homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-197


#3725 2008-04-17 14:56:57

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

tomina a scris:

mi-am aspirat azi in camera... daca as putea sa scap de fotoliu... s-ar face mai mult loc... asa abia am pe unde sa trec. E tare mare patu asta

arunca tot..lasa patul

Offline

 



#3726 2008-04-17 14:58:03

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Mie nu mi se par cusute frumos si atza aia e chiar horror de urata si de groasa!!! Am mai facut operatii la viata mea, chiar 2 big_smile Si nu au aratat asa!
Unde am fost eu, isi scoteau oamenii si alunitze de fatza, dar aveau niste pansamente minuscule.. nush ce au avut cu mine sad

Offline

 

#3727 2008-04-17 15:00:01

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

eu deja ma imaginam cu niste cusaturi enorme pe toata fata ca Frankenstein rotfl

Offline

 

#3728 2008-04-17 15:00:23

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

alexia a scris:

Mie nu mi se par cusute frumos si atza aia e chiar horror de urata si de groasa!!! Am mai facut operatii la viata mea, chiar 2 big_smile Si nu au aratat asa!
Unde am fost eu, isi scoteau oamenii si alunitze de fatza, dar aveau niste pansamente minuscule.. nush ce au avut cu mine sad

ca sa-ti poti face rasta smile

Offline

 

#3729 2008-04-17 15:01:23

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

alexia a scris:

Mie nu mi se par cusute frumos si atza aia e chiar horror de urata si de groasa!!! Am mai facut operatii la viata mea, chiar 2 big_smile Si nu au aratat asa!
Unde am fost eu, isi scoteau oamenii si alunitze de fatza, dar aveau niste pansamente minuscule.. nush ce au avut cu mine sad

ca sa-ti poti face rasta smile

rotflrotflrotfl pai sa stii ca imi fac si acolo le las, nu le mai scot rotfl

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3730 2008-04-17 15:03:22

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ralluka a scris:

tomina a scris:

mi-am aspirat azi in camera... daca as putea sa scap de fotoliu... s-ar face mai mult loc... asa abia am pe unde sa trec. E tare mare patu asta

arunca tot..lasa patul

ai dreptate ralu... da un birou mai am in camera si un dulap. trebuie sa scap de fooliu... il duc la tara, il fac culcus pentru caine tongue . oricum abia se mai elibereaza putin. urmeaza sa scap apoi de birou big_smile . nu stiu cum... sa duc tratative... sa vad...


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#3731 2008-04-17 15:04:20

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

prima data am crezut k sunt tAtuaje cu semne chinezesti rotfl rotfl imi pare tare rau alexia.dar lasa k trec ele


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3732 2008-04-17 15:04:44

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

alexia a scris:

ralluka a scris:

alexia a scris:

Mie nu mi se par cusute frumos si atza aia e chiar horror de urata si de groasa!!! Am mai facut operatii la viata mea, chiar 2 big_smile Si nu au aratat asa!
Unde am fost eu, isi scoteau oamenii si alunitze de fatza, dar aveau niste pansamente minuscule.. nush ce au avut cu mine sad

ca sa-ti poti face rasta smile

rotflrotflrotfl pai sa stii ca imi fac si acolo le las, nu le mai scot rotfl

rotflrotflrotflrotflrotfl da da da
le impletesti in 3
sau in 4
rotfl

Offline

 

#3733 2008-04-17 15:04:59

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rrammonna a scris:

prima data am crezut k sunt tAtuaje cu semne chinezesti rotfl rotfl imi pare tare rau alexia.dar lasa k trec ele

rotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotfl

Offline

 

#3734 2008-04-17 15:10:42

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

alexia a scris:

Sa va arat frumusetzile mele rotfl sm

http://forum.anticonceptionale.ro/uploa … 000337.jpg

http://forum.anticonceptionale.ro/uploa … 000338.jpg


In cazul in care nu se intelege prea bine ce e acolom sunt 2 operatzici care au ramas in urma a 2 alunitze! Daca stiam ca mi le face atat de mari o lasam balta rotfl punish

aoleooo alexia ce e aia mama?si lu' tati i-au operat 1 alunita dupa spate era mai bine zis ca o carnita iesita in afara...si in 2sap i-a trecut tot,nu s mai vdea nimik,iar atunci cand l-a operat nu s vdea mai nimik..si ce's cu firele alea iesite in afara ?sad la ce spital ai mers?


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#3735 2008-04-17 15:14:59

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ce minte slaba are al meu.ma freak cum vrea el.fac eu ciorba de coaste si el imi zice k vrea de cartofi.si uite cum fac eu doua feluri de ciorbe azi.sa nu-l omor???????????


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3736 2008-04-17 15:15:26

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rrammonna a scris:

prima data am crezut k sunt tAtuaje cu semne chinezesti rotfl rotfl imi pare tare rau alexia.dar lasa k trec ele

si eu la fel initial rotfl2)))
pt ca forum merge in reluare si pozele erau iar marite la maxim si automat superpixelate rotfl


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#3737 2008-04-17 15:17:31

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Am fost la spitalul de dermato-venerice Scarlat-Longhin, la o doctoritza buna, dar care a trebuit sa plece urgent si, prin urmare m-au operat niste gagici abia iesite din facultate rotfl Eu rad ca nu mai am ce sa fac, dar le-as omori rotfl

Offline

 

#3738 2008-04-17 15:21:33

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

eu fugeam de acolo.nu stateam nici batuta


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3739 2008-04-17 15:22:53

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

alexia a scris:

Am fost la spitalul de dermato-venerice Scarlat-Longhin, la o doctoritza buna, dar care a trebuit sa plece urgent si, prin urmare m-au operat niste gagici abia iesite din facultate rotfl Eu rad ca nu mai am ce sa fac, dar le-as omori rotfl

si eu am patit-o cand eram mai mica.. a trebuit sa ma operez la picior de unghie incarnata si nu era niciun medic in preajma (la grogore alexandrescu), numai studenti d-aia... si care a fost procedura: au pus intr-o tavita d-aia de inox niste spirt, i-au dat foc si au inceput sa perpeleasca niste foarfeci acolo, pt dezinfectare evident rotfl
si apoi au trecut la ciopartit de am crezut ca raman fara picior.. bine ca prinsese anestezia bine... si putea a porc parlit de la unghia aia, am crezut ca nu e adevarat rotfl

da... I am alive tummenupp


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#3740 2008-04-17 15:25:00

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

senorita a scris:

alexia a scris:

Am fost la spitalul de dermato-venerice Scarlat-Longhin, la o doctoritza buna, dar care a trebuit sa plece urgent si, prin urmare m-au operat niste gagici abia iesite din facultate rotfl Eu rad ca nu mai am ce sa fac, dar le-as omori rotfl

si eu am patit-o cand eram mai mica.. a trebuit sa ma operez la picior de unghie incarnata si nu era niciun medic in preajma (la grogore alexandrescu), numai studenti d-aia... si care a fost procedura: au pus intr-o tavita d-aia de inox niste spirt, i-au dat foc si au inceput sa perpeleasca niste foarfeci acolo, pt dezinfectare evident rotfl
si apoi au trecut la ciopartit de am crezut ca raman fara picior.. bine ca prinsese anestezia bine... si putea a porc parlit de la unghia aia, am crezut ca nu e adevarat rotfl

da... I am alive tummenupp

ce experiente nasoale popa


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3741 2008-04-17 15:25:02

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

pai seno, se dezinfecteaza bine asa big_smile pardon, se sterilizeaza tongue

Ultima oara a fost editat de alexia (2008-04-17 15:25:58)

Offline

 

#3742 2008-04-17 15:28:06

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

vai de capul meu, fetelor, m-o luat cu lesin cand am citit experentele voastre...nu ca n-as fi avut si eu, da... ce ziceti de o amigdalectomie facuta pe viu (degeaba mi-o bagat ditamai seringoiul in gat, de la infectie n-o prins anestezia) si in urma caruia jumate de cabinet + doctor ereu plini de sange?...nice nu? diablo

Ultima oara a fost editat de nicolle_rox (2008-04-17 15:28:35)


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#3743 2008-04-17 15:31:47

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

nicolle_rox a scris:

vai de capul meu, fetelor, m-o luat cu lesin cand am citit experentele voastre...nu ca n-as fi avut si eu, da... ce ziceti de o amigdalectomie facuta pe viu (degeaba mi-o bagat ditamai seringoiul in gat, de la infectie n-o prins anestezia) si in urma caruia jumate de cabinet + doctor ereu plini de sange?...nice nu? diablo

:f?rv?nad:  :f?rv?nad:  :f?rv?nad:  :f?rv?nad: :f?rv?nad: :f?rv?nad:  mi-e groazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
si bunica-mea e crazy rau si si-a luat-o.s-a operat acum multi ani la deget k facuse cancer.si i-au dat pastila pentru anestezie.si s-a prefacut k a luat-o,dar de fapt a bagat-o in buzunar.k a zis k dak moare de la anestezie lol nu stiu cum a suportat.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.