homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fara chef


#1 2008-07-07 13:16:42

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

fara chef

nu stiu ce se intampla cu mine dar de la o vreme nu mai am chef.parca o fac din obligatie,nu mai simt nevoia sa o fac,parca e un chin cand ma gandesc ca se iveste ocazia.nu m-am mai simtit bine de foarte mult timp.si-a dat si el seama ca de ceva timp nu mai am chef.o fi de la ac...? am mai luat pana acum si nu s-a intamplat asa.nici nu o facem des,sa zici ca din cauza ca e prea des nu am chef.o data pe saptamana sau la o saptamana jumate si nici atunci nu am chef.
vi s-a mai intamplat asa ceva?am eu o problema?


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#2 2008-07-07 13:19:37

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: fara chef

in primul si in primul rand eu zic sa discuti cu el. se poate k mici schimbari in comportamentul lui sa influenteze chestia asta.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3 2008-07-07 13:23:43

andrutza
Vizitator

Re: fara chef

Cred ca e ceva la mijloc daca nu mai ai chef si nu te mai simti bine...in relatia voastra totul e ok, nu te-ai plictisit il iubesti tot la fel? sa nu fi intervenit monotonia ...ma gandesc

 

#4 2008-07-07 13:25:07

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: fara chef

andrutza a scris:

Cred ca e ceva la mijloc daca nu mai ai chef si nu te mai simti bine...in relatia voastra totul e ok, nu te-ai plictisit il iubesti tot la fel? sa nu fi intervenit monotonia ...ma gandesc

la asta ma gandesc si eu... tu ai probleme te streseaza ceva anume?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#5 2008-07-07 13:28:24

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: fara chef

nu am probleme,nu ma streseaza nimic.as vrea sa discut cu el dar nu stiu cum sa o fac,nici nu as vrea sa se simta prost sau sa ajungem sa ne certam.cred ca pe undeva e vorba si de plictiseala....


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-07-07 13:29:26

andrutza
Vizitator

Re: fara chef

pai s-ar putea sa fie asta motivul....dar el nu mai pleaca in italia? acum sta numai acasa?

 

#7 2008-07-07 13:32:52

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: fara chef

sta numai acasa.uneori cred ca era mai bine sa plece din nou....


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#8 2008-07-07 13:33:22

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: fara chef

oana tu il mai iubesti?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#9 2008-07-07 14:10:32

iony
Sr. member
De la: stres
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 1773

Re: fara chef

exact asa patesc si eu... am momente. de exemplu acu iar il iubesc tare tare, dar am si zile cand ma plictiseste.

Offline

 

#10 2008-07-07 15:05:45

cristinaV
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 1138

Re: fara chef

si eu am o problema in sensul asta dar nu e vorba ca nu il mai iubesc ,de cand mi-am inceput viata sexuala de un an jumate niciodata nu am avut orgasm,iar in ultim ul timp nu mai am chef,nu stiu dar nu ma mai lubrifierz am vb cu el despre asta dar nu stiu ce as putea face un sfat va rog,plss

Offline

 

#11 2008-07-08 11:42:31

elly_r
New member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 14

Re: fara chef

am patit-o si yo sa nu am chef... dar cred ca la mine e vorba si de stres (sa nu imi sune telefonul, si de inchis nu nu pot sa il inchid). e nashpa pt k isi da si el seama si stiu k se simte aiurea da nu am ce sa fac... nu e vorba k nu l-as iubi dar nush ce ar putea sa fie sad  dak stie cineva ce se intampla sa ne zik pls

Offline

 

#12 2008-07-08 11:59:26

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: fara chef

uneori si eu ma intreb daca il mai iubesc sau nu.am momente cand nu vreau sa aud de el as vrea sa ne despartim dar am si momente in care nu pot sta fara el.acum a plecat din localitate si se intoarce joi.sa vad cum ma simt fara el.daca o sa ii simt lipsa sau nu....daca nu o sa ii simt lipsa inseamna ca nu mai am nimic pt el...


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#13 2008-07-08 12:49:59

lara205
Full member
Inregistrat: 2007-07-20
Mesaje: 221

Re: fara chef

Poate ca nu mai ai chef pentru ca atunci cand te gandesti la asta ti se pare poate ca nu e nici corect...el are de fiecare data si se simte ok...el se termina e totul bine tu nu simti mare lucru dupa mergi la baie...te simti parca fara chef simti ca il respingi si mai tare...cel putin eu asa imi imaginez situatia.cred ca se datoreaza si pastilelor pentru ca si eu cat timp am luat parca nu prea imi ardea mie...aveam si eu momentele mele in care il doream(si culmea majoritatea erau atunci cand el nu era langa mine) dar atunci cand se putea intamla apareau factori care imi taiau "pofta".oricum e posibil sa fie si de la pilule...eu cred ca viata sexuala e destul de importanta intr-o relatie si conteaza calitatea si nu cantitatea si poate din cauza ca tu nu te simti satisfacuta deja simti ca parca nu mai vrei sa il vezi pt ca nu il iubesti...


Because maybe
You're gonna be the one who saves me ?
And after all
You're my wonderwall

Offline

 

#14 2008-07-08 17:13:48

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: fara chef

deci asa am patit si eu...si am dat vina pe anticonceptionale. dar buba era de fapt relatia noastra, alunecam pe o panta descendenta. acum sunt cu altcineva si am realizat ca nu erau nici anticonceptionalele, nici perioada stresanta cu facultatea, ci doar relatia care nu mai mergea... cand faceam dragoste nu mai exista preludiu, pt ca el nu mai rezista si se arunca pe mine direct. iar urmatoarele acte erau fara sare si piper...si cu timpul ne-am plafonat si s-a dus totul pe apa sambetei. el ma enerva cu mentalitatea lui, eu il enervam ca eram enervata lol in fine...multa bafta voua! poate reusiti sa o scoateti la capat cumva

Offline

 

#15 2008-07-08 17:17:20

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: fara chef

elly_r a scris:

am patit-o si yo sa nu am chef... dar cred ca la mine e vorba si de stres (sa nu imi sune telefonul, si de inchis nu nu pot sa il inchid). e nashpa pt k isi da si el seama si stiu k se simte aiurea da nu am ce sa fac... nu e vorba k nu l-as iubi dar nush ce ar putea sa fie sad  dak stie cineva ce se intampla sa ne zik pls

mai relaxeaza-te si u nitel,daca e sa sune rasp frum si gata wink
esti stresata rau rau.. wink

yo asa crd...poate ti-a mai trecut intre timp...


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#16 2008-07-08 17:35:17

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: fara chef

nici noi nu avem unde da ne mai descurcam.....mai asa p silent mai una alta wink
uite la noi cand ne vdm in week end vai ce pofticiosi eram....


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#17 2008-07-08 18:04:55

mihaela2289
Hero member
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 2945

Re: fara chef

si mie mi se mai intampla sa nu am chef, dar face el sa-mi vina cheful..si incet incet ma urc pe pereti de placere...
acum a trecut sis tresul..dec..sunt din nou apta.. big_smile
app..ce sa fac sa am mai mult chef?ce afrodisiac ar fi indicat?mai ales ca mie mi-a scazut ffff mult libidoul de la anticonceptionale...


www.specialitaticulinare.blogspot.com - Super chec marmorat, neinecacios si simplu de facut!!

Offline

 

#18 2008-07-09 15:44:55

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: fara chef

alexia a scris:

hmmm... la mine e altfel problema.. am chef cand nu putem sa o facem... si cand vine timpul nu pot sa ma urnesc.
Buba noastra e ca nu prea avem cand si unde, iar toate contactele noastre sunt programate... si e nasol asa.... in ziua X la ora Y tre sa am chef neaparat... abia astept sa avem casutza noastra sa facem ce si cand vreeem big_smile

Cat despre problema ta, oana_... cred ca distanta dintre voi si-a spus cuvantul...

asa e si la mine, si e cam aiurea.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#19 2008-07-09 16:53:28

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: fara chef

azi noapte am visat ca eram cu unu in pat neutral da parca eram constienta ca am o relatie si el nu e in localitate,era totul asa real....


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.