homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Clubul Sex Addicted-11


#191 2008-08-21 14:37:32

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Clubul Sex Addicted

honeyica a scris:

offtopic  ne am certat ieri ptr niste nimicuri...k asa e fiecare cearta a noastra, din nimic se face tragedie...si inainte sa dormim m a enervat mai rau k eu i am zis k azi ar fi bine sa nu ne vdm, k sa ne mai calmam, si el mi a zis "pai nici nu vroiam sa ne intalnim"!!!! Si azi noapte i am tr un msg k na, am zis sa fac eu primu pas, desi eu sunt ff orgolioasa...dar las mai mult k el din orgoliu meu, in sf, i am tr msg azi noapte si i am zis k nu are rost sa ne purtam iar k niste copii din cauza unei zile proaste, tocmai akm knd ne intelegem si noi bine. Si azi knd am vb mi a vb pe un ton f rece si distant si d abia am vb 5min toata ziua si asta k la sf sa mi zica k nici maine nu ne vdm!! Se pare k incepe sa joace el tare...da sa vdm noi dk i merge cu mine...k dupa ce k mi e fost greu sa o las si eu balta,dar am considerat ca e mai bine k doar suntem iubiti si nu tre sa ne purtam pica unu altuia aiurea.
Si knd l am vazut asa rautacios am incep sa plang dupa ce am inkis tel. E ca si cum pe el nu l intereseaza cum ma simt eu..ci numai ce vrea el!!

spune i k peste 2 zile n o sa mai poti tu k pleci nu stiu unde.. sa vezi dak ii mai convine
doamne... asa sunt toti.. dumbom


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 



#192 2008-08-21 14:38:02

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Clubul Sex Addicted

Cherry_sensation a scris:

hai sa va zic si eu ... k tare mi-a placut big_smile ... acum cateva seri eram afara si ramasese in spatele meu si imi zice el asa din senin ' mama ce fund ai facut yikes hjarta ! ce-ai facut tu cat am fost eu plecat ? ' ( a fost plecat 2 sapt in italia ) si eu sa rad de el putin i-am zis k m-am tutut cu altu si a fost mai bine decat cu el lol si s-a ofticaaaaat lol vai lol cand am ajuns la mine la bloc eu ma pregateam sa urc si el zice sa mai stam putin p banca ... am stat si a inceput sa bage mana pe sub fustita, sa ma mangaie, sa ma muste si pana la urma am cedat si eu  angel dar nu puteam s-o facem acolo k s-a mai intamplat o data si a fost un incident si chiar nu voiam sa se repete smile deci nu s-a intamplat nimic si l-am lasat cu 'tensiunea' ridicata lol bine k si eu voiam dar nu i-am dat de inteles ... si aseara ce sa vezi ... ne plimbam noi cu masina prin oras si dupa ce i-am lasat pe niste prieteni acasa ma intreaba el frumos asa dak vreau sa ne ........ eu am crezut k rade de mine si am zis k da .. si a parcat masina intr-un loc intunecat , a lasat scaunele si a inceput nebunia rotfl si a fost frumos tare ... chiar mi-a placut k a fost atent cu mine chiar dak eram in masina mi-a facut si oral si tot ... mai vreaaau hjarta

applause


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#193 2008-08-21 14:39:25

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

pai stie k nu plec nicaieri k in ziua aia tre sa fiu aks grater
si santaju nu foloseste...si ma enerveaza ...dar asta e, nu va mai bat capul cu probl mele...
am deskis topicu k sa radem, nu sa plangem big_smile


ati facut vreodata sex knd era si altcineva in kmera? big_smile

Ultima oara a fost editat de honeyica (2008-08-21 14:48:29)


time is precious.....

Offline

 

#194 2008-08-21 14:53:02

Sonia_Simona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 8647

Re: Clubul Sex Addicted

honeyica a scris:

offtopic  ne am certat ieri ptr niste nimicuri...k asa e fiecare cearta a noastra, din nimic se face tragedie...si inainte sa dormim m a enervat mai rau k eu i am zis k azi ar fi bine sa nu ne vdm, k sa ne mai calmam, si el mi a zis "pai nici nu vroiam sa ne intalnim"!!!! Si azi noapte i am tr un msg k na, am zis sa fac eu primu pas, desi eu sunt ff orgolioasa...dar las mai mult k el din orgoliu meu, in sf, i am tr msg azi noapte si i am zis k nu are rost sa ne purtam iar k niste copii din cauza unei zile proaste, tocmai akm knd ne intelegem si noi bine. Si azi knd am vb mi a vb pe un ton f rece si distant si d abia am vb 5min toata ziua si asta k la sf sa mi zica k nici maine nu ne vdm!! Se pare k incepe sa joace el tare...da sa vdm noi dk i merge cu mine...k dupa ce k mi e fost greu sa o las si eu balta,dar am considerat ca e mai bine k doar suntem iubiti si nu tre sa ne purtam pica unu altuia aiurea.
Si knd l am vazut asa rautacios am incep sa plang dupa ce am inkis tel. E ca si cum pe el nu l intereseaza cum ma simt eu..ci numai ce vrea el!!

urasc cand vad ca nu sta dupa fundul meu si imi da niste replici.....de imi vine sa  il box
auzi....sa imi fi zis mie al meu asta "pai nici nu vroiam sa ne intalnim" moama.....pai mor de nervi, ma scoate din minti.... :f?rv?nad: in loc sa se roage de mine sa ne vedem angel visslar el imi spune ca si asa nu vroia..... dumbom punish
mie imi place sa se tina tot timpul dupa mine si sa imi spuna cuvinte dulci, sa se roage de mine, sa ma tina in barte si sa ma sarute ca sa imi treaca.... visslar
ce sa ne facem noi cu barbatii daca o tin tot asa?! hmm

Offline

 

#195 2008-08-21 15:08:36

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Clubul Sex Addicted

nu prea ai ce sa ta faci cu ei decat sa`i pui la punct de fiekre data knd calca stramb...poate as ase invata si ei!!!
fetelor helppp grater marti vine mama aksa si patul nostr scaraie intr`un stil.pe jos nu putem sa alea alea k am dureri de spate.dar...a zis yubi sa gasim nijte pzitii la marginea patului...dati`mi idei...kre ar fi?ati incercat?cum e?nu amortesti?


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Publicitate


loading...

#196 2008-08-21 15:10:33

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

offtopic nu stiu katalyna, dar ma enerveaza!!! k l am cam lasat de capul lui si s a invatat!!
las k l tratez eu numai cu indiferenta sa vada dk i convine big_smile


time is precious.....

Offline

 

#197 2008-08-21 15:11:15

Sonia_Simona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 8647

Re: Clubul Sex Addicted

honeyica a scris:

ati facut vreodata sex knd era si altcineva in kmera? big_smile

de vreo doua ori in camin la iubi...caminul te obliga tongue
am trecut orice miscare, orice chestie pe silent big_smile si nimeni nu si-a dat seama de nimic....iub la perete, eu la margine, el avand patul sus, nu il vedea nimeni ce face, in pozitia lingurita...si stateam asa de cuminti......
a doua oara am avut noroc ca dormeau(un coleg de camera si iubita lui) de cateva ore si mai aveau pana pe la 1 de dormit, ca atunci se trezeau.
prima data...stiu ca era unul dintre colegi cu fata la calculator, spre fereastra, si cu spatele la noi.....
bine ca nu si-au dat seama caci altfel...... grater
si acum stau si ma gandesc cum naiba de am avut curajul acela, eu fata timida ce eram.....si inca mai sunt diablo
un lucru mi-e clar insa acum: ca niciodata nu am sa mai fac asa....daca pana acum am scapat fara sa isi dea seama colegii lui...asta nu inseamna ca data viitoare cineva nu isi poate da seama

raluk_ ma uit de niste imagini cu pozitii pe marginea patului si daca gasesc ce trebuie le incarc

Offline

 

#198 2008-08-21 15:13:40

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

Raluk_ a scris:

nu prea ai ce sa ta faci cu ei decat sa`i pui la punct de fiekre data knd calca stramb...poate as ase invata si ei!!!
fetelor helppp grater marti vine mama aksa si patul nostr scaraie intr`un stil.pe jos nu putem sa alea alea k am dureri de spate.dar...a zis yubi sa gasim nijte pzitii la marginea patului...dati`mi idei...kre ar fi?ati incercat?cum e?nu amortesti?

sincer, dk scartaie...n ai ce i face,decat sa va miscati very slow. Asa ca eu zic k cel mai bine daca zici k te doare spatele e sa puneti cateva paturici pe jos big_smile Asta dk vrei sa ai parte de mai multa actiune...daca nu. in pat...te dai pe slow motion, stiu ce zic k si la iubi la fel face patu.


time is precious.....

Offline

 

#199 2008-08-21 15:29:24

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

citeam la topicul "virgin la 28 de ani" si scrie tipul la un momentdat ceva ce m a facut sa rad d nu mai ma puteam opri. hai sa va arat :"din nefericire nu am prea mult timp a stau toata ziua pe forumuri; chiar daca sunt handicapat/sociopat/debil mental, mai am si alte ocupatii " rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl


time is precious.....

Offline

 

#200 2008-08-21 15:31:03

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Clubul Sex Addicted

rotfl park erau kteva dar nu mai stiu care
1 luna pe slow? grater nuuuuuuuuuuu


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#201 2008-08-21 15:31:35

Sonia_Simona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 8647

Re: Clubul Sex Addicted

honeyica a scris:

offtopic nu stiu katalyna, dar ma enerveaza!!! k l am cam lasat de capul lui si s a invatat!!
las k l tratez eu numai cu indiferenta sa vada dk i convine big_smile

offtopic
foarte bine

raluk_ el ar putea sa stea intins pe marginea patului, iar cand e de pentrat tu te asezi pe el si te ridici, ca si cum te-ai aseza pe pat. cred ca e putin cam grea pentru picioarele tale.


http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/11747_clip_image002.gif

http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/11747_hjgujyt.gif

http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/11747_cvbcng.gif

http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/11747_cbngc.gif


sper sa iti fie de folos raluk_

Offline

 

#202 2008-08-21 15:34:31

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

omg, katalyna,dk mai ma uit la imaginile alea fierbbbbb  rotfl rotfl rotfl Mi se ridica tensiunea rotfl rotfl


time is precious.....

Offline

 

#203 2008-08-21 15:40:48

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Clubul Sex Addicted

honeyica a scris:

omg, katalyna,dk mai ma uit la imaginile alea fierbbbbb  rotfl rotfl rotfl Mi se ridica tensiunea rotfl rotfl

mie m`i s`a ridicat deja rotfl rotfl
maine va spun kre e mai buna ok? rotfl asta in cazul in care nu raman tintuita la pat de la febra musculara rotfl
ms kata pusspuss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#204 2008-08-21 15:46:30

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Clubul Sex Addicted

Honeyica,mi-ai adus aminte de ceva.Da,am facut-o cu cineva in camera si nu cu o pers ci cu vreo7.Aveam 18 ani,eram la inceputul vietii sexuale.eram cu prietenul meu de atunci,care mi-a devenit sot si apoi ex..deci eram intr-o tabara,veniseram sa serbam majoratul cu liceul.Si pe vreo cativa mai smecheri,nu ne-a bagat la gramada,ci am luat o camera cu vreo 6 paturi.Dupa seara de pomina,am intrat toti in camera,eram vreo trei perechi si inca vreo doua sau trei fete solo.Si de ..sa dormim..eu m-am culcat cu al meu in pat..dai pupaturi,chestii,ne-am uitat noi,daca am vazut ca nu misca nimeni,am inceput si noi..ca omu care vrea...am facut-o pe muteste,bine,ok.A doua zi,am vazut ca nimeni nu zice nimic,nu se uita la noi...si am zis si noi ca nu a simtit nimeni ce am facut noi.In orice caz,este ceva ce nu se descrie,ce ti se intampla,cand o faci si stii ca mai e cineva,parca esti mai excitat...cam asa ceva,e misto...dar fetelor,nu o incercati,e riscant. Am citit si eu ,,virgin la 28 de ani,,mi se pare un pic cam teatrala chestia,este posibil ca tipul sa fie atat de versat incat sa vrea sa intre in gandurile fetelor,ptr ca prost nu e deloc,sa vrea sa se verseze pe mila lor.Asa avla cu ce se ,,mananca,,,cum gandeste o femeie...nu e prost deloc....
Raluk,sunt multe pozitii la marginea patului,super misto,dar de ce nu incerci pe jos si tu deasupra...e bestial..si tu domini..?


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#205 2008-08-21 15:46:39

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

las k nu faci febra, te antrenezi big_smile


time is precious.....

Offline

 

#206 2008-08-21 15:48:05

Sonia_Simona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 8647

Re: Clubul Sex Addicted

cu placere raluk
fetelor oare trebuie sa le sterg imaginile? adica mi-e sa nu zica cineva ceva, ca ar fi indecente sau mai stiu eu cum

Offline

 

#207 2008-08-21 15:48:58

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Clubul Sex Addicted

drool


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#208 2008-08-21 15:50:10

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Clubul Sex Addicted

n cred k au ceva pozele alea... au mai fost si altele... e un topic cu sex... cine intra stie la ce sa se astepte
mai rau e k ne face pofta


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#209 2008-08-21 15:54:21

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

ella, te intreb si eu ceva, dk se poate big_smile La ce varsta te ai casatorit si cum a fost? daca nu deranjez.


time is precious.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.