homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...-5


#77 2011-02-01 13:31:12

selena bells
New member
Inregistrat: 2010-12-21
Mesaje: 21

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

coraline a scris:

dar asa este si cu baietii care nu mai sunt virgini, daca fac pauza mai mare primul numar este scurt, al doilea mai lung.

din experienta prietenului tau(sau daca mai stiu si alte fete ff dragutze de aic hjarta i)cat poate sa reziste un baiat fara sa faca sex(zile,luni)?!!

Offline

 

#78 2011-02-01 13:32:24

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

daca n-are cu cine, poate sa stea oricat rotfl

Offline

 

#79 2011-02-01 13:37:08

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Rezista forgetit oricum se "rezolva" singur. Banuiesc ca intrebarea ta de fapt era "daca nu vreau sa fac sex, cat va sta cu mine?" Sau ma insel?


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#80 2011-02-01 13:40:49

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

selena bells a scris:

coraline a scris:

dar asa este si cu baietii care nu mai sunt virgini, daca fac pauza mai mare primul numar este scurt, al doilea mai lung.

din experienta prietenului tau(sau daca mai stiu si alte fete ff dragutze de aic hjarta i)cat poate sa reziste un baiat fara sa faca sex(zile,luni)?!!

nu cred ca gagicamiu e bun etalon la chestia asta rotfl cine stie, stie cat ma vait eu pe aici rotfl

in teorie dupa 2 zile deja se gandesc la sex, dupa o saptamana deja il vor neaparat, dupa 2 deja se descurca singuri, in practica exista si mutanti ca al meu care stau mult si bine rotfl


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#81 2011-02-01 13:50:18

selena bells
New member
Inregistrat: 2010-12-21
Mesaje: 21

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

yoyolina a scris:

Rezista forgetit oricum se "rezolva" singur. Banuiesc ca intrebarea ta de fapt era "daca nu vreau sa fac sex, cat va sta cu mine?" Sau ma insel?

tummenupp mi-a placut cum ai gandit yoyolina puss dar prb e si ca s-ar putea sa plece anul asta din tara pt un anumit timp..si..daca se intampla sa o facem imi e ca nu o sa reziste mult timp p'acolo si isi gaseste "de lucru" stii u la ce ma refer...asa ca daca nu o s-o facem pana pleaca poate nu o sa simta chiar asa nevoia si va astepta...totusi avem un an impreuna si cred ca e mom daca a asteptat si el atat...nu stiu ce sa fac nocry

Ultima oara a fost editat de selena bells (2011-02-01 13:52:11)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2011-02-01 13:50:58

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Al meu rezista de vreo 2 luni deja si nu se vaita atata ca mine. Si cand il intreb cum de atii deja dupa 1-2 saptamani se plang ca nu mai rezista, zice ca el nu se lasa condus in viata de instincte ... spranceana
Ce am apreciat, insa, a fost ca atunci cand am fost bolnava, tot asa trecuse ceva timp in care n-am putut face nimic, nu m-a intrebat niciodata: "Da mai ai tratament?" "Da nu te-ai facut bine?" "da cand putem face odata sex?".


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#83 2011-02-01 13:51:56

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Daca o faci doar de dragul de ramane cu ceva pentru cand pleaca... nu e prea bine.
Daca iti doresti si tu sa o faci ca sa il simti aproape, sa treceti la alt nivel al relatiei, atunci go for it smile

LE: Stai ca am citit inca o data.
Tu de fapt iti faci griji ca ii deschizi apetitul? Stai linistita...daca te respecta si te iubeste, nu o sa-si rezolve necesitatile cu altele. Asta doar tu poti sa stii. Daca ai incredere in el si chiar simti ca e momentul, fa-o. Oricum in viata trebuie sa-ti asumi riscuri, altfel care ar fi farmecul?

Ultima oara a fost editat de yoyolina (2011-02-01 13:54:53)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#84 2011-02-01 13:54:16

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

kath rotfl of ca de obicei suntem pe aceeasi lungime de unda rotfl
de cand cu rana si problemele mele, si eu sunt fericita ca nu trage de mine. mama acum 2 zile cica.. uite ce baiat asa de treaba, nu trage de tine sa faceti sex. eu in mintea mea - nu trage el de mine, trag eu de el mereu rotfl


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#85 2011-02-01 14:08:37

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

mie tocmai mama mi-a atras atentia ca fostul nu presta destul de des lol

Offline

 

#86 2011-02-01 14:20:19

selena bells
New member
Inregistrat: 2010-12-21
Mesaje: 21

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

yoyolina a scris:

Daca o faci doar de dragul de ramane cu ceva pentru cand pleaca... nu e prea bine.
Daca iti doresti si tu sa o faci ca sa il simti aproape, sa treceti la alt nivel al relatiei, atunci go for it smile

LE: Stai ca am citit inca o data.
Tu de fapt iti faci griji ca ii deschizi apetitul? Stai linistita...daca te respecta si te iubeste, nu o sa-si rezolve necesitatile cu altele. Asta doar tu poti sa stii. Daca ai incredere in el si chiar simti ca e momentul, fa-o. Oricum in viata trebuie sa-ti asumi riscuri, altfel care ar fi farmecul?

chicot ufff park imi citesti gandurile...il iubesc si ma iubeste(simt asta si ne dorim amn2 sa se intample lucrul asta..el poate mai mult ca mine)el e o fire geloasa...poate si eu..si sunt multe cupluri care se despart din cauza distantei...si nu as vrea sa raman cu amintirea unor momente care probabil nu se vor mai repeta(o sa-mi revin fff greu)stiu asta depinde de cata incredere exista...el e genul de baiat cum rar mai gasesti...atent iubitor grijuliu alintat(are si cine sa-l alinte:P)dar e ff gelos..ma rog sunt multe prb de discutat...doar asta ma framanta..daca sa-mi incep acum sau mai tarziu viata sexuala...eu am 18 ani..el 19...sunt oarecum pregatita..dar daca nu ar fi plecarea asta off doamne

Offline

 

#87 2011-02-01 14:21:48

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

pai el pleaca definitiv sau doar pentru o perioada?


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#88 2011-02-01 14:32:37

selena bells
New member
Inregistrat: 2010-12-21
Mesaje: 21

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

coraline a scris:

pai el pleaca definitiv sau doar pentru o perioada?

pentru cateva luni smile..poate un an

Ultima oara a fost editat de selena bells (2011-02-01 14:33:03)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.