homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76-24


#438 2012-06-18 14:15:28

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

maya puss
timi nu e buna cola tongue
eu nu beau sucuri decat fffff rar smile
dar beau ceai si limonada multa vara drool


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 



#439 2012-06-18 14:20:49

Scarlett A
Sr. member
De la: cu ai mei
Inregistrat: 2012-06-06
Mesaje: 1659

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Doamne, am niste stari de greata si niste ameteli de nu mai pot!! Mi-as dori sa ma pot bucura ca sunt insarcinata, dar faptul ca-mi doresc atat de mult acest lucru ma face sa cred ca imi induc singura starile astea....nici nu stiu ce sa cred!! Maine ar trebui sa vina CM....Offffff!!


Am trei gratii! Multumesc, Doamne!

Offline

 

#440 2012-06-18 14:22:10

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

time drool drool drool coooooooooooooolaaaaaaaaaaaaaa . vai ce ar merge un pahar cu gheata si lamaie
am uitat sa te pup la dublu puss puss puss
madle puss puss lol buna asta cu topitul grasimilor la soare. daca ar fi asa ar super
ales puss puss si eu sunt pro limonada dar cola e pt mine placerea interzisa lol daca iau o sticla nu ma las pana nu o termin lol de asta evit cat pot
soniuca puss puss ma bucur ca te-ai mai detasat putin, chiar daca nu te=ai odihnit. hai ca nu mai e mult si se termina scoala. supa cat despre fiv ...bine spus o tara de kkk ...off.
angelus si mikulina mica puss puss am citit ca a avut febra mititica , cum se simte acum?
mada puss puss spor la treba
dirida puss puss
elena puss puss vreau si eu la mare grater off banii astia
ioana puss puss
raveca puss puss
happy puss puss
ramo puss puss goodluck cu invatatul
hel puss puss

si pup si restul fetelor daca am omis ceva

Offline

 

#441 2012-06-18 14:26:43

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

maya big_smile stiu cum e cu placerea asta la cola, o aveam si eu in liceu ,dar ii multumesc lui DD ca acum nu mai beau,nu beau ca nu vreau ci nu beau pentru ca nu imi plac sucurile chicot nu stiu de ce de multi ani nu mai am placerea de a bea suc ,si ma bucur big_smile


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#442 2012-06-18 14:26:50

Ioana84
Insomniac member
De la: In Europa
Inregistrat: 2012-05-12
Mesaje: 9023

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Mayya pup si de la mine.Dar tu nu-ti notezi temperatura pe FF?

Madlena buna reteta ta,uite primul lucru care fac cand ma duc acasa,imi cumpar un storcator de fructe,ca cel pe care l-am avut l-am dus ca proasta in Albania,si sta acolo sa ia praf.Pup

Va tzuca Ioana pe toate.


Grafic 1 http://www.fertilityfriend.com/home/409c34 Amina hjarta 22-10-2013
Grafic 2 http://www.fertilityfriend.com/home/5484d6
Noel hjarta 26-10-2015 + surpriza Daniel  25-09-2018

Offline

 

 Publicitate


loading...

#443 2012-06-18 14:29:48

timean86
Addicted member
Inregistrat: 2008-10-27
Mesaje: 14965

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Mayya puss dublu inapoi

Ale, Mayya mie numai cola imi place, alte sucuri nu beau. Limonada o urasc din tot sufletul lol
Stiu ca nu e buna, tocmai de aceea sa zicem ca beau un pahar pe saptamana, desi... drool


D+T= hjarta = A "sans vous ma vie n'est qu'un décor qui brille, vide de sens"

Offline

 

#444 2012-06-18 14:33:34

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

ales puss nici eu nu beau restul sucurilor ..dar cola. cand is varza de obosita mai imi iau o doza , atat ..si aia o impart cu sotul lol
time puss
ioana puss inainte imi luam temp dar acu sincer nu prea mai am chef, si asa nu prea dorm bine noaptea si in plus la mine ovulatia e ceas, ca si cm-ul de altfel si din cauza asta nu mai vreau stres. nu am mai facut un test de ovulatie de vreun an cred.

Offline

 

#445 2012-06-18 14:38:42

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Buna, fetelor! puss
Acum fac si eu pauza de masa si cred ca putin goe, ca-s rupta de oboseala..big_smile
Voiam sa va zic ca azinoapte am visat multi sobolani mari si ma gandeam sa va testati care stiti ca ar fi cazul...ca eu zic ca sobolanii aia vestesc multe teste +++++ pe aici...


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#446 2012-06-18 14:39:28

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

buck si bebe puss puss puss

Offline

 

#447 2012-06-18 14:44:20

Ioana84
Insomniac member
De la: In Europa
Inregistrat: 2012-05-12
Mesaje: 9023

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Mayya am inteles,bine ca ovulezi.Noi sambata de sambata mancam pizza.Si o singura data pe sapt cumparam o sticla de coca cola,doar pt pizza.Al meu incepe din ea de la pranz,si pe seara avem doar 2 pahare.Pup

Eu stau si ma gandesc oare numai Synevo face analizele de trombofilie?Aoleu de abia astept sa ma duc sa le fac.Imi e frica ca imi va zice un rezultat,la care nu voi avea trat si nu pot avea o sarcina.

Eu am gandit o chestie : sa gasim o femeie,sa-i faca FIV in corpul ei,cu ovulul meu si gigelul lui,si sa nasca copilul nostru.Oare e voie asa?Cam cat ar ajunge?

Pupacealaaaaa.


Grafic 1 http://www.fertilityfriend.com/home/409c34 Amina hjarta 22-10-2013
Grafic 2 http://www.fertilityfriend.com/home/5484d6
Noel hjarta 26-10-2015 + surpriza Daniel  25-09-2018

Offline

 

#448 2012-06-18 14:45:21

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

multi pupici pt fetele mele dragi puss  puss  puss  puss  puss
sper ca sunteti bine toate


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#449 2012-06-18 14:46:59

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

anyyy si tania puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss
ce faceti? am vazut bolfoasa mica hjarta hjarta hjarta e superba

Ultima oara a fost editat de mayya06 (2012-06-18 14:52:35)

Offline

 

#450 2012-06-18 14:56:26

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Buna fetele,

Dupa aproape 6 ani de sperante si asteptari luna de luna, dupa toate investigatiile posibile printre care histeroscopie, histerosonografie, laparoscopie, 2 inseminari nereusite in urma carora am simtit ca s-a naruit lumea in jurul meu, dupa atatia nervi, stres, timp si bani cheltuiti, azi a venit timpul sa spun ca am invins infertilitatea, ca Dumnezeu exista deoarece tocmai am primit cel mai minunat telefon din toata viata mea, cand de la celalalt fir al telefonului am auzit: Felicitari doamna, sunteti insarcinata!
Nu pot sa va explic ce este in sufletul meu deoarece nu exista cuvinte in lumea asta care sa poata descrie... abia astept sa ajung acasa sa pot sa plang in voie, sunt la birou si imi e tare greu sa ma abtin...

Sunteti primele care aflati dupa sotul meu, si va multumesc din suflet pt toate incurajarile voastre, am mai intrat sa citesc dar nu am fost in stare sa scriu nimic...nu va pot nominaliza ca nu sunt in stare, insa am vazut ca TOATE v-ati gandit la mine.
Doar pt Soniuca am un mesaj momentan:

Soniuca, puss  ti-am zis ca imi doresc sa reusesc ca sa te pot incuraja, sa iti pot spune ca se poate...si azi iti spun ca intr-adevar se poate, draga mea, TREBUIE SA CREZI ASTA. Uita-te la mine de cand astept si prin cate am trecut...si eu am avut perioade cand cadeam rau de tot, si incercam sa ma adun bucatica cu bucatica ca sa pot merge mai departe...ma adunam de pe jos si imi simteam sufletul rupt in bucati...am avut multe momente cand am crezut ca mie nu mi se va intampla niciodata...dar uite ca azi va dau vestea mult asteptata.
Am vazut ca te-ai rugat pt mine si m-ai incurajat in fiecare zi kram ...iti multumesc din suflet...Dumnezeu te va rasplati si pe tine cu bebele mult asteptat, te rog eu mult sa crezi asta. kram

Eu azi sunt in ziua 12 de la embriotransfer si beta este 196, cred ca este posibil sa fie amandoi bebeii...nu am facut niciun test de sarcina chiar daca aveam acasa un First Response, deoarece le urasc si mi-am promis ca nu voi mai face teste negative smile am zis ca fac direct test de sange si asa am facut. Ecografia este planificata pt 4 iulie, pt ca acum nu s-ar vedea nimic. Abia astept sa merg sa-mi vad inimioarele hjarta

va pupam pe toate cu mult drag, eu si puiutii mei  puss puss


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#451 2012-06-18 14:58:22

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

crisssssssssssssssssssssssssssssssssssss majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta

mi-au dat lacrimile de bucurie !!!!!!!!!!!!!!!1 nu pot sa cred! felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sarcina usoara si la termen!

fetelor trombon Cris e graviduta!!!!!!!!!!!!!!!

tremur toata , cea mai frumoasa veste de muuult timp asteptata! cris ai fost o luptatoare si DD te0a ajutat! e posbili sa fie 2? vai ce bucurie , eu sar pe aici , nu imi inchipui ce e in sufletul tau!
felicitari!!!!!!!!!!!!  happy  happy  happy  happy  happy  happy  happy  happy

Ultima oara a fost editat de mayya06 (2012-06-18 15:01:39)

Offline

 

#452 2012-06-18 15:01:35

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

mayya puss kram eu nu stiu cum sa fac sa nu plang aici la birou....sa vezi ce boceala trag cand ajung acasaaaaa


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#453 2012-06-18 15:02:25

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

cris m-am emotionat toata puss
felicitari din suflet draga mea majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
sarcina usoara si sa fie totul bine pana la capat rugaciune
in sfarsit o super veste happy


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#454 2012-06-18 15:02:55

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

cris puss puss puss puss te cred, doamne ce veste buna! felicitari ! felicitari!

Offline

 

#455 2012-06-18 15:04:14

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

ales, mayya, puss puss multumesc din suflet fetelor, sa dea Domnul sa fie bine pana la capat, va simt ca va bucurati cu adevarat pt mine...sunteti minunate...


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#456 2012-06-18 15:04:25

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

crisule, mi-au dat lacrimile... felicitari din tot sufletul! sa fie Dumnezeu cu voi si de acum inainte  rugaciune

pup toate fetele  wave  puss  par

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.