homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Reprezentanti oriflame-3


#39 2011-09-26 11:14:24

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: reprezentanti oriflame

si chiar daca il ridici de la posta, nu trebuie oricum adresa? trebuie sa iti vina aviz acasa cum ca ai pachet la posta, iar daca nu dai adresa la ce oficiu postal din ce oras il trimit?

ca produse mie mi-au placut rimelurile, sapunurile si cremele de maini; si parfumurile sunt ok, desi ca pret mie mi se par piperate.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 



#40 2011-09-26 11:22:20

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: reprezentanti oriflame

yoyolina a scris:

trebuie sa iti vina aviz acasa cum ca ai pachet la posta, iar daca nu dai adresa la ce oficiu postal din ce oras il trimit?

mda...corect lol  dumbom
o sa dau adresa din Tm. numai ca eu abia sapt viitoare ajung acolo. sa zicem ca pachetul vine de azi in 3 zile. nu are nimic daca nu ma duc imediat dupa el, nu? adica pot intarzia putin cesafac
merci mult pt raspuns puss
sunt super entuziasmata big_smile primul meu "job" lol . ieri am aplicat pt el pe bestjobs si mi-au trimis mail dupa 4 ore ca ma vor in echipa chicot


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#41 2011-09-26 11:25:34

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: reprezentanti oriflame

eu primesc zilnic de la oriflame, nu stiu cum sa ii blochez.

mi se pare ca la posta ti-l tine 3-5 zile gratis, dupa care se percepe taxa de magazinaj pt fiecare zi in care sta acolo; s-ar putea sa-ti vina catalogul in cutie, la lady's asa e (asta o sa-ti zica un reprezentant cu "experienta" oricum lol )


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#42 2011-09-26 11:32:44

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: reprezentanti oriflame

ultima intrebare big_smile cam cat m-ar costa pe zi daca nu pot sa-l iau imediat?


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#43 2011-09-26 11:34:24

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: reprezentanti oriflame

sub 1 leu, nu stiu exact cat; ar trebui sa scrie pe site-ul lor (al postei).


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2011-09-26 11:38:40

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: reprezentanti oriflame

super big_smile
merci mult inca o data! smile


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#45 2011-09-26 11:38:51

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: reprezentanti oriflame

puss


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#46 2011-09-30 15:23:21

Toriana
Sr. member
Inregistrat: 2010-10-18
Mesaje: 1804

Re: reprezentanti oriflame

astera a scris:

un reprezentant oriflame din bucuresti ?smile vreau si eu ceva din brosura 8... si nu cunosc niciun reprezentant, nimic ... va pup

Ai gasit pana la urma vreun reprezentant? Si eu am nevoie de un rimel (Maxi Lash) din brosura 14. Nu e nimeni pe aici reprezentant in Bucuresti?


Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu. lol

Mi-ai spus ca ma iubesti, iar prin fapte mi-ai dovedit cat de putin.

Offline

 

#47 2011-10-03 01:04:29

kei
Full member
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 278

Re: reprezentanti oriflame

eu sunt in sibiu. daca vrea cineva vreodata din sb, i'm here!

Offline

 

#48 2011-10-14 09:57:47

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: reprezentanti oriflame

stiu ca am pus intrebari de m-am saturat si eu (daramite voi), dar mai am una acum big_smile
tocmai ce trimisai comanda reprezentantei a mari (sau cum sa-i zic) lol si-mi spuse ca pe marti va veni prin curier TNT. bineinteles ca la cat de zapacita sunt, n-avusai nicio treaba sa o intreb cu banii cum procedez. intrebarea mea e: nu trebuie sa-i dau cand va veni comanda, pe loc, nu? adica ma gandesc ca cel care va veni imi va da comanda si ma va pune sa semnez ceva si atat.

acum ceva timp am intrebat cum voi face cu plata si tipa mi-a spus ca se va da intr-o sapt dupa ce am primit comanda. deeeci? ce ziceti? cesafac


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#49 2011-10-14 13:08:57

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: reprezentanti oriflame


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#50 2012-04-20 16:05:43

astera
Full member
Inregistrat: 2007-04-16
Mesaje: 485

Re: reprezentanti oriflame

m-am inscris si eu pe site, pentru ca as vrea sa fac o comanda. sunteti inscrise, aveti incredere? ca totusi, trebuie sa ne lasam toate datele, inclusiv cnp-ul. Dupa ce mi-am facut cont, m-am trezit si eu ca proasta ca parca mi-au cerut cam multe informatii, si nu pot sa- l mai sterg.
oricum, la livrarea prin curierat, trebuie sa corespunda adresa de pe buletin cu cea de livrare? ms puss

Offline

 

#51 2012-04-20 17:47:10

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: reprezentanti oriflame

eu sunt reprezentant, nu prea activez pentru ca nu vand si altora, sunt doar eu..pentru mine lol
date se cer pentru ca poti plati comanda dupa cateva zile, ca si la avon... deci, in cazul in care dai bir cu fugitii, trebuie sate gaseasca cumva smile
eu zic sa stai fara grija, ca nu fac nimic altceva cu datele, e doar de securitate


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#52 2012-04-20 17:59:27

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: reprezentanti oriflame

eu la avon m-am trezit ca persoana care m-a inscris a facut comenzi pe numele meu si primeam notificari ca am facturi neplatite desi nu comandam nimic niciodata.
am avut noroc ca s-au platit facturile, am facut plangere si mi-au inchis contul.

la oriflame am auzit de cineva care nu a avut norocul meu, facturile au ramas neplatite si a fost data in judecata, desi nu ea facuse comenzile, insa figura numele ei.

de atunci din partea mea sa dea faliment ambele firme, si asa produsele numai bune nu sunt


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#53 2012-04-20 18:03:32

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: reprezentanti oriflame

eu nu m-am inscris sub nimeni, am fost repartizata din oficiu si nu cred ca se ajunge sa trimita datele cu totul .. mai mult decat nume, telefon si email nu are ce cauta, si oricum e securizat cu parola contul.


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#54 2012-04-20 18:10:25

astera
Full member
Inregistrat: 2007-04-16
Mesaje: 485

Re: reprezentanti oriflame

Da si eu tot pe net m-am inscris, si tot pt mine vreau sa fac comanda, nu pt altcineva. Doamne fereste sa se intample asa ceva! nu suna prea bine, si ma gandesc ca cei la care am fost repartizati nu pot vedea chiar toate datele, nu?
legat de adresa de livrare stii ceva? daca trebuie sa corespunda cu cea de pe buletin?

Offline

 

#55 2012-04-20 18:13:04

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: reprezentanti oriflame

eu stiu ca nu smile
in plus, poti ridica comanda direct de la sediul oriflame din orasul tau.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#56 2012-04-20 18:13:51

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: reprezentanti oriflame

eu am fost inscrisa de cineva cand am facut o comanda, avea copia de buletin, cu tot cu cont cu parola s-au putut face tranzactii cu numele meu. cine stie cine poate avea acces la datele noastre acolo pana la urma. cei care erau ca "mentori" sa zic asa cred ca au acces la destule, cel putin a mea avea suficiente.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#57 2012-04-21 23:10:59

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: reprezentanti oriflame

la oriflame e ca la avon? trebuie sa faci o comanda minimA? ma batea si pe mine gandul sa ma inscriu, dar cand stiu cu avonul ce enervant era cu, comanda minima... nu prea am chef.. plus ca eu nu prea folosesc avon/oriflame... sapunuri mai iau lol cam atata..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.