homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cat de importanti sunt banii in seductie?


#1 2010-09-08 12:10:40

spal_calc_gatesc
New member
Inregistrat: 2010-07-07
Mesaje: 36

Cat de importanti sunt banii in seductie?

nails E adevarat ca banul deschide orice usa? Ii putem privi, noi femeile la fel si pe cei cu bani si pe cei fara?


Asta-s eu.... si alta mama nu mai face

Offline

 

#2 2010-09-08 12:32:35

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

hmmm depinde de om zic eu. daca de exemplu este un barbat cu bani, dar de care ti-e sila sa te atingi? sau batran? sau doar foarte urat? tongue
sunt si banii importanti cateodata, dar nu cred ca deschid orice usa. depinde insa doar de fata.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#3 2010-09-08 12:56:16

spal_calc_gatesc
New member
Inregistrat: 2010-07-07
Mesaje: 36

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

Daca ar fi sa aleg intre unul care are o dacie dar e tip de treaba si unul cu o masina de ultima  generatie insa naspa ca si comportament l-as alege pe cel cu rabla chicot


Asta-s eu.... si alta mama nu mai face

Offline

 

#4 2010-09-08 13:09:21

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

banii sunt si ei importanti pe langa alte lucruri....nu trebuie sa fie un criteriu de baza atunci cand iti alegi partenerul, dar trebuie luati si ei in calcul!


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#5 2010-09-08 13:24:42

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

sa nu fim ipocriti, daca e sa alegi intre un tip cu bani si frumos foc si unul fara bani si la fel de frumusel...pe care il alegeti? eh...eh?
smile


fucking perfect...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2010-09-08 13:27:05

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

eu am avut asa o "ocazie' o data, era un baiat tare dragut, finut si sarac lipit. singura problema era ca....NON STOP vorbea doar despre bani. despre cum face el economii, despre cum vrea el sa faca bani, sa se angajeze, ca uite statul roman nu te ajuta, ca mai bine pleaca inafara... 90% din discutii erau despre crenvustii ieftini, banii si statul roman.
baiatul era dragut, nu conta ca nu avea bani dar... cand deja devine obsesie mai bine lasa  chicot


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#7 2010-09-08 13:40:32

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

luisjota a scris:

sa nu fim ipocriti, daca e sa alegi intre un tip cu bani si frumos foc si unul fara bani si la fel de frumusel...pe care il alegeti? eh...eh?
smile

bun deci amandoi frumusei, unul cu bani, unul fara.....as fi bineinteles tentata sa-l aleg pe ala frumusel si cu bani, dar ce ma fac daca nu are nimic in cap? daca ala mai sarac si frumusel e mai destept decat ala bogat si frumusel, eu il aleg pe asta sarac si frumusel, ca daca e destept se descurca el sa faca si bani pana la urma! wink si pana face el bani il pastrez si pe celalalt frumusel cu bani!  happy


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#8 2010-09-08 13:51:01

deepsleep
Full member
Inregistrat: 2009-03-19
Mesaje: 178

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

Sincer, si situatia financiara spune ceva despre un om. Cat timp are bani pt ca l-a dus capul si a fost in stare sa ii faca, e de apreciat in raport cu un boem care traieste din aer, iubire si imprumuturi. Asta nu ii include pe cei care isi finanteaza fitzele cu bani de la mami si tati.

Offline

 

#9 2010-09-08 13:52:02

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

si eu am fost pusa in situatia asta, relativ. si nu poti compara, adica, nu e ca si cum banii ar fi singurul criteriu de departajare. sunt mult mai multe criterii de care trebuie sa tii cont, nu doar aspectul fizic... si nu pot fi la fel de frumusei lol e imposibil

Offline

 

#10 2010-09-08 14:02:16

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

conteaza putin si cum ai fost invatata, cum a fost fostul, cum au fost parintii. adica daca ai avut parinti care te rasfatau, un fost care avea bani si va plimbati peste tot, concedii, vacante, cadouri.. poate e mai greu sa dai brusc de cineva care nu are bani nici de o floare.
sau invers... cand ai fost obisnuita sa traiesti cu putin, cineva cu prea multi bani poate te sperie, zici ca e playboy, copil de bani gata.
dar conteaza mult si atitudinea respectivului.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#11 2010-09-08 14:11:29

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

eu cand vb de bani nu ma refer la   fitze, masini si figuri...
banii sunt importanti in orice, chiar si intr-o relatie...


fucking perfect...

Offline

 

#12 2010-09-08 15:00:14

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

la mine banii = 0
n-au nici cea mai mică valoare, n-au avut niciodată și nici nu vor avea. sunt super mulțumită cu celelalte lucruri pe care le am și deși am avut joburi extraordinar de bune, am făcut carieră, soțul la fel, mi-am permis să văd lumea pe banii mei, am dat am?ndoi cu piciorul la toate astea pt liniștea familiei și pt dragostea care ne leagă și e pe zi ce trece mai puternică. actualmente suntem la fel de săraci ca pe vremea c?nd eram studenți (aproape) lol, dar mai fericiți ca oric?nd. suntem la noi acasă, ?n provincie, departe de jegul ăla de bucurești care ne-a furat ani destui din viață, suntem cu familiile noastre, suntem liniștiți și extraordinar de recunoscători că suntem sănătoși
l-am ales c?nd era doar un puștan sărac și fără un leu ?n buzunar, l-am avut l?ngă mine și c?nd a c?știgat enorm, ?l am și azi c?nd c?știgă mai puțin (și eu la fel), dar nu l-aș schimba pt o mie de bărbați plini de bani, l?ngă care să nu duc vreodată grija zilei de m?ine

Offline

 

#13 2010-09-08 15:15:38

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

applause
anabella_n intotdeauna vei fi un model pentru mine...smile


fucking perfect...

Offline

 

#14 2010-09-08 15:17:48

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

o mentalitate foarte matura si corecta as putea spune  applause
dar tine atat de mult de mentalitate, conceptii si personalitatea fiecaruia... ca te sperii.
ca si sexul cred ca banii sunt importanti in 80% din cazuri.. dar doar atunci cand nu exista tongue


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#15 2010-09-08 15:48:42

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

luisjota a scris:

sa nu fim ipocriti, daca e sa alegi intre un tip cu bani si frumos foc si unul fara bani si la fel de frumusel...pe care il alegeti? eh...eh?
smile

eu cred ca aici pot vorbi doar: inima si interesul

ps: care e mai mare castiga big_smile

Ultima oara a fost editat de Violete.Purpurii (2010-09-08 15:49:00)

Offline

 

#16 2010-09-08 15:51:39

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

daca interesu' e mare si inima e linistita si fericita  chicot  dance


fucking perfect...

Offline

 

#17 2010-09-08 16:17:12

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

luisjota a scris:

daca interesu' e mare si inima e linistita si fericita  chicot  dance

ceea ce spui e ceva imposibil
sa'ti spun si de ce? interesu' poate fi mare si inima linistita si fericita...dar pentru cat timp big_smile? odata si odata trebuie sa paar ceva care s'o straneasca si atunci se complica situatia  chicot

n'are rost sa continuam asa ca no comment pls big_smile

Offline

 

#18 2010-09-08 16:47:16

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

banii conteaza f mult..in ziua de azi majoritatea divorturilor se datoreaza banilor...ori prea multi ori prea putini...

Offline

 

#19 2010-09-08 16:50:37

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Cat de importanti sunt banii in seductie?

big_smile tresselle, subscriu total


fucking perfect...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.