homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasm!! cum sa fac? help!!1-2


#20 2009-05-23 10:21:11

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

Camysh smile imi poti spune te rog cum ai scris la semnatura acea fraza care te redirectioneaza catre ticker? chicot  puss

nu e tocmai fraza...sintagma  va

Ultima oara a fost editat de leonora (2009-05-23 10:29:06)


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#21 2009-05-23 13:05:02

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

leonora a scris:

Camysh smile imi poti spune te rog cum ai scris la semnatura acea fraza care te redirectioneaza catre ticker? chicot  puss

nu e tocmai fraza...sintagma  va

[url= aici pui link-ul tau]smile

apoi scrii ce vrei sa-ti apara si inchei cu[/url]
nu pui si zambetul tongue eu l-am pus ca sa ramana explicatia, sa nu arate direct link-ul tongue

Offline

 

#22 2009-06-07 21:23:49

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

feteleee...sper sa vedeti mesajul meu, pt ca s ff nerabdatoare sa aflu parerea voastra!  storstark  storstark

aseara am avut parte de o partida super, am f foarte excitata, mi s a udat tot fundul rotfl (scuze pt amanunte ) tongue.... si la un moment dat am avut o senzatie diferita de ce am simtit pana acum. Inainte aveam impresia ca sta sa mi explodeze ceva acolo si speram ca e  pe aproape orgasmul...era super si atunci, parca simteam ca mi vine sa fac pipi,  acum insa am av o stare diferita....nici urma de senzatiile p care le am avut inainte ci o stare de placere p care nu o pot descrie, nu o pot asocia cu nimic, si parca mi venea sa plang asa...dar nu puteam nici sa plang  rotfl  rotfl
Asta fuse orgasmul?????? hopsieu tind sa cred ca am av primul orgasm din viata mea.... applause  applause  applause s ff happyy...

voi ce credeti?


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#23 2009-06-07 21:37:12

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

cred ca daca aveai orgasm stiai sigur ca ai avut  roll  oricum esti pe drumul ce bun din ce spui tu  tongue

Offline

 

#24 2009-06-07 21:45:44

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

grater ceva ceva a fost pt ca a fost super...dar n a mai continuat iubitul meu pt ca mi a zis ca devenisem ff stramta si era p punctul sa termine. Am mai continuat apoi dar parca n a mai fost asa. Oricum am avut ceva timp sa ma bucur de senzatia aia...dar vorba ta, Gandacel...cred ca s p drumul cel bun..macar de asta sunt ff sigura!


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2009-06-09 11:26:38

olimp
New member
Inregistrat: 2009-02-09
Mesaje: 86

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

pot sa ma laud ca sunt norocoasa...am avut maxim 14 orgasme intr-o zi...iar in mod normal am 3-4 orgasme lejer....
Nu glumesc...trebuie sa-ti stii zonele sensibile si sa le stimulezi...big_smile


sad...

Offline

 

#26 2009-06-24 00:10:16

in
New member
Inregistrat: 2009-06-22
Mesaje: 11

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

mi se pare exagerat 14-15 sincer:D eu chiar azi am avut 3, si a fost record. ideea e sa te dedici trup si suflet actiunii, sa te gandesti doar la cat de frumos e actu in sine fara obsesia aceea " orgasm, tre sa am". eu una oricate griji si probleme as avea tot ma pot concentra asupra actului, pt ca imi place f mult si cred ca are si asta o mare importanta:-?

Offline

 

#27 2009-06-26 18:26:50

spring24
Full member
De la: Nowhere
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 505

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

Eu am avut un record de 4 orgasme ?ntr-o zi. De atunci nu cred că s-a mai repetat experienţa, dar ştiu că atunci mi-am dedicat ziua doar pentru a face sex. Cred că trebuie să ?ţi cunoşti foarte bine corpul şi să fii cu g?ndul doar la ceea ce faci.

Offline

 

#28 2009-07-02 18:52:38

andora
Full member
Inregistrat: 2009-07-01
Mesaje: 524

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

olimp a scris:

pot sa ma laud ca sunt norocoasa...am avut maxim 14 orgasme intr-o zi...iar in mod normal am 3-4 orgasme lejer....
Nu glumesc...trebuie sa-ti stii zonele sensibile si sa le stimulezi...big_smile

...ai avut org. clit....asa ceva poti sa ai destule..dar sunt slabute...cel care conteaza e cel vaginal cool si nu poti avea decat unul,la sfarsit...ca dupa esti destul de stoarsa de toate ca sa mai poti face altceva.....poate dupa 5 ore, daca te tine...sa reincepi a resimti un alt org. vaginal, dar nu va mai avea aceeasi intensitate cu toate stimulentele pe care le vei avea la dispozitie...combinate cele doua tipuri de orgasme sunt super, dar depinde de partener si de cat e el de dotat si experimentat...
...orgasmele pe care le-ai avut le poti obtine si tu, singura....stii unde ti-e clit.-ul , nu???


Am facut un pariu cu viata: ca atunci cand ea ma va invinge , eu sa nu am nici un regret!!!

Offline

 

#29 2009-07-02 19:07:10

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

leonora a scris:

feteleee...sper sa vedeti mesajul meu, pt ca s ff nerabdatoare sa aflu parerea voastra!  storstark  storstark

aseara am avut parte de o partida super, am f foarte excitata, mi s a udat tot fundul rotfl (scuze pt amanunte ) tongue.... si la un moment dat am avut o senzatie diferita de ce am simtit pana acum. Inainte aveam impresia ca sta sa mi explodeze ceva acolo si speram ca e  pe aproape orgasmul...era super si atunci, parca simteam ca mi vine sa fac pipi,  acum insa am av o stare diferita....nici urma de senzatiile p care le am avut inainte ci o stare de placere p care nu o pot descrie, nu o pot asocia cu nimic, si parca mi venea sa plang asa...dar nu puteam nici sa plang  rotfl  rotfl
Asta fuse orgasmul?????? hopsieu tind sa cred ca am av primul orgasm din viata mea.... applause  applause  applause s ff happyy...

voi ce credeti?

Felicitari Leonora hjarta ferice de tine big_smile  hjarta  La cat mai multe orgasme hjarta ... ce sa zic  tummenupp


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#30 2009-07-02 19:15:15

andora
Full member
Inregistrat: 2009-07-01
Mesaje: 524

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

annna a scris:

leonora a scris:

feteleee...sper sa vedeti mesajul meu, pt ca s ff nerabdatoare sa aflu parerea voastra!  storstark  storstark

aseara am avut parte de o partida super, am f foarte excitata, mi s a udat tot fundul rotfl (scuze pt amanunte ) tongue.... si la un moment dat am avut o senzatie diferita de ce am simtit pana acum. Inainte aveam impresia ca sta sa mi explodeze ceva acolo si speram ca e  pe aproape orgasmul...era super si atunci, parca simteam ca mi vine sa fac pipi,  acum insa am av o stare diferita....nici urma de senzatiile p care le am avut inainte ci o stare de placere p care nu o pot descrie, nu o pot asocia cu nimic, si parca mi venea sa plang asa...dar nu puteam nici sa plang  rotfl  rotfl
Asta fuse orgasmul?????? hopsieu tind sa cred ca am av primul orgasm din viata mea.... applause  applause  applause s ff happyy...

voi ce credeti?

Felicitari Leonora hjarta ferice de tine big_smile  hjarta  La cat mai multe orgasme hjarta ... ce sa zic  tummenupp

cool  cool  cool  cool  cool asta eeeeeeeeeeeee!!! party felicitari!!!...la mine dupa primul am avut senzatia ca mi-au amortit si dintiii rotfl

...asta e adevaratul orgasm vaginal!!! pana acum ai avut doar org. clit.

Ultima oara a fost editat de andora (2009-07-02 19:16:49)


Am facut un pariu cu viata: ca atunci cand ea ma va invinge , eu sa nu am nici un regret!!!

Offline

 

#31 2009-07-06 13:21:55

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile...dar vr sa va zic ca de atunci de cand am postat nu am mai av senzatia aia  grater  dar ma bucur totusi, daca spuneti ca ala fuse..inseamna ca nu s defecta  rotfl si voi mai avea si altele iupiiiiiiiiiiiiiiiiii  tongue  rodnar


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#32 2009-07-09 13:18:21

ange_lyka
New member
Inregistrat: 2009-06-25
Mesaje: 24

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

Leonora as vrea sa te intreb dar cum ai ajuns sa ai acest orgasm........stiu ca ai o senzatie de urinare dar mai apare si frica sa nu faci pipi............ce ai facut tu?asa senzatii am si io si sincer cind ajung in momentul senzatiei de urinare nu mai vreau so continui de frica sa no fac in pat!!!

Offline

 

#33 2009-07-09 13:24:04

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

ange...sunt in aceeasi situatie...eu crek cel mai bn ar fi sa continuam ...dak facem in pat...asta e rotfl riscu meseriei,macar stim o treaba lol


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#34 2009-07-09 21:00:56

ange_lyka
New member
Inregistrat: 2009-06-25
Mesaje: 24

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

leonora a scris:

iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile...dar vr sa va zic ca de atunci de cand am postat nu am mai av senzatia aia  grater  dar ma bucur totusi, daca spuneti ca ala fuse..inseamna ca nu s defecta  rotfl si voi mai avea si altele iupiiiiiiiiiiiiiiiiii  tongue  rodnar

Leonora as vrea sa te intreb dar cum ai ajuns sa ai acest orgasm........stiu ca ai o senzatie de urinare dar mai apare si frica sa nu faci pipi............ce ai facut tu?asa senzatii am si io si sincer cind ajung in momentul senzatiei de urinare nu mai vreau so continui de frica sa no fac in pat!!!

Offline

 

#35 2009-07-09 22:51:52

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

fetele,,pai dupa senzatia aia , de pipi sau in timp ce o am simt ca sta ceva sa explodeze,..dar nu ejaculez..ala cica ar fi orgasm clitoridian....eu cred ca am avut vaginal, adica cel espre care am zis mai sus. atunci nu am av senzatie de urinare ci o placere mare, ca un val in tot corpul si m a luat o stare de imi venea sa plang,,ff puternica..dar totusi nu puteam sa plang. greu de explicat tongue. nici eu nu stiu prea bine, dar am inteles ca asta ar fi orgasmul vaginal... wow  va


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#36 2009-07-09 23:02:43

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

leonora a scris:

fetele,,pai dupa senzatia aia , de pipi sau in timp ce o am simt ca sta ceva sa explodeze,..dar nu ejaculez..ala cica ar fi orgasm clitoridian....eu cred ca am avut vaginal, adica cel espre care am zis mai sus. atunci nu am av senzatie de urinare ci o placere mare, ca un val in tot corpul si m a luat o stare de imi venea sa plang,,ff puternica..dar totusi nu puteam sa plang. greu de explicat tongue. nici eu nu stiu prea bine, dar am inteles ca asta ar fi orgasmul vaginal... wow  va

rotfl

Offline

 

#37 2009-07-09 23:11:46

ange_lyka
New member
Inregistrat: 2009-06-25
Mesaje: 24

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

si oricum cind ai orgasm vaginal ejaculezi ceva sau nu???..........fetelor ajutatima...

Offline

 

#38 2009-07-09 23:38:02

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: orgasm!! cum sa fac? help!!1

puffball a scris:

leonora a scris:

fetele,,pai dupa senzatia aia , de pipi sau in timp ce o am simt ca sta ceva sa explodeze,..dar nu ejaculez..ala cica ar fi orgasm clitoridian....eu cred ca am avut vaginal, adica cel espre care am zis mai sus. atunci nu am av senzatie de urinare ci o placere mare, ca un val in tot corpul si m a luat o stare de imi venea sa plang,,ff puternica..dar totusi nu puteam sa plang. greu de explicat tongue. nici eu nu stiu prea bine, dar am inteles ca asta ar fi orgasmul vaginal... wow  va

rotfl

de ce razi mey?  roll


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.