homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Moduri de masturbare la fete-6


#96 2010-06-21 00:43:23

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: moduri de masturbare la fete

simsimona a scris:

nimenialtu,,,,vreau sa rad dar nu pot....poate mai tarziu...intre timp ia si tu o pauza...mai uita-te in jos si,,,gata....

huh?


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#97 2010-06-21 01:13:36

simsimona
New member
Inregistrat: 2010-06-14
Mesaje: 33

Re: moduri de masturbare la fete

Wild_Man a scris:

simsimona a scris:

secretul e ca nici nu ma omor dupa sex asa mult...

Nu iti place , sau dc ?  lol  rotfl2  rotfl

pai stii? eu cand eram mai mica cineva a abuzat de mine..m-a violat rau de tot..si de atunci am ramas asa cu...neplaceri....poate si de aia nu ma omor dupa sex atat de mult..intelegi? da eu de fel sunt lesbiana si ma atrag femeile....o mai fac asa si cu barbatii dar numai pe bani...si stii? cu tine nu as face-o chiar daca mi-ai cumpara un resort de la Donald Trump..si un elicopter, tot de la el,,sa fim in brand...nu poti tu sa ma satisfaci pe mine nici daca iti spun eu cum sa ma duci la capat...si apropo.....tot asa au ramas romanii din Romanica noastra? au crezut ca s-au mai schimbat...dar nici vb...hai...o zi buna sa aveti....sau ma rog,,,noapte...ce mai e pe la voi.... rotfl2

Offline

 

#98 2010-06-21 01:29:15

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: moduri de masturbare la fete

Pana la urma te-a deranjat cu ceva (si) post-ul meu sau nu? Ca tot nu inteleg ce ai vrut sa-mi spui.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#99 2010-06-21 02:06:27

simsimona
New member
Inregistrat: 2010-06-14
Mesaje: 33

Re: moduri de masturbare la fete

nimenialtu a scris:

Pana la urma te-a deranjat cu ceva (si) post-ul meu sau nu? Ca tot nu inteleg ce ai vrut sa-mi spui.

nimic...las-o asa....

Offline

 

#100 2010-06-21 02:24:43

kateman
New member
Inregistrat: 2010-06-19
Mesaje: 8

Re: moduri de masturbare la fete

De obicei cand ma apuca cheful de autosatisfacere(apare din senin) ma apuca si dorinta de a  vedea care e limita corpului meu,e ca si cum un anatomist incearca sa descopere puncte anatomice care o data stimulate intr un anume fel si ritm devin butoane pentru declansarea orgasmelor multiple.de 5 ori consecutiv cred ca e recordul deocamdata.ma gandesc la ce se intampla si cum se intampla,la ritm si la cresterea progresiva a placerii.asta in sine e un fapt excitant.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2010-06-21 11:34:40

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: moduri de masturbare la fete

kate-man, esti fata?....man?


fucking perfect...

Offline

 

#102 2010-06-21 12:25:16

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: moduri de masturbare la fete

simsimona a scris:

nimenialtu,,,,vreau sa rad dar nu pot....poate mai tarziu...intre timp ia si tu o pauza...mai uita-te in jos si,,,gata....

pai are dreptate nimenialtu..


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#103 2010-06-21 12:43:20

kateman
New member
Inregistrat: 2010-06-19
Mesaje: 8

Re: moduri de masturbare la fete

luisjota a scris:

kate-man, esti fata?....man?

da,fata mi-s.

Offline

 

#104 2010-06-21 16:43:36

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: moduri de masturbare la fete

simsimona a scris:

Wild_Man a scris:

simsimona a scris:

secretul e ca nici nu ma omor dupa sex asa mult...

Nu iti place , sau dc ?  lol  rotfl2  rotfl

pai stii? eu cand eram mai mica cineva a abuzat de mine..m-a violat rau de tot..si de atunci am ramas asa cu...neplaceri....poate si de aia nu ma omor dupa sex atat de mult..intelegi? da eu de fel sunt lesbiana si ma atrag femeile....o mai fac asa si cu barbatii dar numai pe bani...si stii? cu tine nu as face-o chiar daca mi-ai cumpara un resort de la Donald Trump..si un elicopter, tot de la el,,sa fim in brand...nu poti tu sa ma satisfaci pe mine nici daca iti spun eu cum sa ma duci la capat...si apropo.....tot asa au ramas romanii din Romanica noastra? au crezut ca s-au mai schimbat...dar nici vb...hai...o zi buna sa aveti....sau ma rog,,,noapte...ce mai e pe la voi.... rotfl2

weiii fataaa  rotfl  Stop Joc .... lol , ce treaba am eu cu tine sa te satisfac (ti se pare ca te-am invitat eu la o partida de te-ai aprins asa ..? lol ) , ca nu am nici o tangenta si imi e indiferent de ce faci tu ...eu doar simplu te-am intrebat ca ai zis ca nu te omori dupa sex..."nu iti place dpdv. fizic " la asta ma refeream  punish  smoke2

Imi pare rau sa aud ca ai suferit cand erai mai mica  neutral

Ultima oara a fost editat de Wild_Man (2010-06-21 16:55:27)

Offline

 

#105 2010-06-22 00:24:51

simsimona
New member
Inregistrat: 2010-06-14
Mesaje: 33

Re: moduri de masturbare la fete

pai m-am aprins nene ca nu fac parte din categoria aia de fete care le cauti tu...poate de aia vb asa in dreptul posturilor mele...te doar pe tine de ce nu ma omor eu dupa sex?pai daca sunt maritata am un sot minunat care nu ma face sa ma gandesc si la alte extra partide...e de ajuns ce imi ofera....de aia nu ma omor eu dupa sex...si nu ma mai compatimi tu ca nu a abuzat nimeni de mine...la naiba..ia uite unde am ajuns sa dau comentarii,,,la baietasi...

Offline

 

#106 2010-06-22 00:42:32

Stormy
New member
Inregistrat: 2010-06-21
Mesaje: 22

Re: moduri de masturbare la fete

In legatura cu "tanti lesbi" ... daca atunci cand erai mica cineva ti-a facut rau , nu inseamna ca se va intampla si acum la fel... Naspa alegere , sa te reprofilezi =]


Alors on Dance... dance
" Intodeauna este prea devreme sa renunti. "

Offline

 

#107 2010-06-22 12:09:29

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: moduri de masturbare la fete

Jessica_M a scris:

Nu ?nţeleg de ce at?tea comentarii de prost gust? Nu mi se pare că a spus ceva răutăcios Wild. Poate mi se pare mie...

Chiar nu am spus ceva rautacios  nustiu

Offline

 

#108 2010-06-22 13:24:07

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: moduri de masturbare la fete

simsimona a scris:

...pai stii? eu cand eram mai mica cineva a abuzat de mine..m-a violat rau de tot..si de atunci am ramas asa cu...neplaceri....poate si de aia nu ma omor dupa sex atat de mult..intelegi? da eu de fel sunt lesbiana si ma atrag femeile....o mai fac asa si cu barbatii dar numai pe bani...si stii? cu tine nu as face-o chiar daca mi-ai cumpara un resort de la Donald Trump..si un elicopter, tot de la el,,sa fim in brand...nu poti tu sa ma satisfaci pe mine nici daca iti spun eu cum sa ma duci la capat...si apropo.....tot asa au ramas romanii din Romanica noastra? au crezut ca s-au mai schimbat...dar nici vb...hai...o zi buna sa aveti....sau ma rog,,,noapte...ce mai e pe la voi.... rotfl2

tot ce a scris simsimona aici e pe un ton ironic...si voi ati luat-o de buna....rotfl
rotfl rotfl


fucking perfect...

Offline

 

#109 2010-06-22 23:39:09

simsimona
New member
Inregistrat: 2010-06-14
Mesaje: 33

Re: moduri de masturbare la fete

Stormy a scris:

In legatura cu "tanti lesbi" ... daca atunci cand erai mica cineva ti-a facut rau , nu inseamna ca se va intampla si acum la fel... Naspa alegere , sa te reprofilezi =]

mesajul era strict pentru un user..nu si ptr tine....si nu te ingijora...chiar nu a avut nimeni timp sa isi bata joc de mine...si nici nu-am reprofilat...ce naiba...?

Offline

 

#110 2010-06-24 23:18:06

FliuFliuCS
Membru
Inregistrat: 2010-06-15
Mesaje: 3

Re: moduri de masturbare la fete

mai ..poate a baietii sunt interesatii..poate vor si ei sa masturbeze o fata ,...dr in orice caz...stiti...nu cu telefonul mob...si cu degetul...e ok..eu cel putin ma simt ok ..:>

Offline

 

#111 2010-07-06 21:20:46

ancabianca
New member
Inregistrat: 2010-05-10
Mesaje: 12

Re: moduri de masturbare la fete

Hy all... eu obisnuiam sa ma masturbez cand prietenul meu era plecat din tara.aproape in fiecare seara intram pe mes si o faceam amandoi cu ajutorul lui videocall.. big_smile ne puteam vedea si asa senzatia era de una incredibila happy


Enjoy the moment today,without trust tomorow !!!

Offline

 

#112 2010-07-08 07:48:07

HoneyBunny2103
Membru
Inregistrat: 2010-07-08
Mesaje: 2

Re: moduri de masturbare la fete

Eu ma uit la un film erotic...si imi stimulez clitoriul...in max 10 minute sunt gata..interesant este ca nu m-am terminat cu nici un partener pana la momentul actual...

Offline

 

#113 2010-07-08 19:57:17

ancabianca
New member
Inregistrat: 2010-05-10
Mesaje: 12

Re: moduri de masturbare la fete

ancabianca a scris:

Hy all... eu obisnuiam sa ma masturbez cand prietenul meu era plecat din tara.aproape in fiecare seara intram pe mes si o faceam amandoi cu ajutorul lui videocall.. big_smile ne puteam vedea si asa senzatia era de una incredibila happy

cel putin asa ne simteam mai aproape unul de celalalt al9leacer


Enjoy the moment today,without trust tomorow !!!

Offline

 

#114 2010-07-29 18:06:43

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: moduri de masturbare la fete

ancabianca, ce dragut...inca mai sunteti impreuna?
puss


fucking perfect...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.