homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Marirea sanilor


#1 2011-04-03 16:08:59

iris1510
New member
Inregistrat: 2010-02-28
Mesaje: 53

marirea sanilor

a folosit cineva pastile cu marar pentru marirea sanilor?daca da sa spuna ce efecte a avut,daca s-a mentinut rezultatul si daca a avut alte efecte adverse?

Offline

 



#2 2011-04-03 16:27:30

pink_pop
Platinum member
De la: buc
Inregistrat: 2010-05-31
Mesaje: 17154

Re: marirea sanilor

eu nu cred in retele astea miraculoase ...cel mult poate o sa-i intaresca putin si o sa fie mai fermi dar nu cred ca au cum sa cresca smile ....cred ca e acelasi efect ca la AC de intarire si o data ce ai renuntat la ele, revin la forma initiala smile
dar poate ma insel smile


viata e roz si roz e lumea toata! hjartahjartahjarta

can a woman make you a millionaire ..yes, but only if you are a billionaire

Offline

 

#3 2011-04-03 16:30:49

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: marirea sanilor

s-a mai discutat despre asta in nu stiu cate posturi....

ma rog, de la marar nu vei rezolva nimic, decat sa ai menstruatia mai puternica, sangerare si dureri mai mari si celulita datorita estrogenilor


daca pastilele miraculoase functionau nu se mai inventau silicoanele


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#4 2011-04-03 16:53:59

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.