homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65-52


#970 2012-02-17 11:03:24

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Nu, Pet nu vreau sa editati voi. Eu am ales sa va povestesc ca asa am simtit acum. Si ma simt ok ca am facut-o.

Buck, hai sa ingropam aceasta poveste cu care cat a gresit. Vrei? Ce rost are sa mai aducem si azi in discutie ce a fost ieri?
Eu, nu vad de ce ar trebui sa avem facebook-ul cuiva sau messul ca sa vedem ca e reala persoana respectiva. Ce imi pasa mie cine e Pet? A jignit pe cineva? Nu. Aici e lume virtuala, nu imi trebuie sa fac cercetari. Acum, trebuie sa traim cu frica si sa sufere orice user nou, pt ca a fost candva x persoana care a jignit?
Haideti sa ramanem in continuare o familie si gata!


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 



#971 2012-02-17 11:07:15

pet&jara
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2012-02-05
Mesaje: 250

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

buck .. mi-au dat lacrimile .. dumnezeule cum sa iti imaginezi asa ceva .. sunt coplesita .. esti de o brutalitate pe care eu nu o recunosc la felul meu de a fi .. nu am avut niciun scop. in seara aceea cand am intrat prima data sa nici nu stii cum ma simteam.

Lady, imi pare rau ca mi-am deschis sufletul in fata ta si ca ai putut sa crezi ca o singura vorba nu ar fi adevarata .. imi pare rau ca am intrat aici si ca radeti de mine .. nu m-am asteptat ..

elena, blue, muco, moni .. imi pare rau ca v-au deranjat glumele mele .. doar aici cu voi am mai ras si am mai glumit .. in rest, chiar sunt trista ..


nu am intrat niciodata e fb sau pe mess-ul vreuneia dintre voi .. nici nu mi-a trecut prin cap asa ceva .. insa fiecare poate sa creada orice despre oricine .. inclusiv despre mine. muco, nu trebuie sa ma aperi. naturaletea este foarte utila, sune multe. imi are rau dar eu nu sunt asa cum spune buck si cum spun celelalte fete care nu au vrut sa vorbeasca direct cu mine pe forum .. eu nu am vorbit cu nimeni de pe forum in privat despre nimeni de pe forum .. eu altceva nu stiu ce as mai putea spune
as putea insa sa ii spun lui buck, gresit .. nu ai dreptate ..

Ultima oara a fost editat de pet&jara (2012-02-17 11:11:34)


Nimic nu doare mai tare decat lucrurile pe care le intelegem prea tarziu

Offline

 

#972 2012-02-17 11:08:33

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Rave, ce familie???Ziceti ca tineti la Sonia?Cum asa?Chiar daca a gresit ca nu si-a ales cuvintele atunci, ati lasat-o sa plece si ii ziceti asa, de la distanta, ca tineti la ea..e amuzant, nu va suparati!In familie, cum zici tu Rave, se accepta multe, te mai certi dar te si impaci..si greu ii lasi pe straini sa intre fara sa-i cunosti cat de cat..Eu in familia mea nu ii cert pe ai mei si ii indepartez, ca stiu ei ca de fapt ii iubesc, si imbratisez un strain...Nu stiu, eu asa fac in familie...Aici a fost familie cu adevarat, dar nu acum, scuzati-ma!
Pet, nu sunt brutala, dar ma rog, tu ai dreptul sa ma jignesti, accept asta..Si de altfel, stai linistita ca dintre noi doua eu plec...nu tu, tu esti in familie, eu nu ma regasesc...

Ultima oara a fost editat de bucklucica (2012-02-17 11:11:10)


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#973 2012-02-17 11:09:52

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

rave puss am citit ce ai scris,si cred ca ti-a fost greu dar esti puternica si toate trec,asa ca pregateste-te de sexinpat puss
buck puss sper sa am parte de sustinerea ta.
nu mai comentez nimic legat de ieri,nu vreau sa accept asa usor plecarea fetelor dar nici nu vreau sa mai discut subiectul.
va puss pe toate


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#974 2012-02-17 11:11:09

be_happy
Platinum member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 20885

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Buck, am zis ca tac dar nu o fac..desi nu imi place sa intru in discutii aiurea

Nu stiu daca discutia s-a iscat de la Pet. Cert e ca si eu am zis de la inceput ca ma indoiesc de realitatea celor povestite de ea. Si pur si simplu am ignorat. Nu am intrat in jocul ei, nu m-am legat de ea.  Nu am dreptul sa ii cer cuiva sa nu mai scrie aici. S-a zis in repetate randuri ca e loc ptr toata lumea. Fiecare baga in seama pe cine vrea, raspunde cui vrea.

E un forum, nu se poate limita accesul decat pentru incalcarea regulamentului, la fel cum nu poate nimeni obliga pe cineva sa stea aici. E public, teoretic toata lumea poate avea acces

Eu nici in Storm ( si Storm, sper sa nu te superi ptr ce zic) nu am avut incredere la inceput. Dar am lasat lucrurile de la sine si pe parcurs am vazut ca e ok, e deschisa m-am atasat de ea.

Tine de fiecare sa intre sau nu in jocul unei persoane. Poti ignora sau sa raspunzi frumos.

Legat de Sonia, nu cred ca i-a zis nimeni sa plece. Dar fiecare a spus ce gandeste, cum priveste lucrurile, mai mult sau mai putin diplomat sau ironic

Offline

 

 Publicitate


loading...

#975 2012-02-17 11:11:54

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

http://smileys.smilchat.net/emoticon/expressions/3d-oublier.gif


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#976 2012-02-17 11:13:09

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Rave, trebuie sa fii puternica! Imi dau seama ca prin ce ai trecut a fost foarte greu, dar trebuie sa fii optimista si sa vezi parte buna a lucrurilor. Sunt convinsa ca vei avea un copilas al tau!


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#977 2012-02-17 11:14:24

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

http://smileys.smilchat.net/emoticon/expressions/impatient1.gif


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#978 2012-02-17 11:14:27

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Buck, vorbim de familie, da? Ok. Sonia, ne-a crezut pe noi, o familie? Nu. Pe mine nu. Atata timp cat ieri mi-a scris ca ori accept stilul ei ori nu are nevoie de mine. Ma rog...a folosit alte cuvinte. Daca vrei caut in spate si iti arat ce inseamna pt Sonia familie.
Daca tii la o familie nu spui cu asa usurinta " nu am nevoie de tine". Mai mult indirect, a zis ca pe aici se perinda prefacute. sa ma simt o prefacuta ca ma bucur de un test pozitiv al unei persoane pe care nu o cunosc?
Ce inseamna aici familie? Sa formezi bisericute? Nu, draga mea. Eu nu sunt genul sa ma pup doar cu cateva fete vechi si pe restul sa le persiflez. Nu.

Ultima oara a fost editat de Raveca (2012-02-17 11:16:06)


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#979 2012-02-17 11:15:02

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Happy, asa e, dar mie mi s-a parut o nedreptate si pentru asta m-am suparat azi, cand am vazut ca mesajul la care a comentat si Almi ieri, de la Pet ca noi iesim ca avem toane...nu v-a atacat pe voi, dar ce a zis Sonia v-a atacat si ati certat-o...De aia am reactionat asa..Adica una are dreptul sa critice si nu i se spune nimic, iar alta e certata si marginalizata pentru asta???Nu inteleg..


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#980 2012-02-17 11:15:33

pet&jara
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2012-02-05
Mesaje: 250

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

este cel mai urat lucru pe care il pot simti acum .. dupa cat m-a durut despartirea de prietenul meu .. sa imi spuneti ca e banc .. stii, happy si tu buck si tu storm m-ati facut sa plang .. iar eu mi-am deschis sufletul in fata voastra .. sunt consternata .. si plang .. m-ati naucit ..va las ..


Nimic nu doare mai tare decat lucrurile pe care le intelegem prea tarziu

Offline

 

#981 2012-02-17 11:16:38

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

bai ramo de unde ai tu fetele alea ? chicot


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#982 2012-02-17 11:17:39

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

hai mai fetelor iar o luam de la capat? supa
pet nu m-am suparat ca ai glumit cu mine,si eu am mai glumit cu fetele


eu de acum incolo chiar nu ma mai bag

ramo rock

Ultima oara a fost editat de mucoasa (2012-02-17 11:18:38)


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#983 2012-02-17 11:18:36

be_happy
Platinum member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 20885

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Buck fiecare raspunde cui crede de cuviinta. De la un user pe care nu il cunosti, nu te afecteaza/surprinde prea tare ce zice,nu te astepti la multe de la el ( nu vorbesc de o persoana anume, ci in general), dar de la unul care e de atata timp pe forum altfel vine o "intepatura" (daca exista sau nu). ai alte asteptari de la o persoana pe care o consideri prietena virtuala, nu?

Ultima oara a fost editat de be_happy (2012-02-17 11:19:43)

Offline

 

#984 2012-02-17 11:18:45

pet&jara
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2012-02-05
Mesaje: 250

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

buck .. sorry cred ca nu ai citit tot .. eu am scris dupa ce madlena a spus ca iese de pe forum pt ca nu stiu ce i-a zis Sonic .. si am spus ca asta e un moft .. ca niciuna din ele nu a gresit ..  de ce s-a supi si Almi?si tu? ..


Nimic nu doare mai tare decat lucrurile pe care le intelegem prea tarziu

Offline

 

#985 2012-02-17 11:18:52

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

serios ca o luam pe aratura,dintr-un topic cu aspiante a ajuns...spectacol sad in ultimele zile,numai jigniri,reprosuri,cuvinte dure,expresii si cuvinte de genul ''eu plec'', ''va las'', ''nu mai intru'' . nu se poate asa ceva.
http://smileys.smilchat.net/emoticon/expressions/triste/misere.gif


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#986 2012-02-17 11:20:21

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Happy, puss n-am de ce sa ma supar... nici eu nu pot afirma ca iau totul pe tava de la rpimul mesaj...insa am mai spus si repet, acord tutror prezumtia de nevonovatie.
La fel, mi-am spus parerea si dorinta in privinta Soniei si mi-am dorit sa ramana, de fapt eu inca sper ca revine....dar nu pot sa o oblig si nici nu voi incerca sa o constrang...alegera a fost a ei.
Lui Pet eu i-am spus parerea mea insa daca ea se simte bine aici, eu nu o sa o trimit niciunde...pentru ca nu e aspiranta....pentru ca in felul acesta e la fel cum i-as spune biancai sau Ramonei sa plece si ma indoiesc ca ar vrea cineva lucrul asta...nu pot sa cred asa ceva.

A, si inca ceva, "Minciuna are picioare scurte"!

Buck si Soni puss


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#987 2012-02-17 11:20:27

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Pet, si eu mi-am deschis sufletul in fata ta, si ti-am povestit multe ca sa te ajut sa treci usor peste necazul tau..este?Lucruri pe care nu le-am spus la multe persoane ti le-am spus tie, o straina..Adevarat, da???????Si tu ma faci brutala si ma judeci.Cu ce drept?Eu nu stiam nimic de tine atunci, erai noua, tu puteai afla orice de mine, ca ti-am raspuns la toate intrebarile...Si tot tu ma judeci?????Tare!!!!!!!!!!Lasa plansul...la varsta ta nu ar trebui sa fii asa sensibila..Am si eu 34 de ani impliniti, crede-ma...


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#988 2012-02-17 11:22:01

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Eu raman la ideea ca e un forum public si e loc pentru fiecare...cine nu se intelege ar putea sa nu isi vorbeasca... desigur atmosfera nu mai e aceeasi cum a fost candva.. cand erau vechile fete... dar multe dintre ele au plecat cam definitiv, de exemplu Geo, altele au plecat la mamici......deci nu mai vad cum ar putea fi la fel...daca persoanele sunt altele ...
Intr-adevar in ultimul timp s-a intrat cu scopul clar de a strica lucrurile, o parte maricica dintre membrii noi au adus cuvinte jignitoare, dupa care au plecat..dar nu puteam sti sigur care dintre fetele noi va face acest lucru si daca il va face asa ca ma voi comporta bine cu ele pana la proba contrarie.
Imi pare rau ca Sonia a iesit...si sper sa se intoarca cand va simti ca e timpul.... dar mai mult de atat chiar nu pot face, nu ne da nimeni dreptul sa alungam unii membri...


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.