homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Unde ejaculati ?-8


#134 2009-12-15 12:03:48

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Unde ejaculati ?

Melany1 a scris:

angel89 a scris:

si te mai gandesti la faptul ca cel mult il iubesti, si el pe tine big_smile

mmm nu cred ca inghititul spermei are de a face cu iubirea dintre cei 2 parteneri...de fapt nu are de a face deloc.Nu inseamna ca daca nu ii inghiti sperma, din oricare motiv l-ai avea,nu-l iubesti....
eu asta as exclude-o din start

eu zic ca are de a face, din punctul meu de vedere..pentru ca nu poti sa faci unele lucruri doar ca sa te simti bine, trebuie sa fie si o farama(cel putin) de dragoste intre cei doi..
Si cand am zis sa se gandeasca la cel mult il iubeste, in timp ce el isi da drumu, am facut o pt ca asa poate nu ii mai vine rau..


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#135 2009-12-15 12:19:28

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

kathrynn a scris:

Eu nu vad de ce trebuie sa te fortezi sa faci o chestie care iti provoaca greata. Nici nu cred in faze de genul "ca sa nu se simta jignit", cum am citit in urma cu cateva pagini. Vai saracul de el!!! Extraordinar!  spranceana
Las' ca nu pateste nimic.

PS. Asta-i din aceeasi categorie cu mimatul orgasmului, tot ca sa nu se simta el jignit, chipurile!  spranceana

de acord tummenupp

Ultima oara a fost editat de adina84 (2009-12-15 12:19:38)

Offline

 

#136 2009-12-15 15:33:05

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Unde ejaculati ?

angel89 a scris:

eu zic ca are de a face, din punctul meu de vedere..pentru ca nu poti sa faci unele lucruri doar ca sa te simti bine, trebuie sa fie si o farama(cel putin) de dragoste intre cei doi..
Si cand am zis sa se gandeasca la cel mult il iubeste, in timp ce el isi da drumu, am facut o pt ca asa poate nu ii mai vine rau..

Asa si daca ai 2-3 parteneri in viata ce faci te gandesti la toti la acelasi lucru?
daca nu vrea sa inghita ,sa nu o faca..inghititul spermei nu e o dovada de iubire...ii poti arata ca-l iubesti si in alt mod
eu una l-as trimite la prostituate daca mi-ar cere sa fac ceva si mie nu mi-ar placea...
in primul rand ar fi santaj emotional sa-mi spuna : nu ma iubesti daca nu faci nu stiu ce
pai du-te tu baiatule la una care sa te "iubeasca"...

Offline

 

#137 2009-12-15 15:37:59

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Unde ejaculati ?

nici eu nu cred ca o dovada de iubire sta in a  face un oral sau a inghiti sperma
asta tine doar de fanteziile noastre sexuale si de placerea in sine.
eu nu practic asa ceva,dar jos palaria celor ce fac


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#138 2009-12-15 15:50:46

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Unde ejaculati ?

rotfl

Ultima oara a fost editat de sleeping_beauty (2010-09-21 16:40:56)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#139 2009-12-15 19:41:39

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Unde ejaculati ?

luminitza a scris:

angel89 a scris:

Vorba lu shine, cu cat o tii mai mult in gura(sperma) cu atat iti vine sa vomiti..in schimb daca si a dat drumu, o amesteci un pic cu saliva ta sa numai fie asa"consistenta" si inghiti..si te mai gandesti la faptul ca cel mult il iubesti, si el pe tine big_smile

se intampla sa mananc cand am citit asta si mi s-a facut o silaaaa. Mai fata nu mai da sfaturi proaste , fie iti place sa o faci fie nu si in cazul in care "nu" nu faci si gata . Cine te iubeste te iubeste si fara sa-i s**i p**a sau sa-i inghiti sperma . Sunt atatea pe pamantul asta care sunt dispuse sa o faca , daca nu e multumit baiatul poate sa caute pe una care sa-l multumeasca nu trebuie sa o fortteze pe partenera lui...fraiera ea daca face si nu simte asa.... Si asa cum unor fete le place sa o suga si unora nu , unora sa inghita si unora nu , asa si exista si baieti care agreeaza sau nu sa faca sau sa li se faca. Pacat ca mai citesc si pustoaice forumul asta si le bagi numa prostii in cap . Si inainte sa imi sara careva in cap ceea ce am scris nu este o declaratie a ceea ce fac sau nu fac eu deci va rog nu interpretati la modul personal ca nu e cazul

Scriseseram un roman, pana m am calmat..Eu zic sa citesti mai cu atentie si numai intra la acest topic daca esti asa gretoasa!
Si inca ceva, eu nu am zis ca inghitul spermei e o dovada de iubire, am zis ca eu cand fac chestia asta ma gandesc la lucruri frumoase despre el, printre care ca il si iubesc..
Cine vrea sa faca oral si sa inghita, sa inghita, cine nu, nu!
Aici nu obliga nimeni pe nimeni, fiecare isi da cu parere, dar vad ca Luminita a luat o chiar personal!

Ultima oara a fost editat de angel89 (2009-12-15 19:45:21)


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#140 2009-12-15 21:27:18

November
Full member
De la: In Noiembrie
Inregistrat: 2008-10-05
Mesaje: 661

Re: Unde ejaculati ?

1 data cind a ejaculat a fost in gura imi venea sa vomit insa a 2 oara deja m-am deprins. Insa defiecare data e diferit cind pe spate cind pe burta in functie d epozitia ea big_smile insa dupa asta fug ca speriata la baie big_smile

Offline

 

#141 2009-12-15 21:28:45

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Unde ejaculati ?

luminitza a scris:

angel89 a scris:

Vorba lu shine, cu cat o tii mai mult in gura(sperma) cu atat iti vine sa vomiti..in schimb daca si a dat drumu, o amesteci un pic cu saliva ta sa numai fie asa"consistenta" si inghiti..si te mai gandesti la faptul ca cel mult il iubesti, si el pe tine big_smile

se intampla sa mananc cand am citit asta si mi s-a facut o silaaaa. Mai fata nu mai da sfaturi proaste , fie iti place sa o faci fie nu si in cazul in care "nu" nu faci si gata . Cine te iubeste te iubeste si fara sa-i s**i p**a sau sa-i inghiti sperma . Sunt atatea pe pamantul asta care sunt dispuse sa o faca , daca nu e multumit baiatul poate sa caute pe una care sa-l multumeasca nu trebuie sa o fortteze pe partenera lui...fraiera ea daca face si nu simte asa.... Si asa cum unor fete le place sa o suga si unora nu , unora sa inghita si unora nu , asa si exista si baieti care agreeaza sau nu sa faca sau sa li se faca. Pacat ca mai citesc si pustoaice forumul asta si le bagi numa prostii in cap . Si inainte sa imi sara careva in cap ceea ce am scris nu este o declaratie a ceea ce fac sau nu fac eu deci va rog nu interpretati la modul personal ca nu e cazul

rotfl2


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#142 2009-12-15 21:47:14

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Unde ejaculati ?

luminitza a scris:

Cine te iubeste te iubeste si fara sa-i s**i p**a sau sa-i inghiti sperma . Sunt atatea pe pamantul asta care sunt dispuse sa o faca , daca nu e multumit baiatul poate sa caute pe una care sa-l multumeasca nu trebuie sa o fortteze pe partenera lui...fraiera ea daca face si nu simte asa....

tummenupp

asa cred si eu, ca asta nu este neaparat o dovada de iubire. daca unele nu fac asta nu inseamna ca isi iubesc partenerii mai putin.

Offline

 

#143 2009-12-15 22:03:52

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Unde ejaculati ?

adina84 a scris:

luminitza a scris:

Cine te iubeste te iubeste si fara sa-i s**i p**a sau sa-i inghiti sperma . Sunt atatea pe pamantul asta care sunt dispuse sa o faca , daca nu e multumit baiatul poate sa caute pe una care sa-l multumeasca nu trebuie sa o fortteze pe partenera lui...fraiera ea daca face si nu simte asa....

tummenupp

asa cred si eu, ca asta nu este neaparat o dovada de iubire. daca unele nu fac asta nu inseamna ca isi iubesc partenerii mai putin.

in sfarsit!!!! signof10  popa  cred ca sunt cel mai de acord cu tine, daca se poate spune asa rotfl

Offline

 

#144 2009-12-15 22:14:29

November
Full member
De la: In Noiembrie
Inregistrat: 2008-10-05
Mesaje: 661

Re: Unde ejaculati ?

puffball a scris:

adina84 a scris:

luminitza a scris:

Cine te iubeste te iubeste si fara sa-i s**i p**a sau sa-i inghiti sperma . Sunt atatea pe pamantul asta care sunt dispuse sa o faca , daca nu e multumit baiatul poate sa caute pe una care sa-l multumeasca nu trebuie sa o fortteze pe partenera lui...fraiera ea daca face si nu simte asa....

tummenupp

asa cred si eu, ca asta nu este neaparat o dovada de iubire. daca unele nu fac asta nu inseamna ca isi iubesc partenerii mai putin.

in sfarsit!!!! signof10  popa  cred ca sunt cel mai de acord cu tine, daca se poate spune asa rotfl

Pai nimeni nu a zis ca asta e dovada, mi-e cel putin imi place sa fac asa si primesc din asta placere si sunt convinsa ca multe dintre fete  au aceeasi parere big_smile

Offline

 

#145 2009-12-15 23:18:41

alexa123
Hero member
De la: underground
Inregistrat: 2008-12-08
Mesaje: 3560

Re: Unde ejaculati ?

Nu trebuie neaparat dovada de iubire, e vorba ca vreau sa o fac si p-asta lol sa incerc, sa experimentez, pt placerea mea, pt nebunia mea..si apoi pt placerea lui. smile


when the pomp lights up,you shoot.

Offline

 

#146 2009-12-16 11:42:20

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Unde ejaculati ?

alexa123 a scris:

Nu trebuie neaparat dovada de iubire, e vorba ca vreau sa o fac si p-asta lol sa incerc, sa experimentez, pt placerea mea, pt nebunia mea..si apoi pt placerea lui. smile

sa stii ca si eu era le fel smile  Tot citeam pe aici ca fetele se descurca de minune si inghit dupa... si efectiv mi-am zis ca daca ele pot ceva in plus ca sa fie sexul mai interesant eu nu pot? Si s-a nascut in mine o dorinta pur si simplu sa incerc de buna voie. Nu i-am zis dinainte la prietenul meu ce vreau sa incerc ca n-am stiut cum wink)   si am experimentat singura. A inceput sa se agite si sa ma anunte in mod reepetat ca "puiu vine" si eu atunci insistam mai tare..si mi-a zis ultima data ca vine, si a venit lol si a fost foarte bine si am fost fericita ca am reusit si eu sa experimentez pt mine si apoi si pt el. Si as mai faceo oricand...

Nu am avut niciodata impresia ca nu ar trebui sa fac asta ba mai mult nu as vrea sa ramana ceva ce sa nu incerc si eu daca pot. M-am mirat si eu f tare cat de surprins a ramas el dupa.. Si este adevarat ca am avut si un sentiment f placut dupa ca il iubesc si mai mult si ca ce am facut a fost ceva ff intim iar curajul l-am avut poate din cauza iubirii f mari ce i-o port:)


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#147 2009-12-16 15:09:54

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Unde ejaculati ?

mayra19 a scris:

alexa123 a scris:

Nu trebuie neaparat dovada de iubire, e vorba ca vreau sa o fac si p-asta lol sa incerc, sa experimentez, pt placerea mea, pt nebunia mea..si apoi pt placerea lui. smile

sa stii ca si eu era le fel smile  Tot citeam pe aici ca fetele se descurca de minune si inghit dupa... si efectiv mi-am zis ca daca ele pot ceva in plus ca sa fie sexul mai interesant eu nu pot? Si s-a nascut in mine o dorinta pur si simplu sa incerc de buna voie. Nu i-am zis dinainte la prietenul meu ce vreau sa incerc ca n-am stiut cum wink)   si am experimentat singura. A inceput sa se agite si sa ma anunte in mod reepetat ca "puiu vine" si eu atunci insistam mai tare..si mi-a zis ultima data ca vine, si a venit lol si a fost foarte bine si am fost fericita ca am reusit si eu sa experimentez pt mine si apoi si pt el. Si as mai faceo oricand...

Nu am avut niciodata impresia ca nu ar trebui sa fac asta ba mai mult nu as vrea sa ramana ceva ce sa nu incerc si eu daca pot. M-am mirat si eu f tare cat de surprins a ramas el dupa.. Si este adevarat ca am avut si un sentiment f placut dupa ca il iubesc si mai mult si ca ce am facut a fost ceva ff intim iar curajul l-am avut poate din cauza iubirii f mari ce i-o port:)

despre asta vorbeam..
Blackberry, de ce razi?


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#148 2009-12-16 17:53:07

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: Unde ejaculati ?

mayra19...ce tare tongue


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#149 2009-12-16 18:51:42

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Unde ejaculati ?

de mentalitatea tipei.


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#150 2009-12-16 20:59:34

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Unde ejaculati ?

aa, cred ca nici nu trebuia sa mai intreb tongue


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#151 2009-12-16 21:03:44

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Unde ejaculati ?

si ce vi se pare asa "comic" ?


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#152 2009-12-16 21:49:56

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Unde ejaculati ?

mayra, da nu spuneam ca mi se pare comic ce ai spus tu, ci o tipa, luminita..despre ce ai zis tu, noi am spus la randu nostru ca e f frumos cum ai descris..


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.