homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Jenant...-2


#20 2010-09-08 20:37:49

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: jenant...

de acord cu fetele smile iubitul meu mi-a zis ca in general barbatilor nu li se scoala jucaria daca nu sunt atrasi de femeie. si asa tind si eu sa cred. deci din moment ce ati facut sex e imposibil sa nu fie atras de tine, dar unii au nevoie de o pauza dupa primul nr. asa o fi si in cazul iubitului tau. nu trebuie sa-ti faci probleme, se mai intampla.
cum zice si V's bunny o sa ajungeti sa faceti din tantar armasar.
si uite ca dau si putin din casa: eram intr-o seara cu iubi la mine si eram la inceputul actiunii, cand...mi-a sunat fixu' (era liniste totala in casa). s-a speriat lol si jucaria s-a culcat. nici cu preludiu, nici cu oral, nici cu nimic n-a mai vrut sa se scoale big_smile si uite asa am ramas intaratati amandoi. dar nu ne-am facut probleme, nu am discutat subiectu' ,  doar am trecut cu vederea si am mers mai departe.
se intampla si la case mai mari, crede-ma! smile
in concluzie treceti peste...daca s-a intamplat o data nu inseamna ca se va intampla mereu. puss


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#21 2010-09-08 21:27:22

mio25
Full member
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 131

Re: jenant...

tresselle a scris:

grater  am o problema mareee...aseara am facut sex cu iuby meu...primul nr nu a fost o problema..a fost ok...dar apoi nici cum nu i se mai trezea...defapt adevarul e k si era prea repede..nush daca trecuse nici 10 min de cand s-a terminat...si s-a chinuit f mult...si nu ma mai udam nici eu dupa ce am vazut asta mi s-au scufundat corabiile...intr-un final am reusit...insa nu a fost bine...si l-am simtit si pe el k nu se simte bine...abia am asteptat sa cobor din masina sa ajung acasa...imi venea sa imi bag capu in pamant...eu stiu k nu sunt o bomba sexi...cam slabutza cu diferite probleme...dar chiar e posibil sa nu ii se faca catre mine>??m-am simtit ca ultima zdreanta..ca si cum nu l-as atrage fizic de nici o culoare si se chinuia el acolo sa fie bine...i am zis apoi ce am avut de zis si ce am simtit...dar nu ne-am inteles nici cum...el da vina pe el si se considera pe el vinovat k nu a reusit sa faca sa fie frumos...l-am intrebat daca s-a simtit vreodata bine cu mine si mi-a zis k tot timpul pana aseara...a fost un esec total si numa la asta ma gandesc k nu il atrag grater voi ce parere aveti??

draga mea de ce sa te simti asa??nu ai de ce,si eu pana acum 1 an era fff slaba si aratam ca draq lol dar niciodata chiar daca eram nemultumita de mine nu ma plangeam.nu cred ca ii din cauza ta ,poate ca e din alte motive.si mi s-a intamplat asa ceva si la mine si la el ,fara nici un motiv,asa dintr-o data .numai k noi asa atat am ras de ma durea burtica,am luat-o ca pe o joaca nu ca pe ceva serios si scandalos,deci relax


regrete? eu nu am regrete,dar ce urasc cel mai mult la tine ,e faptul k inca te mai iubesc

Offline

 

#22 2010-09-08 21:36:19

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: jenant...

uite astazi vorbeam cu un prieten de-al lui gagicamiu care imi povestea ca era o fata care tot tragea de el sa faca sex. el nu se innebunea dupa ea dar a zis na..ce am de pierdut? eh ca sa vezi..nu a functionat big_smile s-au chinuit ceva acolo dar nu a mers si gata. baietii, in ciuda parerilor noastre, nu sunt masinarii de sex. au si ei cheful lor, oboseala, stres, griji.. nu vor sex chiar non stop si nu sunt la comanda, apesi un buton si gata, s-a sculat si e buna de pus in functiune. cateodata mai da si rateuri nu pentru ca ar fi cineva de vina dar pentru ca si barbatul este om, nu masinarie.
te rog nu te mai stresa, il stresezi si pe el, ajungeti sa credeti dupa aceea lucruri care nu sunt adevarate. nu te mai subestima atat, mai ales nu in fata lui, in special ca sunteti de putin timp impreuna (parca asa ziceai nu? )
a fost o situatie mai penibila, mai ciudata, dar puteti sa faceti haz de ea si gata, treceti mai departe. viata are suprize muult mai urate decat asta. as putea sa iti zic din experienta mea cate unele de te-ai cruci tongue deci relax si have fun big_smile nu te mai stresa!!


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#23 2010-09-09 03:24:34

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: jenant...

treselle sa ne zici cum a iesit big_smile?

Offline

 

#24 2010-09-10 20:02:41

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: jenant...

nu am mai scris zilele astea k nu am avut timp...nu s-a mai petrecut nimik pt k nu am avut cand..in schimb in seara aia cand ziceam eu k "am vb cu el si a zis k nu dormim in nopatea asta prea curand k avem treaba....iar eu am intrebat ce?si a zis k pai treb sa stam de vb intai si pe urma mai vedem"...atunci a fost cuminte k am vazut k eram ff obosita(si chiar eram)...a intrebat k ne iubim un pic si am zis k nu in seara asta..sper k nus-a simtit naspa...dar apoi dupa o ora asa stateam in masina si mi s-au urcat hormonii la cap si am sarit pe el un picutz...era prea tarziu pt a face ceva k trebuia sa plecam acasa dar si-a bagat manutza:) si m-am simtit fffff bine...a facut o treaba buna..dar nici eu nu m-am lasat mai prejos si am vazut k si el s-a simtit la fel..deci chiar cred acum k a fost atunci doar o intamplare mai putin fericita

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-09-10 20:04:29

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: jenant...

tresselle...hjarta ai vazut ca-ti faceai griji degeaba? puss


fucking perfect...

Offline

 

#26 2010-09-10 20:06:08

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: jenant...

dada...am vazut:D

Offline

 

#27 2010-09-11 02:13:11

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: jenant...

Poi si nu i-ai facut oral la  ? eu cred ca asta vroia... nustiu

Ultima oara a fost editat de Andyno (2010-09-11 02:13:46)


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#28 2010-09-11 11:26:24

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: jenant...

nu i-am facut..pt k nu am facut niciodata pana acum...si trebuie sa prind curaj

Offline

 

#29 2010-09-17 02:12:22

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: jenant...

In locul tau exact asa as crede si m-as stresa (degeaba) fiindca am niste complexe strasnice )) privind situatia dintr-o parte chiar NU AI DE CE SA II FACI GRIJI smile) lasati mai mult timp intre partide, daca nu iese, nu iese )) mai ales ca nici tu nu te udai , el la fel ar trebui sa creada ca nu il mai vrei si ca nu-i destul de bun pt tine ?) Fiti fericiti impreuna si nu va umpleti gandul cu prostii...


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#30 2010-09-17 14:23:22

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: jenant...

pana acum tot bine si frumos happydance ...doar k dak nu as avea comp0lexele  astea ar fi mai bine...eu stiu k astea ma trag in jos de la multe...dar nu pot sa scap de ele   grater

Offline

 

#31 2010-09-20 11:58:54

suchardine
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2010-09-17
Mesaje: 10

Re: jenant...

daca este un caz singular eu spun sa nu iti faci griji. se mai intampla, sunt si alti factori care pot determina asta. chiar nu merita sa iti dezvolti complexe

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.