homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cresterea sanilor


#1 2007-07-12 12:07:21

carlita
Full member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 260

cresterea sanilor

a incercat careva dintre voi masajul cu ulei Super Bust de la Santo Raphel?este un ulei pt cresterea si tonifierea sanilor.daca a folosit cineva sa imi zica si mie daca chiar cresc sanii de la acest ulei.

Offline

 



#2 2007-07-12 12:10:57

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: cresterea sanilor

cum sa creasca sanii de la ulei big_smile nu e adevarat . daca vrei sa-ti creasca sanii incearca branca ursului sau tinctura de marar


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#3 2007-07-12 13:08:53

carlita
Full member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 260

Re: cresterea sanilor

poi prospectul zice asa:uleiurile naturale volatile din compozitia produsului contin fitoestrogeni naturali,cu efecte similare hormonilor sexuali feminini.Compozitie:ulei esential de marar,ulei esential de fenicul si ulei de masline.eu mi-am cumaprat de 3 zile il folosesc dar as vrea sa stiu dac are vreaun rost sa il folosesc si in continuare

Offline

 

#4 2007-07-12 13:54:23

silly_duck
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 265

Re: cresterea sanilor

carlita ce pui pe sani  nu are cum  sa-i faca sa creasca.Cu tot cu ingredientele lor miraculoase, sanii  nu au cum sa-ti creasca. poate ca-i tonifica da mai mult nu. sunt pe piata tot felul de creme si geluri  insa ele iti contureaza si tonifica sanii , nu au cum sa creasca. nu ca n-ar fi bine sa fie asa , dar sa ramanem totusi realiste. daca tii neaparat incearca ce ti-a zis pink martini . eu incerc acu marar , macar de curiozitate ca nu prea cred ca o sa-i mareasca , dar oricum si naturist daca incerci duraza luni bune. nu poti sa te freci pe sani cu ulei sau apa fermecata  si sa creasca.


All good things come to those who wait

Offline

 

#5 2007-07-12 14:51:34

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: cresterea sanilor

oh, iar incepeti cu tinctura aia de marar. Macar aveti rezultate bune?


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-07-12 14:55:24

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: cresterea sanilor

Eu cred ca faptul ca ti-i tonifica si intareste iti da iluzia ca sunt mai mari


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#7 2007-07-12 16:06:42

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: cresterea sanilor

eu am incercat si tinctura mararului ...si.. branca ursului...n`am mers nene neam!!! Carlita...mie nu mi`au crescut...si vazand cu okii... decat de la anti bebe iar de o jumatate de luna...si sunt tari si se vede ..la sutien mai ales si la pipait http://messenger.msn.com/MMM2006-04-19_17.00/Resource/emoticons/75_75.gif...wink) deci..lasa alea.. k au un gust de vai mama http://messenger.msn.com/MMM2006-04-19_17.00/Resource/emoticons/48_48.gif si eu n`am observat nimik de la ele http://messenger.msn.com/MMM2006-04-19_17.00/Resource/emoticons/angry_smile.gif nu shtiu poate k depinde si de organism... wink dar rezultatele cele mai rapide le ai de la antibebe ;wink asha` shtiu...asha simt ... asha am auzit big_smile http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/18.gif

Offline

 

#8 2007-07-12 17:46:37

Annita
Full member
Inregistrat: 2007-06-14
Mesaje: 157

Re: cresterea sanilor

Eu imediat am 2 luni de cand iau antibb si cred k mi s-au marit sanii un pic. :] credeti k s-ar mai putea mari pe parcurs in primele 3 luni?

Offline

 

#9 2007-07-12 17:59:53

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: cresterea sanilor

Sa stiti ca dupe ce opriti antibebele sanii vor avea dimensiunea de dinainte
Eu am fost o data la un tratament de electro si din vb in vb mi-a zis tipa aia ca electro poti face si la sani si se vad repede rezulatele. Cica ii inaterste, tonifica si mareste. Dar din nou, parerea mea e ca avandu-i mai tari si mai ridicati iti da senzatia ca s-au marit.
Iar cu antibebe......eu am sanii mari, si de cand iau pastile, cu o sapt inainte de ciclu mi se mai umfla. Luna asta m-au si enervat k parca o luasera razna.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#10 2007-07-12 19:22:43

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: cresterea sanilor

electro ? ce-i aia please ?

VReau si eu sa stiu de unde sunt smiley aia misto care i-a pus lady in red k io dk apas pe smiley imi apare o pag web cu eroare sau ceva . k am obs k nu toti smiley de pe mess sunt vizualizati aici

Ultima oara a fost editat de pink_martini (2007-07-12 19:26:06)


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#11 2007-07-13 12:02:36

carlita
Full member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 260

Re: cresterea sanilor

elecro e o metoda de tonfiere a intreguli trup prin aplicarea unor electrozi pe zonele dorite.acesti electrozi lucreaza intens musculatura iar 45  de minute se zice ca echivaleaza cu 8 ore de fitness.dar eu vreau sa va spun ca nu da nici un rezultat.eu m-am scapat de o groaza de bani,nici celulita nu mi s-a dus si nici nu mi-am tonifiat musculatura.este o vrajeala dupa parerae mea.mai ales ca nu sunt singura care nu a avut rezultate.am fost cu niste prietene.am facut 20 de sedinte si la intensitati mari chiar daca doare cand contracta muschii.am suportat atata durere fara nici un rezultat.cel mai bun e masajul de tonifiere sau anticelulitic + sport (nu foarte mult 2-3ori/sapt)

Ultima oara a fost editat de carlita (2007-07-13 12:03:49)

Offline

 

#12 2007-07-13 12:06:14

carlita
Full member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 260

Re: cresterea sanilor

anticonceptionalele nu maresc sanii.poate in primele luni pana se obisnuieste organismul sanii se umfla dar apoi revin la dimensiunea lor.asa am patit si eu.prima luna de ac aveam niste sani ft frumosi (erau umflati)iar dupa aceea au revenit la normal.am observat ca multe fete iau ac doar pt cresterea sanilor.mi se pare o greseala daca iau numai pt asta.

Offline

 

#13 2007-07-13 13:20:24

blue*girl
Sr. member
Inregistrat: 2007-06-26
Mesaje: 1373

Re: cresterea sanilor

shi at ce tre sa luam k sa vdm rezultate?...o pr de-a mea a luat tinctura de marar shi a zis k nu a observat o diferentza prea mare...


~ _orice sfarsit e un nou inceput_~

Offline

 

#14 2007-07-13 13:40:54

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: cresterea sanilor

pink_martini a scris:

VReau si eu sa stiu de unde sunt smiley aia misto care i-a pus lady in red k io dk apas pe smiley imi apare o pag web cu eroare sau ceva . k am obs k nu toti smiley de pe mess sunt vizualizati aici

poi...cautzi pe google...smile`uri...si apoi inserezi k si cum ai pune o imagine

Offline

 

#15 2007-07-13 13:57:50

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: cresterea sanilor

am si eu o nelamurire...are legatura cu sanii nu cu cresterea lor...de ceva timp ma mananca sanii...k si cum as avea o iritatie.am pipait..nu se simte nimik e totul ok..doar k ma mananca.am dat cu crema..degeaba...ma gandesc sa nu fie dl soare..am fost o data la plaja si m-am cam ars...cred k de atunci au ramas mancarimile..de cand mi s-a luat pielea..e ceva grav oare? sa merg la un medik?


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#16 2007-07-13 15:51:01

blue*girl
Sr. member
Inregistrat: 2007-06-26
Mesaje: 1373

Re: cresterea sanilor

potzi sa incerci cu o crema hidratanta...totushi e bine sa te duci la un dermatolog poate fi o iritatzie sau o alergie ceva...expunerea sanilor la soare nu este recomandata de catre medici dar cu sigurantza o sa-tzi treaca cu o crema tongue...a mai patzit shi o prietena de-a mea la fel dar nu a fost grav..


~ _orice sfarsit e un nou inceput_~

Offline

 

#17 2007-07-13 21:09:06

A.W.
Full member
Inregistrat: 2007-04-10
Mesaje: 344

Re: cresterea sanilor

mie sanii mi-au mai crescut d la ac..adik s-au mai intarit dar au si crescut...si am oservat k luna asta in timpul d pauza park mi s-au micsorat si inmuiat asa...si bebe mi-a confirmat k asa e..iar d knd am inceput noua folie iar s-au marit si ma dor...d fapt in fiecare luna ma dor,insa cateodata mai tare cateodata nu asa puternic...e d la ac? asa or sa ma doara cat timp o sa l iau?

Ultima oara a fost editat de A.W. (2007-07-13 21:09:56)

Offline

 

#18 2007-07-13 21:25:16

pisica
Full member
Inregistrat: 2007-06-14
Mesaje: 113

Re: cresterea sanilor

durere mare de sani am avut in 1 luna de ac dar acum am doar inainte de menstruatie intradevar si mie mi-au crescut semnificativ sanii faza cu micsoratul nu o stiu ptr ca eu nu am intrerupt. vreti sani mai mari Luati AC!

Offline

 

#19 2007-07-14 10:47:56

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: cresterea sanilor

Mai fetelor voi chiar credeti ca AC va umfla sanii cu pompa? Daca asa v-a inzestrat mama natura nu prea aveti ce face. De la AC SE POT umfla, dar nu mereu....depinde de organismul fiecareia. Multe fete spun ca s-au ingrasat de la antibebe, iar daca te ingrasi, in general se maresc si sanii.
Decat sa va indopati de ac numai pt ca aveti sanii mici, mai bine pune-ti frumusel mana si ii intretineti: masaj, exercitii speciale pt sani


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.