homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am o problema ! Help me


#1 2011-09-19 20:17:50

Mocaboss
New member
Inregistrat: 2011-08-13
Mesaje: 17

Am o problema ! Help me

Acuma ( 20minute) Am facut Sex anal cu prietena mea smile + nam folosit prezervativ si nici nu mam ejaculat in ea + Inca suntem virgini amandoi Exista ceva negativ ce se poate intampla in cazul acesta??

Offline

 



#2 2011-09-19 20:35:53

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: Am o problema ! Help me

1. nu deschide atatea topicuri pentru o singura problema. Citeste regulamentul pentru ca sederea ta aici sa nu fie foarte scurta.

2. inainte sa faceti sex poate ar trebui sa invatati putina romana..."nam"=n-am; "mam"=m-am si se spune corect am ejaculat nu "mam ejaculat" si nu in ultimul rand cate ceva despre sex, contraceptie si alte alea.

3.daca faci sex anal nu ramane insarcinata. N-are cum; poate face hemoroizi si alte chestii dar nu sa ramana insarcinata. Daca nu ejaculezi iar nu are cum sa ramana insarcinata dar daca tu esti virgin sigur nu prea poti controla unele chestii asa ca mai bine va informati inainte. Mult succes!!


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#3 2011-09-19 20:42:44

Mocaboss
New member
Inregistrat: 2011-08-13
Mesaje: 17

Re: Am o problema ! Help me

Poi cand am simtit ca vine am scosos afara ;^>^ deci nare cum nu?

Offline

 

#4 2011-09-19 20:44:24

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: Am o problema ! Help me

Daca e anal nu are cum wink .


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#5 2011-09-19 20:56:43

Sumire
Sr. member
Inregistrat: 2011-04-26
Mesaje: 1217

Re: Am o problema ! Help me

x_ynna a scris:

2. inainte sa faceti sex poate ar trebui sa invatati putina romana..."nam"=n-am; "mam"=m-am si se spune corect am ejaculat nu "mam ejaculat" si nu in ultimul rand cate ceva despre sex, contraceptie si alte alea.

am observat ca suferiti de gramatica! bravo voua applause ,dar asta-i un forum ce are ca principal subiect SEXUL si PROTECTIA... nu toti stie sa scrie corect,iar daca vreti sa-i invatati ceva gramatica,o puteti face in privat fara sa-i mai faceti de cacao fata de sute de forumisti.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2011-09-19 21:02:53

Gizeh
Banat
De la: Sufletul Marii.Din Adancuri
Inregistrat: 2011-04-01
Mesaje: 12982

Re: Am o problema ! Help me

intrebare ... ce anume ai simtit ca vine ? Rahatul ?

cred ca tu faci parte din categoria aia rock,sange si cacat lol


Ne dorim si noi bebic

Offline

 

#7 2011-09-19 21:04:21

jackal
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-03-15
Mesaje: 2677

Re: Am o problema ! Help me

rocssana.nana a scris:

intrebare ... ce anume ai simtit ca vine ? Rahatul ?

cred ca tu faci parte din categoria aia rock,sange si cacat lol

rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl

bai lesin aici rotfl2


iubeste-ma cand merit mai putin pentru ca atunci am nevoie de tine cel mai mult
Wiliam Shakespeare: "Cand dragostea vorbeste,vocile tuturor zeilor par a fi adormite in armonia Raiului"

Offline

 

#8 2011-09-19 21:05:09

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: Am o problema ! Help me

Sumire a scris:

x_ynna a scris:

2. inainte sa faceti sex poate ar trebui sa invatati putina romana..."nam"=n-am; "mam"=m-am si se spune corect am ejaculat nu "mam ejaculat" si nu in ultimul rand cate ceva despre sex, contraceptie si alte alea.

am observat ca suferiti de gramatica! bravo voua applause ,dar asta-i un forum ce are ca principal subiect SEXUL si PROTECTIA... nu toti stie sa scrie corect,iar daca vreti sa-i invatati ceva gramatica,o puteti face in privat fara sa-i mai faceti de cacao fata de sute de forumisti.

offtopic Vezi ca esti offtopic. Iar eu pe langa lectia de gramatica i-am dat si informatiile de care are nevoie. Tu, ca de obicei, te bagi in seama ca sa faci scandal si atat wink . In privat cheama-l tu...sa-i arati ce vine wink .


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#9 2011-09-19 21:08:31

Sumire
Sr. member
Inregistrat: 2011-04-26
Mesaje: 1217

Re: Am o problema ! Help me

x_ynna a scris:

Sumire a scris:

x_ynna a scris:

2. inainte sa faceti sex poate ar trebui sa invatati putina romana..."nam"=n-am; "mam"=m-am si se spune corect am ejaculat nu "mam ejaculat" si nu in ultimul rand cate ceva despre sex, contraceptie si alte alea.

am observat ca suferiti de gramatica! bravo voua applause ,dar asta-i un forum ce are ca principal subiect SEXUL si PROTECTIA... nu toti stie sa scrie corect,iar daca vreti sa-i invatati ceva gramatica,o puteti face in privat fara sa-i mai faceti de cacao fata de sute de forumisti.

offtopic Vezi ca esti offtopic. Iar eu pe langa lectia de gramatica i-am dat si informatiile de care are nevoie. Tu, ca de obicei, te bagi in seama ca sa faci scandal si atat wink . In privat cheama-l tu...sa-i arati ce vine wink .

poftim offtopic  ca sa nu mai tipi tu ca-n gara! si incearca sa nu intreci masura cu obrazniciile si continua sa-ti bocesti mamica... esti mai simpatica cand bocesti mortii  big_smile

Offline

 

#10 2011-09-19 21:10:51

jackal
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-03-15
Mesaje: 2677

Re: Am o problema ! Help me

sumire,mai bine iti vezi lungul nasului si nu vb despre o persoana decedata.nu este problema ta daca cineva isi plange mama sau oricare alta ruda.vezi-ti de viata ta si de problemele tale


iubeste-ma cand merit mai putin pentru ca atunci am nevoie de tine cel mai mult
Wiliam Shakespeare: "Cand dragostea vorbeste,vocile tuturor zeilor par a fi adormite in armonia Raiului"

Offline

 

#11 2011-09-19 21:11:36

Gizeh
Banat
De la: Sufletul Marii.Din Adancuri
Inregistrat: 2011-04-01
Mesaje: 12982

Re: Am o problema ! Help me

crystel23 a scris:

rocssana.nana a scris:

intrebare ... ce anume ai simtit ca vine ? Rahatul ?

cred ca tu faci parte din categoria aia rock,sange si cacat lol

rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl

bai lesin aici rotfl2

expresia asta apartine profului meu de mate din liceu ... varul vecinului meu este profesor de geografie,care este cel mai bun al profului de mate ... (respectiv 26 de ani au amandoi). iar eu ieseam cu ei inca de pe vremea in care nu eram la liceu.... ei sunt rockeri... intr-o seara in rockoteca dispare profu de mate... i se pusese pata pe una... si s-a gandit sa-si faca de cap..unde in alta parte decat in toaleta de acolo ... gagica era pe stop,asa ca a trecut la cealalta gaura... dupa ce si-a terminat omu` treaba si-a dat seama ca jucaria ii era murdara si ca era patat de sange... apoi vine la noi asa beat cum era si zice "Rock,sange si cacat! " rotfl  rotfl  rotfl


Ne dorim si noi bebic

Offline

 

#12 2011-09-19 21:13:11

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Am o problema ! Help me

ai si tu dreptate sumire dar cand vad ca prioritatile unora e sa se f*%a in  loc sa puna mana pe o carte de gramatica si pe un ghid despre ceea ce implica inceperea vietii sexuale morrr



draga autorule, daca i-ai tras-o prietenei tale in fund cu siguranta nu mai e virgona, virginitatea sta in atitudine nu intr-un himen intact wink . Daca prin ceva negativ te referi la o sarcina, NU, nu ramane fata insarcinata daca ai terminat in fund sau pe langa insa se poate alege in schimb cu rupturi anale, cu hemoroizi si nu in ultimul rand cu o bts sau o infectie de alta natura. Prezervativ ati folosit si voi? stii ca daca in urma frecarii faci vreo mica leziune pe penis si aceasta intra in contact cu fecalele poti sa faci si tu vreo infectie? sau ca de la rana ta daca sangereaza poate sa faca fata ceva? hiv spre exemplu se poate lua asa, poti avea o bts si daca esti virgin..google it!

Offline

 

#13 2011-09-19 21:14:34

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: Am o problema ! Help me

Sumire a scris:

x_ynna a scris:

Sumire a scris:


am observat ca suferiti de gramatica! bravo voua applause ,dar asta-i un forum ce are ca principal subiect SEXUL si PROTECTIA... nu toti stie sa scrie corect,iar daca vreti sa-i invatati ceva gramatica,o puteti face in privat fara sa-i mai faceti de cacao fata de sute de forumisti.

offtopic Vezi ca esti offtopic. Iar eu pe langa lectia de gramatica i-am dat si informatiile de care are nevoie. Tu, ca de obicei, te bagi in seama ca sa faci scandal si atat wink . In privat cheama-l tu...sa-i arati ce vine wink .

poftim offtopic  ca sa nu mai tipi tu ca-n gara! si incearca sa nu intreci masura cu obrazniciile si continua sa-ti bocesti mamica... esti mai simpatica cand bocesti mortii  big_smile

offtopic E a doua oara cand te iei de chestia asta. Numai atat te duce mintea? N-am tipat, ti se pare! Scrisul cu majuscule, in regulament, inseamna tipat. Nu stiu care dintre noi tipa in cazul acesta. Te credeam mai inteligenta, ma uimesti ca incerci orice metoda sa ranesti omul. Din pacate cu mine nu ai reusit si aici ma opresc; am mai zis...exista un nivel sub care nu imi permit sa cobor wink .


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#14 2011-09-19 21:15:39

Sumire
Sr. member
Inregistrat: 2011-04-26
Mesaje: 1217

Re: Am o problema ! Help me

crystel23 a scris:

sumire,mai bine iti vezi lungul nasului si nu vb despre o persoana decedata.nu este problema ta daca cineva isi plange mama sau oricare alta ruda.vezi-ti de viata ta si de problemele tale

offtopic  cavalerul_tristei_figuri, n-am nevoie de sfatul tau. multumesc! big_smile

Offline

 

#15 2011-09-19 21:15:40

Gizeh
Banat
De la: Sufletul Marii.Din Adancuri
Inregistrat: 2011-04-01
Mesaje: 12982

Re: Am o problema ! Help me

i-am spus si eu ... dar la discutii diverse .... a deschis o gramada de topicuri legate de acest subiect ...


Ne dorim si noi bebic

Offline

 

#16 2011-09-19 21:16:34

Sumire
Sr. member
Inregistrat: 2011-04-26
Mesaje: 1217

Re: Am o problema ! Help me

cred ca-i disperat ... ori pur si simplu face baza de acest forum

Offline

 

#17 2011-09-19 21:18:27

jackal
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-03-15
Mesaje: 2677

Re: Am o problema ! Help me

sumire asa cum spune si ynna

Exista un nivel sub care nu ne permitem sa coboram!!!

Ultima oara a fost editat de crystel23 (2011-09-19 21:21:06)


iubeste-ma cand merit mai putin pentru ca atunci am nevoie de tine cel mai mult
Wiliam Shakespeare: "Cand dragostea vorbeste,vocile tuturor zeilor par a fi adormite in armonia Raiului"

Offline

 

#18 2011-09-19 21:19:37

Gizeh
Banat
De la: Sufletul Marii.Din Adancuri
Inregistrat: 2011-04-01
Mesaje: 12982

Re: Am o problema ! Help me

ar trebui sa invete sa caute pe net, sa se documenteze.... ca de scris vad ca stie sa scrie ....si in afara de asta nu mi se pare normal sa deschida n topicuri cu acelasi subiect. trebuia sa caute la totul despre sex - topicul sex anal ....


Ne dorim si noi bebic

Offline

 

#19 2011-09-19 21:22:54

Mocaboss
New member
Inregistrat: 2011-08-13
Mesaje: 17

Re: Am o problema ! Help me

Sunt disperat ::: deci lucrul cel mai important a fost ( daca ramane gravida ) Deci nu ramne okay

A 2A ?
Am LUAT o boala rea ? ce numai pot scapa de ea?
Eu sunt primul ei prieten si ia ii prima mea pretena

Suntem impreuna din clasa 5 - 11 aceiasi scoala sad

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.