homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74-51


#951 2012-05-26 17:41:13

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

amalia si pui mic puss ce face pitica?

miha,fac un amarat de tratament care implica si ovule diablo


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 



#952 2012-05-26 17:54:16

mihaD
Full member
De la: de pe tarlaua mea
Inregistrat: 2012-04-12
Mesaje: 691

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

ioana mie, scuze, mi-a sarit in ochi avatarul, f fain dealtfel teiubesc eu deja le cunosc pe fete dupa avatare, se mai schimba dar mai rar...nu te supa pe mine bang  bang  bang

sa iti tii  bebic cat mai curand in brate, si eu la fel  majoreta  majoreta  teiubesc

hell, am fost pe aproape  puss

ramoooo  grater dar hai ca trec repede 2 sapt si apoi n-are sens sa te mai intreb ca sti ce  rotfl  rotfl  rotfl sa te faci bine ca sa vina  bebic mai repede majoreta  majoreta

Ultima oara a fost editat de mihaD (2012-05-26 17:54:50)

Offline

 

#953 2012-05-26 17:55:00

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

eu merg să mă uit la tv


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#954 2012-05-26 18:09:09

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

hello puss puss puss

este a treia oară c?ndreiau cititul  bang  bang  bang am răspuns tot de at?tea ori dar nu am reușit să postez  skitarg  skitarg  skitarg

mihaD eu sincer nu susțin machiajul (semi)permanent.. pentru că moda se schimbă al dracului de repede.. nu recomand așa ceva.. dar cu silicoanele cesafac uneori e nevoie de o astfel de schimbare.. pe mine de exemplu dacă nu țin sutien mă dor sad vreau ceva să le susțină și să pot sta liniștită și fără sutien vara ?n casă  roll

elena puss faza cu alăptarea nu-i un impediment.. poți alăpta cu silicoanele (ex. mihaela rădulescu și nu numai) dar nu vreau eu pentru că s?nii mei se vor umfla, apoi cu silicoane cu tot vor arăta nașpa..nu vreau să mă complic g?ndindu-mă așa departe forgetit

hell puss zi-i lui C că suptul de la ț?țe aflate la ?nălțime e mai bun dec?t cel de acum rotfl2

diri puss există și operație de micșorare dar dacă ?i vrei mai fermi ?ți trebuie implanturi smile

sonish puss c?nd fac baie și merg la plajă nu-s perfecte big_smile so.. misiunea silicoane is in my head! rock

timea puss c?nd vei ?ncepe alăptarea poate nu te vei mai pl?nge retas

angel puss sărut-m?na rodnar

veve puss mulțumesc.. eh, sunteți voi drăguțe foc.. nu mă consider frumoasă.. sunt.. acceptabilă? (pentru unii super-ur?tă dar nu ?contește?) chicot

ioana84 puss după cum am zis mai sus diridei, există și operații de micșorare a s?nilor (și implicit remodelare)

far puss felicitări pentru baby boy! să crească sănătos, voi să fiți sănătoși am?ndoi (dar tu mai mult să duci sarcina la bun sf?rșit) goodluck goodluck

ales puss mulțumesc! deci după bebei silicoane scrie pe noi rock

mikado puss

kamesita puss

green puss cred că m-aș simți mai ?eu? cu s?nii perfecți (sau cel puțin așa cum i-aș vedea eu perfecți)..
- mulțumesc pentru complimente.. tunsoarea mea este asimetrică: ?n spate mai scurt iar ?n față vine mai scurt pe dreapta și mai lung pe st?nga tongue

wtf.. după zodii eu sunt una dintre cele mai fertile: să-mi dau palme.. unde oi fi fertilă?  va  va  va iar la C se potrivește semi-steril..

madlena puss mulțumesc kram

rozi puss draga de tine.. mă bucur că ?ncerci să atragi frumusețea vieții... dar din păcate dacă ar fi așa frumoasă cum spui tu, nu ar mai fi at?ta răutate ?n lume și ?n jurul nostru.. nu știu alții cum sunt dar mie nu-mi place să mă ?mbăt cu apă rece.. pentru mine viața e un drum cu porțiuni asfaltate și cu porțiuni cu gropi.. uneori gropile sunt at?t de at?nci să trebuie să mă chinui să scot mașina cu care parcurg drumul ăsta.. și sunt dăți c?nd ?mi ia mult timp să scot mașina din groapă..

omg.. iar ?nțepături.. ?ncepe să-mi pară rău că am reluat activitatea pe forum sincer.. pentru unii viața e frumoasă chiar și c?nd e ur?tă.. ast anu ?nseamnă că trebuie să impunem cuiva să nu-și scrie tristețile aici..
eu am cunoscut-o pe sonia face 2 face.. e o femeie extraordinară, cu un simț al umorului extraordinar, o femeie ?n ai cărei ochi dacă te uiți atent vezi durere.. aici eu din ceea ce scrie ea aici văd ceea ce-mi exprimau ochii și privirea ei.. e al dracu de greu să te afișezi optimist c?nd sufletul ți-e sf?șiat ?n nșpe mii de bucăți.. probabil multe ați spus/spuneți că mereu sar să-i țin partea.. da, sar să-i țin partea pentru că știu cum e.. sfat: cine o acceptă așa cum e ?i vorbește, cine nu - e liber să treacă peste postările ei, nu credeți? tillfreds

rozi puss nu vreau să te superi pe mine.. dar din postările tale (nu toate.. mai puțin din cele ?n care se r?de pe rupte pe diverse teme legate de  sexinpat  și se poartă dialoguri) oric?t de multe smile-uri pui mie personal ?mi transmiți contrariul a ceea ce vrei să transmiți (optimism și viața roz).. tocmai prin faptul că postezi grămezi de  majoreta  dance  partydance  happy  happydance .. probabil sunt eu mai ciudată, dar asta ?mi transmit postările.. simt că tragi de tine să te simți așa cum ne scrii nouă și că de fapt ai sufletul țăndări.. părerea mea smile

vă pup pe toate puss puss puss


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#955 2012-05-26 18:11:59

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

almishor puss

pfoai,e al naiba de frig in casa sad


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Publicitate


loading...

#956 2012-05-26 18:16:35

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Buna Almi.
Ramo, si la mine  e frig si toata ziua a plouat sad

Offline

 

#957 2012-05-26 18:18:50

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Almi, puss

C se uită la ghost rider și nu pot să mă uit la tv că nu ?nțeleg nimic sad


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#958 2012-05-26 18:18:56

Ioana84
Insomniac member
De la: In Europa
Inregistrat: 2012-05-12
Mesaje: 9023

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Miha  puss  puss  kram  kram stai linistita ca eu nu ma supar asa usor.Te pupik.

Almi stiu ca se poate sa-i si micsorez,dar sa stii ca sanii mei sunt ultima mea problema pe care o am acum. puss  puss

Va pupacesc.

http://i1238.photobucket.com/albums/ff497/Ioana_Adi/cainelesirata.jpg


Grafic 1 http://www.fertilityfriend.com/home/409c34 Amina hjarta 22-10-2013
Grafic 2 http://www.fertilityfriend.com/home/5484d6
Noel hjarta 26-10-2015 + surpriza Daniel  25-09-2018

Offline

 

#959 2012-05-26 18:26:32

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

ioana nu știu ce te preocupă acum eu doar mi-am făcut datoria de om de a-ți răspunde la o postare de ieri-alaltăieri forgetit


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#960 2012-05-26 18:29:33

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

almi puss
ramo la mine e cald in casa dar m-a sunat mami si a zis ca la ea e tare frig hmm


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#961 2012-05-26 18:30:36

Ioana84
Insomniac member
De la: In Europa
Inregistrat: 2012-05-12
Mesaje: 9023

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Almi  puss  multumesc pentru sfat,si eu am raspuns,ca am prea multe pe cap,adica ma refer ca nu reusesc sa-mi permit sa fac o operatie de genul.Iti multumesc din nou pentru sfat,ai dreptate,dar imi e greu,de stii povestea mea ca al meu are nevoie de mine 24 din 24,nu am timp,plus ca traim dintr-o pensie de invalid.Imi pare rau daca raspunsul meu l-ai luat in nume de rau. puss  puss


Grafic 1 http://www.fertilityfriend.com/home/409c34 Amina hjarta 22-10-2013
Grafic 2 http://www.fertilityfriend.com/home/5484d6
Noel hjarta 26-10-2015 + surpriza Daniel  25-09-2018

Offline

 

#962 2012-05-26 18:37:35

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Almi puss
Sturm, te faci strainoasa?????


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#963 2012-05-26 18:39:03

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

buck, da


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#964 2012-05-26 18:42:31

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Foarte bine, Sturmuletz!Ce sa faci in Romanica???Daca nu eram asa infipta aici,cu 2 copii si casa, o taiam si eu..de fapt as fi taiat-o si asa, dar al meu e patriot rau..grater


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#965 2012-05-26 18:42:36

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

ioana ?mi pare rău pentru tine și situația ?n care ești.. dar mi-ai adresat o replică și ți-am răspuns, idependent de problemele tale pe care nici măcar nu le cunosc (sau nu le cunoșteam la momentul la care am scris) smile

ales puss , buck puss , ramo puss , moni puss , hell puss

merg să mă pregătesc de plecat acasă smile wave


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#966 2012-05-26 18:43:37

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Pa Almi puss

Offline

 

#967 2012-05-26 18:43:59

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Almi wave


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#968 2012-05-26 19:02:56

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Hello, din nou!
Am terminat ciorbita, iar acum fac o rulada de omleta cu cascaval si sunca.
Vad ca nu sunteti f active azi.

Ramo, sper sa ajungi sa vb cu bunica ta si sa te linisteti. puss

Angel, pare rau ca ai problema cu micuta. Sanatate multa! puss

Hell puss as bea si eu o cafea la ora asta, ca ma simt cam obosita.

Almi, puss  cred ca in ochii oricarei fete de aici, care inca nu a ajuns sa fie mamica, ai citi durere.


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#969 2012-05-26 19:03:59

AmaliaRaluca1985
Hero member
Inregistrat: 2011-06-28
Mesaje: 2634

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

almi hell puss
rramo piticania mea face bine...luni o sa mi-o intepe tanti doctorita ca ne face vaccinul...am emotii. a crescut a iesit din unele hainute, are 4,400 a facut falcute si gusita s-a implinit si ea. am mai pus poze la noi la topic.  puss


un pui de om a facut sa pluteasca de fericire o mama si un tata. Bine ai venit in viata noastra, fetita draga!
Si-ai sa cresti mare, si-ai sa inveti despre luna, despre prieteni si despre viata. O, de-ai ramane asa mica si fericita, gangurind catre mine cu ochi mari si calzi...

Ana, Îngeraș drag!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.