homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Unde ejaculati ?-19


#343 2010-03-18 00:36:54

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

Jessica_M a scris:

laurentiu2 a scris:

PillBlast a scris:


1. Mai bine catei/catele decat aceasi rasa cu tine big_smile
2. Intr-adevar, tu nu esti proxenet sau altceva, cea ce esti tu nu poate fi rezolvat, nici in inchisoare, nici in alta parte. Mi-e mila de femeia care va ajunge sa fie cu tine, si de cele care ti-au trecut prin pat.

Cat despre subiect, afirmatiile pe care le-ai facut tu au fost langa subiect de la bun inceput. Oricum intrebarea asta pusa pe un forum de fete, cu 10 baieti ar trebui sa aiba fix 10 raspunsuri, in rest totul e offopic.

@Anca, uita-te si tu cum vorbeste el, di dupa comenteza.

Mama ce repede s-a dus postul Ancai...

1. Eu fac parte din specia Homo Sapiens Sapiens. In urma comentariului pe care l-ai facut, nu sunt atat de sigur si pentru cazul tau.

2. Eu pot sa spun referitor la ce afirmi ca ai mult tupeu murdar si ca sunt intrigat de partinirea pe care moderatoarea(banuiesc ca e o ea) ti-o confera la vedere fara nici o urma de jena. Eu iti doresc "la mai multi" barbati in pat fiindca transpiri ca asta e telul tau. Sa ne anunti cand treci de suta ca sa stiu cu precizie care apelativ ti se potriveste mai bine.

@Jessica  Iti apreciez intentia si sincer sa fiu nu m-as fi asteptat de la moderatori la asemenea practici. Totusi domeniul site-ului e .ro ceea ce limpezeste tot.
  Nu-ti fa griji cand oi lua ban permanent, imi fac inca 150 de id-uri pana spun ce am de spus intrucat nu tin la "imaginea" mea pe asemenea forum si in general pe forumuri nu o fac fiindca apar oameni din astia cu putere care judeca dupa chef si vor sa-ti strice placerea. Din pacate pentru ei, experienta ma face sa nu am nici o problema cu aceste practici.

p.s. Imi cer scuze de greselile care apar in exprimare intrucat sunt foarte ocupat.

Eh big_smile atunci te aştept să apari pe aici cu clonele

Cand ai sa ma vezi banat sau nu, am sa iti trimit pe privat o instiintare asupra identintatii mele. Vad ca si aici se practica sistemul de moderare pe interes si pe nivel hormonal de moment asa incat imi rezerv dreptul sa fac si sa cred absolut tot ce in alte situatii poate ca nu ar fi permis. Nu e normal ca moderator sa fii partas atacurilor si sa sanctionezi doar represaliile atacurilor, multe insa nu sunt normale dar perfect legale si practicate, asa ca nu ar trebui sa ne mire nimic. Daca pillblast nu ar fi protejata de moderatoare, i-as raspunde cu o moneda mai mare decat cea cu care a incercat ea sa ma discrediteze, pana se va risipi alianta vadita vo fi nevoit sa fiu printre putinii diplomati atacati dar verticali, onesti si seriosi de pe forum.

Offline

 

#344 2010-03-18 11:11:34

Greenvision
Full member
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 241

Re: Unde ejaculati ?

laurentiu dupa ce faci remarci impertinente mai pozezi si in victima.


ente....

Offline

 

#345 2010-03-18 11:12:11

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Unde ejaculati ?

Auzi laurentiu, daca parerea ta despre fete e atat de proasta ce pana mea cauti pe forumul asta? Ca e clar ca predomina fetele. Tu vii si faci afirmatii din secolul 19, pline de ipocrizie, si dupa ne spui noua ca suntem protejate si pline de hormoni, is catele si ce pnm iti mai trece tie prin creieras.

Du-te fa o la** ca sa te linistesti putin.

Ultima oara a fost editat de PillBlast (2010-03-18 11:13:02)

Offline

 

#346 2010-03-18 11:13:21

Soldier
Banat
Inregistrat: 2010-03-16
Mesaje: 450

Re: Unde ejaculati ?

O sa iei warn, ca pui etichete la borcane.


Inofensiv ca un fluturas

Offline

 

#347 2010-03-18 11:21:12

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Unde ejaculati ?

Nu l-am etichetat pe el, ci afirmatiile pe care le-a facut. lol Nu am pus pe borcan ci pe zacusca lol Ce sa fac si eu, urla hormonii in mine si nu ma pot abtine.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#348 2010-03-18 12:44:04

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

PillBlast a scris:

Nu l-am etichetat pe el, ci afirmatiile pe care le-a facut. lol Nu am pus pe borcan ci pe zacusca lol Ce sa fac si eu, urla hormonii in mine si nu ma pot abtine.

In tine urla mai tare altceva decat hormonii. Sigur stii despre ce e vorba chicot
Te ataci mai ceva ca la fotbal si numai circumvolutiunea ta solitara stie de ce.
Nu inteleg de ce te tolereaza atat moderatoarea dar deja m-am lamurit cu partea asta. Tu poti sa papi tot ce vrei pe forum, cand iti raspund si eu dupa seriile tale de posturi creatoare de flame, jigniri si etichetari, tot eu ies rau. Daca nu ai avea moderatorii in spate ar putea fi un dialog egal si echitabil, sa vezi acolo ce bine ai iesi.

Parerea mea despre femei nu e proasta, altcineva e. Nu stiu de unde ai tras tu concluzia asta dar crede-ma ca m-am obisnuit cu nivelul.

Daca vrei sa imi fac eu o la**, te astept pe la mine ca sa te bucuri de rezultatul ei, stiu ca pt tine n-ar fi o problema ca sunt un necunoscut si ca n-as folosi protectie.

Te-as sfatui totusi sa te exprimi mai civilizat desi daca ai tot suportul moderatoarei ai putea sa ne inveti si niste injuraturi noi si tot nu ai fi avertizata, eu cu userul asta sau cu altele, tot imi voi spune parerea indiferent de incapacitatile unora.

Offline

 

#349 2010-03-18 12:51:47

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Unde ejaculati ?

Aualeu calmati-va rotfl
Eu il vad pe laurentiu, un barbat foarte nesigur pe el, si pe experienta lui sexuala. Un barbat adevarat sub nici o forma nu va fugii de langa o femeie mai experimentata sexual decat el, si sub nici o forma n-o va eticheta-o (ca tot suntem la subiectu borcane) ca fiind (tradus pe romaneste) o catea. Un barbat adevarat ar casca ochii si urechile si-ar invata cat mai multe. Cum se si spune: in dragoste si razboi e permis orice. Un adevarat mascul, ar cauta sa ajunga la nivelul partenerei, pentru a-i oferii placerea de care are ea nevoie.
Eu de exemplu, te-as judeca pe tine dupa felul in care gandesti, si dupa felul in care stii sa te porti cu o femeie. Nu dupa numarul de gauri in care ti-ai bagat tu jucaria. Si da, ai o mentalitate foarte invechita, si duci foarte mult catre misoginism.
Sfatul meu este sa citesti randurile scrise de colegii nostrii sub forma de invataturi, nu sub forma de critici. Este oarecum normal sa reactioneze asa.
Eu pana acum nu am intalnit nici un barbate care sa se simta amenintat de sexualitatea mea. Iar in ceea ce priveste experienta mea in "ale vietii" nu-ti da cu parerea ca n-ai nimerit-o.


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#350 2010-03-18 12:51:58

Soldier
Banat
Inregistrat: 2010-03-16
Mesaje: 450

Re: Unde ejaculati ?

Tu esti ala care nu-si vede de lungul nasului. Daca nu ziceai ca-ti place s-o faci, nu comenta si nu te facea nimeni ipocrit.


Inofensiv ca un fluturas

Offline

 

#351 2010-03-18 12:54:13

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Unde ejaculati ?

ok, v a rog sa va calmati.
Pillblast, mai usor, laurentiu si tu.

la urmatorul offtopic inchid topicul.

Offline

 

#352 2010-03-18 13:08:07

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Unde ejaculati ?

Eu n-am fost niciodata prea peocupata de locul in care ejaculeaza. Da, e excitant sa vezi asta, dar mai rau ma excita cand ramane inauntru, si-l simt cum "se zbate" lol


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#353 2010-03-18 13:46:42

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

_alexa_ a scris:

Aualeu calmati-va rotfl
Eu il vad pe laurentiu, un barbat foarte nesigur pe el, si pe experienta lui sexuala. Un barbat adevarat sub nici o forma nu va fugii de langa o femeie mai experimentata sexual decat el, si sub nici o forma n-o va eticheta-o (ca tot suntem la subiectu borcane) ca fiind (tradus pe romaneste) o catea. Un barbat adevarat ar casca ochii si urechile si-ar invata cat mai multe. Cum se si spune: in dragoste si razboi e permis orice. Un adevarat mascul, ar cauta sa ajunga la nivelul partenerei, pentru a-i oferii placerea de care are ea nevoie.
Eu de exemplu, te-as judeca pe tine dupa felul in care gandesti, si dupa felul in care stii sa te porti cu o femeie. Nu dupa numarul de gauri in care ti-ai bagat tu jucaria. Si da, ai o mentalitate foarte invechita, si duci foarte mult catre misoginism.
Sfatul meu este sa citesti randurile scrise de colegii nostrii sub forma de invataturi, nu sub forma de critici. Este oarecum normal sa reactioneze asa.
Eu pana acum nu am intalnit nici un barbate care sa se simta amenintat de sexualitatea mea. Iar in ceea ce priveste experienta mea in "ale vietii" nu-ti da cu parerea ca n-ai nimerit-o.

Nici tu n-ai inteles sensul ideilor mele.
Eu nu fug de nici o femeie, n-as fugi nici de vreo actrita de filme pentru adulti. Noi discutam concepte. Tu poti sa te pui in pielea oricarui psiholog doresti, totusi trebuie sa realizezi cat de de parte te situezi de un verdict pertinent. Macar sa imi fi inteles mesajul si tot erai mai aproape. Eu nu etichetez pe nimeni ci am preferinte. Voi nu vreti barbati cu penisul mai mare de x cm lungime si y circumferinta? Sa fie o persoana asa si pe dincolo, cu o personalitate z si cu o atitudine care sa va convina si multe altele? Bineinteles ca da. Si dupa principiul asta, as putea sa folosesc aceeasi judecata primitiva ca a ta in acest context sexual si sa zic ca tocmai din prisma unor ipotetice frustrari aveti asemenea preferinte. Ar fi total aberant sa gandesc asa si as gresi exact cum o faci tu cand te pripesti in concluzii care mai de care. Puteti specula si zice orice despre mine, nu ma intereseaza oricum, doar ca e interesant de discutat, atat cat discutia e la obiect si nu da pe dinafara.

Offline

 

#354 2010-03-18 23:08:56

Your_bunny
New member
Inregistrat: 2010-02-26
Mesaje: 69

Re: Unde ejaculati ?

Imi place ca aici pe forum in loc sa discutam despre concepte, asa cum spune si laurentiu, fetele eticheteaza si-si dau cu parerea despre masculi, necunoscandu-i in realitate si pe baza unor preferinte si idei nefondate. Alexa, ce-ar fi sa speculez ca frustrarile tale sexuale din relatiile anterioare te fac sa speculezi despre laurentiu si sa incerci sa-i subminezi astfel incat sa-ti creezi un univers imaginar in care esti o femeie adevarata?


smile

Offline

 

#355 2010-03-19 18:16:05

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

Your_bunny a scris:

Imi place ca aici pe forum in loc sa discutam despre concepte, asa cum spune si laurentiu, fetele eticheteaza si-si dau cu parerea despre masculi, necunoscandu-i in realitate si pe baza unor preferinte si idei nefondate. Alexa, ce-ar fi sa speculez ca frustrarile tale sexuale din relatiile anterioare te fac sa speculezi despre laurentiu si sa incerci sa-i subminezi astfel incat sa-ti creezi un univers imaginar in care esti o femeie adevarata?

Cu toata sinceritatea, ai dreptate. Jocul propus de tine e perfect adevarat si din pacate subiectele thread-urilor sunt loc de rafuiala personala si opinii despre cei care nu ne convin si de abia in ultimul rand un loc pentru a discuta ontopic si la obiect si fara dorinta de a ne impune propriile convingeri, etichetind pe cei care nu ne convin, atacand pe cei cu care nu sunt deloc deacord si aliindu-ne in conceptul de haita pentru a avea mai multa putere in demersul nostru ofensiv.

Nu am inteles nici de ce, exprimarea opiniei proprii atrage atat de mult atac la persoana cand eu si altii nu ne-am dorit sa convingem pe toata lumea ca mentalitatea noastra e unica corecta si adevarata. Noi pur si simplu ne-am exprimat o opinie cu mult calm si intr-un mod civilizat.

Asta denota gradul de cultura, de civizilatie si de inteligenta in cele din urma. Din pacate aici sunt problemele care nasc discutiile astea inutile pe forum.

Ma bucur ca mai sunt oameni ca your bunny.

Offline

 

#356 2010-03-19 21:39:05

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Unde ejaculati ?

Ontopic: el ejaculeaza inauntru,mostly. Inauntru jos,adica. Si inauntru in gurita sometimes,cand nu avem posibilitatea unui act sexual vaginal. Altfel,el prefera prima varianta. Eu de asemenea,pentru ca e o senzatie ticklish,placuta.

Offline

 

#357 2010-03-20 11:32:39

AyraBlack
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-29
Mesaje: 1068

Re: Unde ejaculati ?

laurentiu2 a scris:

Your_bunny a scris:

Imi place ca aici pe forum in loc sa discutam despre concepte, asa cum spune si laurentiu, fetele eticheteaza si-si dau cu parerea despre masculi, necunoscandu-i in realitate si pe baza unor preferinte si idei nefondate. Alexa, ce-ar fi sa speculez ca frustrarile tale sexuale din relatiile anterioare te fac sa speculezi despre laurentiu si sa incerci sa-i subminezi astfel incat sa-ti creezi un univers imaginar in care esti o femeie adevarata?

Cu toata sinceritatea, ai dreptate. Jocul propus de tine e perfect adevarat si din pacate subiectele thread-urilor sunt loc de rafuiala personala si opinii despre cei care nu ne convin si de abia in ultimul rand un loc pentru a discuta ontopic si la obiect si fara dorinta de a ne impune propriile convingeri, etichetind pe cei care nu ne convin, atacand pe cei cu care nu sunt deloc deacord si aliindu-ne in conceptul de haita pentru a avea mai multa putere in demersul nostru ofensiv.

Nu am inteles nici de ce, exprimarea opiniei proprii atrage atat de mult atac la persoana cand eu si altii nu ne-am dorit sa convingem pe toata lumea ca mentalitatea noastra e unica corecta si adevarata. Noi pur si simplu ne-am exprimat o opinie cu mult calm si intr-un mod civilizat.

Asta denota gradul de cultura, de civizilatie si de inteligenta in cele din urma. Din pacate aici sunt problemele care nasc discutiile astea inutile pe forum.

Ma bucur ca mai sunt oameni ca your bunny.

Pentru ca este foarte simplu. Niciun om normal nu ar recunoaste in veci ca nu are dreptate si mereu va incerca sa ii convinga pe cei din jur sa afilieze la propria lui parere. Daca acest lucru nu ar fi evidamente perfect normal, atunci nu am fi avut vreodata lideri. Asta ca sa imi exprim rafuiala personala si ca sa iti confer banala explicatie la intrebarea ta retorica semi-filosofica.

Si mi se ciudat ca un om care denota un anumit nivel de cultura (cel putin prin modul in care scrie, desi inclusiv aici este discutabil) nu poate sa isi dea seama de faptul ca nimeni nu ataca o persoana, ci ataca acea idee exprimata de o persoana. Faptul ca tu pana la urma exagerezi si prin exprimarea ta pompoasa si anacronica si ajungi sa aduci injurii unei persoane, inseamna ca esti perfect abil sa suporti consecintele.

Dupa cum vezi, nu ma "aliniez in concepul de haita". Numai ca eu am depasit perioada arhaica, in care un limbaj fastuos dadea impresia de cultura, ceea ce se pare ca nu toti oamenii au facut-o. Sa stii ca si daca injuri intr-un mod elevat, si daca injuri in limbaj neaos, pana la urma tot injuratura e.

Ultima oara a fost editat de AyraBlack (2010-03-20 11:33:59)

Offline

 

#358 2010-03-20 19:01:10

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Unde ejaculati ?

mi-ati citit postul de mai sus?

Offline

 

#359 2010-03-26 13:15:06

laurentiu2
Full member
Inregistrat: 2008-11-22
Mesaje: 102

Re: Unde ejaculati ?

AyraBlack a scris:

laurentiu2 a scris:

Your_bunny a scris:

Imi place ca aici pe forum in loc sa discutam despre concepte, asa cum spune si laurentiu, fetele eticheteaza si-si dau cu parerea despre masculi, necunoscandu-i in realitate si pe baza unor preferinte si idei nefondate. Alexa, ce-ar fi sa speculez ca frustrarile tale sexuale din relatiile anterioare te fac sa speculezi despre laurentiu si sa incerci sa-i subminezi astfel incat sa-ti creezi un univers imaginar in care esti o femeie adevarata?

Cu toata sinceritatea, ai dreptate. Jocul propus de tine e perfect adevarat si din pacate subiectele thread-urilor sunt loc de rafuiala personala si opinii despre cei care nu ne convin si de abia in ultimul rand un loc pentru a discuta ontopic si la obiect si fara dorinta de a ne impune propriile convingeri, etichetind pe cei care nu ne convin, atacand pe cei cu care nu sunt deloc deacord si aliindu-ne in conceptul de haita pentru a avea mai multa putere in demersul nostru ofensiv.

Nu am inteles nici de ce, exprimarea opiniei proprii atrage atat de mult atac la persoana cand eu si altii nu ne-am dorit sa convingem pe toata lumea ca mentalitatea noastra e unica corecta si adevarata. Noi pur si simplu ne-am exprimat o opinie cu mult calm si intr-un mod civilizat.

Asta denota gradul de cultura, de civizilatie si de inteligenta in cele din urma. Din pacate aici sunt problemele care nasc discutiile astea inutile pe forum.

Ma bucur ca mai sunt oameni ca your bunny.

Pentru ca este foarte simplu. Niciun om normal nu ar recunoaste in veci ca nu are dreptate si mereu va incerca sa ii convinga pe cei din jur sa afilieze la propria lui parere. Daca acest lucru nu ar fi evidamente perfect normal, atunci nu am fi avut vreodata lideri. Asta ca sa imi exprim rafuiala personala si ca sa iti confer banala explicatie la intrebarea ta retorica semi-filosofica.

Si mi se ciudat ca un om care denota un anumit nivel de cultura (cel putin prin modul in care scrie, desi inclusiv aici este discutabil) nu poate sa isi dea seama de faptul ca nimeni nu ataca o persoana, ci ataca acea idee exprimata de o persoana. Faptul ca tu pana la urma exagerezi si prin exprimarea ta pompoasa si anacronica si ajungi sa aduci injurii unei persoane, inseamna ca esti perfect abil sa suporti consecintele.

Dupa cum vezi, nu ma "aliniez in concepul de haita". Numai ca eu am depasit perioada arhaica, in care un limbaj fastuos dadea impresia de cultura, ceea ce se pare ca nu toti oamenii au facut-o. Sa stii ca si daca injuri intr-un mod elevat, si daca injuri in limbaj neaos, pana la urma tot injuratura e.

N-ai inteles nimic si propui offtopic. Eu nu caut sa fiu elaborat in limbaj si deci sa-mi atribui imaginea celui cult si interesant fiindca nu ma reprezinta.

Trebuie sa te relaxezi!

Offline

 

#360 2010-04-14 16:13:12

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: Unde ejaculati ?

puffball a scris:

in gura? wow  de fapt ce ma mai mir? nebunii din ziua de azi... disperat  mi se pare absolut scarbos! puteti sa va luati de mine si sa ziceti ce vreti, dar asta e chiar prea de tot acklad

spranceana

oricine25 a scris:

de curiozitate, ce-i mai sc?rbos, ?n gură sau ?n fund? chicot

de curiozitate...in fund lol

Alessya_13 a scris:

el de la femeia cu care isi va imparti intreaga viata, nu se stie daca voi fi eu sau alta, doreste ca ea sa se ingrijeasca de copii, de el etc...si sa se inteleaga din toate pct de vedere. iar el nu m-ar lasa sa ii fac oral

si daca am supt-o azi`noapte nu pot sa imi ingrijesc copilu?
(stiu ca o sa zici ca inteleg gresit, dar cred ca am inteles ideea - e cam raspandita - exact cea pe care a inteles-o si annabela)

WildChild11009 a scris:

Eu inghit... e mult mai rapid... daca scuipi,tre' sa stai cu ea in gura,se mai plimba pe-acolo... mai scarbos putin.

plus ca mi se pare..aiurea faza...unde sa scuipi? cum sa scuipi? lol ma rog..
daca ti-e scarba, asta e, nu ejaculeaza la tine-n gura, da` nu asa hai ejaculeaza jumate ca dupaia io scuip repede hmm

Ultima oara a fost editat de Loveable (2010-04-14 16:46:46)


hjarta

Offline

 

#361 2010-04-14 18:59:32

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Unde ejaculati ?

rotfl  rotfl


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.