homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Unde ejaculati ?-4


#58 2009-12-05 23:03:20

oricine25
Full member
Inregistrat: 2009-05-26
Mesaje: 223

Re: Unde ejaculati ?

puffball a scris:

in gura? wow  de fapt ce ma mai mir? nebunii din ziua de azi... disperat  mi se pare absolut scarbos! puteti sa va luati de mine si sa ziceti ce vreti, dar asta e chiar prea de tot acklad

de curiozitate, ce-i mai sc?rbos, ?n gură sau ?n fund?  chicot

Offline

 

#59 2009-12-05 23:06:40

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

in fuuuund ? oh my god !

ambele variante suna groaznic. pentru mine. neutral

Offline

 

#60 2009-12-05 23:38:54

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Unde ejaculati ?

oricine25 a scris:

puffball a scris:

in gura? wow  de fapt ce ma mai mir? nebunii din ziua de azi... disperat  mi se pare absolut scarbos! puteti sa va luati de mine si sa ziceti ce vreti, dar asta e chiar prea de tot acklad

de curiozitate, ce-i mai sc?rbos, ?n gură sau ?n fund?  chicot

n-am de unde sa stiu pentru ca nu practic nici sexul oral si evident nici cel anal!  nails  Iar daca as practica spre exemplu sexul oral nicidecum nu ar ejacula in gura mea! ce naiba! acklad

Offline

 

#61 2009-12-06 00:37:50

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: Unde ejaculati ?

Va e scarba de ceva ce apartine partenerului de viata si ceva ce totodata, e esenta vietii. Nu incerc sa fiu filosof, m-am referit doar la faptul ca nu ar trebui sa va fie scarba de nimic atata timp cat exista o igiena bine pusa la punct in cuplu. Parerea mea !


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

#62 2009-12-06 11:47:29

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

nu mi-e scarba de el, nici de sperma lui. cu igiena stam foarte bine smile. am mai zis: nu imi place mirosul, gustul. as vomita daca as simti lichidul in gura. pur si simplu nu pot.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2009-12-06 11:57:50

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Unde ejaculati ?

adina84 a scris:

nu mi-e scarba de el, nici de sperma lui. cu igiena stam foarte bine smile. am mai zis: nu imi place mirosul, gustul. as vomita daca as simti lichidul in gura. pur si simplu nu pot.

Deci ai incercat,daca stii ca nu-ti place gustul. Asa e ok... marea problema e cu alea care nici nu incearca,da' se trezesc spunand ca e nu stiu cum tongue

Offline

 

#64 2009-12-06 12:04:53

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

nu a ejaculat propriu-zis in gura dar am venit in contact cu sperma lui, am gustat. nu-mi place. neutral

Offline

 

#65 2009-12-06 12:08:19

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Unde ejaculati ?

adina84 a scris:

nu a ejaculat propriu-zis in gura dar am venit in contact cu sperma lui, am gustat. nu-mi place. neutral

Da,mai,am inteles. smile Eu am ceva cu alea care nu concep sa faca sex pe lumina,care de sex oral nu vor sa auda,si pt care orice lucru iesit din comun trebuie neaparat sa fie 'scarbos','dezgustator',desi ele nu-si pot sustine punctul de vedere cu niciun argument. Cand gusti si nu-ti place,pai asta e... nu,nu e tocmai ceva ce sa servesti la desert... tongue

Offline

 

#66 2009-12-06 12:15:03

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

ShineOfBlood a scris:

adina84 a scris:

nu a ejaculat propriu-zis in gura dar am venit in contact cu sperma lui, am gustat. nu-mi place. neutral

Da,mai,am inteles. smile Eu am ceva cu alea care nu concep sa faca sex pe lumina,care de sex oral nu vor sa auda,si pt care orice lucru iesit din comun trebuie neaparat sa fie 'scarbos','dezgustator',desi ele nu-si pot sustine punctul de vedere cu niciun argument. Cand gusti si nu-ti place,pai asta e... nu,nu e tocmai ceva ce sa servesti la desert... tongue

lol ultima propozitie ma amuza.

Shine, intr-un fel le inteleg tongue. Asa faceam si eu "sex oral ??? ce naspa ! Cum sa fac asa ceva !?". Apoi a venit usor in timp.. m-am relaxat, am incercat...mi-a placut. Tine de mentalitate... nu neaparat de faptul in sine, daca intelegi..

Acum fac la fel cu sexul anal. Nu am incercat dar mi se pare de neconceput. Mental eu nu pot sa accept asta. Si nici nu vreau. Vreau sa raman la parerea asta, oricat de "incuiata" ar parea. smile

Offline

 

#67 2009-12-06 12:16:37

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Unde ejaculati ?

adina84 a scris:

ShineOfBlood a scris:

adina84 a scris:

nu a ejaculat propriu-zis in gura dar am venit in contact cu sperma lui, am gustat. nu-mi place. neutral

Da,mai,am inteles. smile Eu am ceva cu alea care nu concep sa faca sex pe lumina,care de sex oral nu vor sa auda,si pt care orice lucru iesit din comun trebuie neaparat sa fie 'scarbos','dezgustator',desi ele nu-si pot sustine punctul de vedere cu niciun argument. Cand gusti si nu-ti place,pai asta e... nu,nu e tocmai ceva ce sa servesti la desert... tongue

lol ultima propozitie ma amuza.

Shine, intr-un fel le inteleg tongue. Asa faceam si eu "sex oral ??? ce naspa ! Cum sa fac asa ceva !?". Apoi a venit usor in timp.. m-am relaxat, am incercat...mi-a placut. Tine de mentalitate... nu neaparat de faptul in sine, daca intelegi..

Acum fac la fel cu sexul anal. Nu am incercat dar mi se pare de neconceput. Mental eu nu pot sa accept asta. Si nici nu vreau. Vreau sa raman la parerea asta, oricat de "incuiata" ar parea. smile

Nici eu nu sunt pro sex anal... pt simplul fapt ca se poate ajunge la probleme de sanatate,gen hemoroizi si altele.

Offline

 

#68 2009-12-06 12:20:07

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

ShineOfBlood a scris:

Nici eu nu sunt pro sex anal... pt simplul fapt ca se poate ajunge la probleme de sanatate,gen hemoroizi si altele.

suntem un pic cam offtopic big_smile

legat de subiect, la ultimul orgasm, care a fost demential, in starea in care eram,  am crezut ca am "ejaculat", dar de fapt era doar lubrifierea mai..."subtire"... vreau si eu sad
as deschide un topic sa intreb cate dintre fete au squirting... cat la suta.. smile

Ultima oara a fost editat de adina84 (2009-12-06 17:49:42)

Offline

 

#69 2009-12-06 12:34:00

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Unde ejaculati ?

1ul1an a scris:

Va e scarba de ceva ce apartine partenerului de viata si ceva ce totodata, e esenta vietii. Nu incerc sa fiu filosof, m-am referit doar la faptul ca nu ar trebui sa va fie scarba de nimic atata timp cat exista o igiena bine pusa la punct in cuplu. Parerea mea !

..........

Ultima oara a fost editat de puffball (2009-12-06 13:27:11)

Offline

 

#70 2009-12-06 12:39:44

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

puff, nu fi asa suparata.
ai dreptate. faci ce iti place, daca iti place, din motivele pe care le gasesti tu, nu pt ca spune lumea ca asa trebuie sau asa se face sau asa e normal.

nici mie nu imi place gustul "esentei vietii" si de asta nu o vreau in gura mea lol

Offline

 

#71 2009-12-06 12:40:37

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Unde ejaculati ?

puffball a scris:

1ul1an a scris:

Va e scarba de ceva ce apartine partenerului de viata si ceva ce totodata, e esenta vietii. Nu incerc sa fiu filosof, m-am referit doar la faptul ca nu ar trebui sa va fie scarba de nimic atata timp cat exista o igiena bine pusa la punct in cuplu. Parerea mea !

hai spune ca tie nu ti-ar fi scarba sa ii faci oral prietenei in timp ce ea e la ciclu, ca daca tot vorbim si ciclul menstrual apartine tot partenerei de viata! asa ca nu judeca tu oamenii si da, faci pe filosoful! si DA e absolut scarbos sa ejaculeze in gura! mai aveti ceva de comentat in legatura cu ce gandesc eu sau altele care gandesc ca mine? oricum nu imi veti schimba voi parerea ca vezi doamne toata lumea lumea face asta! eu nu sunt toata lumea. Daca mai aveti ceva de comentat puteti sa va vedeti de treaba voastra si din partea mea puteti sa gustati si din fecalele partenerului de viata ca doar nu v-o fi scarba din moment ce apartine de el, nu? patetic!

Mie fostul partener mi-a facut oral cand eram pe stop. smile Ca e o picatura de sange,nu curge ca la robinet tongue Si culmea,dar el nu vroia sa ejaculeze in gura mea cand ii faceam oral smile

Offline

 

#72 2009-12-06 12:46:35

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Unde ejaculati ?

puffball a scris:

hai spune ca tie nu ti-ar fi scarba sa ii faci oral prietenei in timp ce ea e la ciclu, ca daca tot vorbim si ciclul menstrual apartine tot partenerei de viata! asa ca nu judeca tu oamenii si da, faci pe filosoful! si DA e absolut scarbos sa ejaculeze in gura! mai aveti ceva de comentat in legatura cu ce gandesc eu sau altele care gandesc ca mine? oricum nu imi veti schimba voi parerea ca vezi doamne toata lumea lumea face asta! eu nu sunt toata lumea. Daca mai aveti ceva de comentat puteti sa va vedeti de treaba voastra si din partea mea puteti sa gustati si din fecalele partenerului de viata ca doar nu v-o fi scarba din moment ce apartine de el, nu? patetic!

cuvintele tale sunt mai mult decat etichetare in cazul asta si cred ca nu e cazul sa judeci atat de aspru oamenii care gandesc si fac lucruri diferite de ceea ce faci tu
poate ca unii fac toate lucrurile de mai sus, fara sa le considere scarboase, le fac pentru si cu omul pe care-l iubesc, pentru ca din punctul lor de vedere este ok si le place, cine esti tu sa judeci si sa-i numesti patetici?

Offline

 

#73 2009-12-06 12:47:39

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Unde ejaculati ?

ShineOfBlood a scris:

puffball a scris:

1ul1an a scris:

Va e scarba de ceva ce apartine partenerului de viata si ceva ce totodata, e esenta vietii. Nu incerc sa fiu filosof, m-am referit doar la faptul ca nu ar trebui sa va fie scarba de nimic atata timp cat exista o igiena bine pusa la punct in cuplu. Parerea mea !

hai spune ca tie nu ti-ar fi scarba sa ii faci oral prietenei in timp ce ea e la ciclu, ca daca tot vorbim si ciclul menstrual apartine tot partenerei de viata! asa ca nu judeca tu oamenii si da, faci pe filosoful! si DA e absolut scarbos sa ejaculeze in gura! mai aveti ceva de comentat in legatura cu ce gandesc eu sau altele care gandesc ca mine? oricum nu imi veti schimba voi parerea ca vezi doamne toata lumea lumea face asta! eu nu sunt toata lumea. Daca mai aveti ceva de comentat puteti sa va vedeti de treaba voastra si din partea mea puteti sa gustati si din fecalele partenerului de viata ca doar nu v-o fi scarba din moment ce apartine de el, nu? patetic!

Mie fostul partener mi-a facut oral cand eram pe stop. smile Ca e o picatura de sange,nu curge ca la robinet tongue Si culmea,dar el nu vroia sa ejaculeze in gura mea cand ii faceam oral smile

.......

Ultima oara a fost editat de puffball (2009-12-06 13:27:46)

Offline

 

#74 2009-12-06 12:48:45

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Unde ejaculati ?

puffball a scris:

1ul1an a scris:

Va e scarba de ceva ce apartine partenerului de viata si ceva ce totodata, e esenta vietii. Nu incerc sa fiu filosof, m-am referit doar la faptul ca nu ar trebui sa va fie scarba de nimic atata timp cat exista o igiena bine pusa la punct in cuplu. Parerea mea !

hai spune ca tie nu ti-ar fi scarba sa ii faci oral prietenei in timp ce ea e la ciclu, ca daca tot vorbim si ciclul menstrual apartine tot partenerei de viata! asa ca nu judeca tu oamenii si da, faci pe filosoful! si DA e absolut scarbos sa ejaculeze in gura! mai aveti ceva de comentat in legatura cu ce gandesc eu sau altele care gandesc ca mine? oricum nu imi veti schimba voi parerea ca vezi doamne toata lumea lumea face asta! eu nu sunt toata lumea. Daca mai aveti ceva de comentat puteti sa va vedeti de treaba voastra si din partea mea puteti sa gustati si din fecalele partenerului de viata ca doar nu v-o fi scarba din moment ce apartine de el, nu? patetic!

mai usor puffball...

Offline

 

#75 2009-12-06 13:00:53

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Unde ejaculati ?

puffball a scris:

ANABELLA draga, scuza-ma, dar unde vezi tu ca judec eu oamenii??? spune-mi si mie cu ce am judecat oamenii? ca am zis sa isi vada fiecare de treaba lui? ar trebui sa citesti mai bine si sa vezi ca ei ma judeca pe mine ca nu fac acelasi lucru pe care il fac ei! te afli si tu in treaba aici! si pe cine am facut patetic? scuza-ma, dar am impresia ca nu stii citi sau mai rau, nu stii interpreta!

acum de ce te ataci? smile
stiu sa citesc si stiu si sa interpretez. dupa cum vezi, stiu si sa scriu romaneste (mai putin cu diacritice, ca-mi ia mult timp)
tu cu degetelele tale ai scris: "din partea mea puteti sa gustati si din fecalele partenerului de viata ca doar nu v-o fi scarba din moment ce apartine de el, nu? patetic!"
dar daca nu am inteles ce ai vrut sa spui, fii buna si tradu-ne tu intelesul acestor cuvinte, ca sa nu te acuz aici aiurea de jigniri gratuite...

Offline

 

#76 2009-12-06 13:26:09

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Unde ejaculati ?

anabella_n a scris:

puffball a scris:

ANABELLA draga, scuza-ma, dar unde vezi tu ca judec eu oamenii??? spune-mi si mie cu ce am judecat oamenii? ca am zis sa isi vada fiecare de treaba lui? ar trebui sa citesti mai bine si sa vezi ca ei ma judeca pe mine ca nu fac acelasi lucru pe care il fac ei! te afli si tu in treaba aici! si pe cine am facut patetic? scuza-ma, dar am impresia ca nu stii citi sau mai rau, nu stii interpreta!

acum de ce te ataci? smile
stiu sa citesc si stiu si sa interpretez. dupa cum vezi, stiu si sa scriu romaneste (mai putin cu diacritice, ca-mi ia mult timp)
tu cu degetelele tale ai scris: "din partea mea puteti sa gustati si din fecalele partenerului de viata ca doar nu v-o fi scarba din moment ce apartine de el, nu? patetic!"
dar daca nu am inteles ce ai vrut sa spui, fii buna si tradu-ne tu intelesul acestor cuvinte, ca sa nu te acuz aici aiurea de jigniri gratuite...

cu mesajul asta imi inchei postul pe acest topic! poti sa ma acuzi si sa faci ce vrei, putin imi pasa, nu ma cunosti, nu stii cine sunt, habar n-ai cum arat, imi cunosti doar un nickname lol daca tu crezi ca eu ma atac, foarte bine crede asta! ai tot dreptul sa crezi ce vrei si sa interpretezi cum vrei. Asa ca n-am sa fiu buna si nu am sa "traduc" ceea ce tu nu stii interpreta (am fost foarte clara), deci, crezi ce vrei! si hai ca e penibil sa ma "cert" cu o necunoscuta pe un forum  roll  doar pentru ca ea (adica tu) intelegi totul gresit. Stii vorba aia "popa nu repeta in biserica de doua ori pentru o baba surda"- hai interpreteaza si asta gresit lol si cu asta am incheiat! wave

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.