homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-198


#3744 2008-04-17 15:31:48

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

nicolle_rox a scris:

vai de capul meu, fetelor, m-o luat cu lesin cand am citit experentele voastre...nu ca n-as fi avut si eu, da... ce ziceti de o amigdalectomie facuta pe viu (degeaba mi-o bagat ditamai seringoiul in gat, de la infectie n-o prins anestezia) si in urma caruia jumate de cabinet + doctor ereu plini de sange?...nice nu? diablo

rotfl tie macar au avut intentia sa-ti faca anestezie, pe frate-miu l-au operat de amigdale pe viu de-a dreptu rotfl Si l-au legat inainte rotfl

Offline

 



#3745 2008-04-17 15:32:32

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rrammonna a scris:

nicolle_rox a scris:

vai de capul meu, fetelor, m-o luat cu lesin cand am citit experentele voastre...nu ca n-as fi avut si eu, da... ce ziceti de o amigdalectomie facuta pe viu (degeaba mi-o bagat ditamai seringoiul in gat, de la infectie n-o prins anestezia) si in urma caruia jumate de cabinet + doctor ereu plini de sange?...nice nu? diablo

:f?rv?nad:  :f?rv?nad:  :f?rv?nad:  :f?rv?nad: :f?rv?nad: :f?rv?nad:  mi-e groazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
si bunica-mea e crazy rau si si-a luat-o.s-a operat acum multi ani la deget k facuse cancer.si i-au dat pastila pentru anestezie.si s-a prefacut k a luat-o,dar de fapt a bagat-o in buzunar.k a zis k dak moare de la anestezie lol nu stiu cum a suportat.

cancer de piele? :f?rv?nad:

Offline

 

#3746 2008-04-17 15:33:42

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

m`am uitat cu iubi la 2 epi din grey`s...am mai bocit o tura lol
el face nani...eu merg sa o vopsesc pe mami big_smile

 

#3747 2008-04-17 15:34:05

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

p.s alexia ce ai pe spate yikes omggggggg big_smile

 

#3748 2008-04-17 15:34:44

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

alexia a scris:

nicolle_rox a scris:

vai de capul meu, fetelor, m-o luat cu lesin cand am citit experentele voastre...nu ca n-as fi avut si eu, da... ce ziceti de o amigdalectomie facuta pe viu (degeaba mi-o bagat ditamai seringoiul in gat, de la infectie n-o prins anestezia) si in urma caruia jumate de cabinet + doctor ereu plini de sange?...nice nu? diablo

rotfl tie macar au avut intentia sa-ti faca anestezie, pe frate-miu l-au operat de amigdale pe viu de-a dreptu rotfl Si l-au legat inainte rotfl

pai da nu mai bine ma scuteau de acu' ala bagat in gat? si-asa n-o folosit la nic....brrrrr...bine c-o trecut rotfl


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3749 2008-04-17 15:36:30

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

alexia a scris:

pai seno, se dezinfecteaza bine asa big_smile pardon, se sterilizeaza tongue

asa o fi... dar in ochii mei era un carnagiu si atat rotfl
mai tarziu m-am dus la o clinica cu interventii cu laser... va dati seama diferenta big_smile


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#3750 2008-04-17 15:38:57

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

alexia a scris:

rrammonna a scris:

nicolle_rox a scris:

vai de capul meu, fetelor, m-o luat cu lesin cand am citit experentele voastre...nu ca n-as fi avut si eu, da... ce ziceti de o amigdalectomie facuta pe viu (degeaba mi-o bagat ditamai seringoiul in gat, de la infectie n-o prins anestezia) si in urma caruia jumate de cabinet + doctor ereu plini de sange?...nice nu? diablo

:f?rv?nad:  :f?rv?nad:  :f?rv?nad:  :f?rv?nad: :f?rv?nad: :f?rv?nad:  mi-e groazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
si bunica-mea e crazy rau si si-a luat-o.s-a operat acum multi ani la deget k facuse cancer.si i-au dat pastila pentru anestezie.si s-a prefacut k a luat-o,dar de fapt a bagat-o in buzunar.k a zis k dak moare de la anestezie lol nu stiu cum a suportat.

cancer de piele? :f?rv?nad:

pai ea sta la tara,si knd s-a dus sa dea mancare la animale au lovit-o.si cik y s-o umflat si nu a dat atentie. a zis k e puroi.si apoi s-a trezit k are cancer.eu cred k nu e din cauza asta,ci mai degraba k deja mai erau cazuri de asa ceva in familie din cate stiu eu.dar ea asa a zis.eu prea multe nu stiu,k eram micutza de tot,si nu o prea intreb.doar cand imi povesteste ea.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3751 2008-04-17 15:39:13

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

nu imi imaginem ca niste alunite pot lasa asa cicatricci mari si eu am o alunita apropae de sub brat la mana dreapta, ma cam deranjaza dunga de la sutien, m-am dus la doctor a zis ca daca nu ma deranjaza sa o las in pace


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#3752 2008-04-17 15:39:30

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

fetelor eu zic ca suntem offtopic la offtopic cu discutiile astea de operatii etc..... acklad....let's move on rotfl


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#3753 2008-04-17 15:41:06

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rrammonna a scris:

ce minte slaba are al meu.ma freak cum vrea el.fac eu ciorba de coaste si el imi zice k vrea de cartofi.si uite cum fac eu doua feluri de ciorbe azi.sa nu-l omor???????????

al meu nu pupa 2 feluri de ciorba.manaca ce ii dau eu... in general stabilim meniul impreuna dar sa nu imi vina cu deastea ca il sm sm sm sm .oricum el imi face mai mult mie sa pap angel


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3754 2008-04-17 15:43:22

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

angajatul lunii aprilie

http://i47.servimg.com/u/f47/11/97/61/02/angaja10.jpg

Acesta este nivelul de dedicare asteptat de la TOTI angajatorii,


          Succes in munca!


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#3755 2008-04-17 15:43:51

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ce imi trimite mie colega de birou.. punish


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#3756 2008-04-17 15:46:08

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

evilpink a scris:

rrammonna a scris:

ce minte slaba are al meu.ma freak cum vrea el.fac eu ciorba de coaste si el imi zice k vrea de cartofi.si uite cum fac eu doua feluri de ciorbe azi.sa nu-l omor???????????

al meu nu pupa 2 feluri de ciorba.manaca ce ii dau eu... in general stabilim meniul impreuna dar sa nu imi vina cu deastea ca il sm sm sm sm .oricum el imi face mai mult mie sa pap angel

pai nu-i faceam.dar am zis k maine tot tinem post si imi prinde bine.c noroc ai tu cu el.al meu abia face oua in tigaie si salate.in rest,e paralel cu bucataria


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3757 2008-04-17 15:46:58

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

imi intra de dimineata ceva in ochi si ma scobi k dracu sa scot, da nu reusi, si un timp mai simteam ceva acolo, da acu nu mai simt nimic, da parca vad in ceata grater de la ce o fi?


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3758 2008-04-17 15:47:57

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ce pranz delicios am luat:pufuleti cu ceai lol


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3759 2008-04-17 15:48:39

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Doamne fereste ce fel de femeie feminina esti daca refuzi cu atata inversunare frumusetea...ma uimesc unele cu stupizenia lor si cu mintea lor ingusta
am dat in google o cautare cu unghii false poate poate gasesc ceva accesibil pe la noi prin zona...si am dat de un forum unde una bai macar una sa vorbeasca frumos despre ele....OMG ce fel vorbeau despre unghii false parca naiba stie ce erau...nu am mai vazut asa ceva...daca vrei sa fii naturala lasa-ti si parul de peste tot la locul lui ca asa te-a lasat natura nu?...brrrrr am inchis repede inclusiv google-ul ca m-am enervat


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#3760 2008-04-17 15:49:59

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rotfl rotfl rotfl ce crazy esti micutzo


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3761 2008-04-17 15:51:10

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ce repede au venit si Pastile... inca o saptamana si gata! inca nu am inceput curatenia... nici cadouri nu am luat... ce lenesa sunt. macar raceala asta sa treaca pana la atunci


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#3762 2008-04-17 15:51:59

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

micanarcisa a scris:

Doamne fereste ce fel de femeie feminina esti daca refuzi cu atata inversunare frumusetea...ma uimesc unele cu stupizenia lor si cu mintea lor ingusta
am dat in google o cautare cu unghii false poate poate gasesc ceva accesibil pe la noi prin zona...si am dat de un forum unde una bai macar una sa vorbeasca frumos despre ele....OMG ce fel vorbeau despre unghii false parca naiba stie ce erau...nu am mai vazut asa ceva...daca vrei sa fii naturala lasa-ti si parul de peste tot la locul lui ca asa te-a lasat natura nu?...brrrrr am inchis repede inclusiv google-ul ca m-am enervat

conversatie: .... doamne ce fain arat cu par pe picioare..... sunt ata de naturala si frumoasa, pfff si parul la subrat daca nu e des parca nu ma simt bine... hai ca v-am facut greata destul... sorry


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.