homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-170


#3212 2008-04-16 21:30:58

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

am dormit ca o vitaaa hjartahjarta [sonne`,de la tine am luat cuvantu ` lol ]
doamne ce rupe ploaia in ctza yikes
barbara bine ai revenit, stiu ca esti o fata de treaba dar ..dat fiind ca il stiam pe mitzoy si stiam situatia n`am putut sa tac atunci..desi eram membru nou..ar fi fost unfair pt toata lumea, sper ca nu`mi porti pica storstark


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 



#3213 2008-04-16 21:33:33

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Deuzza a scris:

am dormit ca o vitaaa hjartahjarta [sonne`,de la tine am luat cuvantu ` lol ]
doamne ce rupe ploaia in ctza yikes
barbara bine ai revenit, stiu ca esti o fata de treaba dar ..dat fiind ca il stiam pe mitzoy si stiam situatia n`am putut sa tac atunci..desi eram membru nou..ar fi fost unfair pt toata lumea, sper ca nu`mi porti pica storstark

nu doamne fereste...greseala a fost a mea sad

aaa si eu_vreau felicitari p bebe..am bucur mult pt ca ai reusit sa ti sarcina puss


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3214 2008-04-16 21:34:33

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

si eu ma retrag fetelor.ne mai auzim noi,cand o da domnul si imi repar pc-ul.v-am kissuit puss


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3215 2008-04-16 21:34:53

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

si mie imi place goanga ta ankuzza, candva imi doream una in borcan la mine in camera smile am renuntat la idee cum am renuntat si la aceea de a-mi lua iguana lol
ma chillui cu un pahar de vin neutral alone neutral


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#3216 2008-04-16 21:36:57

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ufff...vin niste musafiri nepoftiti..l.la ora 10...au chef de ieist in oras dar mai intai sa treaa pe la noi grater(

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3217 2008-04-16 21:39:20

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

SonneAle a scris:

GreenBubbles a scris:

SonneAle a scris:


daaaaaaaaa! cand te hotarasti sa o iei la shuturi, sa ma anunti, ca i-am mai promis-o cateva fete mad  doamne, ce tampita e! de vreo 2-3 ori ne-a facut probleme si o data aia cu rasta. eu nu stiu cum de le mai tine patronul acolo, multi se plang de servirea lor de kko

mai deci e fenomenala individa aia! sucu e 31 din cate stiu eu...si te pune sa platesti 40 (ne-a si zis in FATZA k preturile alea sunt puse asa k sa-i lasam ei pana la suma fixa,ma rog). data trecuta aveam 4 sucuri si am zis k platim impreuna k sa nu-i lasam prea mult,asa...d ciuda! asta insemna k trebuia sa-i platim 124 de mii. si stii cat ne-a cerut? 160 neutral deci tot ne-a luat 9 mii de la fiecare neutral deci a ramas cu 36 de mii bacsis d p spatele nostru
next time o desfiintez jur... o sa ne luam consumatie k sa nu-i lasam nici un leu,sa fie suma fixa
kkmash p 36 d mii k nici sa isi ia ceva de la magazinu cu 38 nu-i ajung
hapsana dreq!!!!!!!!!!

da daaaaaa, faza cu sucul ne-a facut-o si noua lol  si mi s-a intamplat sa am o punga cu popcorn pe masa, a vrut sa mi-o ia la bar si sa mi-o dea la plecare ca n-aveam voie sa manac in bierhaus neutral nici macar nu intentionam!!! logic ca nu i-am dat floricelele mele cretinei!  pe aia cu rasta m-am enervat si am trimis-o sa imi schimbe sucul, eu cerusem light si ea imi adusese normal lol s-a intors si a zis ca ii mai suntem datoare cu 3 mii vechi lol  s-au cautat nebunele mele de 1 mie de lei rotfl  sunt niste nesimtite!  daca s-ar purta frumos, ar primi bacsis, dar in conditiile astea...  nici macar nu ne-au lasat sa mai punem scaune la masa noastra lol  nu mi-a venit sa cred, i-am ras in fatza neutral

ce drujbaaaaa neutral
eu nu stau in banii d bacsis,la unele ospatare chiar iti face placere ca sa zic asa,sa le lasi bacsis,k se puarta frumos si nah. dar astea is niste scarbeee
ce fac cu ea data viituare,ii rup fashu,o fac d kkt in tot baru dak pot

si io vriau iguana big_smile


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#3218 2008-04-16 21:43:26

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

deci vroiam sa intru si sa zic : S'a intors barbara_mori????? dar am apucat sa citesc nitel si am observat ca da....deci WELCOME BARBARA!! cel mai important e ca iti pare rau pt ce ai facut, nu vei fi privita in nici un fel kram


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#3219 2008-04-16 21:43:35

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

eu, cand ma enerveaza cate o proasta din asta, ii las fix fix pana la ultimul banut, asa de-a naibii ce sunt

Offline

 

#3220 2008-04-16 21:52:03

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbara te inteleg ca te simti singura...sad  puss primele sapt cand plecase iubi nu se intelegea nimeni cu mine..si intr'o joi(mi'amintesc si'acum) sambata urma sa vina...si mama plecase sa doarma la sormea..singura in casa..sa mor nu alta....l'am sunat si'ncepusem sa plang...ca's singura...ca nu ma intelege nimeni..si plangeam..si plangeam....ne'am certat in seara aia
acum rad cand imi amintesc(shtiu nu'i cazu tau..tu ai patit si cu bunica) dar sincer cred ca era doar o criza de singuratate....acum ma bucur cand sunt singura....imi fac de lucru..am grija de mine..imi place tummenupp sunt individualista de fel...(si'asa e si bine sa fi...vezi si tu ca'n nimeni nu poti avea incredere in lumea asta) dar ma mai apuca crize de siguratate
ce sa facem..suntem fete...suntem hormonici lol


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#3221 2008-04-16 21:54:10

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Moa, cred ca am vazut-o pe senorita pe hi5 tongue Si daca e ea, e frumoasa raaaau!!!!!!!  :f?rv?nad: hjarta

Janis, intri 1 minut pe mess? :big_smile

Ultima oara a fost editat de persifona (2008-04-16 21:54:38)

 

#3222 2008-04-16 21:54:23

roxanikuta
Hero member
Inregistrat: 2007-09-18
Mesaje: 3933

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

suntem hormonici lol

rotfl rotfl rotfl


I LOVE YOU is 8 letters....so is BULLSHIT... big_smile

Offline

 

#3223 2008-04-16 21:56:11

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

barbara te inteleg ca te simti singura...sad  puss primele sapt cand plecase iubi nu se intelegea nimeni cu mine..si intr'o joi(mi'amintesc si'acum) sambata urma sa vina...si mama plecase sa doarma la sormea..singura in casa..sa mor nu alta....l'am sunat si'ncepusem sa plang...ca's singura...ca nu ma intelege nimeni..si plangeam..si plangeam....ne'am certat in seara aia
acum rad cand imi amintesc(shtiu nu'i cazu tau..tu ai patit si cu bunica) dar sincer cred ca era doar o criza de singuratate....acum ma bucur cand sunt singura....imi fac de lucru..am grija de mine..imi place tummenupp sunt individualista de fel...(si'asa e si bine sa fi...vezi si tu ca'n nimeni nu poti avea incredere in lumea asta) dar ma mai apuca crize de siguratate
ce sa facem..suntem fete...suntem hormonici lol

da asa este si mie mi-a placut sa fiu singura astea 10 zile dar numa cand era si iubi...acuma ii stiu plecati si p mami si tati si p iubi...si imi fac griji pt toti sad si ma mai iau gandurile si cu bunica....e greu...dar trec eu peste...app ti-am dat accept la hi5 big_smile si ti-am dat si un comm smile


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3224 2008-04-16 21:56:22

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

intru imediat persi.....am luat pauza de mess de cand cu licenta tongue
2min si intru!
da roxanikuta lol asha'mi zice iubi cand plang aiurea....hormonica! lol
am vazut barbara..l'am acceptat...smile  merciii mult rodnar  puss voi sunteti si mai scumpi..adik..se stie tongue

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-04-16 21:57:46)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#3225 2008-04-16 21:56:43

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

deci acum fac colaps.nush,innebunesc.crap de nervi,crap!!!
am pus 2 kile p mine in ultimele 2 saptamani!!inainte punea 2 kile in 4 ani???cum cristos m-am ingrashat ?? am 1,73 si aveam 57 d kile,si acum am 59...dak in curand ajung la greutatea normala pt inaltimea mea adik 63 o sa mor...o sa ma pun p slabit si dak ma imbolnavesc
cum mam ingrashat asa??plang aici de bubui grater grater grater grater grater grater


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#3226 2008-04-16 21:59:00

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

baaay bubbles ai innebunit rotfl cati ani ai de plangi pt 2 kile? pana'n 18 ani sigur:))) (no offence)
ar trebui sa shtii ca alea 2 kile vin si pleaca....in fine tongue de la 3 kile in sus e problema


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#3227 2008-04-16 22:01:18

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

barbara_mori a scris:

aaa si eu_vreau felicitari p bebe..am bucur mult pt ca ai reusit sa ti sarcina puss

multumim smile acusi o vom tine in brate...acum suntem in perioada emotiilor...azi am tras o tura de lacrimogene de emotii hjarta bebic


mami de minuni hjarta

Offline

 

#3228 2008-04-16 22:04:36

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

eu_vreau a scris:

barbara_mori a scris:

aaa si eu_vreau felicitari p bebe..am bucur mult pt ca ai reusit sa ti sarcina puss

multumim smile acusi o vom tine in brate...acum suntem in perioada emotiilor...azi am tras o tura de lacrimogene de emotii hjarta bebic

e fetita ?smile vai ce ma bucur...cand o sa nasti?


aaa ca am uitat sa iti zic..mai de mult cand am intrat p forum m-am uitat la semnatura si am vazut cele 2 filmulete..deci sunt superbe...la fel si melodiile..imi place multe cea de la nunta ta smile

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2008-04-16 22:06:23)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3229 2008-04-16 22:05:22

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

am 19 mai tongue mai 3 luni juma pan la 20 dar dak ma ingrash 2 kile intr-o saptamana...si o tin tot asa...apai in 3 luni ma fac cat o casa neutral
mi-a zis mama sa pun cantaru p parchet k e suprafatza dreapta. eu il pusesem p covor si a zis k se dezechilibreaza. si l-am pus si am 56 jumate
dumaneee m-am linistit
ma intrebam cum naiba m-am ingrasat,mai ales k renuntasem la grasimi si mancasem mai mult salate...
nu radeti,k p mine ma afecteaza mult chestiile astea. sunt multi rautaciosi...e destul sa urle unu p strada la mine k is grasa sau urata k plang 2 zile grater

Ultima oara a fost editat de GreenBubbles (2008-04-16 22:06:20)


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#3230 2008-04-16 22:06:02

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

pana la proba contrarie e fetita smile sigur vom vedea ce e in iunie, dupa 15. sanatos sa fie!


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.