homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Tatuaje feminine-6


#96 2011-04-07 16:01:42

mihaela2289
Hero member
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 2945

Re: tatuaje feminine

voua vi se pare greu de acoperit un tatuaj pe glezna sau laba piciorului? sa ma orientez spre alta zona?


www.specialitaticulinare.blogspot.com - Super chec marmorat, neinecacios si simplu de facut!!

Offline

 



#97 2011-04-07 16:05:55

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: tatuaje feminine

pai e practic imposibil de acoperit in zona aia. gandeste-te la pantofi cu toc + tinuta office si tatuaj pe glezna...


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#98 2011-04-07 22:51:10

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: tatuaje feminine

Mie mi se pare fantastic de sexi lol Office si tatuaj pe glezna... adik vezi partea sobra si ai si un hint de mai mult lol Dar acum vorbeste bisexuala din mine rotfl2


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#99 2011-04-07 23:32:33

sophie
Addicted member
De la: Atlantis
Inregistrat: 2008-02-19
Mesaje: 11424

Re: tatuaje feminine

Lelaina a scris:

Mie mi se pare fantastic de sexi lol Office si tatuaj pe glezna... adik vezi partea sobra si ai si un hint de mai mult lol Dar acum vorbeste bisexuala din mine rotfl2

me too  chicot dar cum zicea alinda, e mai greu, cel putin la mine ar fi imposibil  forgetit deja daca ai un tatuaj lumea din tara asta te incadreaza la categoria drogati s.a.m.d.

Offline

 

#100 2011-04-07 23:45:43

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: tatuaje feminine

sunt tatuaje care mi se par sexy si sunt tatuaje care mi se par de prost gust smile imi voi face si eu unul in viitorul apropiat.. probabil cand voi sti ce vreau si unde vreau

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2011-04-07 23:48:25

*joy*
Insomniac member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 7760

Re: tatuaje feminine

Fetelor,atentie mare ce initiale va tatuati  lol

Offline

 

#102 2011-04-08 00:03:10

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: tatuaje feminine

hjarta

Ultima oara a fost editat de Zeyna (2011-04-09 02:04:30)


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 

#103 2011-04-08 00:07:23

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: tatuaje feminine

uuu, frumos zeyna smile
eu vreau multe tatuaje smile as vrea unul pe laba piciorului. l-am si gasit timp si curaj trebuie sa imi mai fac, mai vreau unul pe sold, tot asa, ceva micut si delicat, insa habar nu am ce si cum sa fie si mai vreau o manuta\talpica, pe abdomen, joooos de tot, dupa ce voi avea un bebel. in functie de ce va folosi el mai multca sa ma loveasca big_smile, ma voi hotari cand va fi cazul ce imi desenez smile
pana una-alta, as putea sa il fac doar pe cel de pe laba piciorului, dar mai astept ca sa fiu sigura smile pe celelealte, dupa nastere, ca nu vreau sa le deformez smile

Ultima oara a fost editat de pokemon (2011-04-08 00:12:53)


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#104 2011-04-08 08:25:44

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: tatuaje feminine

pokemon a scris:

uuu, frumos zeyna smile
eu vreau multe tatuaje smile as vrea unul pe laba piciorului. l-am si gasit timp si curaj trebuie sa imi mai fac, mai vreau unul pe sold, tot asa, ceva micut si delicat, insa habar nu am ce si cum sa fie si mai vreau o manuta\talpica, pe abdomen, joooos de tot, dupa ce voi avea un bebel. in functie de ce va folosi el mai multca sa ma loveasca big_smile, ma voi hotari cand va fi cazul ce imi desenez smile
pana una-alta, as putea sa il fac doar pe cel de pe laba piciorului, dar mai astept ca sa fiu sigura smile pe celelealte, dupa nastere, ca nu vreau sa le deformez smile

ce frumos hjarta

Offline

 

#105 2011-04-08 09:32:29

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: tatuaje feminine

Eu m-am gandit demult sa-mi fac semnatura persoanei iubite dar nu stiu unde si deocamdata mai astept sa vad daca trebuie sa o fac ca imi scartaie relatia lol


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

#106 2011-04-09 11:33:29

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: tatuaje feminine

Cred ca am mai scris, dar singura initiala pe care mi-as tatua-o ar fi a mamei sau a copilului, cand va fi cazul. Cum a zis si Bianca, nu se stie niciodata, azi iubirea e mare si maine... Sunt convinsa ca toti care si-au tatuat numele iubitilor/iubitelor iar mai tarziu s-au despartit, la momentul respectiv erau singuri ca vor ramane toata viata.
Dar pe de alta parte, si daca nu mai sunteti impreuna, inseamna ca a reprezentat suficient pt tine incat sa te tatuezi, deci semnifica ceva tongue asa ca, facut intr-un loc pe care nu il vede toata lumea, mai merge.
Mi se pare aiurea faptul ca f multe persoane se tatueaza fara niciun motiv, asa ca sa fie... isi fac note muzicale desi n-au nicio treaba cu muzica, dragoni si stelute,etc.


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#107 2011-04-09 11:46:10

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: tatuaje feminine

Imi place asa hjarta
http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/12020_tumblr_l40bjkfl0o1qbycdqo1_5001.jpg


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#108 2011-04-09 20:20:03

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: tatuaje feminine

eu imi voi face clar unul pe ceafa, de-a lungul sirei spinarii. ma bazez pe par sa acopere sau pe haine. insa daca imi prind parul nu stiu ce va fi lol as mai vrea inca unul, dar imi este greu sa imi aleg partea corpului unde sa nu se vada, doar pe coapsa, langa linia chilotului
insa cea de pe ceafa abia o astept hjarta


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#109 2011-04-09 20:25:44

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: tatuaje feminine

Carmen, tocmai de aia m-am gandit si eu la o semnatura. O sa fie o bazgalitura a carei semnificatie nu o sa o stiu decat eu tongue


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

#110 2011-04-09 21:55:29

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: tatuaje feminine

Eu am un tatuaj undeva mai sus de glezna , l-am facut acum 8-9 ani cand nu aveam minte deloc  lol  si acum imi pare atat de rau pt ca mi-e greu sa-l acopar cand port fusta mai ales acum la servici , ..ganditi-va bine in ce loc il faceti pt ca va poate influenta viata la o adica  smile


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#111 2011-04-09 22:06:50

*joy*
Insomniac member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 7760

Re: tatuaje feminine

carmen_21 a scris:

Cred ca am mai scris, dar singura initiala pe care mi-as tatua-o ar fi a mamei sau a copilului, cand va fi cazul. Cum a zis si Bianca, nu se stie niciodata, azi iubirea e mare si maine... Sunt convinsa ca toti care si-au tatuat numele iubitilor/iubitelor iar mai tarziu s-au despartit, la momentul respectiv erau singuri ca vor ramane toata viata.
Dar pe de alta parte, si daca nu mai sunteti impreuna, inseamna ca a reprezentat suficient pt tine incat sa te tatuezi, deci semnifica ceva tongue asa ca, facut intr-un loc pe care nu il vede toata lumea, mai merge.
Mi se pare aiurea faptul ca f multe persoane se tatueaza fara niciun motiv, asa ca sa fie... isi fac note muzicale desi n-au nicio treaba cu muzica, dragoni si stelute,etc.

Nu spun ca nu a reprezentat nimic,din contra... Doar ca e intr-un loc prea vizibil,un loc pe care nu il pot acoperi cu absolut nimic.

Offline

 

#112 2011-04-10 00:44:51

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: tatuaje feminine

BiancaElena a scris:

carmen_21 a scris:

Cred ca am mai scris, dar singura initiala pe care mi-as tatua-o ar fi a mamei sau a copilului, cand va fi cazul. Cum a zis si Bianca, nu se stie niciodata, azi iubirea e mare si maine... Sunt convinsa ca toti care si-au tatuat numele iubitilor/iubitelor iar mai tarziu s-au despartit, la momentul respectiv erau singuri ca vor ramane toata viata.
Dar pe de alta parte, si daca nu mai sunteti impreuna, inseamna ca a reprezentat suficient pt tine incat sa te tatuezi, deci semnifica ceva tongue asa ca, facut intr-un loc pe care nu il vede toata lumea, mai merge.
Mi se pare aiurea faptul ca f multe persoane se tatueaza fara niciun motiv, asa ca sa fie... isi fac note muzicale desi n-au nicio treaba cu muzica, dragoni si stelute,etc.

Nu spun ca nu a reprezentat nimic,din contra... Doar ca e intr-un loc prea vizibil,un loc pe care nu il pot acoperi cu absolut nimic.

Dar nu ma refeream la tine big_smile am zis asa, la modul general


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#113 2011-04-10 00:55:02

sunshine16
Banat
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 8121
Site

Re: tatuaje feminine

Vreau si eu unul mic la incheietura mainii. Stiti vreun salon in Buc? Mai exista salonul din Mall Vitan?


True sophistication lies in simplicity!

www.bubulinagospodina.com

Offline

 

#114 2011-04-10 09:14:54

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: tatuaje feminine

love_t cauta pe facebook "costi tatuaj" si o sa gasesti o parte din lucrarile lui. Tipul e din oraselul meu micut de munta unde cred ca nu i-a mers prea bine si si-a facut salon in Bucuresti. Unii s-au deplasat in bucuresti sa-si faca tatuaj la el smile


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.