homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pt nunti: organizarea de la a la z-67


#1255 2008-07-23 19:48:06

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ancutika a scris:

camysh a scris:

pai vedeti? depinde de zona. cum voua vi se pare ciudat dansul pe masa, mi se pare mie ciudat plimbatul gainii aleia printre nuntasi... si la noi nu se practica nici aia cu turta...

Tot citesc si eu pe aici si ma minunez de traditiile voastre. De multe nici nu am auzit tongue

camysh, se vede ca suntem din aceeasi zona wink

wink

Offline

 



#1256 2008-07-23 19:49:27

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

anka9mai a scris:

Raluk_ a scris:

katami a scris:

porumbei? yikes

si totusi... ce parere aveti de cantecul meu? http://www.trilulilu.ro/LucasFolk/b1acccd202ce5b prea trist/pesimist pt primul dans? nu ma intereseaza sa fie vals. iar melodia asta e melodia mea preferata de dragoste...

da.simbolizeaza pacea in familie.la iesirea din biserik se arunca porumbeii(de preferat e sa fie de aia kre se intorc).unul mireasa si unul mirele.atat
nu am boxe la munk iubita k ti`as zice si aksa pc`ul mi`e demontat

cine canta melodia asta?  http://www.trilulilu.ro/LucasFolk/b1acccd202ce5b ca eu nu o gasesc pe net, sa o descarc:(

anka, trupa se numeste cum scrie acolo: "nu acum" . e o trupa din ceva oras de la noi, nu e prea cunoscuta. katami cred ca te poate ajuta mai bine, a mai scris despre ei smile

Offline

 

#1257 2008-07-23 20:59:37

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

mie imi place cum a facut nunta ana!asa as vrea si eu numai ca as vrea si ceva de la ralluka:sa tina nunta pana pe la 12-1 noaptea!urasc nuntile care tin dupa ora 2(adica toate nuntile)

Offline

 

#1258 2008-07-23 21:33:58

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

angel

daca era dupa mine tinea 3 zile si 3 nopti applause atat de bine ne simteam si au venit zorile...la noi s-a terminat la 7 dimineata si 3 sferturik din invitati erau inca acolo applause


mami de minuni hjarta

Offline

 

#1259 2008-07-23 21:35:10

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

da..conteaza f mult si atmosfera..se intelege ce bine s-au simtit Ana daca au plecat abia dimineata invitatii smile
dar consider k e obositor sad

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1260 2008-07-23 21:45:43

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

e obositor,dar doar o singura data te mariti smile


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1261 2008-07-24 08:42:13

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

rrammonna a scris:

e obositor,dar doar o singura data te mariti smile

asa e.si in plus ziua respectiva trece f repede,trebuie sa profiti din plin de ea...eu una abia astept...la sf lui august merg la probe la rochie...vine mamik aksa...hainutze,pantofiori...oooff...hjartahjartahjarta


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1262 2008-07-24 10:17:26

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

neata, gagici... ce vreme de betie e afara (si de numarat conturi.. si de facut copii tongue)

noi ieri am lenevit... iar n-am avansat cu nik sad

anka, daca imi lasi un id de mess, iti trimit eu melodia

acu gatesc... cu pantofii de nunta in picioare rotfl ca sa ma obisnuiesc cu ei


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1263 2008-07-24 10:45:52

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

neata, gagici... ce vreme de betie e afara (si de numarat conturi.. si de facut copii tongue)

noi ieri am lenevit... iar n-am avansat cu nik sad

anka, daca imi lasi un id de mess, iti trimit eu melodia

acu gatesc... cu pantofii de nunta in picioare rotfl ca sa ma obisnuiesc cu ei

neatza domnisoara mireasa! pusspuss: poza cu pantofii vrea je grater
ce faci de papa? nici noi nu am mai avansat cu nik sad dar noi avem oleak mai mult timp decat voi pusspuss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1264 2008-07-24 10:52:21

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

hai k fac acu pozele si trimit smile sorry... chiar am uitat

papanasi fierti... aveam niste branmzica care se strica daca nu faceam ceva cu ea.

chestia e ca as vrea sa nu ne aglomeram pe final cu toate... sa am si eu timp sa ma relaxez nitel si sa am grija si de mine, nu doar de orgtanizare... asta ca sa nu fiu o mireasa dracoasa si obosita rotfl


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1265 2008-07-24 11:01:23

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

hai k fac acu pozele si trimit smile sorry... chiar am uitat

papanasi fierti... aveam niste branmzica care se strica daca nu faceam ceva cu ea.

chestia e ca as vrea sa nu ne aglomeram pe final cu toate... sa am si eu timp sa ma relaxez nitel si sa am grija si de mine, nu doar de orgtanizare... asta ca sa nu fiu o mireasa dracoasa si obosita rotfl

obosita oricum o sa fii...ultimele 2 sapt sunt cela mai grele,sa vezi de nu...dar sa speram k va iesi nuna la kre am visat...am mai dat comanda de 20 de invitatii...nuj unde o sa`i asez..poate si pe la bucatarie,la masa cu noi...naiba stie k yo nu rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1266 2008-07-24 11:02:21

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

km kti invitati aveti?


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1267 2008-07-24 11:09:51

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

rrammonna a scris:

km kti invitati aveti?

noi?rotfl n`ai vrea sa stii rotfl
180 de invitatii in total, si vin km 150 big_smilebig_smile
asa se preconizeaza deocamdata.incep sa ma rog sa nu`mi vina mai multi k nu am unde sa`i asez...


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1268 2008-07-24 11:13:28

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

uite aici, sa-ti faci o idee...

m-am chinuit sa le fac poza pe picior, ca sa-ti dai seama cum se asaza... dar aparatul performant al lui iubi focalizeaza mai greu in mainile mele nepricepute... asa ca rezultatul e cam neclar sad
http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/10538_dsc_2304.jpg
http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/10538_dsc_2303.jpg


iar cam asa m-am hotarat ca va fi freza... doar ca usor ondulat la spate (bucle mari si largi) si fara atata amar de breton in fata... doar cateva fire intr-o laterala. si de la clipsurile alea prind voalul

http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/10538_alta_freza.jpg

aaa... si am sunat la new look sa-mi fac programare pt duminica la machiaj... dar au inchis sad cred ca ma las de probe si merg direct la nunta si gata

cat despre invitati... la noi cam slabut cu confirmarile... avem 31 de confirmari pana acum, plus cantaretii si fotografii si noi ar iesi 45 meniuri... bine, mai e timp de confirmat inca, dar daca nu ne ies cei 60 promisi la crasma e cam nasol


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1269 2008-07-24 11:21:38

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

neata, gagici... ce vreme de betie e afara (si de numarat conturi.. si de facut copii tongue)

noi ieri am lenevit... iar n-am avansat cu nik sad

anka, daca imi lasi un id de mess, iti trimit eu melodia

acu gatesc... cu pantofii de nunta in picioare rotfl ca sa ma obisnuiesc cu ei

id`ul meu de mess e acelasi ca sta de aici wink astept melodia...puss


pc  pc

Offline

 

#1270 2008-07-24 11:23:14

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

uite aici, sa-ti faci o idee...

m-am chinuit sa le fac poza pe picior, ca sa-ti dai seama cum se asaza... dar aparatul performant al lui iubi focalizeaza mai greu in mainile mele nepricepute... asa ca rezultatul e cam neclar sad
http://forum.anticonceptionale.ro/uploa … c_2304.jpg
http://forum.anticonceptionale.ro/uploa … c_2303.jpg


iar cam asa m-am hotarat ca va fi freza... doar ca usor ondulat la spate (bucle mari si largi) si fara atata amar de breton in fata... doar cateva fire intr-o laterala. si de la clipsurile alea prind voalul

http://forum.anticonceptionale.ro/uploa … _freza.jpg

aaa... si am sunat la new look sa-mi fac programare pt duminica la machiaj... dar au inchis sad cred ca ma las de probe si merg direct la nunta si gata

super pantofii si se vad chiar bine!freza e hjarta
nu te ;lasa pt la nunta cu machiajul,du`te la proba...am inteles k sunt bune fetele de acolo,dar totusi,dak nu`ti place iti smulgi parul...parerea mea..eu abia ast savad cum imi iese machiajul pt ziua cea mare

cat despre invitati... la noi cam slabut cu confirmarile... avem 31 de confirmari pana acum, plus cantaretii si fotografii si noi ar iesi 45 meniuri... bine, mai e timp de confirmat inca, dar daca nu ne ies cei 60 promisi la crasma e cam nasol

aveti un nr de meniuri obligatorii?hai k venim si noi la voi sa aveti lume lol


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1271 2008-07-24 11:23:38

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ok... stai k dau add acu... si vine si melodia


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1272 2008-07-24 11:28:20

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

imi trimiti invitatia prin posta sau trageti o fuga pana la noi? rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1273 2008-07-24 11:28:58

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

super sandalutele katami smile imi plac ca nu au toc inalt, pt ca iti trebuie ceva f comod, sa te tina picioarele toata ziua/noaptea.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.