homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Unde ejaculati ?-11


#191 2009-12-20 14:38:15

michidoo
Full member
Inregistrat: 2008-12-24
Mesaje: 399

Re: Unde ejaculati ?

ei, iulian, hai s-o luam altfel. Inteleg ca pe actuala o iubesti si tocmai de asta te incanta si mai tare tot ce-ti face (inclusiv oralul si inghititul). Dar as vrea sa te pui un pic in alta situatie. Sa zicem ca ai o relatie bazata doar pe sex (un gen de fuck buddy sau nici macar atat, faceti sex si atat). Tocmai pentru ca nu esti implicat, daca respectiva ar inghiti, ti-ar placea, te-ai bucura, nu? Dar ma intereseaza daca nu cumva, undeva in adancul tau, nu ai considera-o curva? Adica, de vreme ce nu te iubeste si nu sunteti intr-o relatie, ce motiv ar mai avea sa faca un lucru care, sa fim seriosi, nu-i poate aduce multa placere?

ma intereseaza parerea ta ca barbat. Poate ca multe femei aflate intr-o relatie nu fac lucruri de genul asta tocmai pentru a nu fi considerate curve. Am mai auzit si de reguli nescrise ale relatiilor, gen dupa cate luni e ok sa-i faci oral (in niciun caz de la inceput, clar te considera curva atunci), ba unele o fac abia dupa casatorie. Si cate si mai cate...Eu cred ca suferim de multa ipocrizie si falsa pudoare (cata rusine sa-ti mai fie, odata ce-ai desfacut picioarele in fata lui, sa i-o atingi sau s-o iei in gura?). Dar in fine, nu vreau sa judec pe nimeni. Incerc doar sa aflu care e limita catre curvie, din punctul de vedere al unui barbat...Mai exact, in ce conditii tu ai cataloga o femeie drept "curva"?

Offline

 

#192 2009-12-20 16:40:32

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Unde ejaculati ?

michidoo depinde de la barbat la barbat si depinde mult si de varsta si maturitatea barbatului

Offline

 

#193 2009-12-20 16:54:41

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Unde ejaculati ?

dar ce treaba are felul in care faci sex cu a fi sau nu curva?
apai pe mine daca m-ar considera unu' curva doar pt ca inghit, sau ca as face sex anal, sau ca mi-as trage-o cu lumina aprinsa....vai de el!


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#194 2009-12-20 22:08:53

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: Unde ejaculati ?

pai unii exact asa considera fetele...
cunosc destule cazuri... daca aud k respectiva a facut sex oral si nu avea o relatie serioasa cu X-ulescu....oh...aia e curva rotfl
prejudecati...ce mai smile
dar culmea...k daca ei(aceia care au gandirea asta) fac oral la vreuna agatata prin club... ei nu-s nicicum rotfl


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#195 2009-12-20 22:40:02

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: Unde ejaculati ?

michidoo a scris:

ei, iulian, hai s-o luam altfel. Inteleg ca pe actuala o iubesti si tocmai de asta te incanta si mai tare tot ce-ti face (inclusiv oralul si inghititul). Dar as vrea sa te pui un pic in alta situatie. Sa zicem ca ai o relatie bazata doar pe sex (un gen de fuck buddy sau nici macar atat, faceti sex si atat). Tocmai pentru ca nu esti implicat, daca respectiva ar inghiti, ti-ar placea, te-ai bucura, nu? Dar ma intereseaza daca nu cumva, undeva in adancul tau, nu ai considera-o curva? Adica, de vreme ce nu te iubeste si nu sunteti intr-o relatie, ce motiv ar mai avea sa faca un lucru care, sa fim seriosi, nu-i poate aduce multa placere?

ma intereseaza parerea ta ca barbat. Poate ca multe femei aflate intr-o relatie nu fac lucruri de genul asta tocmai pentru a nu fi considerate curve. Am mai auzit si de reguli nescrise ale relatiilor, gen dupa cate luni e ok sa-i faci oral (in niciun caz de la inceput, clar te considera curva atunci), ba unele o fac abia dupa casatorie. Si cate si mai cate...Eu cred ca suferim de multa ipocrizie si falsa pudoare (cata rusine sa-ti mai fie, odata ce-ai desfacut picioarele in fata lui, sa i-o atingi sau s-o iei in gura?). Dar in fine, nu vreau sa judec pe nimeni. Incerc doar sa aflu care e limita catre curvie, din punctul de vedere al unui barbat...Mai exact, in ce conditii tu ai cataloga o femeie drept "curva"?

Da, ai dreptate. Este foarte posibil ca intr-o relatie ce nu se bazeaza pe sentimente sa fi catalogat respectiva persoana drept o curva, dar cu siguranta as fi tinut lucrul asta doar pentru mine. In ziua de azi, multe fete fara prejudecati sunt catalogate astfel, dar pana la urma, atata timp cat nu se prostitueaza si nu incearca sa traga foloase dintr-o relatie folosindu-se de atuurile lor, ci persoanele in cauza doar incearca sa simta si sa ofere placere, simtindu-se bine in pielea lor, sunt discriminate in mod gresit. Pana la urma, atata timp cat intre 2 oameni exista intimitate, viata lor intima ii priveste doar pe ei si pe nimeni altcineva. Cat despre persoanele care ii barfesc si ii judeca pe cei din jur, in opinia mea sunt fie geloase, fie complexate, fie nesatisfacute s.a.m.d.


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

 Publicitate


loading...

#196 2009-12-21 00:38:27

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Unde ejaculati ?

pokemon a scris:

dar ce treaba are felul in care faci sex cu a fi sau nu curva?
apai pe mine daca m-ar considera unu' curva doar pt ca inghit, sau ca as face sex anal, sau ca mi-as trage-o cu lumina aprinsa....vai de el!

Poke tu esti o fire mai puternica
dar am vazut si aici pe forum ce repede au fost catalogate unele fete drept curve ptr diferite motive
cum face cineva ceva mai diferit :Gata e curva..
Si din pacate traim intr-o societate in care cuvintele dor si pot rani sentimente

Offline

 

#197 2009-12-21 01:20:33

maria123
Full member
Inregistrat: 2007-06-22
Mesaje: 182

Re: Unde ejaculati ?

referitor la intrebarea initiala:in prezervativ in general.
la noi probabil ca a intervenit si plictiseala...suntem de 4 ani impreuna si lucrurile nu prea mai merg ...la inceput imi placea sa fac sex cu el, imi placea sa il sarut, imi placea sa ma sarute...nu imi placea in schimb sa imi faca sex oral din simplu motiv ca nu ma simteam bine...nu stiu...nu imi placea cum o face , si i-am zis-o si lui ,i-am zis ce nu imi place   am incercat sa vorbim, insa nu prea a avut nici un efect. cat despre sex oral ,daca ii fac eu...da,i-am facut si nu mi-a placut gustul....am mai luat prez dintr-alea cu arome....el e si fumator si probabil ca si asta contribuie la gustul nu f placut.

Offline

 

#198 2009-12-21 01:37:23

lizz
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 93

Re: Unde ejaculati ?

de ejaculat, ori in mine ca iau ac, sau pe mine. eu mi-as fi dorit foarte mult sa pot inghiti si stiu ca si lui i-ar placea mai mult decat mie, dar cand simt ca se apropie si gustul parca un pic sarat nu stiu, mi se face foarte scarba, sa fie oare autosugestie? nu stiu cum sa fac sa trec de problema asta si sa il pot satisface pana la capat, pt ca chiar vreau...

Offline

 

#199 2009-12-21 11:41:03

crina10022
New member
Inregistrat: 2009-12-10
Mesaje: 26

Re: Unde ejaculati ?

am citit mai multe pareri si vi le respect pe toate. pana la urma fiecare face ce ii place sau le place ambilori parteneri. si totusi is 2 categori de oameni: care zis si care neaga. nu fac aluzie la nici o persoana, gusturile chair nu se discuta. eu pana acum am facut oral dar nu am ingiti. acum am o noua relatie si tin ft mult la actualu partener si am incercat sa ingit si chiar m-am simtit bine  happydance . nu am ingitit pt ca m-am gandit doar la el sau pt ca vroiam sa o fac de dragul de a o face  sau pt ca il iubesc. lucrurile au decurs de la sine. eu sant genul de persoana care in pat ma ,, hranesc cu placerea,, partenerului meu.daca el se simte bine si eu ma simt ft bine.imi place sa incerc multe lucruri noi chiar sant deschisa.dar daca nu imi place ceva ii spun imi spune, daca are vre-o fantezie imi spune ii spun,daca nu stie ceva il invat, ma invata si totul e chiar ok.iar de gura lumi chiar nu ma intereseaza.daca vor sa ma considere curva pana la urma tot asa ma considera.  important e ca iubitul meu ma iubeste, il iubesc. el stie ft bine ce are langa el si io la fel. gura lumi nu imi da gradele jos de pe umar si nici nu imi ridica gradu. asa ca pana lumea ma barfeste eu consider ca inca sant importanta pt ca barfele pleaca din invidie sau lipsa de ocupatie. eu viata tot cum vreau mi-o traiesc indiferent de pareri sau sfaturi. zic ca alti da tot ca mine fac rotfl2  ,iar locurile unde ejaculeaza sunt diverse in functie de pozitiie.dorinta care o avem atunci, fantezie ,etc.

Ultima oara a fost editat de crina10022 (2009-12-21 11:48:55)


patfierbinte

Offline

 

#200 2009-12-21 13:17:28

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: Unde ejaculati ?

crina10022 a scris:

am citit mai multe pareri si vi le respect pe toate. pana la urma fiecare face ce ii place sau le place ambilori parteneri. si totusi is 2 categori de oameni: care zis si care neaga. nu fac aluzie la nici o persoana, gusturile chair nu se discuta. eu pana acum am facut oral dar nu am ingiti. acum am o noua relatie si tin ft mult la actualu partener si am incercat sa ingit si chiar m-am simtit bine  happydance . nu am ingitit pt ca m-am gandit doar la el sau pt ca vroiam sa o fac de dragul de a o face  sau pt ca il iubesc. lucrurile au decurs de la sine. eu sant genul de persoana care in pat ma ,, hranesc cu placerea,, partenerului meu.daca el se simte bine si eu ma simt ft bine.imi place sa incerc multe lucruri noi chiar sant deschisa.dar daca nu imi place ceva ii spun imi spune, daca are vre-o fantezie imi spune ii spun,daca nu stie ceva il invat, ma invata si totul e chiar ok.iar de gura lumi chiar nu ma intereseaza.daca vor sa ma considere curva pana la urma tot asa ma considera.  important e ca iubitul meu ma iubeste, il iubesc. el stie ft bine ce are langa el si io la fel. gura lumi nu imi da gradele jos de pe umar si nici nu imi ridica gradu. asa ca pana lumea ma barfeste eu consider ca inca sant importanta pt ca barfele pleaca din invidie sau lipsa de ocupatie. eu viata tot cum vreau mi-o traiesc indiferent de pareri sau sfaturi. zic ca alti da tot ca mine fac rotfl2  ,iar locurile unde ejaculeaza sunt diverse in functie de pozitiie.dorinta care o avem atunci, fantezie ,etc.

Ai foarte mare dreptate.

lizz a scris:

de ejaculat, ori in mine ca iau ac, sau pe mine. eu mi-as fi dorit foarte mult sa pot inghiti si stiu ca si lui i-ar placea mai mult decat mie, dar cand simt ca se apropie si gustul parca un pic sarat nu stiu, mi se face foarte scarba, sa fie oare autosugestie? nu stiu cum sa fac sa trec de problema asta si sa il pot satisface pana la capat, pt ca chiar vreau...

In mod cert este vorba de autosugestie; sperma nu prea poate fi sarata. Incearca sa te uiti la el, sa ii citesti satisfactia pe chip si sa nu te dai batuta. Si vei vedea apoi daca iti place sau nu.


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

#201 2009-12-21 13:36:05

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Unde ejaculati ?

oare de ce aici toata lumea se declara open mind si pe anumite topicuri sunt facute multe fete curve etc...
eu as numi-o falsitate....dar la nivelul cel mai grav

Offline

 

#202 2009-12-21 14:17:15

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: Unde ejaculati ?

Melany1, tu ai ceva cu toata lumea ?


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

#203 2009-12-21 14:24:09

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Unde ejaculati ?

nu Iulian am ceva cu faptul ca la unele topicuri unele fete sunt facute cu ou si otet iar aici suntem toti open mind
topicuri de genu : curva aia s-a dat la prietenul meu etc(pe care nu stiu cat le-ai citit sau nu)..ca tot venise vorba de catalogarea oamenilor cu sau fara prejudecati

Offline

 

#204 2009-12-21 15:40:58

crina10022
New member
Inregistrat: 2009-12-10
Mesaje: 26

Re: Unde ejaculati ?

nu am citit topicurile dar nu cred ca este femeie care sa nu fi fost facuta curva in fata sau pe la spate.mai nou esti etichetata ca curva din orce motiv. eu una am lucrat ca ospatar si credema ca am vb cu ft multe persoane dar mai mult cu baieti. in ziua de azi daca nu a reusit unu sa te arunce in pat din orgoliu sau prostie te face curva (asta insemnand la el razbunare) altu ai stat cu el te-ai despartit iar esti curva(incercand sa se consoleze) dar cat ai fost cu el ai fost buna, alta te face curva din invidie ca nu e ca tine sau sa uitat iubitu ei la tine, alti te considera curva din cauza meseriei si pana la urma ori ce ai face si ori cum ai fi tot te face cineva curva ca pe placu tuturor nu poti fi.eu consider (nu zic ca asa traba sa fie toata lumea e o parere si asa incerc eu sa fiu) ca o femeie trebuie sa fie repectata si sa se respecte pe drum, sa fie gospodina in casa si pt barbatu ei sa fie curva in pat. dar am observat ca multe is curve pe strada se respecta in bucatarie si is gospodine in pat.iar pt cei sau cele care ma considera curva am o replica pt ei ,, o curva stie cum sa satisfaca un barbat cu adevarat,,(esta e replica mea asta nu inseamna ca traba sa ne facem curve in adevaratul sens,,


patfierbinte

Offline

 

#205 2009-12-21 15:42:37

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Unde ejaculati ?

si asta e adevarat Crina big_smile

Offline

 

#206 2009-12-21 17:05:24

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Unde ejaculati ?

Mai da pe voi va intereseaza ce zice gura lumii? Daca tu stii ca nu te fu*i pe bani, nu stai din interes cu unu etc, nu inteleg cu te-ar afecta "aceasta gura a lumii"..desi traim in Romania..
Asta mai tine si de firea omului..ca poti f bine sa vezi pe una pe strada sa aiba fata de muis*a, sa fie imbracata ca o curva, iar in pat sa nu faca nimic..si poti sa vezi si o tipa finuta, frumos imbracata, iar cand e in pat cu EL stie sa i faca de toate..


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#207 2009-12-21 21:43:48

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

crina, ai dreptate. asa gandeste lumea la noi. ai surprins foarte bine toate cazurile. din pacate asa e...

Offline

 

#208 2009-12-21 23:08:04

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Unde ejaculati ?

crina10022 a scris:

nu am citit topicurile dar nu cred ca este femeie care sa nu fi fost facuta curva in fata sau pe la spate.mai nou esti etichetata ca curva din orce motiv. eu una am lucrat ca ospatar si credema ca am vb cu ft multe persoane dar mai mult cu baieti. in ziua de azi daca nu a reusit unu sa te arunce in pat din orgoliu sau prostie te face curva (asta insemnand la el razbunare) altu ai stat cu el te-ai despartit iar esti curva(incercand sa se consoleze) dar cat ai fost cu el ai fost buna, alta te face curva din invidie ca nu e ca tine sau sa uitat iubitu ei la tine, alti te considera curva din cauza meseriei si pana la urma ori ce ai face si ori cum ai fi tot te face cineva curva ca pe placu tuturor nu poti fi.eu consider (nu zic ca asa traba sa fie toata lumea e o parere si asa incerc eu sa fiu) ca o femeie trebuie sa fie repectata si sa se respecte pe drum, sa fie gospodina in casa si pt barbatu ei sa fie curva in pat. dar am observat ca multe is curve pe strada se respecta in bucatarie si is gospodine in pat.iar pt cei sau cele care ma considera curva am o replica pt ei ,, o curva stie cum sa satisfaca un barbat cu adevarat,,(esta e replica mea asta nu inseamna ca traba sa ne facem curve in adevaratul sens,,

curva...niciodata n-am inteles pe deplin cuvantul acesta atat de complex si de relativ
depinde mult de nivelul omului cu care umbli sau vorbesti. un om educat, open-minded, inteligent si matur nu va face o femeie curva pentru orice nimic. o femeie, da, te face curva din orice, un barbat adevarat te studiaza bine inainte de a-ti pune eticheta

Ultima oara a fost editat de anabella_n (2009-12-21 23:09:53)

Offline

 

#209 2009-12-22 02:03:41

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Unde ejaculati ?

Melany1 a scris:

nu Iulian am ceva cu faptul ca la unele topicuri unele fete sunt facute cu ou si otet iar aici suntem toti open mind
topicuri de genu : curva aia s-a dat la prietenul meu etc(pe care nu stiu cat le-ai citit sau nu)..ca tot venise vorba de catalogarea oamenilor cu sau fara prejudecati

applause
am observat si eu asta!


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.