homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Moduri de masturbare la fete-5


#77 2010-06-16 15:44:11

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: moduri de masturbare la fete

Jessica_M a scris:

tot_el23 a scris:

Jessica_M a scris:

Sinceră să fiu, mie nu mi se pare că fetele comentează foarte mult la totul despre sex. Mi se pare că vorbesc chiar foarte puţin. De c?nd sunt pe forum, mereu mi-am dorit să văd mai multă activitate aici, dar ?ncă nu mi s-a ?ndeplinit visul.

Aha.. d'aia 80% din forumu asta sunt post-uri de fete / femei.

Tu ai văzut c?t comentează la discuţii diverse s.a. şi c?t comentează la totul despre sex? E o diferenţă foarte mare. Aici sunt zile ?n care nimeni nu scrie nimic.

As fi curios care-s zilele alea. Mereu cand lipsesc o zi de aici si intru din nou, o groaza de topic-uri sunt deasupra, ingrosate.


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#78 2010-06-16 16:07:52

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: moduri de masturbare la fete

Jessica_M a scris:

Sinceră să fiu, mie nu mi se pare că fetele comentează foarte mult la totul despre sex. Mi se pare că vorbesc chiar foarte puţin. De c?nd sunt pe forum, mereu mi-am dorit să văd mai multă activitate aici, dar ?ncă nu mi s-a ?ndeplinit visul.

poate pentru că pe parcurs multe dintre noi, astea dezinhibate, care comentam mult pe aici c?ndva, răm?nem gravide și ne mutăm la topicurile aferente sau ne-o luăm ?n freză de la puritane și suntem făcute curve pentru modul ?n care tratăm sexualitatea și lipsa limitelor dp ăsta dv, așa că preferăm să ne canalizăm atenția spre subiecte mai puțin ofensatoare pt morala altora smile

Offline

 

#79 2010-06-16 16:17:30

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: moduri de masturbare la fete

Jessica_M a scris:

tot_el23 a scris:

Jessica_M a scris:


Tu ai văzut c?t comentează la discuţii diverse s.a. şi c?t comentează la totul despre sex? E o diferenţă foarte mare. Aici sunt zile ?n care nimeni nu scrie nimic.

As fi curios care-s zilele alea. Mereu cand lipsesc o zi de aici si intru din nou, o groaza de topic-uri sunt deasupra, ingrosate.

offtopic Pentru că lipseşti o zi. Sunt de doi ani pe forumul ăsta şi nu vorbesc de nebună. Probabil Luis a ?nţeles ce am vrut să zic. Poate ?ntr-o zi o să ?nţelegi şi tu.

Tu chiar esti cu capu, pe cuvantu meu... sau inca nu ti-ai terminat partida de sex? Pai fufo, nu tu ziceai ca : "Aici sunt zile ?n care nimeni nu scrie nimic. " iar eu ziceam ca mereu daca lipsesc o zi, a 2-a zi e plin de post-uri noi. Care-s zilele alea in care nu se posteaza nimic? 'Totul despre sex' e o sectiune foarte activa din pct. asta de vedere
Bafta la sex!

p.s. scuzati pentru  offtopic  smile


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#80 2010-06-16 16:20:41

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: moduri de masturbare la fete

tot_el23 ai warn pt etichetare. citeste te rog regulamentul si respecta-l.

Offline

 

#81 2010-06-16 16:33:35

FirstD
Full member
Inregistrat: 2010-01-18
Mesaje: 166

Re: moduri de masturbare la fete

free a scris:

tot_el23 a scris:

Jessica_M a scris:

offtopic Pentru că lipseşti o zi. Sunt de doi ani pe forumul ăsta şi nu vorbesc de nebună. Probabil Luis a ?nţeles ce am vrut să zic. Poate ?ntr-o zi o să ?nţelegi şi tu.

Tu chiar esti cu capu, pe cuvantu meu... sau inca nu ti-ai terminat partida de sex? Pai fufo, nu tu ziceai ca : "Aici sunt zile ?n care nimeni nu scrie nimic. " iar eu ziceam ca mereu daca lipsesc o zi, a 2-a zi e plin de post-uri noi. Care-s zilele alea in care nu se posteaza nimic? 'Totul despre sex' e o sectiune foarte activa din pct. asta de vedere
Bafta la sex!

p.s. scuzati pentru  offtopic  smile

Aşa te-a ?nvăţat mama ta să te comporţi cu femeile?

probabil asa se comporta si cu ea

Ultima oara a fost editat de FirstD (2010-06-16 16:33:53)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2010-06-16 17:09:34

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: moduri de masturbare la fete

free a scris:

tot_el23 a scris:

Jessica_M a scris:


offtopic Pentru că lipseşti o zi. Sunt de doi ani pe forumul ăsta şi nu vorbesc de nebună. Probabil Luis a ?nţeles ce am vrut să zic. Poate ?ntr-o zi o să ?nţelegi şi tu.

Tu chiar esti cu capu, pe cuvantu meu... sau inca nu ti-ai terminat partida de sex? Pai fufo, nu tu ziceai ca : "Aici sunt zile ?n care nimeni nu scrie nimic. " iar eu ziceam ca mereu daca lipsesc o zi, a 2-a zi e plin de post-uri noi. Care-s zilele alea in care nu se posteaza nimic? 'Totul despre sex' e o sectiune foarte activa din pct. asta de vedere
Bafta la sex!

p.s. scuzati pentru  offtopic  smile

Aşa te-a ?nvăţat mama ta să te comporţi cu femeile?

Nu, dar cu tine asa vreau eu sa ma comport, de exemplu. Sunt educat, nu-ti fa griji. Dar tu asa meriti smile Nici acum nu ai inteles ideea de mai sus nu?
Cu asta am incheiat.


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#83 2010-06-16 17:49:03

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: moduri de masturbare la fete

Jessica_M a scris:

offtopic Pentru că lipseşti o zi. Sunt de doi ani pe forumul ăsta şi nu vorbesc de nebună. Probabil Luis a ?nţeles ce am vrut să zic Poate ?ntr-o zi o să ?nţelegi şi tu.

Am inteles perfect Jess....dar te rog frumos sa nu ma compari cu totel...

totel, iar dai cu batzu'n balta, nu e frumos sa tratezi asa o fata...

daca esti intr-adevar un tip fain, ti-as sugera sa-ti ceri scuze...fata de Jess

hm...topicul asta e intr-adevar pasionant....nu vi se pare??? happydance

sa revenim, totusi...


fucking perfect...

Offline

 

#84 2010-06-16 18:27:59

daliana
Hero member
Inregistrat: 2007-07-02
Mesaje: 2186

Re: moduri de masturbare la fete

Am deschis si eu topicul din curiozitate. Eu cred ca nu prea sunt sanse sa raspunda fetele pe aici tocmai pentru ca nu prea o fac, cum a mai zis cineva. Daca femeile vor placere, apeleaza la prieteni/soti imediat si ei nu refuza niciodata, insa daca un barbat doreste poate primi un raspuns de genul: ma doare capul, mi-a venit ciclul, m-a enervat o colega si nu am chef, nu sunt epilata si nu ma simt ok, ma doare burta, sau mai stiu eu ce motive. Si atunci, ce face barbatul? Se masturbeaza...Eu am auzit de soti care o fac, tocmai din aceste motive, asa ca...., de aceea cam bate vantul pe aici.


There are two things in life: you have to die and you have to live until you die.
mamica de doua fete cucuiete

Offline

 

#85 2010-06-16 18:48:44

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: moduri de masturbare la fete



si versuri daca preferi sa citesti

http://www.metrolyrics.com/alone-in-the … ajoie.html


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#86 2010-06-16 20:49:43

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: moduri de masturbare la fete

miau.....
arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
puss  kram


fucking perfect...

Offline

 

#87 2010-06-17 08:07:44

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: moduri de masturbare la fete

*

Ultima oara a fost editat de sub (2014-10-02 19:50:09)


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#88 2010-06-18 18:17:22

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: moduri de masturbare la fete

daliana a scris:

Am deschis si eu topicul din curiozitate. Eu cred ca nu prea sunt sanse sa raspunda fetele pe aici tocmai pentru ca nu prea o fac, cum a mai zis cineva. Daca femeile vor placere, apeleaza la prieteni/soti imediat si ei nu refuza niciodata, insa daca un barbat doreste poate primi un raspuns de genul: ma doare capul, mi-a venit ciclul, m-a enervat o colega si nu am chef, nu sunt epilata si nu ma simt ok, ma doare burta, sau mai stiu eu ce motive. Si atunci, ce face barbatul? Se masturbeaza...Eu am auzit de soti care o fac, tocmai din aceste motive, asa ca...., de aceea cam bate vantul pe aici.

...sau se duce la fetitze...rotfl...isi cauta o amanta...


fucking perfect...

Offline

 

#89 2010-06-18 19:06:08

daliana
Hero member
Inregistrat: 2007-07-02
Mesaje: 2186

Re: moduri de masturbare la fete

corect!


There are two things in life: you have to die and you have to live until you die.
mamica de doua fete cucuiete

Offline

 

#90 2010-06-19 02:52:54

simsimona
New member
Inregistrat: 2010-06-14
Mesaje: 33

Re: moduri de masturbare la fete

nimenialtu'......nu inteleg,,,ce spui..nu caut nimic legat de BDSM...am intrebat asa,,!!!!si nici nu caut sa ma informez....si ca sa nu fiu off topic...legat de tema de discutie...cum se masturbeaza fetele?..e un topic foarte interesant..de unde putem invata multe..dar ceea ce ma ofuscheaza..e ca fetele in general se rusineaza acolo unde nu trebuie....si daca tot sunt pe cale de a trimite un mesaj,chestia e ca eu nu ma mastrurbez..sunt casatorita si e de ajuns..si nici inainte nu o faceam...daca era ceva gaseam eu un amic un prieten..se rezolva....toate cele bune

Offline

 

#91 2010-06-19 12:15:38

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: moduri de masturbare la fete

simsimona a scris:

nimenialtu'......nu inteleg,,,ce spui..nu caut nimic legat de BDSM...am intrebat asa,,!!!!si nici nu caut sa ma informez....si ca sa nu fiu off topic...legat de tema de discutie...cum se masturbeaza fetele?..e un topic foarte interesant..de unde putem invata multe..dar ceea ce ma ofuscheaza..e ca fetele in general se rusineaza acolo unde nu trebuie....si daca tot sunt pe cale de a trimite un mesaj,chestia e ca eu nu ma mastrurbez..sunt casatorita si e de ajuns..si nici inainte nu o faceam...daca era ceva gaseam eu un amic un prieten..se rezolva....toate cele bune

perfect de acord....uff, ce-mi citesti gandurile....puss
cu o singura chestie nu sunt de acord si nici nu prea cred: ca nu te masturbezi (chiar daca esti casatorita, n-are nicio legatura big_smile )

hugs...smile


fucking perfect...

Offline

 

#92 2010-06-19 13:01:43

simsimona
New member
Inregistrat: 2010-06-14
Mesaje: 33

Re: moduri de masturbare la fete

ba crede-ma ca nu ma masturbez....ce ar fi asa greu? secretul e ca nici nu ma omor dupa sex asa mult..asa ca informatie generala...

Offline

 

#93 2010-06-19 13:08:14

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: moduri de masturbare la fete

simsimona a scris:

secretul e ca nici nu ma omor dupa sex asa mult...

Nu iti place , sau dc ?  lol  rotfl2  rotfl

Offline

 

#94 2010-06-19 13:52:12

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: moduri de masturbare la fete

Poate ca prefera "activitati" alternative.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#95 2010-06-21 00:26:02

simsimona
New member
Inregistrat: 2010-06-14
Mesaje: 33

Re: moduri de masturbare la fete

nimenialtu,,,,vreau sa rad dar nu pot....poate mai tarziu...intre timp ia si tu o pauza...mai uita-te in jos si,,,gata....

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.