrimi, regrete.... si ramai doar cu amintirile, regretele si niste fotografii... grater

tocmai de-aia nu mai imi vine mie sa investesc nimic tongue
deci...acum chiar am plecat!...noapte buna! puss


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#1974 2008-04-14 23:33:42

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JANISSSSSSSSSSSSS
am nevoie de subtitrarea de la sez 3, ep 8 , Starting at the sun ...plizzzzzzzzzz

 

#1975 2008-04-14 23:33:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

senorita nu conta ca eram copila si aveam 18 ani..si ca nu fusese (din afara) mare relatie...eu'l iubeam la fel de mult si crede'ma ca mi se rupe sufletul si'acum cand ma gandesc cum m'a lasat...dupa toate planurile noastre.....copila sau nu..ne iubeam la un moment dat..si;l credeam the one...........dupa care...nu ma mai iubea...si mi'am revenit greu..
pfff....ma apuca acum nostalgia si cine stie...iar il visez lol
am visat acum vreo 2 saptamani...ca eram pusa sa aleg intre ionutz(asha il chema) si japan...si am stat mult cu ochii catre ionutz neutral dupa care mi'am revenit zicand: vladutz pt ca, cu el am sigurantza si viitor
nustiu ciudate's visele astea lol


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1976 2008-04-14 23:35:52

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

janissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.