homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sexul dur-8


#134 2011-02-16 09:51:39

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: Sexul dur

Alina97 a scris:

Freyja_ a scris:

regulamentul forumului e mai presus de punctul tau de vedere draga smile nu e nimeni obligat sa te suporte la nesfarsit daca asta crezi.

ok,dar nu are voie omul sa zica ca i se pare aiurea trasul de par si vorbitul murdar? Nu e voie sa exprimi o parere? Pe cine mama dracului am mai lezat de data asta? Chiar sunteti incapabili sa acceptati si alte puncte de vedere? Inteleg la sexul oral,ok acolo a fost greseala mea..dar de acum va legati de orice afirmatie pe care o fac pt a ma jigni non-stop? Nu am voie sa spun ce gandesc?

poti spune ce gandesti dar nu in felul asta....esti prea vulgara si "intepata"! Poate chiar ne scutesti de gandurile tale  wave


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#135 2011-02-16 10:37:25

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Sexul dur

va "vulgara"??!


parerea mea e ca ati intrecut de mult limita bunului simt cu ironiile si intepaturile la adresa user-ului Alina97. daca cineva isi merita ban in tot circul asta sunt cei care au sarit cu rosii si vorbe ca la usa cortului adresate "alinei". nu-mi amintesc ca ea sa fi etichetat direct pe cineva (desi e posibil sa-mi fi scapat, ca nu am urmarit tot "show-ul"). in schimb, ei i-au aterizat oale in cap din toate directiile. cu ce va deranjeaza ca isi repeta opiniile de zeci de ori? de ce e atat de greu sa ii ignorati mesajele, daca nu va convin? nici voi nu renuntati, nici ea. ii cereti sa inceteze si tot voi o alimentati cu intepaturi.

Alina97 are dreptate: peste tot unde posteaza e luata peste picior pt ca a indraznit sa militeze impotriva sexului oral la un subiect. la alte topicuri ce aveti cu ea? de exemplu:

Emm a scris:

Alina97 a scris:

Violete.Purpurii a scris:

chiar ma intrebam daca faci sex  chicot

Da,spre surprinderea ta fac sex si chiar destul de des(exceptie pauza aia,cand am fost cam certati) roll

la tine "destul de des" inseamna de cateva ori pe luna? lol

in plus, daca e adevarat ce spune la cum le-ati spus parintilor... si nu e un troll, atunci fata asta ar avea nevoie de o mana de ajutor, nu de rosii in freza. e trist cum putem fi atat de inumani cateodata...

Offline

 

#136 2011-02-16 11:10:45

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Sexul dur

Emm asta peste tot isi bate joc si rade de ce nu-i convine.. daca atata stie, atata face..
incepi sa devii cam nesimtita Emm

ezi ca am nimerit-o? rotfl pun pariu ca sunt si comunisti d-aia inraiti, de inca spera sa invie ceausescu si sa fie iar la conducere! rotfl2 tind sa cred ca nu-i vina ta pt mentalitatea pe care-o ai.. oricum.. se vede ca esti o simpla fetita de la tara, crescuta de parinti carora le-a trecut demult "vremea" si sincer, intr-un fel imi pare rau pt tine.

cu cata nesimtire si deradere o spune... de unde pana unde cu etichetarile astea? nu e prima data, candva si pe mine m-a etichetat in trecut Emm asta

Ultima oara a fost editat de tot_el23 (2011-02-16 11:13:33)


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#137 2011-02-16 11:14:49

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: Sexul dur

anca, cu scuzele de rigoare daca te-am deranjat pe tine cu ceva
nu asta a fost intentia mea  puss

Ultima oara a fost editat de fluturascrys (2011-02-16 11:16:08)


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#138 2011-02-16 11:15:43

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Sexul dur

Freyja_ a scris:

nu e nimeni obligat sa te suporte la nesfarsit daca asta crezi.

offtopic atat timp cat respecta regulamentul cred ca poate sa posteze linistita.. faptu ca tie nu-ti convine ce posteaza sau ti se pare anormal, e cu totul altceva.


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#139 2011-02-16 11:23:46

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Sexul dur

tot_el23 a scris:

Freyja_ a scris:

nu e nimeni obligat sa te suporte la nesfarsit daca asta crezi.

offtopic atat timp cat respecta regulamentul cred ca poate sa posteze linistita.. faptu ca tie nu-ti convine ce posteaza sau ti se pare anormal, e cu totul altceva.

tummenupp de acord.


fluturas, nu m-ai deranjat cu nimic. nimeni nu a facut-o. de unde ai dedus asta?
nu am prins partea in care alina a fost "vulgara", atata tot. iar restul mesajului se refera la cei care au tot luat-o in deradere pe alina, folosind jigniri si intepaturi, nu la tine in mod special.

propun sa incheiem offtopic-ul ca vine camysh si ne da warn tuturor, cu mine in frunte big_smile

Ultima oara a fost editat de anca90 (2011-02-16 11:25:00)

Offline

 

#140 2011-02-16 11:34:10

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: Sexul dur

de acord  cool subiect incheiat  kapitulation


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#141 2011-02-16 21:02:13

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sexul dur

In ultima vreme m-am tot gandit, si am ajuns la concluzia ca mi-ar placea sa fie mai posesiv uneori (de obicei imi place asa, cumintel si intens, indiferent de pozitie, imi place sa simt tot, cu incetinitorul). Mi-ar placea sa ma stranga rau in brate, sa ma controleze. As prefera totusi sa nu ma traga de par, ca si asa imi pica saracu sad Imi place cand imi framanta sanii, cand ma musca, cand imi mai da cate o "palmuta" peste posterior, dar nu de n ori in acelasi loc, ca dupa aia s-ar putea sa se inverseze rolurile, si cand dau eu, apai dau lol
Mai nou mi-a insuflat ideea de tintuire la perete (desi asta intra mai degraba la fantezii, nu se incadreaza la topicul asta).


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#142 2011-02-16 21:12:26

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Sexul dur

tot_el23 a scris:

Emm asta peste tot isi bate joc si rade de ce nu-i convine.. daca atata stie, atata face..
incepi sa devii cam nesimtita Emm

ezi ca am nimerit-o? rotfl pun pariu ca sunt si comunisti d-aia inraiti, de inca spera sa invie ceausescu si sa fie iar la conducere! rotfl2 tind sa cred ca nu-i vina ta pt mentalitatea pe care-o ai.. oricum.. se vede ca esti o simpla fetita de la tara, crescuta de parinti carora le-a trecut demult "vremea" si sincer, intr-un fel imi pare rau pt tine.

cu cata nesimtire si deradere o spune... de unde pana unde cu etichetarile astea? nu e prima data, candva si pe mine m-a etichetat in trecut Emm asta

ha ha smile ce-am mai ras. ti-am mai spus eu tie, nu-ti convine ce spun, nu ma baga in seama wink nu te obliga nimeni! alina, in caz ca nu ai urmarit tot show`ul de la "sex oral", ne-a jignit de multe ori si faptul ca i-am adresat niste intrebari si mi-am spus o parere despre ea, nu cred ca ar trebui sa te intereseze. zici ce mine tot_el, dar nici tu nu esti mai presus, asa ca las-o balta. alina a avut ban 1 zi pt prostiile pe care le-a zis, eu nu! scuzati offtopic'ul.
si apropos, pt ce am zis acolo legat de parintii ei, nu am spus-o in deradere cum zici tu si nici nu am etichetat-o. nu cred ca stii ce inseamna sa fi crescut de astfel de parinti. am o colega in aceeasi situatie si-mi spune mereu ca ar fi vrut sa fie si ea ca noi toate, nu neaparat in privinta sexului, ci la modul general si saraca (,) chiar sufera ca nu se integreaza intr-un grup, ca nu are prieteni apropiati, ba chiar ca sunt multi (mai rai decat mine) care-si bat joc la propriu de ea. crede-ma... chiar mi-e mila de astfel de persoane si eu am o problema si cel putin cand eram mica mi-era greu sa ma integrez si stiu ce inseamna. alina refuza macar ideea de a face, de a drege (e un exemplu doar), nici nu vrea sa auda de anumite lucruri, are niste idei fixe, pe care nu i le scoate nimeni din cap wink. nu am vrut sa fiu rea si imi cer scuze daca asta s-a intamplat. am avut momentul meu in care intr-adevar am ras, pt ca e de ras dar si de plans wink

Ultima oara a fost editat de Emm (2011-02-16 21:16:59)


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#143 2011-02-16 21:32:37

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Sexul dur

yoyolina a scris:

In ultima vreme m-am tot gandit, si am ajuns la concluzia ca mi-ar placea sa fie mai posesiv uneori (de obicei imi place asa, cumintel si intens, indiferent de pozitie, imi place sa simt tot, cu incetinitorul). Mi-ar placea sa ma stranga rau in brate, sa ma controleze. As prefera totusi sa nu ma traga de par, ca si asa imi pica saracu sad Imi place cand imi framanta sanii, cand ma musca, cand imi mai da cate o "palmuta" peste posterior, dar nu de n ori in acelasi loc, ca dupa aia s-ar putea sa se inverseze rolurile, si cand dau eu, apai dau lol
Mai nou mi-a insuflat ideea de tintuire la perete (desi asta intra mai degraba la fantezii, nu se incadreaza la topicul asta).

yummy.... posesiv, brutal, tintuita la perete......drool


fucking perfect...

Offline

 

#144 2011-02-17 02:05:02

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Sexul dur

yoyolina a scris:

In ultima vreme m-am tot gandit, si am ajuns la concluzia ca mi-ar placea sa fie mai posesiv uneori (de obicei imi place asa, cumintel si intens, indiferent de pozitie, imi place sa simt tot, cu incetinitorul). Mi-ar placea sa ma stranga rau in brate, sa ma controleze. As prefera totusi sa nu ma traga de par, ca si asa imi pica saracu sad Imi place cand imi framanta sanii, cand ma musca, cand imi mai da cate o "palmuta" peste posterior, dar nu de n ori in acelasi loc, ca dupa aia s-ar putea sa se inverseze rolurile, si cand dau eu, apai dau lol
Mai nou mi-a insuflat ideea de tintuire la perete (desi asta intra mai degraba la fantezii, nu se incadreaza la topicul asta).

Si de ce nu ii spui asta? Cat despre palme... poate sa le alterneze ca de aia e impartit fundul in 2 tongue


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#145 2011-02-17 10:36:38

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sexul dur

I-am zis tongue


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#146 2011-02-17 11:43:30

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: Sexul dur

yoyo..si ? cesafac


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#147 2011-02-17 11:55:23

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sexul dur

Pai si? lol asteptam o zi in care sa stim ca nu ne deranjeaza nimeni, ca sa ne putem face de cap.
Noi oricum nu avem tabu-uri, desi trebuie sa trag de el ca sa imi zica ce si cum vrea, pt ca unele chestii i se par deplasate (habar n-am de ce nustiu).

Ultima oara a fost editat de yoyolina (2011-02-17 11:58:35)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#148 2011-02-17 12:01:26

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: Sexul dur

yoyolina a scris:

Pai si? lol asteptam o zi in care sa stim ca nu ne deranjeaza nimeni, ca sa ne putem face de cap.
Noi oricum nu avem tabu-uri, desi trebuie sa trag de el ca sa imi zica ce si cum vrea, pt ca unele chestii i se par deplasate (habar n-am de ce nustiu).

bafta atunci  chicot si sa vina ziua aia cat mai repede  goodluck


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#149 2011-02-17 19:41:12

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Sexul dur

yoyolina a scris:

Pai si? lol asteptam o zi in care sa stim ca nu ne deranjeaza nimeni, ca sa ne putem face de cap.
Noi oricum nu avem tabu-uri, desi trebuie sa trag de el ca sa imi zica ce si cum vrea, pt ca unele chestii i se par deplasate (habar n-am de ce nustiu).

ce chestii...? wink)


fucking perfect...

Offline

 

#150 2011-02-17 19:48:54

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sexul dur

Ejaculatul in gura spre exemplu lol Ma rog... poate ca "deplasate" nu e cel mai bun cuvant, dar ai prins ideea.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#151 2011-02-17 19:53:35

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Sexul dur

pai si... si-a facut curaj pana acum? lol sau nu inca? rodnar

Ultima oara a fost editat de orangina123 (2011-02-17 19:54:43)

Offline

 

#152 2011-02-17 19:55:36

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sexul dur

Nu mi-am facut eu lol La mine nu e chestie de scarba sau altceva, ci teama de a ma ineca (am mai scris mai demult pe la topicul de sex oral cred)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.