homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71-162


#3060 2012-04-30 21:09:04

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

rotfl sa vina rozi cu undita rotfl

cristina,2 handicapati lol

madu puss

raveca,multumesc puss asta vara pe insula,toti beau o carafa de 1/2 kg de vin alb numai io cu al meu am cerut carafa de 1 kg de vin rosu lol

mancaram bun,baui io vin,al meu 3 cani de lapte lol deci merge lol


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 



#3061 2012-04-30 21:09:04

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

Somnic usor, Buck! par

Ultima oara a fost editat de Raveca (2012-04-30 21:09:18)


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#3062 2012-04-30 21:10:46

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

buck,somn usor puss

cristina lol io cred ca mai mare noroc au aia de stau la bloc,dupa afisu de-l pusesi rotfl

miku,almisor,maya trombon mi-e tare dor de voi par

aaa,cristina,noi nu bem cola.eu cel putin niciodata.nici un suc.decat o data la an poate.si al meu o data la cateva luni un pahar la vreo ocazie.

L.E. ma retrag si eu.noapte buna puss

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-04-30 21:14:57)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#3063 2012-04-30 21:23:54

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

Nici eu nu sunt fan cola... dar mai merge din cand in cand la o pizza big_smile
Somn usor Sonica, sper sa te poti odihni puss
Merg si eu la dus si la pijamale  chicot  ma suna al meu si vine tocmai maine  sad

Ultima oara a fost editat de cristina28 (2012-04-30 21:26:18)


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#3064 2012-04-30 21:27:20

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

Somn usor celor care s-au retras puss puss puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3065 2012-04-30 21:36:51

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

Ma retrag si eu. Noapte buna si sa va fie colorata la fel cum e aceasta piesa ! hjarta


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#3066 2012-04-30 21:42:57

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

Noapte buna si tie puss,si iti doresc de asemenea o noapte cat se poate de linistita ca melodia a lui Phil Collins puss
Mada vei dormi in seara asta ? .. Ai emotii?


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#3067 2012-04-30 21:45:30

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

Rave puss noapte buna
Cristina puss sper sa dorm...maine noapte cred ca o sa fie mai greu...
da, am emotii mari....

Offline

 

#3068 2012-04-30 21:48:01

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

O sa fie anestezie totala din cate am inteles ?..
Las ca totul o sa fie bine puss .. incearca sa-ti infrangi emotiile ca nici nu o sa-ti dai seama cat de repede va trece


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#3069 2012-04-30 21:52:24

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

da, o sa fie anestezie generala, nu de operatie mi-e frica....de rezultat

Offline

 

#3070 2012-04-30 21:55:23

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

puss Noapte buna Mada kram

Ultima oara a fost editat de cristina28 (2012-04-30 21:59:17)


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#3071 2012-04-30 21:57:58

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

Ma retrag si eu
Noapte buna

Offline

 

#3072 2012-04-30 22:17:12

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

buna fete lenese  punish  punish  punish  punish  punish  punish
unde-i casuta noua si peretii cu broscute?
maiiii ati fost la mare  stiu eu...
nu-i nimic  forgetit  forgetit  forgetit  forgetit lasa ca facem impreuna
eu va poop cu drag si sper sa am timp sa va citesc
intre timp , poopicei de la mine  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#3073 2012-04-30 22:19:21

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

Gargarita a zis ca fara tine nu schimba casuta noua big_smile puss
Asa zugravim toate peretii tongue
Te-ai petrecut bine Rozi ?


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#3074 2012-04-30 22:30:51

mihaD
Full member
De la: de pe tarlaua mea
Inregistrat: 2012-04-12
Mesaje: 691

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

seara buna fetele wave  puss  par

eu nu sunt o ,,clona", chiar daca am intrat mai rar, asta nu inseamna ca nu ma intereseaza parerea voastra dar v-ati gandit vreodata ca poate nu mi-e bine? ca am si eu problemele mele sau necazurile mele?...de multe ori depasesc starile proaste intrand pe forum, citindu-va, bucurandu-ma sau intristandu-ma odata cu voi...iar cand am dorit o parere v-am cerut-o, am primit-o si va multumesc.

rozi puss am primit mesajul tau de pe adresa mea dar din pacate, abia acum am intrat pe yahoo si am vazut-o, sunt uimita si bucuroasa in acelasi timp...si nu sunt nici suparata decat poate de problemele cu care ma confrunt si care nu au nici o legatura cu voi, fetelor !

eu nu am nici un grafic de genul cum aveti voi cu toate reperele inregistrate pt ca pur si simplu nu l-am facut.Am fost t total uimita si de aceea am intrat pe graficul lui Valy si este pt prima data cand vad un astfel de grafic.

Nu mi-am schimbat nici locatia, scrie clar in profilul meu ca sunt din Onesti (am verificat acum si profilul meu) dar daca este ceva in neregula este posibil sa fie o problema de administrare a site-ului...

pt cine doreste sa vada mai multe, ma puteti vedea si pe facebook, Mihaela Doni.

cate un  puss si cate o  kram de la mine pt voi, nb pt somnoroase wave

Offline

 

#3075 2012-04-30 22:45:28

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

mihaa buna , ma bucur sa te citesc ,  dance  dance  dance  dance
e posibil ca una din voi sa fi intrat pe harta ei si cand si-a facut contul sa se fi pastrat harta pe care s-a uitat  chicot  chicot  chicot  chicot
imi pare rau ca ai probleme si sper ca vei reusi sa treci cu bine peste
eu una ma bucur ca esti bine si te-am vazut la ochisori
criss tu vb serios?asa a zis gargarita?nu te cred , voi ati vrut sa ma puneti la treaba
dar nu-i nimic , ma bucur ca v-am regasit sanatoase
da cris , fete, am pentrecut ziua la pescuit in mamaia , mai intai pe lacul de agrement si apoi la mare si afost suuper  fain , am prins peste , guvid, l-am curatat si maine il voi manca
acum intru in urma sa va citesc  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss
fete , toate berzele erau la clocit , toateee, asa ca pe cai si bumti bumti poate poate o sa avem si noi un out kinder in burtica
par  par  par  par  par  par  par  par  par  par  par  par  par  par  par  par  par  par


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#3076 2012-04-30 22:55:42

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

aoleu  rotfl2 , eu eram convinsa azi ca incep ca Sonia sa pap iaurt seara sa slabesc... pe naiba  bang  ca ma doare burta  disperat
Mancai fasole batuta cu sos si carnati  iar dupa spuma de capsuni cu frisca  disperat
Miha puss buna seara , aveai un grafic care era identic cu cel al lui Vali tocmai de accea s-a crezut ca e ceva neinregula
Acum ai linkul acela la semnatura dar nu mai apare nici un grafic... ceva s-a modificat.. sau ce stiu eu  nustiu
Rozico , asa a zis Garga ca fara tine nu mergem in alta casuta  .... te astepta si cu pestele ca sa momim berzele  rotfl

bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  ma bucur ca te-ai simtit bine puss


Eeee dupa atat relax azi merge sa zugravesti si tu casuta noua...  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#3077 2012-04-30 22:59:35

mihaD
Full member
De la: de pe tarlaua mea
Inregistrat: 2012-04-12
Mesaje: 691

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

rozi puss  eu intai mi-am facut contul si daca te uiti putin pe forum ai sa vezi si primul meu topic si mesaj, in data de 12.04.2012- VA ROG, UN RASPUNS.

habar nu aveam ce-i ala grafic de temperatura bazala si perioade de ovulatie asa ca este exclus sa fi intrat mai intai pe un astfel de grafic...si cred ca avem si coduri diferite la grafice  cesafac nustiu
am intrat pur si simplu pe adresa de site anticonceptionela.ro si cand am vazut cate discutii constructive sunt, mi-am facut rapid contul.

Pot spune, cu cea mai mare sinceritate ca eram cam ,,in plop si plopu'n aer" cu multe informatii iar acum sunt mai desteptatica chicot  happy

Ultima oara a fost editat de mihaD (2012-04-30 23:14:10)

Offline

 

#3078 2012-04-30 23:10:28

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 71

draga mea nimeni nu ti-a spus nimic , pur si simplu am obesrvat ca aveti grafice la fel , adica acelasi cont cum ar veni, restul , s-a rezolvat , am inteles  , nu  e nicio problema , bine ca s-a lamurit ,
vali  ne-a rugat sa intram pe  graficul ei ca sa vedem temp , eu am intrat pe al ei , dar inainte intrasem si pe al tau (asa credeam atunci , ca e al tau) si am vazut ca sunt indentice , chiar si linKul, acum am inteles , mergem inainte , nu sta nimeni ca la politie , nu asta a fost intentia mea
  te poop si nu mai fi suparata , eu una nu sunt , daca  eram iti spuneam ,
dar nu sunt,
fete, cris, pestele este pregatit , cand vine casuta noua , stam la panda
daaa vreu si bucatarie de lux ca sa prepar pestele pentru barza  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2
pestele l-am prins la fir , nu cu batul , sacrificii mari, sunt epuizata , nu pot sa vopsesc nimic  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2
hell daca mai intri in seara asta te poop
fete va poop  pe toate fara exceptie, sunt bronzata ca tractoristii, si moarta de somn
va poop


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.