homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sexul dur-6


#96 2011-02-13 22:28:54

diana_24
Sr. member
Inregistrat: 2010-09-23
Mesaje: 1714

Re: Sexul dur

Soulshard a scris:

asta ar fi chiar culmea. sa'mi ceara iubita bani dupa o partida de sex hmm. brr...m'as simti...usuratic.  acklad

poate ii trebuie fetei o prajitura, se ofera ea sa mearga sa cumpere..nu faci cinste?  big_smile

Offline

 

#97 2011-02-13 23:16:40

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Sexul dur

diana_24 a scris:

Soulshard a scris:

asta ar fi chiar culmea. sa'mi ceara iubita bani dupa o partida de sex hmm. brr...m'as simti...usuratic.  acklad

poate ii trebuie fetei o prajitura, se ofera ea sa mearga sa cumpere..nu faci cinste?  big_smile

lol


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#98 2011-02-13 23:17:45

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Sexul dur

Emm a scris:

diana_24 a scris:

Pai de ce nu?  rotfl2 Daca tot asa ne considera lumea(a se citi "lumea" in care traieste d-soara)  rotfl

pai sa stii ca tot asa ma gandeam si eu... doar ca iubi nu accepta lol nu-i convine rotfl

Era in ideea asta un role play in care tipul lasa banii pe noptiera, sau eventual ii arunca in pat tipei (sau alte variatii pe tema asta). Some people like that, nu e chiar atat de rau, decat daca o fac mai multi tipi in aceeasi zi, sau alt tip in fiecare noapte (si nici atunci nu ar fii extrem de grav dpdv moral) tongue


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#99 2011-02-13 23:18:42

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Sexul dur

YourLove a scris:

vaaii...nu si-aici  spranceana
nu stii ce-i frumos alina...  forgetit

rotfl2

Offline

 

#100 2011-02-13 23:20:07

Soulshard
Banat
Inregistrat: 2010-03-22
Mesaje: 5717
Site

Re: Sexul dur

diana_24 a scris:

Soulshard a scris:

asta ar fi chiar culmea. sa'mi ceara iubita bani dupa o partida de sex hmm. brr...m'as simti...usuratic.  acklad

poate ii trebuie fetei o prajitura, se ofera ea sa mearga sa cumpere..nu faci cinste?  big_smile

asa da. smile. o prajitura in pat dupa e sfanta.


Imperfect man in a perfect world. Why do i even exist?
Cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2011-02-13 23:20:13

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Sexul dur

sleeping_beauty a scris:

YourLove a scris:

vaaii...nu si-aici  spranceana
nu stii ce-i frumos alina...  forgetit

rotfl2

rotfl  sexinpat

eu in locul prajiturii, as alege o leneveala langa iubi big_smile apoi dus... apoi iar leneveala in pat hjarta sa stau la el in brate si sa se joace incetisor in parul meu... (fara sa-l incurce si sa ma traga de el, ca-l plesnesc lol )

Ultima oara a fost editat de Emm (2011-02-13 23:22:35)


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#102 2011-02-13 23:22:39

diana_24
Sr. member
Inregistrat: 2010-09-23
Mesaje: 1714

Re: Sexul dur

Soulshard a scris:

diana_24 a scris:

Soulshard a scris:

asta ar fi chiar culmea. sa'mi ceara iubita bani dupa o partida de sex hmm. brr...m'as simti...usuratic.  acklad

poate ii trebuie fetei o prajitura, se ofera ea sa mearga sa cumpere..nu faci cinste?  big_smile

asa da. smile. o prajitura in pat dupa e sfanta.

hmmm...o savarina  drool

pai normal emm..dupa toate cele insirate de tine...merge si o prajiturica sau altceva, dupa preferinte  wink

Ultima oara a fost editat de diana_24 (2011-02-13 23:25:09)

Offline

 

#103 2011-02-13 23:24:16

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Sexul dur

Emm a scris:

sleeping_beauty a scris:

YourLove a scris:

vaaii...nu si-aici  spranceana
nu stii ce-i frumos alina...  forgetit

rotfl2

rotfl  sexinpat

eu in locul prajiturii, as alege o leneveala langa iubi big_smile apoi dus... apoi iar leneveala in pat hjarta sa stau la el in brate si sa se joace incetisor in parul meu... (fara sa-l incurce si sa ma traga de el, ca-l plesnesc lol )

rotfl2  si tu ai parul lung ha?

Offline

 

#104 2011-02-13 23:25:00

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Sexul dur

sleeping_beauty a scris:

Emm a scris:

sleeping_beauty a scris:


rotfl2

rotfl  sexinpat

eu in locul prajiturii, as alege o leneveala langa iubi big_smile apoi dus... apoi iar leneveala in pat hjarta sa stau la el in brate si sa se joace incetisor in parul meu... (fara sa-l incurce si sa ma traga de el, ca-l plesnesc lol )

rotfl2  si tu ai parul lung ha?

daaaa si al naibii se incurca si repede


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#105 2011-02-13 23:25:38

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Sexul dur

Emm a scris:

sleeping_beauty a scris:

Emm a scris:


rotfl  sexinpat

eu in locul prajiturii, as alege o leneveala langa iubi big_smile apoi dus... apoi iar leneveala in pat hjarta sa stau la el in brate si sa se joace incetisor in parul meu... (fara sa-l incurce si sa ma traga de el, ca-l plesnesc lol )

rotfl2  si tu ai parul lung ha?

daaaa si al naibii se incurca si repede

si al meu la fel lol

Offline

 

#106 2011-02-13 23:27:22

Soulshard
Banat
Inregistrat: 2010-03-22
Mesaje: 5717
Site

Re: Sexul dur

offtopic
chiar asa. voi ce obisnuiti sa faceti dupa o partida zdravana? si aici ma refer la o partida...dura.
mancati ceva? beti? fumati?


Imperfect man in a perfect world. Why do i even exist?
Cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta.

Offline

 

#107 2011-02-13 23:27:56

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Sexul dur

diana_24 a scris:

Soulshard a scris:

diana_24 a scris:

poate ii trebuie fetei o prajitura, se ofera ea sa mearga sa cumpere..nu faci cinste?  big_smile

asa da. smile. o prajitura in pat dupa e sfanta.

hmmm...o savarina  drool

pai normal emm..dupa toate cele insirate de tine...merge si o prajiturica sau altceva, dupa preferinte  wink

depinde si de starea de spirit, ca daca sunt bine dispusa si energica lol se duce naibii leneveala sau prajitura... incep sa ma joc cu el (la propriu lol gadilat, pupat, alintat etc.) ... eu de obicei dupa sex nu pap nimic, decat daca n-am mancat nimic in ziua respectiva, in rest nu big_smile


ss, dupa... beau apa muuuuuuuuulta si obisnuiam sa fumez, acum incerc sa ma las pt bubu meu

Ultima oara a fost editat de Emm (2011-02-13 23:28:53)


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#108 2011-02-13 23:31:25

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Sexul dur

YourLove a scris:

si eu am parul lung...se incurca repede...etc tongue...da' la inceput tot eu eram aia care zicea.."mai tare" rotfl

in timpul partidelor daaaa drool sa traga... bine, nici pana il smulge, dar nici sa aiba doar mana in el... dar dupa deznodamant nu suport, ma enervez si devin tafnoasa


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#109 2011-02-13 23:33:30

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Sexul dur

Soulshard a scris:

offtopic
chiar asa. voi ce obisnuiti sa faceti dupa o partida zdravana? si aici ma refer la o partida...dura.
mancati ceva? beti? fumati?

Stam prabusiti unul peste celalalt o vreme. Si eventual bem ceva inainte de a face dus (ceva fiind apa/suc tongue)


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#110 2011-02-14 00:03:10

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sexul dur

Dur, ne-dur, noi bem apa si in timpul, nu doar dupa, daca dureaza ceva mai mult si ne ia setea.

"Dupa", imi place sa stau goala in pat si sa nu fac si sa nu spun nimic, sa nu ma gandesc la nimic decat la senzatii. Just enjoy  what just happened smile


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#111 2011-02-14 18:38:32

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: Sexul dur

Alina97 a scris:

Eu accept doar plesnitul si piscaturile ceva mai soft.Urasc in schimb vorbitul murdar si trasul de par(m-as simti ca una de pe ..centura)

si cand te plezneste nu te simti de pe centura? cu ce te face mai sfanta plesnitul, decat daca te-ar trage de par?

Offline

 

#112 2011-02-14 22:26:40

Alina97
Full member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 213

Re: Sexul dur

taisha a scris:

Alina97 a scris:

Eu accept doar plesnitul si piscaturile ceva mai soft.Urasc in schimb vorbitul murdar si trasul de par(m-as simti ca una de pe ..centura)

si cand te plezneste nu te simti de pe centura? cu ce te face mai sfanta plesnitul, decat daca te-ar trage de par?

pai una e sa dai palmute la fund si una e sa fii trasa de par,tinuta de cap... astea din urma mi se par gesturi extrem de vulgare, la fel ca si vorbitul murdar in pat! mi se par de fff prost gust si denota lipsa de respect fata de partenera. Daca iubi mi-ar propune asa ceva ..i-as recomanda sa frecventeze o "fetita" roll

Offline

 

#113 2011-02-14 23:14:35

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Sexul dur

Alina97 a scris:

taisha a scris:

Alina97 a scris:

Eu accept doar plesnitul si piscaturile ceva mai soft.Urasc in schimb vorbitul murdar si trasul de par(m-as simti ca una de pe ..centura)

si cand te plezneste nu te simti de pe centura? cu ce te face mai sfanta plesnitul, decat daca te-ar trage de par?

pai una e sa dai palmute la fund si una e sa fii trasa de par,tinuta de cap... astea din urma mi se par gesturi extrem de vulgare, la fel ca si vorbitul murdar in pat! mi se par de fff prost gust si denota lipsa de respect fata de partenera. Daca iubi mi-ar propune asa ceva ..i-as recomanda sa frecventeze o "fetita" roll

Daca mi-ar spune mie o fata asta i-as spune sa frecventeze un gentleman.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#114 2011-02-14 23:22:23

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sexul dur

nimenialtu a scris:

Daca mi-ar spune mie o fata asta i-as spune sa frecventeze un gentleman.

rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl
applause  applause


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.