homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-165


#3117 2008-04-16 20:09:48

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

myhaaaaaa wtf....ieri te cerea in casatorie....ce s'a intamplat? ai pareri? esti hormonica?? (adik esti la ciclu..si stai prost cu hormonii? tongue ) ??
aaaaah hahahaha tongue poate si'a facut de plictiseala..sau din greseala...o fi dat un click si......tongue plm  calmeaza'te  puss puss

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-04-16 20:10:35)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 



#3118 2008-04-16 20:10:00

barbie28
Banat
Inregistrat: 2008-04-08
Mesaje: 101

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

eu_vreau a scris:

aaa...si barbie..daca vrei poti reveni la vechiul user. e valabil si te asteapta. cum vrei numai sa imi spui la care ramai ca sa putem bana pe unul dintre ele.

mmm nuj ma gandesc si iti spun smile inca ma simt rusinata pt trb aia.pfff chiar imi pare sincer rau pt tot....dar asta e..e cam tarziu sa imi para rau...acuma iti dai seama cum voi fi privita neutral

Offline

 

#3119 2008-04-16 20:10:29

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbie28 a scris:

eu_vreau a scris:

bine ai revenit puss

ms eu_vreau  puss   tu intotdeuna diplomata....si daca nu ma credeti cu iubitul meu uitati-va la profilul lui...el inca nu stie cine e fata asta,crede ca e una din egipt ,asta si-a pus la locatie....imi pare rau ca nu pot demonstra si cu andriana....

deci e nebuna de-a binelea  lol io credeam k e doar invidioasa


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3120 2008-04-16 20:11:31

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbie28 a scris:

eu_vreau a scris:

aaa...si barbie..daca vrei poti reveni la vechiul user. e valabil si te asteapta. cum vrei numai sa imi spui la care ramai ca sa putem bana pe unul dintre ele.

mmm nuj ma gandesc si iti spun smile inca ma simt rusinata pt trb aia.pfff chiar imi pare sincer rau pt tot....dar asta e..e cam tarziu sa imi para rau...acuma iti dai seama cum voi fi privita neutral

relax..s`a uitat deja big_smile

 

#3121 2008-04-16 20:11:52

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Mama ce am mai papat ... cartofi prajiti ce kechup. Bun ....

Acum il astept pe puiu care nu mai vine  si simt ca o sa ma apuce nervii ...


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3122 2008-04-16 20:12:54

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

myhaela87 a scris:

SonneAle a scris:

myhaela87 a scris:

fetele va rog grater spuneti-mi k nu s poate preface 3 ani atat d bine k m iubeste..grater

what?????  ce s-a intamplat??

am intrat o idul lu iuby din greseala k sunt l el..si avea un mail..si stiam k el nu foloseste mailul d l id,ci altul...si knd am intrat avea o invitatie de prietenie d l una dana pe cupidonclub.ro....sad deci inseamna k are cont p ala..grater

neutral sad  hmm, intreaba-l despre ce e vorba...


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#3123 2008-04-16 20:13:18

barbie28
Banat
Inregistrat: 2008-04-08
Mesaje: 101

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

skumpi a scris:

barbie28 a scris:

eu_vreau a scris:

aaa...si barbie..daca vrei poti reveni la vechiul user. e valabil si te asteapta. cum vrei numai sa imi spui la care ramai ca sa putem bana pe unul dintre ele.

mmm nuj ma gandesc si iti spun smile inca ma simt rusinata pt trb aia.pfff chiar imi pare sincer rau pt tot....dar asta e..e cam tarziu sa imi para rau...acuma iti dai seama cum voi fi privita neutral

relax..s`a uitat deja big_smile

e na n-am uitat eu si asta conteaza sad ,deadrose despre cine vb?

Offline

 

#3124 2008-04-16 20:13:42

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

I`m just so sick about it visslar

 

#3125 2008-04-16 20:15:49

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

sonne,k tot veni vb de barmanite "intelijente"... o stii p scarba aia din bierhaus? pe aia o sa o parui o data,cu tot cu bacshishu ei,sa mor eu d nu


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#3126 2008-04-16 20:16:13

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbie28 a scris:

skumpi a scris:

barbie28 a scris:


mmm nuj ma gandesc si iti spun smile inca ma simt rusinata pt trb aia.pfff chiar imi pare sincer rau pt tot....dar asta e..e cam tarziu sa imi para rau...acuma iti dai seama cum voi fi privita neutral

relax..s`a uitat deja big_smile

e na n-am uitat eu si asta conteaza sad ,deadrose despre cine vb?

de adriana tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3127 2008-04-16 20:18:11

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ioii ... cine a aparut yikes

rotfl ce tare ai fost rotfl ca adriana te-a mirosit intr-un post in care spuneai nu mai stiu ce. aveai vreo 2 zile de cand iti facusei user nou barbie rotfl si nu stia ea ce e cu tine si de unde stii tu chestia aia ce se dicuta atunci rotfl

si mai fain ... ca (parca tot tu) ai intrebat de barbara_mori rotfl ce e cu ea voiai sa ne tragi de limba tongue dar nu ai aflat nimic de la niciuna retas

bine ai venit inapoi puss


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#3128 2008-04-16 20:18:14

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Ma retrag gagici. A venit iubi ... ma duc sa stau cu el la film ... Pa pa.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#3129 2008-04-16 20:19:26

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

myhaaaaaa wtf....ieri te cerea in casatorie....ce s'a intamplat? ai pareri? esti hormonica?? (adik esti la ciclu..si stai prost cu hormonii? tongue ) ??
aaaaah hahahaha tongue poate si'a facut de plictiseala..sau din greseala...o fi dat un click si......tongue plm  calmeaza'te  puss puss

da sunt p stop,da nu e asta..i-am mai gasit ceva de genu asta, asta vara..si atunci mi-a jurat k nu stie nimik..am trecut peste..da c calculatorul lui face singur useri?????simt cum mi-a pikt cerul in kp..grater


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3130 2008-04-16 20:20:41

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

stai calma..e doar un cont pe un site
din afara iti zic eu cum se vede....ca se vede altfel ca la tine tongue iti zic eu: e o nimica toata..un cont pe un site!!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#3131 2008-04-16 20:21:10

barbie28
Banat
Inregistrat: 2008-04-08
Mesaje: 101

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Chocolate22 a scris:

ioii ... cine a aparut yikes

rotfl ce tare ai fost rotfl ca adriana te-a mirosit intr-un post in care spuneai nu mai stiu ce. aveai vreo 2 zile de cand iti facusei user nou barbie rotfl si nu stia ea ce e cu tine si de unde stii tu chestia aia ce se dicuta atunci rotfl

si mai fain ... ca (parca tot tu) ai intrebat de barbara_mori rotfl ce e cu ea voiai sa ne tragi de limba tongue dar nu ai aflat nimic de la niciuna retas

bine ai venit inapoi puss

cee??/ n-am intrebat nimik de celalalt user..serios...poi daca intrebam clar va dadeati seama rpd rotfl oricum nici eu nu stiam cat o sa dureze minciuna asta...dar imi doream atat de tare sa revin...

aaa si bine v-am regasit!!!

Ultima oara a fost editat de barbie28 (2008-04-16 20:23:03)

Offline

 

#3132 2008-04-16 20:22:32

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbie28 a scris:

dar imi doream atat de tare sa revin...

v-am zis io k suntem toate depdendente loltongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3133 2008-04-16 20:22:37

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ne anunti cand te hotarasti smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#3134 2008-04-16 20:22:37

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbie28 a scris:

Chocolate22 a scris:

ioii ... cine a aparut yikes

rotfl ce tare ai fost rotfl ca adriana te-a mirosit intr-un post in care spuneai nu mai stiu ce. aveai vreo 2 zile de cand iti facusei user nou barbie rotfl si nu stia ea ce e cu tine si de unde stii tu chestia aia ce se dicuta atunci rotfl

si mai fain ... ca (parca tot tu) ai intrebat de barbara_mori rotfl ce e cu ea voiai sa ne tragi de limba tongue dar nu ai aflat nimic de la niciuna retas

bine ai venit inapoi puss

cee??/ n-am intrebat nimik de celalalt user..serios...poi daca intrebam clar va dadeati seama rpd rotfl oricum nicci eu nu stiam cat o sa duereze minciuna asta...dar imi doream atat de tare sa revin...

am scris PARCA (nu am tipat) oricum zilele astea a intrebat cineva de barbara_mori cine e si ce a facut ca se vb despre ea sau ceva de genul.
cine stie cat dura. dar se pare ca nu banuia nimeni tongue


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#3135 2008-04-16 20:22:59

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

stai calma..e doar un cont pe un site
din afara iti zic eu cum se vede....ca se vede altfel ca la tine tongue iti zic eu: e o nimica toata..un cont pe un site!!

da da numai p siteuri d-astea..cupidon?sentimente?c naibii kuta p alta?makr dak mi-ar fi recunoscut...noi aveam o intelegere,nu zicem p cuv nostru dekt dak e adevarat..acum cum fac sa mai am incredere in el???


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.