homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Anilingus aka rimjob/rimming


#1 2010-01-21 21:47:33

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Anilingus aka rimjob/rimming

Cati/cate dintre voi au practicat asa ceva sau sunt tentate. Eventual impartasiti si sentimentul pe care l-ati avut.

Eu nu am facut dar mi s-a facut si mi-a placut. De atunci mai primesc din cand in cand cate un cadou de genu  smile


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#2 2010-01-21 21:50:27

mary_micutzadiva
Full member
Inregistrat: 2008-09-02
Mesaje: 170

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

nimenialtu a scris:

Cati/cate dintre voi au practicat asa ceva sau sunt tentate. Eventual impartasiti si sentimentul pe care l-ati avut.

Eu nu am facut dar mi s-a facut si mi-a placut. De atunci mai primesc din cand in cand cate un cadou de genu  smile

Poti explica te rog ce inseamna....k nu am mai auzit

Offline

 

#3 2010-01-21 21:52:05

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

uite ce am gasit eu:


Probabil multi dintre voi nu stiu ce inseamna "rimming", asta cu toate ca-l practica de foarte mult timp. Nici eu n-am stiut pana in urma cu ceva vreme si neh, am aflat mai tarziu (acum ceva luni). Ca sa glumesc, voi zice ca oamenii din mediul rural " ce ti-e si cu tehnologia asta" rotfl

Cu alte cuvinte...

rimming, este stimularea anusului pe cale orala

Mai pe rom?neste...

rimming, este atunci cand o persoana o linge pe cealalta in/la fund

Cand vorbim de rimming, acesta poate fi facut:

    * de un baiat, altui baiat
    * de o fata, altei fete
    * de un baiat, unei fete
    * de o fata, unui baiat

Aceasta practica este cel mai des intanlita la gay, insa nici cazurile cand un baiat ii face unei fete nu sunt rare.

Acest lucru necesita o igiena extrem de stricta, in caz contrar existand nu numai disconfortul celui ce practica, ci si pericole din punct de vedere al sanatatii.

Prin rimming, nu se transmite virusul HIV/SIDA.

Practicarea rimming-ului ii da niste placeri nebanuite celui caruia i se face, dar sunt si oameni ce sunt innebuniti in a face rimming cuiva.


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#4 2010-01-21 21:55:07

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

Himmel a scris:

uite ce am gasit eu:


Probabil multi dintre voi nu stiu ce inseamna "rimming", asta cu toate ca-l practica de foarte mult timp. Nici eu n-am stiut pana in urma cu ceva vreme si neh, am aflat mai tarziu (acum ceva luni). Ca sa glumesc, voi zice ca oamenii din mediul rural " ce ti-e si cu tehnologia asta" rotfl

Cu alte cuvinte...

rimming, este stimularea anusului pe cale orala

Mai pe rom?neste...

rimming, este atunci cand o persoana o linge pe cealalta in/la fund

Cand vorbim de rimming, acesta poate fi facut:

    * de un baiat, altui baiat
    * de o fata, altei fete
    * de un baiat, unei fete
    * de o fata, unui baiat

Aceasta practica este cel mai des intanlita la gay, insa nici cazurile cand un baiat ii face unei fete nu sunt rare.

Acest lucru necesita o igiena extrem de stricta, in caz contrar existand nu numai disconfortul celui ce practica, ci si pericole din punct de vedere al sanatatii.

Prin rimming, nu se transmite virusul HIV/SIDA.

Practicarea rimming-ului ii da niste placeri nebanuite celui caruia i se face, dar sunt si oameni ce sunt innebuniti in a face rimming cuiva.

Well said... In special la partea cu placeri nebanuite... prima oara a fost divin big_smile


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#5 2010-01-21 21:59:54

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

Eu refuz sa pup oameni in fund la propiu sau la figurat lol. Nici nu as lasa pe cineva sa imi faca asta. Dar nu am nimic cu cei care vor sa faca sau fac asta.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2010-01-21 22:01:38

Greenvision
Full member
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 241

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

+1 pill


ente....

Offline

 

#7 2010-01-21 22:07:02

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

de stimulare cu mana , cu degetul in anus am mai auzit dar cu guritza....no way...cred ca nici nu m-ar lasa sa vad cum arata "fundul" lui si foarte bine...lol
probabil ca unele persoane practica insa eu nu am auzit de asta pana acum, nici macar in filmele xx nu am vazut asta.. big_smile


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#8 2010-01-21 22:07:50

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

PillBlast a scris:

Eu refuz sa pup oameni in fund la propiu sau la figurat lol. Nici nu as lasa pe cineva sa imi faca asta. Dar nu am nimic cu cei care vor sa faca sau fac asta.

De ce sa nu lasi. Daca te nelinisteste partea de igiena poti sa o faci la dus dupa ce ai curatat cat de bine vrei orificiul. Practic e cam acelasi lucru cu sexul oral la fete... sau ma rog... cred ca rimming ar fi mai lejer, in special daca miroase a sapun sau ceva fresh. So bottom line... daca vrea sa incerce lasa-l... nu ai nimic de pierdut, ai o experienta in plus.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#9 2010-01-21 22:11:43

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

credeam ca vazusem tot ce puteam vedea pe forum aici...de acu mai urmeaza un topic 'sex cu animalele de companie,ce parere aveti?'  neutral

cat de nesatisfacatoare sa fie viata sexuala a cuiva ca sa ajungi sa o diversifici asa? disperat  imi cer scuze daca ma vezi considera old-fashioned,chiar sunt genul deschis la minte,dar asta mi se pare chiar..prea mult..  huh


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

#10 2010-01-21 22:14:41

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

Pako a scris:

credeam ca vazusem tot ce puteam vedea pe forum aici...de acu mai urmeaza un topic 'sex cu animalele de companie,ce parere aveti?'  neutral

cat de nesatisfacatoare sa fie viata sexuala a cuiva ca sa ajungi sa o diversifici asa? disperat  imi cer scuze daca ma vezi considera old-fashioned,chiar sunt genul deschis la minte,dar asta mi se pare chiar..prea mult..  huh

subscriu disperat

Offline

 

#11 2010-01-21 22:20:09

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

fiecare cu placerile lui. poate unora le plac palmele pe fund, altora li se pare foarte naspa asta. asa si cu rimmingul: si nu stii ce iti rezerva viata chicot
nici mie nu mi se pare ceva de incercat. cel putin nu deocamdata smile


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#12 2010-01-21 22:20:49

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

mai, fiecare cu a lui, atata timp cat nu e viol, nu e sex cu animale, oamenii pot face cam ce vor, Ce te doare pe tine pe cine ling in fund?

@ nimenialtul nu e chestia de igiena, numai ca nu as mai putea privi cu aceaiasi ochi persoana care m-ar pupa in fund (propiu sau figurat)

Offline

 

#13 2010-01-21 22:35:31

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

Pako a scris:

credeam ca vazusem tot ce puteam vedea pe forum aici...de acu mai urmeaza un topic 'sex cu animalele de companie,ce parere aveti?'  neutral

cat de nesatisfacatoare sa fie viata sexuala a cuiva ca sa ajungi sa o diversifici asa? disperat  imi cer scuze daca ma vezi considera old-fashioned,chiar sunt genul deschis la minte,dar asta mi se pare chiar..prea mult..  huh

Si inca nu am intrat in fetishuri hardcore... dar nici nu cred ca voi intra pe aici. Decat daca deschide careva subiectul. Cat despre a fii deschis sau nu... in pat faci ce vrei atata timp cat toti participantii sunt de acord.

PillBlast a scris:

@ nimenialtul nu e chestia de igiena, numai ca nu as mai putea privi cu aceaiasi ochi persoana care m-ar pupa in fund (propiu sau figurat)

Inteleg.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#14 2010-01-21 22:43:20

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

mie nu imi e clar. asa ca o sa intreb direct: adica limba intra in rect ... ? va

Offline

 

#15 2010-01-21 22:45:07

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

Nu cred ca trebuie efectiv sa INTRE ... You just .. lick it. Cred.

Ultima oara a fost editat de kdeea (2010-01-21 22:45:21)


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#16 2010-01-21 22:45:44

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

adina84 a scris:

mie nu imi e clar. asa ca o sa intreb direct: adica limba intra in rect ... ? va

Nu... nu prea merge... Ori ai o limba EXTREM de bine dezvoltata... ori are ala/aia o gaura destul de larga. Penetrarea e destul de grea, daca nu chiar imposibila. Dar ideea e sa dai cu limba pe rect, e destul de sensibil cat sa nu trebuiasca sa intre.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#17 2010-01-21 22:46:25

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

nimenialtu a scris:

Pako a scris:

credeam ca vazusem tot ce puteam vedea pe forum aici...de acu mai urmeaza un topic 'sex cu animalele de companie,ce parere aveti?'  neutral

cat de nesatisfacatoare sa fie viata sexuala a cuiva ca sa ajungi sa o diversifici asa? disperat  imi cer scuze daca ma vezi considera old-fashioned,chiar sunt genul deschis la minte,dar asta mi se pare chiar..prea mult..  huh

Si inca nu am intrat in fetishuri hardcore... dar nici nu cred ca voi intra pe aici. Decat daca deschide careva subiectul. Cat despre a fii deschis sau nu... in pat faci ce vrei atata timp cat toti participantii sunt de acord.

ai perfecta dreptate,si stii bine ca nu judec eu.am spus cu orice ocazie,sunt de acord cu orice fac altii atat timp cat asta ii face fericiti. pur si simplu am spus ca nu e chiar zona mea de actiune  dance 
cat despre fetisuri hardcore,binenteles,ca se poate duce la extrem.dar nu vreau sa mi te imaginez cu bile in gura si catuse roz cu puf. mai ales la poza pe care o ai  dance

Ultima oara a fost editat de Pako (2010-01-21 22:47:25)


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

#18 2010-01-21 22:49:53

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

Pako a scris:

nimenialtu a scris:

Pako a scris:

credeam ca vazusem tot ce puteam vedea pe forum aici...de acu mai urmeaza un topic 'sex cu animalele de companie,ce parere aveti?'  neutral

cat de nesatisfacatoare sa fie viata sexuala a cuiva ca sa ajungi sa o diversifici asa? disperat  imi cer scuze daca ma vezi considera old-fashioned,chiar sunt genul deschis la minte,dar asta mi se pare chiar..prea mult..  huh

Si inca nu am intrat in fetishuri hardcore... dar nici nu cred ca voi intra pe aici. Decat daca deschide careva subiectul. Cat despre a fii deschis sau nu... in pat faci ce vrei atata timp cat toti participantii sunt de acord.

ai perfecta dreptate,si stii bine ca nu judec eu.am spus cu orice ocazie,sunt de acord cu orice fac altii atat timp cat asta ii face fericiti. pur si simplu am spus ca nu e chiar zona mea de actiune  dance 
cat despre fetisuri hardcore,binenteles,ca se poate duce la extrem.dar nu vreau sa mi te imaginez cu bile in gura si catuse roz cu puf. mai ales la poza pe care o ai  dance

Nu ma tenteaza partea de sub/sclav... cel putin nu inca. Cat despre catuse cu puf roz... a stricat prietena o pereche, o sa improvizam cu lanturi si lacate mici. Cred ca orice se improvizeaza in BDSM face experientele si relatia mai aparte sm

Desi acum ca mi-am amintit de poza de la avatar... mother mary with handcuffs si mouthgag... ar cam explica eroarea aia de 0.00.....0001%

Ultima oara a fost editat de nimenialtu (2010-01-21 22:51:31)


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#19 2010-01-21 23:11:47

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Anilingus aka rimjob/rimming

offtopic Numai eu urasc catusele cu puf roz? lol Imi strica tot cheful de actiune, zici ca-s o pitipoanca daia rotfl Daca tot sunt catuse, lasa-le nene cum erau de la mama natura, fara puf si sclipici si alte porcarii...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.