homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Unde ejaculati ?-18


#324 2010-03-17 12:49:03

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Unde ejaculati ?

Ia zi tu laurenti, ce varsta ai si cate partenere?

Offline

 

#325 2010-03-17 13:05:39

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Unde ejaculati ?

Soldier a scris:

De unde am dedus? Tu nu citesti ce a scris? Citesti doar titlurile? Ce am etichetat? Ca el chiar e ipocrit? Ca el vrea sa ?pangareasca? femeile, ca apoi cei ca el sa nu le mai vrea? Sau cum? Nu stiu, tu ori esti barbat cu nick de fata, ori ai o parere prea proasta despre femei.

lol sincer, nu. nu citesc posturile lungi, cu atat mai mult daca am impresia ca se abereaza pe teme fara sens. chiar nu ma pasioneaza pe unde ejaculeaza unii si cum li se pare altora smile. am citit doar citatul pe care l-ai folosit, pt ca m-am gandit ca el e relevant pt comentariul tau.
a-i spune unui om "esti asa si asa", este etichetare, indiferent cat de evidenta e constatarea ta. cu alte cuvinte, daca tu ii spui unuia "esti prost", l-ai etichetat, indiferent ca el e sau nu prost.
etichetarea nu are numai conotatii negative, de aceea si complimentele pe la topicul de poze, ar tb sa se incadreze la "etichetari" wink
am treminat offtopic-ul.

Offline

 

#326 2010-03-17 13:06:03

Soldier
Banat
Inregistrat: 2010-03-16
Mesaje: 450

Re: Unde ejaculati ?

Folosesti cuvantul etichetare mai des decat e folosit la fabrica de Coca-Cola, sectiunea ambalare si etichetare.

PillBlast, probabil virgin, vreo 17 ani. Viseaza la o viata de desfrau si apoi sa se insoare cu o virgina. smile
Ar fi avut dreptul de a spune ce spune, atata timp cat nu zicea ca-i place asta. Ar fi fost incuiat, dar ar fi fost dreptul lui sa gandeasca cum vrea. Insa pentru antiteza de idei facuta, e ipocrit si probabil si misogin.

Ultima oara a fost editat de Soldier (2010-03-17 13:07:00)


Inofensiv ca un fluturas

Offline

 

#327 2010-03-17 13:08:17

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Unde ejaculati ?

Sunt  de acord cu soldier. Si nu mi se pare exagerat sa zici ca o persoana care vbeste cum a vbit laurentiu e ipocrit si misogin. Ce ai vrea sa spuna oamenii? Ca e un scump si dragut si respectuos?

Offline

 

#328 2010-03-17 13:11:31

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Unde ejaculati ?

sa evite calificativele wink. cui folosesc, daca toata lumea e constienta de ele?

Ultima oara a fost editat de anca90 (2010-03-17 13:11:46)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#329 2010-03-17 13:13:00

Soldier
Banat
Inregistrat: 2010-03-16
Mesaje: 450

Re: Unde ejaculati ?

Lui. Sa-si dea seama ca greseste, ca-si face rau in primul rand lui, cu o asemenea atitudine incuiata si fixa.


Inofensiv ca un fluturas

Offline

 

#330 2010-03-17 13:41:44

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

Soldier a scris:

laurentiu2 a scris:

Cel mai excitant poate fi pe fata. Fiecare varianta are farmecul ei.

Pe de alta parte e o practica cu doua taisuri. Nu stiu ce gandesc ceilalti barbati insa mie nu-mi surade ideea sa am o relatie serioasa cu o tipa pe la 30 de ani care sa fi avut 10 relatii serioase si poate cateva pasagere in care toti sau mai toti partenerii ei sa-i fi terminat in gurita, pe fatica,  inauntru, in fund, pe sani si corp etc. Oi fi eu mai de moda veche pe tema asta insa niciodata nu-mi va placea ca posibila mama a copilului meu sa fi fost jena jameson-ita de-o echipa de fotbal cu tot cu rezerve ca si numar. Sa nu mai pomenesc de momentele alea penibile pe care multi barbati la traiesc atunci cand afla de la altii in anumite imprejurari cu cine si ce a mai facut actuala lor prietena/sotie in trecut fara ca barbatul ei sa aiba idee. Stiti cum e, se poate ca la o petrecere sau ca la o iesire multi din acei barbati sa se uite la prietena voastra cu alti ochi (unii profund cunoscatori).

De ce pe fata, ca sa te simti barbat? Ca-i mai degradant pentru ea? Pentru ca e clar ca ti se pare degradant, din moment ce-ti place, dar nu vrei sa ai de-a face cu o tipa care a mai facut asta. Esti ipocrit si superficial.

Esti pe dinafara. Nu mai provoca flame si serveste un pahar cu apa rece!

@Jessica  Nu am impresia ca toti barbatii gandesc ca mine, reciteste-mi postul si ai sa intelegi ce gandesc despre asta, nu repet inutil. Daca tipa ma vrea virgin ii spun ca nu mai sunt.

@PillBlast  Renunta la atitudinea "ia zi tu", inca n-am ajuns inculpat in camera de interogare in vre-un dosar de proxenetism sau mai stiu eu ce situatii in care se practica atitudinea asta. In orice caz nu dau curs unei asemenea solicitari stupide si offtopic pentru catei si catele care de abia asteapta prilej sa interpreteze spusele celorlalti si sa mai muste nitel. Eu imi doresc sa ramanem cat de cat la subiect nu sa va alimentez nevoia de cancan.

@Soldier  Intrucat simti nevoia repetata sa papi rahat pentru cozonaci in exces tin sa te las sa termini. Totusi nu te mai avanta tu in speculatii despre persoana mea, vezi-ti de neghiobia ta fara sa ne imputi si pe noi aici.

Offline

 

#331 2010-03-17 13:43:30

Soldier
Banat
Inregistrat: 2010-03-16
Mesaje: 450

Re: Unde ejaculati ?

Esti si scandalagiu, pe deasupra. Nu-mi spune, vrei ca ea sa nu fie, e inacceptabil. smile


Inofensiv ca un fluturas

Offline

 

#332 2010-03-17 13:50:23

Greenvision
Full member
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 241

Re: Unde ejaculati ?

soldier are dreptate : laurentiu esti ipocrit aici

Ultima oara a fost editat de Greenvision (2010-03-17 13:59:13)


ente....

Offline

 

#333 2010-03-17 13:52:29

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

Soldier a scris:

Esti si scandalagiu, pe deasupra. Nu-mi spune, vrei ca ea sa nu fie, e inacceptabil. smile

Ai memoria scurta, reciteste-te sa vezi cine provoaca flame-ul in posturi repetate.

@Jessica  E diferenta importanta in a fi superificial si a fi profund. Intr-o mare de ascultatori de muzica de la radio sau de manelari, e normal ca cel care face nota discordanta sa fie privit de restul cu ochi nu tocmai buni. Asa ca iti inteleg integral verdictul despre mine.

Offline

 

#334 2010-03-17 13:58:40

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

Jessica_M a scris:

Laurenţiu puss
Trăieşte viaţa smile lasă dracu detaliile astea

kram Mersi de sfat, sa stii ca o traiesc drink  si nu prea pierd timpul. Imi place din cand in cand sa o si discut, that's all ! smile

Offline

 

#335 2010-03-17 14:05:38

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

Jessica_M a scris:

Am ?nţeles, dar o să ieşi ?nţepat de aici

Se prea poate. Am mai trecut prin situatii din astea cand orgoliul unor useri a fost prea mare (din spatele monitorului doar) si au iesit tensiuni. Sper doar ca moderatorii forumului astuia sa aiba maturitatea necesara sa observe de unde pleaca divergentele si cine le provoaca si alimenteaza si sa nu se uite numai la cel ce le raspunde intr-un final pe acelasi ton.

Daca discutiile sunt pe topic si lumea nu sare calul prea rau si repetat, e ok, daca nu, vedem ce iese. Eu imi propun sa discut nu sa ma cert chiar daca ma pricep la a face cu oua si cu otet pe cineva.

Offline

 

#336 2010-03-17 14:52:18

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Unde ejaculati ?

laurentiu2 ai warn pt jignire si etichetare
te rog sa-ti masori cuvintele si sa te calmezi.

Offline

 

#337 2010-03-17 15:05:10

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Unde ejaculati ?

laurentiu2 a scris:

@PillBlast  Renunta la atitudinea "ia zi tu", inca n-am ajuns inculpat in camera de interogare in vre-un dosar de proxenetism sau mai stiu eu ce situatii in care se practica atitudinea asta. In orice caz nu dau curs unei asemenea solicitari stupide si offtopic pentru catei si catele care de abia asteapta prilej sa interpreteze spusele celorlalti si sa mai muste nitel. Eu imi doresc sa ramanem cat de cat la subiect nu sa va alimentez nevoia de cancan.

1. Mai bine catei/catele decat aceasi rasa cu tine big_smile
2. Intr-adevar, tu nu esti proxenet sau altceva, cea ce esti tu nu poate fi rezolvat, nici in inchisoare, nici in alta parte. Mi-e mila de femeia care va ajunge sa fie cu tine, si de cele care ti-au trecut prin pat.

Cat despre subiect, afirmatiile pe care le-ai facut tu au fost langa subiect de la bun inceput. Oricum intrebarea asta pusa pe un forum de fete, cu 10 baieti ar trebui sa aiba fix 10 raspunsuri, in rest totul e offopic.

@Anca, uita-te si tu cum vorbeste el, di dupa comenteza.

Ultima oara a fost editat de PillBlast (2010-03-17 15:05:43)

Offline

 

#338 2010-03-17 15:08:59

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

laurentiu2 a scris:

Jessica_M a scris:

Am ?nţeles, dar o să ieşi ?nţepat de aici

Se prea poate. Am mai trecut prin situatii din astea cand orgoliul unor useri a fost prea mare (din spatele monitorului doar) si au iesit tensiuni. Sper doar ca moderatorii forumului astuia sa aiba maturitatea necesara sa observe de unde pleaca divergentele si cine le provoaca si alimenteaza si sa nu se uite numai la cel ce le raspunde intr-un final pe acelasi ton.

Daca discutiile sunt pe topic si lumea nu sare calul prea rau si repetat, e ok, daca nu, vedem ce iese. Eu imi propun sa discut nu sa ma cert chiar daca ma pricep la a face cu oua si cu otet pe cineva.

Se pare ca am fost prea optimist. M-am lamurit mai repede decat ma asteptam lol Foarte obiectiv moderatorul, asa imi trebuie daca etichetez eu degeaba fara sa fiu etichetat de vreo n-shpe ori intai rotfl2 si la fel s-a intamplat si in cazul jignirii, eu nu am fost deloc jignit si am jignit din proprie initiativa in nestire rotfl . Amatorismul e la el acasa.

Offline

 

#339 2010-03-17 15:36:04

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

PillBlast a scris:

laurentiu2 a scris:

@PillBlast  Renunta la atitudinea "ia zi tu", inca n-am ajuns inculpat in camera de interogare in vre-un dosar de proxenetism sau mai stiu eu ce situatii in care se practica atitudinea asta. In orice caz nu dau curs unei asemenea solicitari stupide si offtopic pentru catei si catele care de abia asteapta prilej sa interpreteze spusele celorlalti si sa mai muste nitel. Eu imi doresc sa ramanem cat de cat la subiect nu sa va alimentez nevoia de cancan.

1. Mai bine catei/catele decat aceasi rasa cu tine big_smile
2. Intr-adevar, tu nu esti proxenet sau altceva, cea ce esti tu nu poate fi rezolvat, nici in inchisoare, nici in alta parte. Mi-e mila de femeia care va ajunge sa fie cu tine, si de cele care ti-au trecut prin pat.

Cat despre subiect, afirmatiile pe care le-ai facut tu au fost langa subiect de la bun inceput. Oricum intrebarea asta pusa pe un forum de fete, cu 10 baieti ar trebui sa aiba fix 10 raspunsuri, in rest totul e offopic.

@Anca, uita-te si tu cum vorbeste el, di dupa comenteza.

Mama ce repede s-a dus postul Ancai...

1. Eu fac parte din specia Homo Sapiens Sapiens. In urma comentariului pe care l-ai facut, nu sunt atat de sigur si pentru cazul tau.

2. Eu pot sa spun referitor la ce afirmi ca ai mult tupeu murdar si ca sunt intrigat de partinirea pe care moderatoarea(banuiesc ca e o ea) ti-o confera la vedere fara nici o urma de jena. Eu iti doresc "la mai multi" barbati in pat fiindca transpiri ca asta e telul tau. Sa ne anunti cand treci de suta ca sa stiu cu precizie care apelativ ti se potriveste mai bine.

@Jessica  Iti apreciez intentia si sincer sa fiu nu m-as fi asteptat de la moderatori la asemenea practici. Totusi domeniul site-ului e .ro ceea ce limpezeste tot.
  Nu-ti fa griji cand oi lua ban permanent, imi fac inca 150 de id-uri pana spun ce am de spus intrucat nu tin la "imaginea" mea pe asemenea forum si in general pe forumuri nu o fac fiindca apar oameni din astia cu putere care judeca dupa chef si vor sa-ti strice placerea. Din pacate pentru ei, experienta ma face sa nu am nici o problema cu aceste practici.

p.s. Imi cer scuze de greselile care apar in exprimare intrucat sunt foarte ocupat.

Ultima oara a fost editat de laurentiu2 (2010-03-17 15:42:21)

Offline

 

#340 2010-03-17 15:43:01

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Unde ejaculati ?

laurentiu2 a scris:

2. Eu pot sa spun referitor la ce afirmi ca ai mult tupeu murdar si ca sunt intrigat de partinirea pe care moderatoarea(banuiesc ca e o ea) ti-o confera la vedere fara nici o urma de jena. Eu iti doresc "la mai multi" barbati in pat fiindca transpiri ca asta e telul tau. Sa ne anunti cand treci de suta ca sa stiu cu precizie care apelativ ti se potriveste mai bine.

Iti doresc sa nu ai parte de femei pna fac eu suta de barbati. Acum spera ca ai ghicit telul meu in viata cum trebuie rotfl

Offline

 

#341 2010-03-17 15:54:29

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Unde ejaculati ?

Soldier ai warn pt etichetare in postul 327

Offline

 

#342 2010-03-17 16:00:13

Soldier
Banat
Inregistrat: 2010-03-16
Mesaje: 450

Re: Unde ejaculati ?

Ok, scuze ca am luat apararea femeilor. Nu se va mai intampla.


Inofensiv ca un fluturas

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.