homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?-5


#77 2008-07-12 22:58:29

Beatrice_Diana
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 41

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

eu am incercat de cateva ori, dar nu mi-a placut....gustul....imi face greata. Insa am incercat cu prezervativ de capsuni si a fost super tare, doar ca asa nu ii place lui prea des grater((


Freedom is an illusion...All that matters is staying alive...

Offline

 

#78 2008-07-13 23:24:12

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

am citit pe aici k gustul se poate schimba in functie de ce manaca el? puteti fi mai explicite:D ? prietenul meu fumeaza,,,si mereu are un gust ciudat,,cam amar,,nu pot sa zic ca imi face placere cand ajung la faza cu inghititu,din cauza ca e amar.au fost dati cand era si oarecum dulce,,,dar nu s-a mai intamplat de muuult.   ce alimente schimba gustul?

Offline

 

#79 2008-07-13 23:32:11

pends
Hero member
De la: B/Br
Inregistrat: 2007-09-09
Mesaje: 3690

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

Beatrice_Diana a scris:

eu am incercat de cateva ori, dar nu mi-a placut....gustul....imi face greata. Insa am incercat cu prezervativ de capsuni si a fost super tare, doar ca asa nu ii place lui prea des grater((

cred si eu ca nu ii place cu prezervativ...nici mie nu mi'ar placea big_smile mai ales ca baiat...imagineaza'ti sa primesti tu un oral printr'un prezervativ lol  ar fi aiurea smile

kitty , probabil o alimentatie sanatoasa...creed. tutunu si alcoolu, stiu sigur, dau un gust naspa...pune'l pe regim cu fructe lol tongue


Bună ! Arăți ca o curvă !

Offline

 

#80 2008-07-13 23:45:17

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

de tutun nu am ce i face pends:( avem 2ani si 7 luni si nu am reusit sa il fac sa se lase.alcolul am observat k nu ii schimba gustul.s-a mai intamplat sa ii fac cate un oral cand era mai baut,,sau dupa o bauta:P dar nu are gustul altfel decat de obicei:amar:(( de acum ca e acasa si a venit vacanta si la el o sa incerc sa il dau pe fructe.tongue va anunt daca merge:)

Offline

 

#81 2008-07-14 01:05:46

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

hai ca am tras o portie de ras lol  ce fac eu in loc sa invat neutral  pfoaaaaaai, mai imi tre si mie o pauza... hmm
rotfl  ma cracanez de ras rotfl


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2008-08-03 18:34:56

alina_alina
Hero member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 2398

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

mie prietenul mi a facut o data,de doua ori,nu mai stiu sigur dar ma dispera ca mi tot spune ca vrea sa i fac eu lui.si cu cat imi spune cu atat nu mi vine sa fac treaba asta..nu mi e neaparat scarba dar...ceva ma retine:(

Offline

 

#83 2008-08-03 23:09:40

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

dupa ce mi-a facut el prima data i-am spus sa nu se astepte sa fac si eu asta pt ca nu sunt pregatita, asta se intampla prin iulie anu trecut. anu asta, prin aprilie-mai i-am spus ca o data si o data tot o sa fac si eu asta, iar el a spus ca nu vrea, ca nu sunt una de pe strada ca sa fac asta. am incercat sa-i spun ca o sa o fac pt k vreau si tin la el, fara nici o obligatie. defapt el era asa pt ca vorbise cu baietii la facultate si nici unu nu a zis sa-i fi facut prietena sex oral, iar eu l-am pus sa faca un ?sondaj? sa vada cati din ei le-au facut prietenelor...bineinteles k nu a mai avut ce zice. dar eu tot nu i-am facut...desi vreau...imi este putin teama ca nu o sa stiu ce sa fac si ma gandeam ca prima data doar sa il sarut, sa ma obisnuiesc si eu..oricum sper sa fie bine..


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#84 2008-08-04 13:11:28

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

dar cand e mai bine sa o faci? ca al meu ar ejacula in 2 minute...oricum dupa aia il mai tine o ora si nu imi fac griji ca nu dureaza...


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#85 2008-08-04 13:16:24

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

aaa ce intrebare buna, a fost acklad , dupa aia ne-am obisnuit ....


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#86 2008-08-04 15:35:58

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

sunt mai mult ca sigura ca in 2 minute e gata pt ca il stiu. o data il tot provocam si ma tot ?frecam? de el(ca sa zic asa), cu mici mangaieri si cam atat si a terminat inainte sa trecem la fapte. oricum stiu ca dupa aia o ora, cel putin, nu am treaba...

eu ma gandeam cand e mai bine din cauza gustului...


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#87 2008-08-04 18:04:45

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

desi sunt hotarata imi e putin teama, dar o sa treaca...oricum cand ne intalnim o sa sara scantei(dupa 3 luni de abstinenta totala) si o sa iau si o sticla de vin sa imi fac mai mult curaj(sa nu va ganditi k o sa o beau eu, pt mine e de ajuns un pahar, cel mult 2)


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#88 2008-08-04 18:17:06

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

e clar, nici nu se mai pune problema, dar oricum vreau sa ii mai fac niste surprize...dar ma tot gandesc ce...


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#89 2008-08-09 03:21:10

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

fetelor,in legatura q subiectul asta...eu sunt km p langa...
sunt q uby meu  de 9luni si ceva si ne iubim mult mult:X q el mi`am inceput viatza sexuala:X si el q mn:X...
el imi face mie oral tot timpul ..si`mi place la nebunie reqnosc..dar eu lui,am incerkt de 2 ori...da asa,kteva secunde si i`am zis *gata k te`nvetzi*lol
ma simt asa aiurea...stiu k ii place si se simte bine..dar nu stiu..ma simt km nasol knd e vb sa fac ,si el tot timpul ma intreaba dc nu vreau,k tre sa existe un motiv si pur si simplu zic k nu vreau!dar nu stiu nici eu dc..ma simt asa..asa ati fost si voi?stiu k ma iube mult si lasa de la el tot timpul dar ma simt si aiurea k nu`i fac pe plac si lui.
c sa fac?big_smile


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#90 2008-08-09 08:40:29

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

ally18 a scris:

fetelor,in legatura q subiectul asta...eu sunt km p langa...
sunt q uby meu  de 9luni si ceva si ne iubim mult mult:X q el mi`am inceput viatza sexuala:X si el q mn:X...
el imi face mie oral tot timpul ..si`mi place la nebunie reqnosc..dar eu lui,am incerkt de 2 ori...da asa,kteva secunde si i`am zis *gata k te`nvetzi*lol
ma simt asa aiurea...stiu k ii place si se simte bine..dar nu stiu..ma simt km nasol knd e vb sa fac ,si el tot timpul ma intreaba dc nu vreau,k tre sa existe un motiv si pur si simplu zic k nu vreau!dar nu stiu nici eu dc..ma simt asa..asa ati fost si voi?stiu k ma iube mult si lasa de la el tot timpul dar ma simt si aiurea k nu`i fac pe plac si lui.
c sa fac?big_smile

sa ii zici sa aiba rabdare cu tine k ink nu te simti pregatita si sa`ti respecte decizia.
1. nu am facut sex oral,eu lui nu,dar el mie da si nu`mi prea place...adik mai bine vreo pozitie ceva decat oralul...neeee...nu`i de mine.yubi nu mi`a zis niciodata sa`i fac sau mai stiu eu ce...nu...preferam aman2 sa face dragoste smile


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#91 2008-08-10 20:42:49

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

Lexya a scris:

totusi imi place sa fac asta.. ma excita big_smile nu stiu de ce.. poate pt ca il simt pe el excitat big_smile

subscriu big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#92 2008-08-10 22:42:15

luiza16
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2008-04-14
Mesaje: 263
Site

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

off..cand i am facut prima data sex oral m am simtit atat de injosita..am facut o pentru el...mie nu mi place deloc...dar el imi cere..si nu vreau sa i mai fac..adica am luat decizia asta..si asa mi se pare ca dupa ce i am facut a inceput sa se increada ..sa si o ia in cap...


te iubesc pana la moarte [ daca meriti ]

Offline

 

#93 2008-09-03 11:14:21

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

eu i'am facut oral inainte sa facem sex rotfl
dar mi'a placut asa muuultttt!!!!!!!si inghit,nu ma deranjea ba chiar din contra,imi place big_smile


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#94 2008-09-03 14:18:38

catheryne
Full member
Inregistrat: 2008-08-27
Mesaje: 185

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

eu am facut sex oral exact in ziua in care am facut si sex (normal) ptr prima data. big_smile am facut pentru ca mi-am dorit eu foarte mult, nu m-a deranjat nici ideea, nici imprejurarile, nimic.
amaria, si mie imi place sa inghit lol


VIATA, s. O saramura spirituala care pastreaza trupul sa nu putrezeasca. Traim cu teama zilnica a pierderii ei, totusi cand e pierduta, nu i se simte lipsa.

Offline

 

#95 2008-09-03 22:26:35

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

Eu lui-never
El mie:wwwwwaaaaaaaaauuuuuu,suuuuper!


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.