homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Clubul Sex Addicted-12


#210 2008-08-21 15:55:17

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Clubul Sex Addicted

carmen_21 a scris:

n cred k au ceva pozele alea... au mai fost si altele... e un topic cu sex... cine intra stie la ce sa se astepte
mai rau e k ne face pofta

si mai sunt 3 ore pana ajung aksa la yubiliciul meu grater grater


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 



#211 2008-08-21 15:55:50

Sonia_Simona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 8647

Re: Clubul Sex Addicted

mie imi spuneti voi de pofta? saraca de mine de cand ma tot uit la ele si numar zilele pana poate am norocul sa le incerc rotfl

Offline

 

#212 2008-08-21 15:57:51

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Clubul Sex Addicted

Katalyna2311 a scris:

mie imi spuneti voi de pofta? saraca de mine de cand ma tot uit la ele si numar zilele pana poate am norocul sa le incerc rotfl

eu numar orele si minutele rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#213 2008-08-21 16:01:24

Sonia_Simona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 8647

Re: Clubul Sex Addicted

Doamne cata iubire o sa fie pe capul lor peste 3 ore! tongue

Offline

 

#214 2008-08-21 16:03:54

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Clubul Sex Addicted

Pai,e poveste lunga.A fost primul meu iubit,dupa o dragoste platonica,cu un coleg de clasa.Aveam 16 ani,am suferit dupa coleg,dar l-am uitat odata cu venirea exului(asa o sa-i zic de acum).Am terminat liceul si pe la 19 ani ,m-am casatorit.De ,dragoste mare.Din cauza asta,am renuntat sa dau la o facultate si rau imi pare,in schimb am ramas insarcinata si acum il am pe pubertosul meu.Fetelor,dragostea se duce si daca nu e nici respect,ascultati-ma,nu lasati totul ptr o,,...,,.Nu se merita!Drept dovada,cand aveam 24 de ani,a plecat in afara sa munceasca si s-a mai intors dupa 4 ani,ca sa-mi spuna ca vrea sa divorteze,ptr ca a cunoscut pe una cu 13 ani mai mica decat el si care ramasese si insarcinata.Nu l-am mai chinuit si am divortat eu.Acum nu mai e nici cu aia,au divortat si are si cu ea doi copii.Deci,eu m-am maritat la 19,el avea 24.Copii fara minte....


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#215 2008-08-21 16:08:01

Myutza
Vizitator

Re: Clubul Sex Addicted

Raluk_ a scris:

Katalyna2311 a scris:

mie imi spuneti voi de pofta? saraca de mine de cand ma tot uit la ele si numar zilele pana poate am norocul sa le incerc rotfl

eu numar orele si minutele rotfl

nah..eu numar secundele rotfl drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drool drooldrool drool drooldrool drool drool drool drool drool drool drool drooldrooldrooldrool drooldrooldrooldrooldrooldrooldrooldrool drool drool drool drooldrooldrool drooldrool drool drool

 

#216 2008-08-21 16:10:47

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: Clubul Sex Addicted

Katalyna2311 a scris:

Doamne cata iubire o sa fie pe capul lor peste 3 ore! tongue

diablohjarta

Offline

 

#217 2008-08-21 16:12:47

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Clubul Sex Addicted

mama cate pagini de cand nu am mai intrat tongue
i-am facut odata sex oral la iubi cand mai erau cativa in camera..era spre dimineata si toti dormeau iar eu eram bagata sub patura rodnar
sper sa nu ne oblige si pe noi caminu sa mai avem experiente din astea..e excitant, dat parca prea riscant

si eu am un chef nebun si problema nu e ca n-am cu cine ci n-am voie sad

Offline

 

#218 2008-08-21 16:13:31

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: Clubul Sex Addicted

VAI!Doua zile nu intru pe forum si gata,deja 8 pagini scrise!n-am citit inca nimic,dar sunt onorata sa fiu numita membru fondator:) Va puuuup!

Offline

 

#219 2008-08-21 16:14:02

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Clubul Sex Addicted

Da,sunt mai experimentata,dar din pacate,acum sunt solo si,,va invidiez,,pe multe dintre voi.Apropo...in relatia mea cu austriacul,am recuperat toti anii in care nu,, am vazut-o,,.Si nu mi-a parut rau deloc,lui..ce sa mai zic..a zis la un moment dat ca nu e sexi-machine.HI,HI,Hi


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#220 2008-08-21 16:14:30

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Clubul Sex Addicted

FeliciaM a scris:

Katalyna2311 a scris:

Doamne cata iubire o sa fie pe capul lor peste 3 ore! tongue

diablohjarta

retas retas retas retas rotfl rotfl rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#221 2008-08-21 16:15:52

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Clubul Sex Addicted

ella_nicegirl a scris:

Da,sunt mai experimentata,dar din pacate,acum sunt solo si,,va invidiez,,pe multe dintre voi.Apropo...in relatia mea cu austriacul,am recuperat toti anii in care nu,, am vazut-o,,.Si nu mi-a parut rau deloc,lui..ce sa mai zic..a zis la un moment dat ca nu e sexi-machine.HI,HI,Hi

sex machine rotfl rotfl rotfl cool


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#222 2008-08-21 16:28:34

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

ella_nicegirl a scris:

Da,sunt mai experimentata,dar din pacate,acum sunt solo si,,va invidiez,,pe multe dintre voi.Apropo...in relatia mea cu austriacul,am recuperat toti anii in care nu,, am vazut-o,,.Si nu mi-a parut rau deloc,lui..ce sa mai zic..a zis la un moment dat ca nu e sexi-machine.HI,HI,Hi

apropo de austrieci, ella...big_smile
nu te superi ptr intrebarea asta, sper big_smile, dar cum sunt barbatii de alte nationalitati? ...eu oricum n am dekt unu la activ si ala roman asa k nu stiu dc intreb...da na, sa stiu si eu rotfl rotfl


time is precious.....

Offline

 

#223 2008-08-21 16:31:10

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: Clubul Sex Addicted

cezady a scris:

ce-i mai buna si bunutza?.....    :f?rv?nad:    :f?rv?nad:



o putzica cu outze     tongue  tongue

auzi tu  sex machine(ella e addicted,ella e addicted)

rotfl rotfl rotfl rotfl

Offline

 

#224 2008-08-21 16:33:53

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

pai exista cineva p site ul asta caruia nu i place sa faca sex? big_smile rotfl rotfl rotfl


time is precious.....

Offline

 

#225 2008-08-21 16:36:46

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Clubul Sex Addicted

Habar nu am cum sunt barb austrieci,nu iti pot spune decat ca al meu era chiar bun la pat...insa sunt reci si nu prea isi exteriorizeaza sentimentele.La mine a fost ok in pat insa ca relatie...cam ciudat.Insa din ce am mai auzit in stanga si dreapta pe acolo,nu prea sunt ok,adica se grabesc sa faca sex fara preludiu si nici nu primesc aceasta atentie de la austriecele lor.Ele dupa o partida,se ridica imediat din pat sa se spele si o intind.Acolo,cam exista sex fara sentimente si implicatii.Sunt ziarele pline de anunturi in care vor sa faca sex faranici o obligatie si fetelor..austriecele(nu toate,dar sunt destule) se culca cu cineva numai ptr sex,nu ca la noi,vrea plimbata,toale,masina...etc,..o fac si zic;ok,mi-ai dat o cafea,data viitoare ma culc cu tine,dar nu mai imi da nici cafeaua.Sunt chestii auzite,dar ziarele le-am vazut cu ochii mei si mi-a comfirmat al meu.


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#226 2008-08-21 16:39:03

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

ella_nicegirl a scris:

Habar nu am cum sunt barb austrieci,nu iti pot spune decat ca al meu era chiar bun la pat...insa sunt reci si nu prea isi exteriorizeaza sentimentele.La mine a fost ok in pat insa ca relatie...cam ciudat.Insa din ce am mai auzit in stanga si dreapta pe acolo,nu prea sunt ok,adica se grabesc sa faca sex fara preludiu si nici nu primesc aceasta atentie de la austriecele lor.Ele dupa o partida,se ridica imediat din pat sa se spele si o intind.Acolo,cam exista sex fara sentimente si implicatii.Sunt ziarele pline de anunturi in care vor sa faca sex faranici o obligatie si fetelor..austriecele(nu toate,dar sunt destule) se culca cu cineva numai ptr sex,nu ca la noi,vrea plimbata,toale,masina...etc,..o fac si zic;ok,mi-ai dat o cafea,data viitoare ma culc cu tine,dar nu mai imi da nici cafeaua.Sunt chestii auzite,dar ziarele le-am vazut cu ochii mei si mi-a comfirmat al meu.

ce persoane smile da, stii ce? poate e mai bine k ei, k asa nu sufera prea mult, poate kiar deloc. Stiu k vor sex si gata.


time is precious.....

Offline

 

#227 2008-08-21 16:44:51

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Clubul Sex Addicted

honeyica a scris:

ella_nicegirl a scris:

Habar nu am cum sunt barb austrieci,nu iti pot spune decat ca al meu era chiar bun la pat...insa sunt reci si nu prea isi exteriorizeaza sentimentele.La mine a fost ok in pat insa ca relatie...cam ciudat.Insa din ce am mai auzit in stanga si dreapta pe acolo,nu prea sunt ok,adica se grabesc sa faca sex fara preludiu si nici nu primesc aceasta atentie de la austriecele lor.Ele dupa o partida,se ridica imediat din pat sa se spele si o intind.Acolo,cam exista sex fara sentimente si implicatii.Sunt ziarele pline de anunturi in care vor sa faca sex faranici o obligatie si fetelor..austriecele(nu toate,dar sunt destule) se culca cu cineva numai ptr sex,nu ca la noi,vrea plimbata,toale,masina...etc,..o fac si zic;ok,mi-ai dat o cafea,data viitoare ma culc cu tine,dar nu mai imi da nici cafeaua.Sunt chestii auzite,dar ziarele le-am vazut cu ochii mei si mi-a comfirmat al meu.

ce persoane smile da, stii ce? poate e mai bine k ei, k asa nu sufera prea mult, poate kiar deloc. Stiu k vor sex si gata.

sa stii k pe de o parte e mult mai bine asa...nu k noi,punembotu` (unele) la tot ce zic nijte porci neutral


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#228 2008-08-21 16:46:01

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: Clubul Sex Addicted

exact, raluk si apoi stam si plangem pana nu mai putem...asa alea au parte de actiune si asta e tot ce vor.
pana la urma ele sunt sex addicted rotfl rotfl rotfl


time is precious.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.