homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Shopping de cosmetice - 3-50


#932 2010-12-06 22:49:21

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Shopping de cosmetice - 3

adina15 a scris:

coraline a scris:

hai ofticati-ma grater ca nu am bani sa mai platesc o data transportul doar pentru un produs grater de 17 lei gasesc alt anticearcan sad

nocry  nocry  lasa data viitoare iei in calcul k e bun anticearcanul d  la ei si knd mai vrei ceva intrebi p aici big_smile

ai dreptate  puss data viitoare tongue
am fost asa entuziasmata cand am vazut ca au bagat pe stoc, eu vanam doar pensulele, ca nu m-am mai gandit la cosmetice lol dar am sa monitorizez parerile voastre si sigur imi mai iau cate ceva luna viitoare big_smile


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 



#933 2010-12-06 22:50:21

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Shopping de cosmetice - 3

adina, ai dat deja urmatoarea comanda?


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#934 2010-12-07 11:05:02

adina15
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2009-01-09
Mesaje: 2274

Re: Shopping de cosmetice - 3

Lelaina a scris:

adina, ai dat deja urmatoarea comanda?

urmeaza sa imi fac ...am vazut p net k sunt intarzieri cu comanda k au f multe cereri asa k nu ma grabesc wink).......sunt deja la a treia comanda d la ei big_smile si sunt multumita d prod pana acum big_smile


Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba,
Curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere
Si intelepciunea de a face diferenta dintre ele......

Offline

 

#935 2010-12-07 12:55:41

rruxxy
Platinum member
Inregistrat: 2008-11-17
Mesaje: 15354

Re: Shopping de cosmetice - 3

Fetelor, am vazut ca faceti comenzi pentru produsele elf smile Sunt ok? Sunteti multumite?

Offline

 

#936 2010-12-07 13:26:26

allle
Full member
De la: sibiu
Inregistrat: 2006-08-25
Mesaje: 969

Re: Shopping de cosmetice - 3

http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/1760_img058.jpg
santa  am comandat si eu de la lady's: spray de corp hidratant ci menta si cioco
                                                            creion de ochi albastru
                                                            intaritor de unghii   big_smile 2 ca sa fiu sigura big_smile
                                                            un fard pt obraz
                                                            un ruj
                                                            un sapun anti celulitic de lavanda
                                                            si am primit un set de testere


bebeAmira Ioana rugaciune Doamne ajuta-ne sa crestem mari

Offline

 

 Publicitate


loading...

#937 2010-12-07 13:32:38

BabyLove
Sr. member
Inregistrat: 2008-07-19
Mesaje: 1266

Re: Shopping de cosmetice - 3

Vopsea de par Wellaton si un rimel collosal de la maybeline,f bun hjarta


hjarta hjarta

Offline

 

#938 2010-12-07 13:54:53

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Shopping de cosmetice - 3

Auziti, dar de ce nu luati de pe situl din anglia? Acolo produsele mi se par mai ieftine, si au si oferte cam o data pe saptamana sau la 2 saptamani cu free shipping. Adica acolo corectorul e o lira jumate, ceea ce e mai putin de 8 lei din cate stiu eu. Plus ca au de n ori mai multe produse wink

Eu am dat o comanda, si inca astept sa vina. Detest perioada Craciunului, dar in general vin repede, le trimit a doua zi, primesti sms cand le trimit, si intr-o saptamana maxim au ajuns la usa la tine wink

Offline

 

#939 2010-12-07 17:53:54

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Shopping de cosmetice - 3

mi-au venit elf-urile big_smile big_smile vai ce pensule hjarta abia astept maine sa le folosesc hjarta
iluminatorul poate fi folosit pe obraz..? poate pe post de blush?


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#940 2010-12-07 18:07:08

-=-baby_pink-=-
Insomniac member
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 7743

Re: Shopping de cosmetice - 3

iluminatorul se vede frumos pe cel mai inalt punct al pometilor big_smile


•Trecutul si circumstantele ti-ar putea influenta personalitatea,dar esti responsabil pentru ceea ce devii! •

Offline

 

#941 2010-12-07 18:13:48

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Shopping de cosmetice - 3

allle a scris:

http://forum.anticonceptionale.ro/uploa … img058.jpg
santa  am comandat si eu de la lady's: spray de corp hidratant ci menta si cioco
                                                            creion de ochi albastru
                                                            intaritor de unghii   big_smile 2 ca sa fiu sigura big_smile
                                                            un fard pt obraz
                                                            un ruj
                                                            un sapun anti celulitic de lavanda
                                                            si am primit un set de testere

Si eu le am pe toate hjarta Iti recomand totusi intaritorul de la Arley, e si mai mare si mai ieftin, si nu e prea mare diferenta. Sapunul e super hjarta

Cora, eu folosesc (ma rog, foloseam) highlighter si pe arcade, sub sprancene smile

Ultima oara a fost editat de yoyolina (2010-12-07 18:14:36)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#942 2010-12-07 18:18:02

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Shopping de cosmetice - 3

supeeer big_smile vai maine ma distrez big_smile

fetelor din bucuresti care dati acum comanda la elf, stiu ca poate par nesimtita/tupeista/obraznica dar... puteti adauga in comanda voastra si un anticearcan pentru mine si ne vedem sa va dau banii? va rooog ca nu as vrea sa mai dau banii pe transport din nou ca nu mai am bani mai deloc.. nu va suparati pe mine, daca puteti ...


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#943 2010-12-07 18:54:25

adina15
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2009-01-09
Mesaje: 2274

Re: Shopping de cosmetice - 3

PillBlast a scris:

Auziti, dar de ce nu luati de pe situl din anglia? Acolo produsele mi se par mai ieftine, si au si oferte cam o data pe saptamana sau la 2 saptamani cu free shipping. Adica acolo corectorul e o lira jumate, ceea ce e mai putin de 8 lei din cate stiu eu. Plus ca au de n ori mai multe produse wink

Eu am dat o comanda, si inca astept sa vina. Detest perioada Craciunului, dar in general vin repede, le trimit a doua zi, primesti sms cand le trimit, si intr-o saptamana maxim au ajuns la usa la tine wink

pt k e ai la indemana aici in buc
tu cum comanzi acolo?


Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba,
Curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere
Si intelepciunea de a face diferenta dintre ele......

Offline

 

#944 2010-12-07 19:57:55

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: Shopping de cosmetice - 3

ma duc pe websitul lor de anglia, si comand cand au oferta de free shipping. Trebuie sa comand de 10 lire, si vine repede in general (oricum nu sunt in Romania, dar nu sunt nici in Anglia lol ). Au mai multe produse (alea minerale sunt suuuper), si sunt si mai ieftine. Mi se urca sangele la cap cand vad ca aduc o marca ieftina in romania si nici macar nu au bunul simt sa o lase la acelasi pret, o fac mai scumpa, ca si cum noi romanii am avea mai multi bani.

Offline

 

#945 2010-12-07 20:36:20

daenarys
Vizitator

Re: Shopping de cosmetice - 3

Joico intense hydrator big_smile

 

#946 2010-12-07 21:55:58

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Shopping de cosmetice - 3

ce este, daenarys? balsam, masca?

Offline

 

#947 2010-12-07 21:56:45

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Shopping de cosmetice - 3

cora, daca vrei dam o comanda si impartim transportul ca nici eu nu ma indur sa dau comanda singura..


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#948 2010-12-08 09:15:04

dianah
Sr. member
De la: Zalau
Inregistrat: 2009-02-09
Mesaje: 1877
Site

Re: Shopping de cosmetice - 3

allle a scris:

http://forum.anticonceptionale.ro/uploa … img058.jpg
santa  am comandat si eu de la lady's: spray de corp hidratant ci menta si cioco
                                                            creion de ochi albastru
                                                            intaritor de unghii   big_smile 2 ca sa fiu sigura big_smile
                                                            un fard pt obraz
                                                            un ruj
                                                            un sapun anti celulitic de lavanda
                                                            si am primit un set de testere

allle si eu am produse de la ei.pudra de fata I.D. imi place tare mult.


5 Octombrie 2012 a venit pe lume minunea noastra hjarta
Larisa Ema,mami si tati te iubesc pana la cer si inapoi!!!

Offline

 

#949 2010-12-08 10:18:11

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Shopping de cosmetice - 3

maine primesc si eu coletul de la elf! abia astept! si eu mi-am comandat o gramada, ma bucur ca pensula si primerul sunt ok, le-am comandat si eu.. eu mi-am mai luat cateva pensule, farduri crema, baton 3 in 1 si carticica aia cu farduri. va promit ca voi posta poze cu produsele primite , eventual cate un review.
ieri am primit un de machiant http://www.byphasse.com/pages_uk/uk_pro … on_03.html
e de la soacra mea din spania .. ati mai auzit de el.. eu am un ten f sensibil si am ceva retineri..

Offline

 

#950 2010-12-08 10:33:13

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Shopping de cosmetice - 3

mayya eu ieri am gasit in casa acel demachiant!  va si nu stiu de unde a aparut.. tre sao interoghez pe mama  hmm
oricum l-am folosit si eu aseara, si eu an ten sensibil si uscat, sa stii ca este foarte bun smile curata foarte  bine si nu usuca fata, mie mi-a placut foarte mult smile l-am folosit si in jurul ochilor si a fost  tummenupp

astazi fac si eu poze cu ce mi-am luat, aseara oricum le-am incercat pe toate, am spalat pensulele... ador iluminatorul hjarta

blackberry serios? eu nu vreau decat 1-2 produse dar este ok, daca vrei sa facem, facem big_smile


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.