homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ejacularea...-2


#20 2009-08-28 11:27:37

Boom_Boom
New member
Inregistrat: 2009-08-25
Mesaje: 71

Re: Ejacularea...

James a scris:

Nimic nu e jignitor ?n pat (făcut cum trebuie). Dacă e sigură pe ea, nu se simte jignită de la aşa ceva. big_smile

Jignitor să scuipe... pentru că ?mi dă impresia că ?i este sc?rbă de mine.

@ James tu ti-ai beut vreodata sperma sa vezi cum e ?

Offline

 

#21 2009-08-28 11:38:31

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Ejacularea...

cine nu stie ce gust are jos? nu ti s-a intamplat sa te pupe fix dupa oral?
ideea cred ca era ca,da,si ei inghit ceva,dar este ceva intr-o cantitate foarte,foarte mica fata de ce au ei smile deci pentru ei e mai usor cu inghititul...mai ales ca la noi secretia aia nu vine toata dintr-o data tongue

Offline

 

#22 2009-08-28 11:39:24

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Ejacularea...

pe asta cu ochelarii n o stiam si nici nu mi am imaginat-o vreodata lol
pe fata nu mi ar placea, in par, ochi... mai bine nu.
si mie mi se pare urat sa scuip, adica ori o faci pana la capat, ori il lasi sa ejaculeze prin alte parti. e ca si cum "da mi repede ceva ca vomit"
eu cel putin n as scuipa, pt ca l as face pe el sa se simta prost.


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#23 2009-08-28 11:41:47

Boom_Boom
New member
Inregistrat: 2009-08-25
Mesaje: 71

Re: Ejacularea...

Katalyna2311 a scris:

dar de ce sa isi inghita sperma? noi ne inghitim secretia? chicot asa cum noi nu stim ce gust avem jos, asa nici ei nu stiu ce gust are sperma lor. gustul difera de la un barbat la altul

Nu dar vroiam sa aflu sa vad daca lui i place la gust,ca zice ca se simte jignit daca cineva nu i-o inghite ,maram ca i-ar fi scarba...pai normal ca si lui i-ar fi scarba daca si-ar inghitio...deja e prea exagerat James cu chestia asta  huh  neutral

Offline

 

#24 2009-08-28 11:44:29

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Ejacularea...

mica,dar se simte. oricum,cum ziceam,e altceva. noi nu le umplem gura cu ceva,si in niciun caz nu o facem asa,brusc si dintr-o data. tongue

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2009-08-28 11:44:56

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Ejacularea...

fiecare are placerile si fanteziile lui.daca noua nu ne place asta nu inseamna ca James e deplasat sau exagerat.sunt niste termeni foarte relativi.
cum spunea si andra,fiecare face in pat ceea ce ii place si cum ii place.dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne impunem parerile in fata altora  sau sa consideram corect si drept ceea ce facem noi in intimitate.


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#26 2009-08-28 11:46:57

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Ejacularea...

boom boom se intreba doar cum ar reactiona el smile ca a zis ca s-ar simti jignit daca partenera nu i-ar inghiti-o... pai,nici mie nu mi s-ar parea o idee rea sa stie si baietii cum se simte,in cantitatea aia,toata deodata si cu gustul specific smile poate atunci n-ar mai avea pretentii in legatura cu orice tongue besides...daca il nimeresti la oral intr-o zi cand a mancat cine stie ce,si sperma are gust ca dracu? iti vine sa o inghiti? nu. dar daca stii ca el face crize dup-aia,sau se supara,sau cine stie ce,te complaci... si intr-o relatie nu cred ca e tocmai sanatos cand unul se complace pentru ca celalalt sa se simta bine.

Ultima oara a fost editat de ShineOfBlood (2009-08-28 11:49:12)

Offline

 

#27 2009-08-28 11:48:09

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Ejacularea...

pai da,dar de unde?lol
ei se asteapta sa faci de toate,si daca refuzi,gata il jignesti,nu`l iubesti etc


Legenda:ei= James&co

Ultima oara a fost editat de BratzG (2009-08-28 11:49:29)


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#28 2009-08-28 11:48:23

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Ejacularea...

later edit mai sus smile

Offline

 

#29 2009-08-28 11:56:09

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Ejacularea...

sau poate ii prea plictisit


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#30 2009-08-28 11:59:50

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Ejacularea...

..si cum ziceam,nu le vine in jet pe gat big_smile noua da tongue si secretia noastra nu se schimba la gust in functie de ce mancam smile

Ultima oara a fost editat de ShineOfBlood (2009-08-28 12:00:53)

Offline

 

#31 2009-08-28 12:03:05

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Ejacularea...

Andra123 a scris:

da katalina,dar sperma are consistenta aia mult mai gretoasa decat lichidul femeii tongue

Dar nu e aşa rea ca gustul femeii ?ncinse la maxim. Noroc că atunci e prea bine ca să mai dai importanţă acestui lucru. big_smile

Katalyna2311 a scris:

shine eu zic ca depinde atat de femeie cat si de barbat, adica o femeia se poate lubrifia destul de mult, iar un barbat poate sa ejaculeze o cantitate mai mica de sperma, adica intotdeauna difera cantitatea.

se pare ca James a disparut sau nu vrea sa raspunda tongue

James a trecut pe la birou, cu ceva afaceri. Da a revenit.

BratzG a scris:

pai da,dar de unde?lol
ei se asteapta sa faci de toate,si daca refuzi,gata il jignesti,nu`l iubesti etc


Legenda:ei= James&co

Una e refuzul. Alta e scuipatul. Nu o faci, nu o faci. Dar nu o faci cu jumătăţi de măsură.


ShineOfBlood a scris:

boom boom se intreba doar cum ar reactiona el smile ca a zis ca s-ar simti jignit daca partenera nu i-ar inghiti-o... pai,nici mie nu mi s-ar parea o idee rea sa stie si baietii cum se simte,in cantitatea aia,toata deodata si cu gustul specific smile poate atunci n-ar mai avea pretentii in legatura cu orice tongue besides...daca il nimeresti la oral intr-o zi cand a mancat cine stie ce,si sperma are gust ca dracu? iti vine sa o inghiti? nu. dar daca stii ca el face crize dup-aia,sau se supara,sau cine stie ce,te complaci... si intr-o relatie nu cred ca e tocmai sanatos cand unul se complace pentru ca celalalt sa se simta bine.

La roacări are un gust diferit, mai naşpa. Ăştia fumează, beau bere ieftină... big_smile

Boom_Boom a scris:

Katalyna2311 a scris:

dar de ce sa isi inghita sperma? noi ne inghitim secretia? chicot asa cum noi nu stim ce gust avem jos, asa nici ei nu stiu ce gust are sperma lor. gustul difera de la un barbat la altul

Nu dar vroiam sa aflu sa vad daca lui i place la gust,ca zice ca se simte jignit daca cineva nu i-o inghite ,maram ca i-ar fi scarba...pai normal ca si lui i-ar fi scarba daca si-ar inghitio...deja e prea exagerat James cu chestia asta  huh  neutral

Nu mi-e sc?rbă de gustul ei. Ba chiar ?mi place. Cred că e de ajuns, nu?

Boom_Boom a scris:

James a scris:

Nimic nu e jignitor ?n pat (făcut cum trebuie). Dacă e sigură pe ea, nu se simte jignită de la aşa ceva. big_smile

Jignitor să scuipe... pentru că ?mi dă impresia că ?i este sc?rbă de mine.

@ James tu ti-ai beut vreodata sperma sa vezi cum e ?

Tu ţi-ai dat vreodată limbi să vezi ce gust ai?

anca90 a scris:

mie una nu mi-ar conveni sa fiu nevoita sa ma spal pe par pt ca i-a ars lui sa se termine acolo. una e sa te speli pe corp (nu-i mare lucru), alta e sa te speli pe par (mai ales daca tii la el si nu vrei sa-l stresezi cu spalari ad-hoc).
mie una imi suna a injosire. fata e nevoita sa faca dus din cap pana in picioare, in timp ce el isi spala unealta si a terminat. sau daca fata are ochelari si face imprudenta sa ramana cu ei in timpul actului sexual, ma intreb din ce ar proveni placerea barbatului daca ar ejacula pe ochelarii ei? oare nu pt ca se simte bine sa o stie sclava lui? chiar si in pat fie asta, mie imi suna a discriminare si injosire pt femei.

ps: daca tot ne face placere sa ejaculeze oriunde pe noi, de ce nu i-am lasa sa si urineze pe noi? sau asta e alta tb?

Dacă tu zici că el se spală doar acolo şi gata... clar, ai nevoie de unul mai ?ngrijit. big_smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#32 2009-08-28 12:04:38

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Ejacularea...

james,imi dai o explicatie si in conditiile in care prietenul meu nu fumeaza si nu bea,nici macar bere? smile

Offline

 

#33 2009-08-28 12:04:45

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Ejacularea...

si`o facut james temele:)))...
shine,el defapt cred ca a generalizat

Ultima oara a fost editat de BratzG (2009-08-28 12:05:32)


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#34 2009-08-28 12:06:04

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Ejacularea...

ShineOfBlood a scris:

james,imi dai o explicatie si in conditiile in care prietenul meu nu fumeaza si nu bea,nici macar bere? smile

Ascultă rock low end. big_smile

Ultima oara a fost editat de James (2009-08-28 12:06:15)


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#35 2009-08-28 12:07:43

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Ejacularea...

eu am mai zis si la topicul "sex oral", nu mi se pare nimic gretos sau jignitor si nu am avut niciodata o problema cu asta chiar daca mai ajunge si prin par etc lol

Offline

 

#36 2009-08-28 12:09:00

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Ejacularea...

... si dupa explicatia foarte elaborata,eu cred in continuare ca tipii nu realizeaza cat de greu poate fi pentru o persoana mai siloasa de fel sa inghita smile  inca ceva james... la faza cu gustul in functie de mancare... sa zicem ca are gust naspa,si tipa n-are de unde sa stie,decat cand iti dai drumul. daca se duce si se spala,sau scuipa,si dup-aia iti explica de ce,tot jignit te simti?

Offline

 

#37 2009-08-28 12:11:12

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Ejacularea...

shine,nu exista explicatii!rotfl


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#38 2009-08-28 12:12:53

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Ejacularea...

observ,bratz. ideea e ca sunt situatii si situatii..se intampla ce am spus mai sus,cu gustul..se intampla ca tipa sa aiba o zi in care ii e rau,si sa nu-si dea seama cat de rau decat in momentul cheie... si multe alte exemple. si mi s-ar parea foarte nesimtit si insensibil din partea tipului sa se simta jignit in momentele alea tongue

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.