homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Aveti grija mare fetelor !-2


#20 2008-10-03 14:31:09

deyacrs
Hero member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 2439

Re: Aveti grija mare fetelor !

doamne, ce poveste.... mi s-a facut pielea de gaina... sper sa nu patesc asa ceva vreodata...

Offline

 



#21 2008-10-03 14:41:24

cristinaV
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 1138

Re: Aveti grija mare fetelor !

pff,ce poveste bine ca nu te-ai mutat acolo,mi s-a zbarlit si parul

Offline

 

#22 2008-10-03 15:02:14

sophie
Addicted member
De la: Atlantis
Inregistrat: 2008-02-19
Mesaje: 11424

Re: Aveti grija mare fetelor !

doamne, wild, ce ai patit si tu ... bine ca nu apucasei sa te muti neutral

Offline

 

#23 2008-10-03 15:04:59

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: Aveti grija mare fetelor !

doamne cata lume nebuna....bine k nu te-ai mutat acolo.....


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#24 2008-10-03 15:24:32

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: Aveti grija mare fetelor !

vai ce nashpa wild
si flacaul meu sta cu chirie, gazda e o tanti la vreo 45 ani si sta cu ma'sa intr'un ap la un et mai sus smile si gazda noastra a suferit un soc cand a murit taica'su si de atunci are momente cand din senin i se pare k te iei de ea, tipa la tine neutral in rest, e un om ft destept, a studiat in franta, are niste momente de genialitate de nu'ti vine sa crezi .... pacat de ea, acu io zic k nu se va ajunge la violenta fizica never ever

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-10-03 15:30:17

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: Aveti grija mare fetelor !

doamne wild.imi vine sa si plang cand citesc chestii de genu'.ai gerija de tine, si nu numai tu, toate care stati in gazda si/sau in chirie.doamne fereste sad
katami ai grija.verifica apartamentu o data pe luna..

Offline

 

#26 2008-10-03 15:35:31

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Aveti grija mare fetelor !

wild, ai noroc. bine ca nu te`ai dus acolo...doamne fereste mai zaceai pe la morga acuma...da`i naibii de bani la urma urmei (desi e normal sa vrei sa ti`i recuperezi), decat sa te trezesti cu un topor in cap...oricum...mi s`a facut si mie pielea gaina. si de aceea am zis ca gazda nu e de mine ci doar caminul!


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#27 2008-10-03 16:01:42

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: Aveti grija mare fetelor !

aleinadme a scris:

In ziua de azi orice nebun poate apela la o agentie imobiliara iar cei de la agentie nu isi pot da seama dintr-o simpla discutie pe care o au cu proprietarul daca acesta din urma este nebun sau om serios. Recomand apelarea la agentii mai cunoscute sau la cunostinte in ceea ce priveste inchirierea unui imobil. Dar se intampla ca multi proprietari sa fie oameni seriosi. Naspa poveste..........

ba crede-ma ca da. eu am ag imob. si intotdeauna caut sa '' descos '' clientii mai mult decat e nevoie, sa vad daca am cu cine sa fac treaba.
problema e ca nu pe toti ii intereseaza ce se intampla dupa ce ai semnat contractul....


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#28 2008-10-03 16:11:12

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Aveti grija mare fetelor !

mi-e si frica sa stau in chirie sau gazda...pana nu o sa vad locul liber liber nu ma mut ( asta cand o fi cazul)


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#29 2008-10-03 16:32:40

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: Aveti grija mare fetelor !

animalutza a scris:

mi-e si frica sa stau in chirie sau gazda...pana nu o sa vad locul liber liber nu ma mut ( asta cand o fi cazul)

u cand iti cauti casa vii la mine rotfl


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#30 2008-10-03 16:34:07

sophie
Addicted member
De la: Atlantis
Inregistrat: 2008-02-19
Mesaje: 11424

Re: Aveti grija mare fetelor !

pitzi, imi cauti si mie? big_smile dar imi trebuie in buc sad

Offline

 

#31 2008-10-03 16:35:51

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Aveti grija mare fetelor !

pitzipoank a scris:

animalutza a scris:

mi-e si frica sa stau in chirie sau gazda...pana nu o sa vad locul liber liber nu ma mut ( asta cand o fi cazul)

u cand iti cauti casa vii la mine rotfl

offtopic pitzi, daca afli de vreo garsoniera la un pret rezonabil (poate mai incolo cand se linistesc apele) imi spui si mie? undeva pe la 150 euro...Mersi!


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#32 2008-10-03 16:38:05

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: Aveti grija mare fetelor !

nicolle_rox a scris:

pitzipoank a scris:

animalutza a scris:

mi-e si frica sa stau in chirie sau gazda...pana nu o sa vad locul liber liber nu ma mut ( asta cand o fi cazul)

u cand iti cauti casa vii la mine rotfl

offtopic pitzi, daca afli de vreo garsoniera la un pret rezonabil (poate mai incolo cand se linistesc apele) imi spui si mie? undeva pe la 150 euro...Mersi!

offtopic  sincer la banii astia gasesti cam d camin...  roll  garsoniera neahhhhhhh


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#33 2008-10-03 16:44:55

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Aveti grija mare fetelor !

pitzipoank a scris:

nicolle_rox a scris:

pitzipoank a scris:


u cand iti cauti casa vii la mine rotfl

offtopic pitzi, daca afli de vreo garsoniera la un pret rezonabil (poate mai incolo cand se linistesc apele) imi spui si mie? undeva pe la 150 euro...Mersi!

offtopic  sincer la banii astia gasesti cam d camin...  roll  garsoniera neahhhhhhh

offtopic  naspa...da' o garsoniera cat ajunge? si gata, termin cu  offtopic sau sunt sanse sa se ieftineasca mai spre iarna?


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#34 2008-10-03 16:48:39

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: Aveti grija mare fetelor !

nicolle_rox a scris:

pitzipoank a scris:

nicolle_rox a scris:


offtopic pitzi, daca afli de vreo garsoniera la un pret rezonabil (poate mai incolo cand se linistesc apele) imi spui si mie? undeva pe la 150 euro...Mersi!

offtopic  sincer la banii astia gasesti cam d camin...  roll  garsoniera neahhhhhhh

offtopic  naspa...da' o garsoniera cat ajunge? si gata, termin cu  offtopic sau sunt sanse sa se ieftineasca mai spre iarna?

offtopic clar spre iarna mai cade un pic piata la chirie. s-a ridicat acuma tare din cauza studentilor... sa zicem k ceva simplu aj 200


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.