homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81-71


#1331 2012-08-16 16:17:39

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

pusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss fetele

Cris, nu ai absolut deloc de ce să ?ți ceri scuze. puss și pe tine și rezultatul luptelor tale lungi și dureroase. Chiar dacă rănile s-u vindecat, sau sunt ?n curs de vindecare noi știm că cicatricile te fac să ?nțelegi perfect prin ce trec cuplurile care se luptă cu infertilitatea, sau chiar cu orice altă boală. Tu ai c?știgat 2 războaie, dar sunt convinsă că nu vei uita niciodată de c?te ori ai pierdut o bătălie și vei știi mereu cum să ajuți pe altele/alții care ?ți calcă pe urme.

Mikulina, cine scria la 3 dimineața pe forum? big_smile Eu vă iubesc pe toate. Uitasem azi să scriu de Any. Și Buck.


Și pentru cine crede că Sonia nu se bucură pentru mămici, g?ndiți-vă că ea a fost cea care a anunțat nașterea lui Nicholas. wink

Ultima oara a fost editat de Hellstorm (2012-08-16 16:22:24)


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 



#1332 2012-08-16 16:18:13

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

multumesc mada puss adevarul este ca simt ca nu am mai avut concediu de o vesnicie... smile

anca, am vazut, am intrat exact dupa tine smile

storm puss ba am pt ce, chiar m-am simtit foarte prost, asta e topic de aspirante si nu e ok sa vorbim nimic de bebei/burtici si altele de genul...tocmai pt ca stiu cat doare sa ai problema asta si nu toti suntem la fel de puternici sa luptam cu ea cu zambetul pe buze
eu de exemplu pana nu am ramas gravi nu am intrat niciodata la burtici, nu am avut puterea...

Ultima oara a fost editat de cris8 (2012-08-16 16:22:08)


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#1333 2012-08-16 16:21:19

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

cris ma bucur ca totul e bine kram


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#1334 2012-08-16 16:22:57

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

Cris puss eu te voi citi acolo kram


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1335 2012-08-16 16:23:34

AmaliaRaluca1985
Hero member
Inregistrat: 2011-06-28
Mesaje: 2634

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

hell si pe mine nu ma iubi sad deloc deloc?


un pui de om a facut sa pluteasca de fericire o mama si un tata. Bine ai venit in viata noastra, fetita draga!
Si-ai sa cresti mare, si-ai sa inveti despre luna, despre prieteni si despre viata. O, de-ai ramane asa mica si fericita, gangurind catre mine cu ochi mari si calzi...

Ana, Îngeraș drag!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1336 2012-08-16 16:25:47

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

ce-i aici? sad


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1337 2012-08-16 16:27:39

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

Amalia, ba da pusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss.....Eu vă iubi pe toate. Dar Angel, Mika, Any, Soni, Time, Elena,Onu,Mayya și Buck ?mi sunt cu totul speciale. Dar și tu ești tot sus pe listă. Sus sus cu Irinuca ta hjarta

Ramonicu puss

Și restul de fete. Toate, absolut toate ?mi sunteți dragi. Mie dacă cineva nu mi-e drag o știe cu siguranță/ Și sunt convinsă că multe dintre voie veți ajunge la fel de departe  Ca fetele scrise mai sus, doar că ele au fost cele czare m-au primit aicvi, care m-au ajutat să mă integrez. Eu nu-mi pot imagina că vreodată nu știu ce va fi cu una din ele. Vreau să cred că voi știi ce meserie alege MIka, c?nd va trece Antonia peste prima dezamăgire ?n dragoste (sau nu), c?nd se va căsători Eric etc. Vreau să cred că legătura dintre noi va răm?ne pe veci. Și poate că le vom face cunoștiință nepoțeilor ?ntre ei.

Ultima oara a fost editat de Hellstorm (2012-08-16 16:33:01)


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1338 2012-08-16 16:29:00

AmaliaRaluca1985
Hero member
Inregistrat: 2011-06-28
Mesaje: 2634

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

pup hell iubareata. gata cum m-am linistit. pupa si irinuca pe hell
rrmonici puss


un pui de om a facut sa pluteasca de fericire o mama si un tata. Bine ai venit in viata noastra, fetita draga!
Si-ai sa cresti mare, si-ai sa inveti despre luna, despre prieteni si despre viata. O, de-ai ramane asa mica si fericita, gangurind catre mine cu ochi mari si calzi...

Ana, Îngeraș drag!

Offline

 

#1339 2012-08-16 16:33:25

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

ales puss

storm puss daca poti...eu sincer nu puteam...
oricum e mai bine asa wink

amalia si bebelina cu cohi albastri puss  puss


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#1340 2012-08-16 16:35:23

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

merg să-mi continui curățenia. M-am apucat de generală și am făcut fix nimic. am spălat rulourile și 3 geamuri. ?n rest doar m-am ?nv?rtit ?n jurul cozii.  (Angel, sper că n-ai văzut ce leneșă am fost chicot ) vă pup și sper să mai apuc să intru azi că la 6 mă ?nt?lnesc cu socrela și nu știu c?nd mă ?ntorc acasă.


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1341 2012-08-16 16:38:39

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

offf,offf sad

cand intru aici,pe forum,ma simt in plus.cand stau in pat si ma gandesc la voi,ma simt pe minus lol dar uneori nici eu nu imi mai gasesc locul,nici macar in propria-i casa,dar apoi in locsorul meu virtual? sunt o ciudata si asa voi fi.

in fine,de maine plec la tara 2 zile,ii fac pomana lui tati,duminica e duminica in familie iar de luni o sa am musafiri cateva zile,asa ca o sa lipsesc destul.sa aveti grija de voi si sa nu va mai suparati,sa nu mai aud ca sunt discutii.mai stau putinel pe aici si apoi o sa ma retrag.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1342 2012-08-16 16:39:21

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

storm spor la treaba smile
si eu am o lene sa fac bagajul....daca nici nu gandul la plimbare nu dispare lenea, atunci sunt dezastru... chicot

rramo, nu esti deloc ciudata puss

Ultima oara a fost editat de cris8 (2012-08-16 16:41:29)


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#1343 2012-08-16 16:40:20

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

rammo puss sa ai parte de zile frumoase si linistite kram

ma pregatesc si eu sa plec spre casa
va pup pe toate puss puss puss
seara frumoasa!

Offline

 

#1344 2012-08-16 16:45:05

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

plec si eu va puss wave


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#1345 2012-08-16 16:47:23

AmaliaRaluca1985
Hero member
Inregistrat: 2011-06-28
Mesaje: 2634

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

rramonici un pupic mare si multa putere. sa ne auzim cu bine


un pui de om a facut sa pluteasca de fericire o mama si un tata. Bine ai venit in viata noastra, fetita draga!
Si-ai sa cresti mare, si-ai sa inveti despre luna, despre prieteni si despre viata. O, de-ai ramane asa mica si fericita, gangurind catre mine cu ochi mari si calzi...

Ana, Îngeraș drag!

Offline

 

#1346 2012-08-16 16:51:08

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

si eu va las, ma apuc de bagaj iar maine plecam
nu stiu exact cand voi mai intra, eventual cand ma intorc din concediu

va pup
wave


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#1347 2012-08-16 16:55:20

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

Buna fetelor, va pupacesc pe ziua de azi! puss
Imi pare rau ca au iesit iar discutii pe aici si imi pare rau ca Sonia vrea sa se retraga. Eu intr-un fel sunt de acord cu ea. Nu am nimic impotriva mamicilor si burticilor, dar cateodata si eu m-am simtit nevoita sa ma retrag  fara sa spun nimic, tocmai din cauza discutiilor legate de sarcina si evolutie si ecografii si greturi. Sper sa nu se supere fetele, dar totusi, cand cineva incearca de mult timp sa obtina o sarcina si i se spulbera toate visele in fata, discutiile astea nu fac decat sa rasuceasca un cutit in rana. E dureros sa asisti la experientele unei sarcini pe care tu nici nu o visezi, nu vreau sa ne plangem de mila infertilitatea una alteia, sunt destule discutii care pot fii luate in considerare pe aici. Sper din suflet sa nu va suparati si sa nu aveti impresia ca sunt genul de om care are ceva contra copiilor si a gravidelor, chiar iubesc copiii din suflet si lucrez cu multi si imi face placere de cate ori ii vad, la fel si cu gravidele, dar cateodata "jocurile" acestea dor, ajungi sa iesi de pe forum sa inchizi calculatorul si sa te afunzi in perna ta si sa plangi, intrebandu-te cu ce ai gresit pe lumea asta de tie nu ti se intampla sa iti simti in pantec copilul si sa te bucuri de el...

Ultima oara a fost editat de Bluemoon (2012-08-16 16:57:19)


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#1348 2012-08-16 16:58:19

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

fete puss
amy,de putere am nevoie sad zilele astea chiar am fost intoarsa,ma simt depasita de situatie ,ma simt singura,simt ca totul e pe dos.poate ca am nevoie de o perioada singura,linistita.

acum ies,ma bag in pat,nu ma simt deloc bine. sa auzim de bine.o sa revin,cel mai probabil peste 1-2 saptamani,insa nu promit.sa aveti grija de voi,concediu placut celor care au,serviciu usor celor care sunt la munca,bafta la medic celor care merg si sper sa aud de cat mai multe teste pozitive.

soni,referitor la treaba cu intalnirea,vorbim pe mess puss

va pup pe toate puss

Ultima oara a fost editat de rrammonna (2012-08-16 17:05:01)


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1349 2012-08-16 17:04:21

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 81

puss  fetele.

Poate ca toate astea nu s-ar intampla, daca acest topic care se numeste ,, intrebari despre fertilitate'' s-ar folosi strict pentru ce tine despre asa ceva si DACA, voi fetele care ati legat mari prietenii virtuale si reale, v-ati face un nou topic de ,, discutii diverse intre aspirante, gravide si mamici'' in care sa vorbiti despre restul, prietenii, barbati, copii, burtici, mancare, etc, etc, etc...
Asa nu v-ati mai rani fara sa vreti, nu s-ar mai interpreta tot ce spuneti si nu v-ati mai simti nici una in plus sau minus.
Cu respect pentru toata lumea..eu.

Ultima oara a fost editat de wild_wind (2012-08-16 17:04:40)


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.