homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum faci o fata...ma rog femeie sa ajunga la orgasm ?-2


#20 2009-09-27 23:42:17

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: cum faci o fata...ma rog femeie sa ajunga la orgasm ?

Nu stiu daca va putea sa mearga in conditiile in care ea se comporta asa.
Intr-adevar, profita de faptul ca tu tii la ea, dar ea la tine se pare ca nu prea tine, si intr-o relatie e nevoie de 2.
Daca ai de gand sa te mai impaci cu ea spune-i clar ca nu mai accepti asa ceva a doua oara, si daca se va comporta la fel, nu te mai impaci cu ea si te orientezi catre altcineva.


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#21 2009-09-28 00:17:16

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: cum faci o fata...ma rog femeie sa ajunga la orgasm ?

Andrew1kiss a scris:

my_aa a scris:

Andrew1kiss a scris:

pai eu ma refeream ca nu trebuie sa se simta prea iubita..........da nu in pat.......in viata de zi cu zi........poate vi se pare naspa si ma acuzati ! dar eu de fiecare data cand am iubit n am putut sa ascund asta........si de fiecare data am suferit.......pt ca fata a vazut k o iubesc foarte mylt, si a luat o in cap si s a terminat povestea grater chiar ieri mi s a intamplat.........m am despartit de o fata pe care o iubeam enorm de mult si asta pt k (a motivat ea) : nu stiu sa ma port cu fetele.........cica..........in fine......faptul ca nu a vrut sa mi dea alte exemple sau motive (ca cica n are chef) ma face sa cred k ori si a gasit pe altcineva ori s a plictisit........grater sad(sad(sad(sad(sad(

Daca pleci cu ideea asta doar pentru ca nu ai gasit persoana care sa merite, si sa aprecieze, ai sanse foarte mari sa dai cu piciorul la cea care va putea sa te iubeasca cu adevarat.
Asa ca ai grija, sa nu iti para rau mai tarziu.....

da mai am inteles........pai nu stiu cum sa va explic.......eu chiar ii arat ca o iubesc.....si o perioada chiar m am simtit iubit......(chestia cu orgasmul aminteles o)........dar acum nu ma mai simt asa........eu sunt rac si racii vor sa fie iubiti........vor sa simta k kineva tine foarte mult la ei.....si daka inainte se intampla asta acum nu se mai intampla..daca nu s ar fi intamplat never n as fi mai fost supi acum......apropo m am despartit de ea miercuri.........si acum tot ea ma cauta : tre mentionat faptul ca tot ea a ales sa ne despartim.motivul ? asa vor muschii ei si ca asa are ea chef.........cand am intrebat o de ce imi face chestiile astea si de ce crede ea ca merit eu toate astea mi a raspuns : asa am eu chef si nu am chef sa stau sa ti dau eu acum tie explicatii............iar ea ma cauta acum si pr si simplu nu stiu ce sa fac si ma doare inimioara si sufletzelul grater sad( am nevoie de un sfat ! nu ma mai intereseaza altceva decat ca relatia noastra sa mearga........:-<

Pf,nu stiu.E complicat,se poarta ca un copil.Te cauta din 2 motive ,ii pare rau sau nu are cu cine sa aiba o relatie.Tu o cunosti mai bine. Si relatia mea cam scartie,acum cateva zile am fost la un pas de despartire.Daca tu crezi ca merita,impacati.va,doar tu stii ce este in sufletul tau.Dar nu te lasa calcat in picioare.


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

#22 2009-09-28 08:38:04

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: cum faci o fata...ma rog femeie sa ajunga la orgasm ?

Andrew1kiss a scris:

my_aa a scris:

Andrew1kiss a scris:

pai eu ma refeream ca nu trebuie sa se simta prea iubita..........da nu in pat.......in viata de zi cu zi........poate vi se pare naspa si ma acuzati ! dar eu de fiecare data cand am iubit n am putut sa ascund asta........si de fiecare data am suferit.......pt ca fata a vazut k o iubesc foarte mylt, si a luat o in cap si s a terminat povestea grater chiar ieri mi s a intamplat.........m am despartit de o fata pe care o iubeam enorm de mult si asta pt k (a motivat ea) : nu stiu sa ma port cu fetele.........cica..........in fine......faptul ca nu a vrut sa mi dea alte exemple sau motive (ca cica n are chef) ma face sa cred k ori si a gasit pe altcineva ori s a plictisit........grater sad(sad(sad(sad(sad(

Daca pleci cu ideea asta doar pentru ca nu ai gasit persoana care sa merite, si sa aprecieze, ai sanse foarte mari sa dai cu piciorul la cea care va putea sa te iubeasca cu adevarat.
Asa ca ai grija, sa nu iti para rau mai tarziu.....

da mai am inteles........pai nu stiu cum sa va explic.......eu chiar ii arat ca o iubesc.....si o perioada chiar m am simtit iubit......(chestia cu orgasmul aminteles o)........dar acum nu ma mai simt asa........eu sunt rac si racii vor sa fie iubiti........vor sa simta k kineva tine foarte mult la ei.....si daka inainte se intampla asta acum nu se mai intampla..daca nu s ar fi intamplat never n as fi mai fost supi acum......apropo m am despartit de ea miercuri.........si acum tot ea ma cauta : tre mentionat faptul ca tot ea a ales sa ne despartim.motivul ? asa vor muschii ei si ca asa are ea chef.........cand am intrebat o de ce imi face chestiile astea si de ce crede ea ca merit eu toate astea mi a raspuns : asa am eu chef si nu am chef sa stau sa ti dau eu acum tie explicatii............iar ea ma cauta acum si pr si simplu nu stiu ce sa fac si ma doare inimioara si sufletzelul grater sad( am nevoie de un sfat ! nu ma mai intereseaza altceva decat ca relatia noastra sa mearga........:-<

eu zic sa incerci sa o dai uitarii, pt ca maimult ca sigur, ea face asa doar pt ca nu are cu cine iesi...si chiar daca ar face asa pt ca ii pare rau..e complet imatura(probabilitatea sa fie a doaua varianta e f mica, avand in vedere cum ti-a vorbit ultima data)! vei gasi o fata careia sa-i dai toata iubirea ta si sa o merite!


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 

#23 2009-09-28 20:11:33

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: cum faci o fata...ma rog femeie sa ajunga la orgasm ?

E greu sa o dea uitarii,mai ales daca a pus mult suflet in aceasta relatie.. Dar timpul le rezolva pe toate ..


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.