homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65-13


#229 2012-02-15 22:33:15

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Ales, par
Cred ca stiu ce te-a suparat, dar nu vreau sa spun. Poate ne gandim la acelasi lucru...care si mie mi s-a parut mai mult decat urat si ar trebui sa dea de gandit mult persoanei care a putut sa scrie asa ceva.

Mada, par

Ultima oara a fost editat de Raveca (2012-02-15 22:33:30)


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 



#230 2012-02-15 22:34:20

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Alesa puss da, inca putin. nu mai am rabdare big_smile
Hell puss puss puss eu mai degraba intru ziua de la munca, dar au fost probleme cu netu zilele astea nebune, apoi s-a adunat treaba multa si uite asa n-am mai putut.
in weekend am fost cu treburi, n-am apucat. si ati scris f mult, ma simt cam ratacita ca nu mai stiu nimic nustiu
Pe Sonia eu o inteleg...am avut si eu o perioada in care nu mai puteam intra pe forum. imediat dupa hsg sad e greu...dupa un timp se aduna toate si te apasa...eu sper sa revina cu forte noi si optimiste curand pentru ca locul ei este aici cu noi hjarta

Offline

 

#231 2012-02-15 22:36:21

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

da rave sigur ne gandim la acelasi lucru,pot sa jur.
inteleg oameni suparati si chiar nu judec pe nimeni.....asa cum ne-am intristat ne va si trece sunt sigura wink puss puss puss puss
mada si eu o inteleg pe soni ,cu toate ca nu am de unde sa stiu sa simte pentru ca nu am intampinat probemele ei,dar sunt alaturi de ea hjarta ,imi e draga rau si stiu ca e o persoana deosebita si nu ne va lasa ea de tot

Ultima oara a fost editat de alesandra (2012-02-15 22:39:06)


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#232 2012-02-15 22:36:22

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Mada puss inca putin si scapi dance


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#233 2012-02-15 22:36:46

pet&jara
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2012-02-05
Mesaje: 250

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Mada       happy  happydance  kram

Ales .... ce te.a suparat? ca au zis fetele ca nu mai e atmosfera de altadata ? cu siguranta ca ele simt asta acut si este foarte bine ca au spus asta .. asta au simtit ele   eu am apreciat ca au spus asta, pentru ca pana la urma a fost un moment de sinceritate. cu siguranta ca nu mai este aceeasi atmosfera, fetele care sunt gravidute au plecat pe drumul lor, care s-a schimbat. acum au bebe sau sunt gravidute, nopti de nesomn, nu mai au timp...nu e ca nu mai au interes ci pur si simplu le lipseste timpul necesar ..in plus, gandurile lor sunt indreptate spre noile situatii, multe si complexe, aparute in viata lor ..grijile si preocuparile s-au schimbat .. insa sunt sigura ca sunteti in sufletul lor ...


pe aceasta cale, eu o pup pe sonic   par    fata buna, Soni ..


de aceea esti suparata? sau am aberat si eu pe aici ? rotfl2


Nimic nu doare mai tare decat lucrurile pe care le intelegem prea tarziu

Offline

 

 Publicitate


loading...

#234 2012-02-15 22:37:43

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

rammo puss big_smile
alesa puss eu nu stiu la ce te referi...
am si eu o intrebare ca sa mai inteleg una alta big_smile inafara de madlene, mai sunt si alte noi aspirante in ultimele zile ? smile

Offline

 

#235 2012-02-15 22:38:15

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Hai sa nu mai comentam...nervii au fost intinsi la maxim si probabil s-au scris lucruri ce nu isi aveau locul. Dar asta e, nu putem sa dam timpul inapoi dar nici dezgropand morti nu va fi mai bine.

ales...esti bine venita aici. si nici un comentariu de azi nu s-a referit la tine...si eu sunt noua...la 2 luni si 12 zile nu pot spune ca sunt veche.

inainte de madlene, au aparut ales si moni, dar pe ele le stii deja...de ieri e doar madlene...a mai fost un user acu cateva zile dar nu a mai scris...daca e caut sa vad ce id avea

Ultima oara a fost editat de Hellstorm (2012-02-15 22:41:54)


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#236 2012-02-15 22:39:09

pet&jara
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2012-02-05
Mesaje: 250

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Ales, fetele, pot totusi sa va rog sa imi spuneti si mie? ma simt nasol sa nu stiu, credeti-ma .....


Nimic nu doare mai tare decat lucrurile pe care le intelegem prea tarziu

Offline

 

#237 2012-02-15 22:39:49

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Buna seara! Vad ca eu sunt iar pe langa subiect... Ales draguto,ce te-a suparat?ca te-am pus sa alegi intre fata si baiat? Lasa,ca ala a fost numai un joc...vin bebeii,amandoi lol si fata si baiat smile gemeni!  smile uite un pupic sa iti treaca puss

Offline

 

#238 2012-02-15 22:41:54

pet&jara
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2012-02-05
Mesaje: 250

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Mada .....  singura aspiranta noua este Madlene .... care inteleg ca nu mai este aspiranta ...caci este deja graviduta ..a aflat ieri din ce am citit ..


Moni .. nu cred ca este supi pe tine .. si toate fetele care s-au prins de schema, vad ca tac .. Rave, ma ajuti?


Ales    eu pup un obraz de fata buna si frumoasa  puss  puss

Ultima oara a fost editat de pet&jara (2012-02-15 22:44:08)


Nimic nu doare mai tare decat lucrurile pe care le intelegem prea tarziu

Offline

 

#239 2012-02-15 22:43:04

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

monica puss
hell puss cand au fost nervi? eu am prins doar tristete...offf

Ultima oara a fost editat de madalyna7 (2012-02-15 22:44:02)

Offline

 

#240 2012-02-15 22:43:51

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

hell stiu ca nu s-a referit nimeni la mine,nu m-a deranjat nimic legat de mine puss
pet nu insista te rog ca nu spun,si nu,nu m-a deranjat ca fetele au spus ce simt este normal ce simt ele le inteleg,nici eu nu sunt adepta schimbarilor cu toate ca in viata tooti suntem fortati sa le intampinam.
vreau sa inchei subiectul ca sa nu risipim timp si spatiu big_smile degeaba,vorba lui hell timpul in apoi nu se mai duce si ma repet nu m-am simtit deloc jignita doar un cuvant m-a deranjat,

Ultima oara a fost editat de alesandra (2012-02-15 22:59:53)


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#241 2012-02-15 22:43:55

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

moni puss lasa sa nu te mai interseze...ca te superi si tu...si noi vrem pastila fericirii...de fapt a bunei-dispozitii


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#242 2012-02-15 22:44:46

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Moni puss
Ei,daca e pe-asa ,si eu is noua smile nu cred ca e ceva personal sau referitor la aspirante noi/vechi! Pur si simplu,vreau sa cred ca e o perioada tensionata si atat!

Al meu iar a adormit pe canapea bang


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#243 2012-02-15 22:45:14

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Of...gata!stiu ce e!

Offline

 

#244 2012-02-15 22:47:28

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Hell, nu inteleg aceasta catalogare...noi si vechi. Cine stabileste cat esti de nou sa de vechi pe acest topic? Data inregistrarii? Nu. Din punctul meu de vedere, nu. Poti fi o veche aspiranta, insa sa nu fi scris aici. Dar tu aspiri de ani multi si cunosti ce inseamna sa astepti luna de luna sa se intample, ba mai mult cunosti si durerea de a avea un bebe in burtica pt putin timp. Deci...chestia cu vechi si nou mie mi se pare chiar nepotrivita aici. Poti fi mult mai "imbatranita" de asteptari decat alte fete care sunt inregistrate de mai mult timp, fata de tine care esti de 2 luni.
No, in fine...nu dati cu rosii! lol


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#245 2012-02-15 22:47:29

pet&jara
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2012-02-05
Mesaje: 250

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Ales    eu pup un obraz de fata buna si frumoasa    par  puss  puss


Moni, tu cea care mi-ai sucit mintile, zi-mi si mie ...

Storm cum adica nu suneti ca dupa aia se supara si Moni?

Ok.....daca nu vreti sa imi spuneti si mie .. tocmai vorbeam de sinceritate si sa ne cunoastem mai bine ...ca o familie .. pana la urma din chestii din astea ajungem sa ne "citim"  si sa ne "simtim" intre noi ....

Ultima oara a fost editat de pet&jara (2012-02-15 22:50:26)


Nimic nu doare mai tare decat lucrurile pe care le intelegem prea tarziu

Offline

 

#246 2012-02-15 22:47:51

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Ramo exact...asa si e...doar ma doare  ca Sonia a plecat ptr ca stiu cat de mult conta forumul ptr ea. si pentru ca si eu ma simt bine cu ea in preajma...si vreau sa sper cu ea...si stiu ca e trista ca nu e cu noi si ca si ea la randul sufera, alaturi de noi dupa celelalte aspirante si ca ii e mult mai greu sa sufere singura. Si nu vreau sa sufere.

Rave..asa e ..si eu simt tot asa...insa nu toata lumea e la fel, iar eu inteleg ca nu oricine paote gandi ca mine. Si ma adaptez.

Ultima oara a fost editat de Hellstorm (2012-02-15 22:50:49)


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#247 2012-02-15 22:48:48

cocof
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 6513

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

helloooooo, beeeiiiii, ce se intampla pe aici ?????? Hai ca ma faceti sa stau la noapte dupa ce se culca strumfii sa citesc in urma !!!! ...si daca nu va urechez  diablo ...dar macar sa fiu in cunostinta de cauza , iar voi sa ma aveti pe constiinta pentru (inca) o noapte pierduta  big_smile
hai sa va pupacesc pana la urecheala  puss  puss  puss


mami de cocosel din 12.11.10 hjarta
sjuk    ...O POVESTE... ...DOUA POVESTI...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.