homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-167


#3155 2008-04-16 20:40:14

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

am plecat sa ma int cu masculu big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 



#3156 2008-04-16 20:40:58

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

nu imi vine s crd k d o ora plang intr-una...mi-e frik s  m uit in oglinda...sad poate mi s face naibii rau..mai sunt si inkisa in ksa..makr s ii deschid usa s aiba cu c s intre nu?


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3157 2008-04-16 20:41:12

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

bine ai revenit barbara_mori

bine te-am gasit  smile fetelor ca parca va povestisem de bunica mea.....fetelor pe 13 decembrie a murit ..a facut si ciroza si i-a fost fatala la cate complicatii avea ea....au trecut 4 luni de atunci si nu stiti cat de greu mi-a fost...ea ma crescut si a fost ca o mamica pt mine...ma gandeam de multe ori cat de norocoasa sunt ca am 2 mamici...dar uite ca acm....offf...chiar atunci dupa ce a murit vroiam sa vb cu cineva,m-a inchisesem in mine si nu mai vb cu nimeni...si simteam nevoia sa vb...am intrat intr-o seara p forum si am vrut sa va zic....dar n-am avut curaj...acum sunt singura,parintii mei sunt in concediu,prietenul a plecat in germania la matusisa....iar bunicamiu doarme saracu cu el am mai ramas...si ma simt asa de singura,si imi vine sa plang pt ca imi amintesc de mamaitza mea...mi-e f greu..am facut multe greseli ,dar sunt f sensibila....si nu sunt un om rau..daca face cva urat fac din prostie poate sau p mom nu imi dau seama de greseala facuta...imi cer scuze daca am suparat p cineva vreodata...
ms mult fetelor si eu v-am simtit lipsa puss

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2008-04-16 20:42:28)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3158 2008-04-16 20:43:24

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbara_mori a scris:

ralluka a scris:

bine ai revenit barbara_mori

bine te-am gasit  smile fetelor ca parca va povestisem de bunica mea.....fetelor pe 13 decembrie a murit ..a facut si ciroza si i-a fost fatala la cate complicatii avea ea....au trecut 4 luni de atunci si nu stiti cat de greu mi-a fost...ea ma crescut si a fost ca o mamica pt mine...ma gandeam de multe ori cat de norocoasa sunt ca am 2 mamici...dar uite ca acm....offf...chiar atunci dupa ce a murit vroiam sa vb cu cineva,m-a inchisesem in mine si nu mai vb cu nimeni...si simteam nevoia sa vb...am intrat intr-o seara p forum si am vrut sa va zic....dar n-am avut curaj...acum sunt singura,parintii mei sunt in concediu,prietenul a plecat in germania la matusisa....iar bunicamiu doarme saracu cu el am mai ramas...si ma simt asa de singura,si imi vine sa plang pt ca imi amintesc de mamaitza mea...mi-e f greu..am facut multe greseli ,dar sunt f sensibila....si nu sunt un om rau..daca face cva urat fac din prostie poate sau p mom nu imi dau seama de greseala facuta...imi cer scuze daca am suparat p cineva vreodata...

stiu ce simti. si eu am o bunica la care tin mai mult ca la orice. daca i s-ar intampla ceva as muri..insa asa e viata asta..cu suisuri si coborasuri. desi suna a cliseu, trebuie sa te gandesti ca acolo unde e acum rade si nu sufera. si poate e mai bine asa...pana la urma acolo vom ajunge cu totii. capul sus smile

Offline

 

#3159 2008-04-16 20:45:33

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbara_mori a scris:

ralluka a scris:

bine ai revenit barbara_mori

bine te-am gasit  smile fetelor ca parca va povestisem de bunica mea.....fetelor pe 13 decembrie a murit ..a facut si ciroza si i-a fost fatala la cate complicatii avea ea....au trecut 4 luni de atunci si nu stiti cat de greu mi-a fost...ea ma crescut si a fost ca o mamica pt mine...ma gandeam de multe ori cat de norocoasa sunt ca am 2 mamici...dar uite ca acm....offf...chiar atunci dupa ce a murit vroiam sa vb cu cineva,m-a inchisesem in mine si nu mai vb cu nimeni...si simteam nevoia sa vb...am intrat intr-o seara p forum si am vrut sa va zic....dar n-am avut curaj...acum sunt singura,parintii mei sunt in concediu,prietenul a plecat in germania la matusisa....iar bunicamiu doarme saracu cu el am mai ramas...si ma simt asa de singura,si imi vine sa plang pt ca imi amintesc de mamaitza mea...mi-e f greu..am facut multe greseli ,dar sunt f sensibila....si nu sunt un om rau..daca face cva urat fac din prostie poate sau p mom nu imi dau seama de greseala facuta...imi cer scuze daca am suparat p cineva vreodata...
ms mult fetelor si eu v-am simtit lipsa puss

stiu cum e...si bunica mea a murit, la o luna dupa a ta...si la fel ca si tine, o iubeam ffffffffff mult si sunt trista sad dar ma gandesc mereu ca ei nu i-ar place deloc sa ma vada asa, sa ma vada ca plang. sunt sigura ca nici bunicii tale, asa ca eu zic mai bine sa ne amintim de ele cu drag, sa ne amintim de tot ce au facut ele pt noi smile puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3160 2008-04-16 20:47:39

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

eu mi-am pierdut bunicul sambata, il iubeam enorm sad  si il voi iubi mereu si mi-l voi aminti mereu cu drag si dor sad  cruel life


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#3161 2008-04-16 20:48:20

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

fetelor,as sta cu mare drag cu voi,dar am probleme cu pc-ul si decat sa ma enervez,mai bine nu mai stau.va spun doar k imi e tare dor de voi si de vremurile bune.acum am din ce in ce mai putin timp sa stau pe forum.sper k nu m-ati uitat intre timp.sper sa rezolv treaba cu nenorocitul asta de pc k s mai intru macar cateva minute.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3162 2008-04-16 20:48:30

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

fetele dragi...asa e viata..suna patetic..dar asa e

Offline

 

#3163 2008-04-16 20:48:59

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rrammonna a scris:

fetelor,as sta cu mare drag cu voi,dar am probleme cu pc-ul si decat sa ma enervez,mai bine nu mai stau.va spun doar k imi e tare dor de voi si de vremurile bune.acum am din ce in ce mai putin timp sa stau pe forum.sper k nu m-ati uitat intre timp.sper sa rezolv treaba cu nenorocitul asta de pc k s mai intru macar cateva minute.

puss te asteptam

Offline

 

#3164 2008-04-16 20:49:04

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

stiu ce simti. si eu am o bunica la care tin mai mult ca la orice. daca i s-ar intampla ceva as muri..insa asa e viata asta..cu suisuri si coborasuri. desi suna a cliseu, trebuie sa te gandesti ca acolo unde e acum rade si nu sufera. si poate e mai bine asa...pana la urma acolo vom ajunge cu totii. capul sus smile

asa'i..numai cu ajutorul iubitului meu am trecut peste...dar ma doare sufletul cand il vad p bunicu asa singur....cat s-au iubit ei 2..la fel si mami..mereu plange..dupa ce ca am pierdut-o p mamaitza ma doare sufletu de mor sa ii vad cum se consums mami si bunicu....si eu am stat cu gura p ea sa plece in concediu si a plecat  cu tati 10 zile  maine seintoarce..asta ca sa mai uite...pt noi mamaitza mea a insmn enorm....ea s-a dedicat noua si ne-a ajutat p toti...sg ei "defect" era ca se baga in vietile noastre si vroia sa ne ajute mereu cu disperare..sa ne fie bine mereu...si daca eu sufeream ea toata noaptea plangea de durere ca eu sunt trista...si ...gata nu mai continui ca mor de plans

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2008-04-16 20:50:23)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3165 2008-04-16 20:51:45

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

iubita mea... sincer ma gandesc si eu cu groaza ca o sa-mi pierd bunica. asa e si ea pt mine. dar ce sa facem noi?

Offline

 

#3166 2008-04-16 20:52:04

rh
Hero member
Inregistrat: 2007-01-11
Mesaje: 2327

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

am plecat sa ma uit la circotasi puss

Offline

 

#3167 2008-04-16 20:53:52

iony
Sr. member
De la: stres
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 1773

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

http://forum.anticonceptionale.ro/viewt … 59#p427859   mesajul 2050 aici era intrebarea despre barbara_mori

Offline

 

#3168 2008-04-16 20:54:01

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

iubita mea... sincer ma gandesc si eu cu groaza ca o sa-mi pierd bunica. asa e si ea pt mine. dar ce sa facem noi?

eu lu' buni a mea ii zic mami. nu e greu de ghicit de ce, 11 ani m-a crescut impreuna cu bunicul meu sad  sper macar pe buni a mea sa mi-o mai tina dzeu muuuuuuuult timp alaturi de mine si de ai mei dragi parinti si unchi smile  sunt tot ce am mai scump pe lume! my family, my all!


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#3169 2008-04-16 20:54:24

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

imi vine sa ma impusc de draci ce am :f?rbannad: box

Offline

 

#3170 2008-04-16 20:55:17

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

mika a scris:

imi vine sa ma impusc de draci ce am :f?rbannad: box

de ce draga?

Offline

 

#3171 2008-04-16 20:55:37

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

mie imi vine sa mor..grater


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3172 2008-04-16 20:56:25

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

mika a scris:

imi vine sa ma impusc de draci ce am :f?rbannad: box

de ce draga?

mda...am luat-o pe urmele tale
pt ca prietena mea ma minte cu nerusinare si nu suport astfel de oameni care ma iau drept proasta.

Offline

 

#3173 2008-04-16 20:56:27

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

SonneAle a scris:

GreenBubbles a scris:

sonne,k tot veni vb de barmanite "intelijente"... o stii p scarba aia din bierhaus? pe aia o sa o parui o data,cu tot cu bacshishu ei,sa mor eu d nu

daaaaaaaaa! cand te hotarasti sa o iei la shuturi, sa ma anunti, ca i-am mai promis-o cateva fete mad  doamne, ce tampita e! de vreo 2-3 ori ne-a facut probleme si o data aia cu rasta. eu nu stiu cum de le mai tine patronul acolo, multi se plang de servirea lor de kko

mai deci e fenomenala individa aia! sucu e 31 din cate stiu eu...si te pune sa platesti 40 (ne-a si zis in FATZA k preturile alea sunt puse asa k sa-i lasam ei pana la suma fixa,ma rog). data trecuta aveam 4 sucuri si am zis k platim impreuna k sa nu-i lasam prea mult,asa...d ciuda! asta insemna k trebuia sa-i platim 124 de mii. si stii cat ne-a cerut? 160 neutral deci tot ne-a luat 9 mii de la fiecare neutral deci a ramas cu 36 de mii bacsis d p spatele nostru
next time o desfiintez jur... o sa ne luam consumatie k sa nu-i lasam nici un leu,sa fie suma fixa
kkmash p 36 d mii k nici sa isi ia ceva de la magazinu cu 38 nu-i ajung
hapsana dreq!!!!!!!!!!

Ultima oara a fost editat de GreenBubbles (2008-04-16 20:57:20)


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.