homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Unde ejaculati ?-5


#77 2009-12-06 19:11:11

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: Unde ejaculati ?

Deci ai incercat,daca stii ca nu-ti place gustul. Asa e ok... marea problema e cu alea care nici nu incearca,da' se trezesc spunand ca e nu stiu cum tongue

Da,mai,am inteles. smile Eu am ceva cu alea care nu concep sa faca sex pe lumina,care de sex oral nu vor sa auda,si pt care orice lucru iesit din comun trebuie neaparat sa fie 'scarbos','dezgustator',desi ele nu-si pot sustine punctul de vedere cu niciun argument. Cand gusti si nu-ti place,pai asta e... nu,nu e tocmai ceva ce sa servesti la desert...

Subscriu fiecare cuvintel....cat despre tine, puffball, nu am ce comenta. Fiecare alege ce-i place si ce nu. Insa, pentru cultura ta generala, exista si fenomene precum scatofilia. Dar, stai linistita, nu sunt adept al acestei categorii. Insa gandeste-te doar la faptul ca, daca exista atatea perversiuni, si practicate pe deasupra, nu exista doar ca referinta pentru cuvintele "scarbosenie" si "dezgust". Nu o incerc sa-ti fac teoria chibritului pentru ca te simti prea ofensata ca sa recunosti ca am dreptate. Asa ca o sa te las iritata de indiferenta mea si iti garantez ca, daca vei continua cu o astfel de mentalitate, vei fi bantuita de ceea ce s-ar traduce prin monotonie.


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

#78 2009-12-07 15:56:59

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Unde ejaculati ?

1ul1an a scris:

Deci ai incercat,daca stii ca nu-ti place gustul. Asa e ok... marea problema e cu alea care nici nu incearca,da' se trezesc spunand ca e nu stiu cum tongue

Da,mai,am inteles. smile Eu am ceva cu alea care nu concep sa faca sex pe lumina,care de sex oral nu vor sa auda,si pt care orice lucru iesit din comun trebuie neaparat sa fie 'scarbos','dezgustator',desi ele nu-si pot sustine punctul de vedere cu niciun argument. Cand gusti si nu-ti place,pai asta e... nu,nu e tocmai ceva ce sa servesti la desert...

Subscriu fiecare cuvintel....cat despre tine, puffball, nu am ce comenta. Fiecare alege ce-i place si ce nu. Insa, pentru cultura ta generala, exista si fenomene precum scatofilia. Dar, stai linistita, nu sunt adept al acestei categorii. Insa gandeste-te doar la faptul ca, daca exista atatea perversiuni, si practicate pe deasupra, nu exista doar ca referinta pentru cuvintele "scarbosenie" si "dezgust". Nu o incerc sa-ti fac teoria chibritului pentru ca te simti prea ofensata ca sa recunosti ca am dreptate. Asa ca o sa te las iritata de indiferenta mea si iti garantez ca, daca vei continua cu o astfel de mentalitate, vei fi bantuita de ceea ce s-ar traduce prin monotonie.

ma intreb care dintre noi e mai indiferent lol si stai relaxat, draga Iulian sau cum te-o chemat ca nu sunt nicidecum iritata rotfl2 si din punctul meu de vedere NU ai dreptate, deci poti sa zici ce vrei, iar ofensata nu am de ce sa ma simt tongue ca sa vezi ca judeci omul fara sa il cunosti si il mai judeci si gresit! wave

Offline

 

#79 2009-12-07 16:12:20

Fiametta
Full member
Inregistrat: 2008-12-29
Mesaje: 719

Re: Unde ejaculati ?

ON TOPIC: Imi place sa termine inauntru, sau in gura. Nu vad unde mai e farmecul daca in momentul ala de intensitate maxima, o scoate si fuge prin beci sa ejaculeze sau mai stiu eu unde...Nu am nicio problema cu gustul/mirosul/textura/culoarea/densitatea. Ah, si imi place si sa inghit. tongue Hai, judecati, comentati, ingroziti-va. rotfl

Offline

 

#80 2009-12-07 16:42:43

papushik
Full member
Inregistrat: 2008-02-17
Mesaje: 579

Re: Unde ejaculati ?

bravo lol tummenupp
nici io nam nici o treaba

Offline

 

#81 2009-12-07 20:32:00

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Unde ejaculati ?

Hai sa facem Spermo-fan-clubul,in cazul asta lol

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2009-12-07 20:49:24

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Unde ejaculati ?

nici eu nu sunt adepta ejaculatului in gura sau inghititului dar, nu pot sa zic ca nu`mi place daca n`am incercat, mi se pare normal sa tac din gura atata timp cat nu stiu cum este!
si sa mor eu, am sa incerc si eu poate in curand ca deja ma faceti prea curioasa!  rotfl rotfl2 rotfl2 poate o sa ma primiti in clubul vostru daca o sa imi placa! rotfl


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#83 2009-12-08 00:05:05

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: Unde ejaculati ?

andra04 a scris:

ON TOPIC: Imi place sa termine inauntru, sau in gura. Nu vad unde mai e farmecul daca in momentul ala de intensitate maxima, o scoate si fuge prin beci sa ejaculeze sau mai stiu eu unde...Nu am nicio problema cu gustul/mirosul/textura/culoarea/densitatea. Ah, si imi place si sa inghit. tongue Hai, judecati, comentati, ingroziti-va. rotfl

That's ma' girl happydance  happydance  happydance

LE: Buna idee, Shine, considera clubul format si pe mine cel dintai membru.  bis  Poate peste ceva timp o sa vorbim cu moderatorii sa ne faca clasa speciala  diablo  Puffball, nu te judec nicidecum, ci tu ai facut-o in ceea ce ma priveste.
@Khristall: Ai toate respectele mele.  storstark

LE2:

puffball a scris:

hai spune ca tie nu ti-ar fi scarba sa ii faci oral prietenei in timp ce ea e la ciclu, ca daca tot vorbim si ciclul menstrual apartine tot partenerei de viata! asa ca nu judeca tu oamenii si da, faci pe filosoful! si DA e absolut scarbos sa ejaculeze in gura! mai aveti ceva de comentat in legatura cu ce gandesc eu sau altele care gandesc ca mine? oricum nu imi veti schimba voi parerea ca vezi doamne toata lumea lumea face asta! eu nu sunt toata lumea. Daca mai aveti ceva de comentat puteti sa va vedeti de treaba voastra si din partea mea puteti sa gustati si din fecalele partenerului de viata ca doar nu v-o fi scarba din moment ce apartine de el, nu? patetic!

In fiecare luna, la menstruatie, ma rog de iubita mea sa ma lase sa cobor pentru ca nu imi place ca eu sa fiu satisfacut si ea nu. Dar, din pacate, pana acum nu m-a lasat. Insa sunt un om perseverent. Si, ca sa iti raspund la intrebare, nu imi e in niciun caz scarba sa ii fac oral cand e la ciclu.

Ultima oara a fost editat de 1ul1an (2009-12-08 00:23:28)


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

#84 2009-12-08 15:08:11

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Unde ejaculati ?

multumesc 1ul1an!!!
cand am sa incerc, am sa va anunt!


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#85 2009-12-08 17:17:26

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

asta cu oralul la menstruatie nu o cred. nu pot sa cred ca ti-ar placea sa faci asta . generic vorbesc...
Iulian pari curajos, dar esti atat de convins ? e normal sa nu vrea sa te lase pentru ca ii e jena. si eu m-as simti teribil sa il las sa faca asta. chiar de iti place tot, TOT la fiinta iubita, e cam greu de mers pana acolo. pentru unii dintre noi pana si conceptual e greu. smile

Offline

 

#86 2009-12-08 20:28:03

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Unde ejaculati ?

Eh,uite ca la mine mergea. smile El facea,din proprie initiativa,eu il lasam,toata lumea era happy. smile

Offline

 

#87 2009-12-08 20:58:33

Alessya_13
Sr. member
De la: in braţele lui :x
Inregistrat: 2009-11-16
Mesaje: 1248
Site

Re: Unde ejaculati ?

eh la mine e ceva mai ciudat cu sexul oral. mi amor nu m-ar lasa sa fac asta, oricat de mult i-ar placea sa primeasca un astfel de tratament, nu si nu, eu nu. are el anumite principii pe care i le respect. nu am incercat niciodata, nu stiu cum este, deci de ce sa comentez.

si in legatura cu ejaculatu'...dragul de el, pana acum numai out sau in prez. de 1-2 saptamani iar AC, am facut 1 daa neprotejat de atunci si el tot out lol sa fie sigur ca nu avem probeleme, ca a auzit el ce si cum ca, in prima luna nu esti protejat aproape 100%....si oricum nu prea si-ar da drumul in mine, chiar daca e mai dificil si nu imi place sa intrerupa cand ii e lumea mai draga, insa a luat o frica fata de posibile sarcini din cauza mea, avand cateva accidente, iar eu ma paniche usor.


Să nu batjocorim dragostea, cu ea nu se joacă nimeni, iar ea nu se joacă cu nimeni! http://nomoreclouds.wordpress.com

Offline

 

#88 2009-12-08 21:09:46

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Unde ejaculati ?

Alessya_13 a scris:

eh la mine e ceva mai ciudat cu sexul oral. mi amor nu m-ar lasa sa fac asta, oricat de mult i-ar placea sa primeasca un astfel de tratament, nu si nu, eu nu. are el anumite principii pe care i le respect. nu am incercat niciodata, nu stiu cum este, deci de ce sa comentez.

i-ar placea sa stai acasa, sa fii mereu frumoasa si sa ai grija de el si de copii, iar el sa se ocupe de nevoile familiei, atunci cand va veni vremea? smile
vad ca e genul de baiat dintr-o bucata, asa, cu principii sanatoase...

Offline

 

#89 2009-12-08 21:23:28

Alessya_13
Sr. member
De la: in braţele lui :x
Inregistrat: 2009-11-16
Mesaje: 1248
Site

Re: Unde ejaculati ?

exact lol...deci e ceva ce nu am vazut. chiar dintr-o bucata..poi daca e asa, asa sa fie....sincer imi place asa smile hjartahjartahjarta prin asta m-a cucerit definitiv, insa stiuuu cat i-ar placea un oral, dar nu si nu lol


Să nu batjocorim dragostea, cu ea nu se joacă nimeni, iar ea nu se joacă cu nimeni! http://nomoreclouds.wordpress.com

Offline

 

#90 2009-12-08 21:45:51

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Unde ejaculati ?

eu nu vorbeam serios cand am zis de principii "sanatoase"
pentru ca situatia e chiar nasoala sau va fi in timp. pentru tine...take care!

Offline

 

#91 2009-12-08 21:51:53

Alessya_13
Sr. member
De la: in braţele lui :x
Inregistrat: 2009-11-16
Mesaje: 1248
Site

Re: Unde ejaculati ?

mhh... nu sa stii ca nu e chiar asa, avand in vedere ca el e cu picioarele pe pamant si foarte rational, yo mai zvapaiata, impulsiva... ma potoleste si pe mine, ma ajuta foarte mult smile... si ca sa zic asa ne intelegem bine si la capitolul  sexinpat nu mai zik hjartahjartahjarta rodnar


Să nu batjocorim dragostea, cu ea nu se joacă nimeni, iar ea nu se joacă cu nimeni! http://nomoreclouds.wordpress.com

Offline

 

#92 2009-12-08 23:00:34

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: Unde ejaculati ?

adina84 a scris:

asta cu oralul la menstruatie nu o cred. nu pot sa cred ca ti-ar placea sa faci asta . generic vorbesc...
Iulian pari curajos, dar esti atat de convins ? e normal sa nu vrea sa te lase pentru ca ii e jena. si eu m-as simti teribil sa il las sa faca asta. chiar de iti place tot, TOT la fiinta iubita, e cam greu de mers pana acolo. pentru unii dintre noi pana si conceptual e greu. smile

Nu incerc sa fac pe curajosul, ci pur si simplu nu pot sa o stiu stresata sau incarcata de probleme si sa nu pot sa o ajut. O iubesc foarte mult si as face orice pentru ea. Inclusiv un amarat de oral in timpul menstruatiei.

P.S. Si se pare ca nu sunt singurul "nebun"...Shine ma sustine.  majoreta

Alessya_13 a scris:

exact lol...deci e ceva ce nu am vazut. chiar dintr-o bucata..poi daca e asa, asa sa fie....sincer imi place asa smile hjartahjartahjarta prin asta m-a cucerit definitiv, insa stiuuu cat i-ar placea un oral, dar nu si nu lol

In primul rand, daca esti convinsa ca i-ar placea asta, atunci fa-o...leaga-l la ochi, imobilizeaza-l....fa-l sa se relaxeze...sa nu stie ce urmeaza...si treci la treaba. Daca te trezesti cu vreun picior in burta sau cap in gura atunci este clar ca nu vrea. Cat despre felul lui de a fi, daca tie iti place, toate-s bune si frumoase, insa ai grija sa nu te plictisesti...din punctul meu de vedere, o viata in care stai tot timpul acasa, nu muncesti, nu esti activ, te face sa vrei la un moment dat sa pleci in lume; o sa fie la un moment dat o perioada in care nu o sa mai rezisti cu un mod de viata ca acesta si nu se stie ce vei dori sa faci...

Ultima oara a fost editat de 1ul1an (2009-12-08 23:06:19)


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

#93 2009-12-09 10:04:26

Alessya_13
Sr. member
De la: in braţele lui :x
Inregistrat: 2009-11-16
Mesaje: 1248
Site

Re: Unde ejaculati ?

mhh ..ati inteles putin gresit. este un barbat cu principii extrem de sanatoase despre viata, insa din partea lui restrictii nu am deoarece totul la noi se bazeaza pe sinceritate, comunicare si libertate. ceea ce a spus anabella este adevarat, el de la femeia cu care isi va imparti intreaga viata, nu se stie daca voi fi eu sau alta, doreste ca ea sa se ingrijeasca de copii, de el etc...si sa se inteleaga din toate pct de vedere. iar el nu m-ar lasa sa ii fac oral, chiar am discutat despre asta in urma unor pariuri lol, deoarece nu poate asta cu mine, cu femeia pe care o iubeste. exact asta mi-a spus...in rest orice ar face, insa asta nu...

probabil e cam ciudat, insa il inteleg si il iubesc hjarta


Să nu batjocorim dragostea, cu ea nu se joacă nimeni, iar ea nu se joacă cu nimeni! http://nomoreclouds.wordpress.com

Offline

 

#94 2009-12-09 10:22:49

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Unde ejaculati ?

Tocmai pt ca tu esti cea pe care o iubeste,ar trebui sa te lase...e o dorinta de-a ta sa ii faci,ar trebui s-o respecte. Cand va vrea ce o sa faca,o sa se duca la alta? Doar pt ca nu te lasa pe tine? Asta ti se pare principiu sanatos?

Offline

 

#95 2009-12-09 10:26:31

Alessya_13
Sr. member
De la: in braţele lui :x
Inregistrat: 2009-11-16
Mesaje: 1248
Site

Re: Unde ejaculati ?

wink) chestia e ca eu nu am incercat niciodata, si momentan nici nu as incerca...nu ma simt eu in stare de asta.in rest, are de la mine orice...


despre acest lucru nu stiu daca e ok sau nu, sa nu ma lase, el stie..insa despre pricipiile de viata spun ca sunt sanatoase... tummenupp  nails

Ultima oara a fost editat de Alessya_13 (2009-12-09 10:27:56)


Să nu batjocorim dragostea, cu ea nu se joacă nimeni, iar ea nu se joacă cu nimeni! http://nomoreclouds.wordpress.com

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.