homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum mai poti avea incredere in femei?-3


#39 2009-02-23 14:51:20

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: cum mai poti avea incredere in femei?

akisandra a scris:

sa gandit da ...da asta nu inseamna ca nu o pune in practita ideea

M-ai lasat fara cuvinte... greu.. greu doamne....

Offline

 

#40 2009-02-23 17:18:12

Darrrn
Full member
Inregistrat: 2008-12-15
Mesaje: 203

Re: cum mai poti avea incredere in femei?

Hugsy a scris:

akisandra a scris:

sa gandit da ...da asta nu inseamna ca nu o pune in practita ideea

M-ai lasat fara cuvinte... greu.. greu doamne....

rotfl E greu cand esti mai ironic in exprimare (ca asa sunt si eu) sa te faci inteles lol  Eu am inteles faza cu bata... si chiar m-a amuzat exprimarea cand am citit-o prima data....dar nu ma gandeam ca o sa iasa o polemica lol Hugsy doar incerca sa spuna ca tipa aia e vai de capu ei... intr-un mod amuzant tongue (cred eu tongue )
@ yepuras: Primul meu prieten m-a inselat la greu...si am mai si facut sex cu el prima data (smart meee), dupa care am vazut eu asa usor ca baietii pun maare accent pe sex (sa nu se ia drept generalizare). Dar uite ca acum sunt cu un tip de zahar, perfect de 3 ani si 8 luni. Ideea e ca "fiecare sac isi are peticul" , cum zice bunica lol Exista multe fete sincere si oneste si siigur vei gasi o fata potrivita pt tine! Exista o gramada de fete care viseaza la baieti fideli (cum esti tu)!!! Eu ma bucur sa vad ca mai exista tipi ca tine (deci prietenul meu nu era ultimul lol  ) si crede-ma ca sunt muulte fete in cautare de baieti finutzi. Ce ai experimentat tu pana acum ...e ghinion pur, nesansa...asa e in viata. smile

Offline

 

#41 2009-02-24 16:19:40

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: cum mai poti avea incredere in femei?

lucia05 a scris:

am vazut multe in viata mea si ceea ce iti pot spune cu siguranta este ca poate un procent de 1% din femei inseala de dragul de a insela, asa de amorul artei, fara nici un motiv. o femeie intr-o relatie in care gaseste tot ceea ce-si doreste nu inseala, asa ca ori tu tintesti spre femei carora nu le poti oferi ceea ce isi doresc si reprezinti doar o tranzitie in viata lor ori tu habar nu ai despre femei si ai senzatia ca...vor sta acolo pur si simplu. nu cred ca tu ai dat pana acum doar peste femei din categoria celor 1%, sincer! asa ca incearca sa vezi unde e problema...

100% de acord...si i-am mai spus asta lui yepuras in topicul cu fidelitatea...si s-a cam "suparat" smile dar tot asta cred


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#42 2009-02-24 20:36:29

ToandMe
Full member
Inregistrat: 2008-03-18
Mesaje: 435

Re: cum mai poti avea incredere in femei?

Doamne,cat caut un om serios si nu mai dau de el........crede-ma mai sunt si fete klumea,de asta poti sa fii sigur,eu mi-am propus sa raman singura pana cand voi intalni un om care intr-adevar sa ma merite.Nu am fost inselata........oricum povestea mea am mai spus-o.....si de atunci sunt singura,mai bine asa decat cu un altfel de om...

Offline

 

#43 2009-02-24 20:42:38

OneOnly
Insomniac member
Inregistrat: 2008-07-14
Mesaje: 8686

Re: cum mai poti avea incredere in femei?

vei gasi un astfel de om ToandMe wink


They can because they think they can.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2009-02-24 23:06:57

Jacqui
Platinum member
Inregistrat: 2008-09-18
Mesaje: 18826

Re: cum mai poti avea incredere in femei?

extraordinar:))))parca as fi zis nuj ce...hugsi nu stiu ce ai...eu doar am zis...nu am dat in cap smile)si as vrea sa nu se bage altii in seama aiurea..fiecare vede cum vrea...si daca team lasat fara cuvinte ce?..nu vreau sa te jignesc dar vad ca tu tot continuui  :f?rbryllad:

Ultima oara a fost editat de akisandra (2009-02-24 23:10:05)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.