homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-168


#3174 2008-04-16 20:56:40

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

myhaela87 a scris:

mie imi vine sa mor..grater

aoleo dar ce ati patit fetele

Offline

 



#3175 2008-04-16 20:56:50

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

myhaela87 a scris:

mie imi vine sa mor..grater

cred ca ar trebui sa vb cu el...poate nu e cum crezi tu puss

Offline

 

#3176 2008-04-16 20:58:18

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

kteodata am impresi ak  nu il mai iubesc da in momente k astea imi dau seama k mi-as da si viata pt el..sad nuj cum am ajuns s il iubesc asa tare..sad


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3177 2008-04-16 20:58:23

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

iubita mea... sincer ma gandesc si eu cu groaza ca o sa-mi pierd bunica. asa e si ea pt mine. dar ce sa facem noi?

nocry c sa facem...nu stiu nu pot sa ma resemnez..stiti cate nopti nedormite am avut,cat am plans..ca nu mai am lacrimi...ca de cva timp ma inteapa inima de mor....stiti ce durere simt in piept cand o vad p mami plangand si suferind ..eu pana la moartea bunicii mele nu am vaz niciodata plangand a fost un soc sa o vad in halul ala....poate acum ca mi-m revenit si nu mi-am pierdut mintile Dzeu m-a ajutat cu siguranta....bunica a murit p 13 dec va da-ti seama ce sarbatori am avut neutral si avea numai 64 ani....iar bunica iubitului meu are 75 ani si n-are nimik..decat cate o gripa din cand in cand....deci nu mai pot de oftica ca bunica s-a imbolnavit de atatea...avea prbl cu inima,cu circulatia sangelui,diabet,hepatita b,apoi cred ca din asta a dat in hepatita c adica ciroza (corectati-ma daca gresesc) mielonida acuta mai avea....din cauza unui tratament ff puternic pt ficat i-i s-au urcat toxinele la cap si isi pierduse mintile..stiti cata durere a fost sa imi spuna bunica mea ca nu stie cine sunt....si cine e ea..si ...off doamne....e prea cruda viata pt unii...


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3178 2008-04-16 20:59:10

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Asa zic si eu... Nu mai plange acum, te consumi degeaba puss poate are o explicatie logica pt contul ala.. puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3179 2008-04-16 20:59:49

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbara_mori a scris:

ralluka a scris:

iubita mea... sincer ma gandesc si eu cu groaza ca o sa-mi pierd bunica. asa e si ea pt mine. dar ce sa facem noi?

nocry c sa facem...nu stiu nu pot sa ma resemnez..stiti cate nopti nedormite am avut,cat am plans..ca nu mai am lacrimi...ca de cva timp ma inteapa inima de mor....stiti ce durere simt in piept cand o vad p mami plangand si suferind ..eu pana la moartea bunicii mele nu am vaz niciodata plangand a fost un soc sa o vad in halul ala....poate acum ca mi-m revenit si nu mi-am pierdut mintile Dzeu m-a ajutat cu siguranta....bunica a murit p 13 dec va da-ti seama ce sarbatori am avut neutral si avea numai 64 ani....iar bunica iubitului meu are 75 ani si n-are nimik..decat cate o gripa din cand in cand....deci nu mai pot de oftica ca bunica s-a imbolnavit de atatea...avea prbl cu inima,cu circulatia sangelui,diabet,hepatita b,apoi cred ca din asta a dat in hepatita c adica ciroza (corectati-ma daca gresesc) mielonida acuta mai avea....din cauza unui tratament ff puternic pt ficat i-i s-au urcat toxinele la cap si isi pierduse mintile..stiti cata durere a fost sa imi spuna bunica mea ca nu stie cine sunt....si cine e ea..si ...off doamne....e prea cruda viata pt unii...

si o sa mai dureze din pacate...si e normal
doamne ca nici macar nu pot sa ma gandesc ce simti

Offline

 

#3180 2008-04-16 21:00:36

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

oana_nice a scris:

Asa zic si eu... Nu mai plange acum, te consumi degeaba puss poate are o explicatie logica pt contul ala.. puss

da stiti kre e problema??k orice expliktie mi-ar da nu o sa il cred...in toate relatiile dinaintea lui am fost mintita..am ramas usor traumatizata crd..si knd stiu k in el aveam atata incredere..grater


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3181 2008-04-16 21:01:01

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

mika a scris:

ralluka a scris:

mika a scris:

imi vine sa ma impusc de draci ce am :f?rbannad: box

de ce draga?

mda...am luat-o pe urmele tale
pt ca prietena mea ma minte cu nerusinare si nu suport astfel de oameni care ma iau drept proasta.

auuu.prietena mea cea mai buna (cu care am fost 16 ani la scoala in aceeasi banca) ..mi-a tras o tzeapa de nici stirile de la ora 5 nu au avut tupeu sa arate marlania rotfl

Offline

 

#3182 2008-04-16 21:01:53

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

iertatti-ma k va stresez dar crd k innebuneam dak eram singura akuma dak nu aveam cu cn sa vb..sad


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3183 2008-04-16 21:02:27

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

off... nu mai spuneti de bunici ca si ai mei au avut probleme grave anul trecut sad grater bunicul era sa moara, printr-un miracol inca mai traieste, iar bunica si-a rupt piciorul si a afectat-o mult si are si un inceput de parkinson neutral  nocry

Offline

 

#3184 2008-04-16 21:03:03

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

myhaela87 daca te putem ajuta cu ceva..cu mare drag

Offline

 

#3185 2008-04-16 21:03:03

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

mika a scris:

ralluka a scris:


de ce draga?

mda...am luat-o pe urmele tale
pt ca prietena mea ma minte cu nerusinare si nu suport astfel de oameni care ma iau drept proasta.

auuu.prietena mea cea mai buna (cu care am fost 16 ani la scoala in aceeasi banca) ..mi-a tras o tzeapa de nici stirile de la ora 5 nu au avut tupeu sa arate marlania rotfl

aaa...deci cunosti minunatul sentiment acklad

Offline

 

#3186 2008-04-16 21:04:49

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

barbara_mori a scris:

ralluka a scris:

iubita mea... sincer ma gandesc si eu cu groaza ca o sa-mi pierd bunica. asa e si ea pt mine. dar ce sa facem noi?

nocry c sa facem...nu stiu nu pot sa ma resemnez..stiti cate nopti nedormite am avut,cat am plans..ca nu mai am lacrimi...ca de cva timp ma inteapa inima de mor....stiti ce durere simt in piept cand o vad p mami plangand si suferind ..eu pana la moartea bunicii mele nu am vaz niciodata plangand a fost un soc sa o vad in halul ala....poate acum ca mi-m revenit si nu mi-am pierdut mintile Dzeu m-a ajutat cu siguranta....bunica a murit p 13 dec va da-ti seama ce sarbatori am avut neutral si avea numai 64 ani....iar bunica iubitului meu are 75 ani si n-are nimik..decat cate o gripa din cand in cand....deci nu mai pot de oftica ca bunica s-a imbolnavit de atatea...avea prbl cu inima,cu circulatia sangelui,diabet,hepatita b,apoi cred ca din asta a dat in hepatita c adica ciroza (corectati-ma daca gresesc) mielonida acuta mai avea....din cauza unui tratament ff puternic pt ficat i-i s-au urcat toxinele la cap si isi pierduse mintile..stiti cata durere a fost sa imi spuna bunica mea ca nu stie cine sunt....si cine e ea..si ...off doamne....e prea cruda viata pt unii...

si o sa mai dureze din pacate...si e normal
doamne ca nici macar nu pot sa ma gandesc ce simti

nici nu iti doresc sa simti vreodata ce simt eu acum....imi revenisem si nu ma mai gandeam la chestia asta asa des..dar acum fiindca singura cuc ma iau iar gandurile...


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3187 2008-04-16 21:05:36

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

mika a scris:

ralluka a scris:

mika a scris:


mda...am luat-o pe urmele tale
pt ca prietena mea ma minte cu nerusinare si nu suport astfel de oameni care ma iau drept proasta.

auuu.prietena mea cea mai buna (cu care am fost 16 ani la scoala in aceeasi banca) ..mi-a tras o tzeapa de nici stirile de la ora 5 nu au avut tupeu sa arate marlania rotfl

aaa...deci cunosti minunatul sentiment acklad

din pacate (sau din fericire ca am scapat de ea) DA

Offline

 

#3188 2008-04-16 21:06:01

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

e suficient k m-am descarkt..puss rallu,tu ai vazut poza aia q mn?kiar asa urata sunt d nu merit s m iub nimeni?


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3189 2008-04-16 21:06:25

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbara hai sa vorbim de altele sa mai uiti si tu iubita

Offline

 

#3190 2008-04-16 21:07:56

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

oana_nice a scris:

off... nu mai spuneti de bunici ca si ai mei au avut probleme grave anul trecut sad grater bunicul era sa moara, printr-un miracol inca mai traieste, iar bunica si-a rupt piciorul si a afectat-o mult si are si un inceput de parkinson neutral  nocry

si bunica credeam ca are parkinson cand isi pierduse mintile..dar medicii ne-au asigurat ca nu-i asa..ci doar are creierul afectat de la toxinele alea...e groaznic sa vezi cum s duc cei de langa tine.....si dupa c se duc iti pare atat de rau toate certurile p care le-ati avut...si iti doresti sa fi dat timpul inapoi sa indrepti lucrurile...dar nu s mai poate...in viata se poate face orice dar cand mori nu mai e nimik de facut...


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3191 2008-04-16 21:08:50

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

barbara hai sa vorbim de altele sa mai uiti si tu iubita

pff hai sa vb..despre ce vreti sa vb ? smile


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3192 2008-04-16 21:09:09

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

si cand ne gandim ca se duc toti..
of doamne..mai bine nu ma gandesc

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.